THW Kiel

30:30

PGE VIVE Kielce

20:47

Ależ to było wielkie widowisko. Znakomite. PGE VIVE remisuje w ostatnich sekundach z THW Kiel i jest to wynik jak najbardziej zasłużony. Brawo dla całej drużyny - tak się walczy w Lidze Mistrzów! Dzięki za wspólną relację i do usłyszenia przy okazji kolejnych meczów kielczan w Europie!

61. minuta (30:30)

NIESAMOWITE, 30:30!! KONIEC MECZU!

60. minuta (30:30)

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dujshebaev!! MAMY REMIS!!

59. minuta (30:29)

Broni Wolff!!! Kilka sekund do końca, Talant bierze czas!

Trener Kilonii bierze czas! To już decydujące chwile!

KULEEEEEEEEEESZ! 29:30, czy uda się jeszcze to zremisować?

59. minuta (30:28)

Stracił piłkę Alex, Kilonia rzuca na +2... O wygraną będzie bardzo trudno...

58. minuta (29:28)

Pekeler i gospodarze prowadzą. Półtorej minuty do końca!

58. minuta (28:28)

JURKIEWICZ!!!! REMIS!

57. minuta (28:27)

Weinhold się nie myli, trafia na 28:27! Walczymy!

57. minuta (27:27)

PGE VIVE w komplecie, trzy minuty do końca!

56. minuta (27:27)

STALOWE NERWY AGINAGALDE! Hiszpan trafia z karnego, jest remis!!

55. minuta (27:26)

Bardzo ważna bramka PGE VIVE! Aginagalde pewnie trafia z karnego, jest kontakt!

55. minuta (27:25)

Ajjj! THW wychodzi na dwie bramki przewagi w samej końcówce, trafia Wincek, a na dodatek karę dostaje Angel Fernandez Perez! Przed nami gorąca końcówka!

55. minuta (26:25)

WOOOOOLF! On jest niesamowity, broni w niezwykle ważnym momencie! Szkoda tylko, że Alex nie zdobywa w kontrze bramki!

54. minuta (26:25)

Poprzeczka po strzale Pereza, a po chwili z trudnej pozycji trafia Bilyk! On jest dziś niesamowity.

53. minuta (25:25)

Weinhold otrzymuje 2-minutową karę!

52. minuta (25:25)

Kontrę kielczan kończy Janc, ale błyskawicznie odpowiada Bilyk! On jest dzisiaj najskuteczniejszym strzelcem swojej drużyny.

51. minuta (23:24)

Gra pasywna, ale Karacić rzuca niecelnie.

Ciężki moment PGE VIVE, więc Talant Dujszebajew bierze czas.

REMIS! Trafia z "siódemki" Ekberg.

NIESTETY! Podwójne osłabienie mistrzów Polski! Kara dla Guillo, a THW ma karnego.

Karacić do Karaloka i 24. gol PGE VIVE!

50. minuta (23:23)

Wiencek trafia po kombinacyjnej akcji. W Sparkassen Arenie po 23. Tu się jeszcze będzie działo!

49. minuta (22:23)

Na dwie minuty odesłany niestety Aginagalde.

Piękna wkrętka Janca ze skrzydła! Kielce znów prowadzą!

48. minuta (22:22)

WOLFF górą! Zatrzymuje Landina!

47. minuta (22:22)

GOL Karalioka! Szybka, konkretna akcja PGE VIVE!

46. minuta (22:21)

Weinhold myli kielecką obronę i znów wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

46. minuta (21:21)

Niestety... Arek Moryto myli się z siedmiu metrów po raz pierwszy w tym spotkaniu. Górą Landin.

CZERWONA KARTKA dla Dahmke! To efekt bardzo niesportowego faulu na Alexie Dujshebaevie. Rywal nie był w ogóle zainteresowany piłką!

45. minuta (21:21)

Aginagalde! Znów jest remis!

44. minuta (21:20)

Duvnjak znów wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.

43. minuta (20:20)

Karacić i mamy remis!! Co za emocje!

42. minuta (20:19)

Pierwsze trafienie dzisiaj Mariusza Jurkiewicza! I jest 19:20.

41. minuta (20:18)

Łatwo dał się oszukać Austriakowi Karalok i Bilyk notuje kolejne trafienie i prowadzi już +2.

40. minuta (19:18)

Ależ tu jest walka! Teraz niesportowe zagranie Zwincka i za karę odesłany zostaje przez arbitrów na dwie minuty!

Bilyk zauważa dziurę w kieleckiej defensywie i rzuca z dystansu. "Zebry" na prowadzeniu.

39. minuta (18:18)

Myli się Alex, popełnia błąd kroków.

Dwie minuty dla Karacicia... Szkoda, PGE VIVE znowu w osłabieniu!

38. minuta (18:18)

Jest gol kontaktowy dla PGE VIVE!

37. minuta (18:17)

Osiemnasta bramka dla gospodarzy! THW Kiel wychodzi na prowadzenie pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna.

37. minuta (17:17)

Szanse się wyrównują Karą dwóch minut ukarany Pekeler.

36. minuta (17:17)

Na domiar złego wykluczenie dla Jurkiewicza. To jego druga kara w tym spotkaniu.

35. minuta (17:17)

Co się dzieje! Weinhold wyrównuje, a kielczanie tracą piłkę w bardzo głupi sposób! THW Kiel przed szansą na prowadzenie.

34. minuta (16:17)

Ajjj! Kulesz tym razem się pomylił, nie trafił w bramkę.

Błąd kroków Pekelera i to PGE VIVE jest w ataku.

33. minuta (16:17)

Ekberg trafia pod presją, bo sędziowie sygnalizowali już grę pasywną.

32. minuta (15:17)

ALEX! Co za rzut, wydawało się, że ta piłka jest już stracona, ale jednak!

31. minuta (15:16)

Celnie rzuca Bilyk i jest 15:16.

31. minuta (14:16)

Kulesz otwiera drugą połowę golem!

30. minuta (14:15)

Kielczanie rozpoczynają drugą częśc w osłabieniu, to efekt kary z ostatnich minut pierwszej połówki.

0. minuta (14:15)

Wracamy do gry! Za nami świetne 30 minut, przed nami oby równie znakomite kolejne pół godziny! Otwarcie nowego sezonu Ligi Mistrzów stoi naprawdę na bardzo wysokim poziomie!

255. minuta (14:15)

33% skuteczności Wolffa, który naprawdę pomógł drużynie w pierwszej odsłonie. Niemiec zanotował kilka niezłych interwencji. Oby tak dalej! Słyszymy się po przerwie!

Trzy sekundy do końca i na rzut z daleka decyduje się Kulesz, ale do bramki było daleko i radzi sobie golkiper. Do przerwy jest bardzo dobrze! PGE VIVE prowadzi jedną bramką.

29. minuta (14:15)

Jurkiewicz wylatuje na dwie minuty za faul, a gola z karnego rzuca Ekberg.

29. minuta (13:15)

Ajj! Alex obija aluminium, ale kielczanie utrzymują się przy piłce. A po chwili petardę odpala Kulesz! GOL!

29. minuta (13:14)

Na parkiecie pojawia się Bilyk i w pierwszym kontakcie z piłką trafia gola!

28. minuta (12:14)

Wziął czas szkoleniowiec gospodarzy.

Ależ akcja PGE VIVE!! Alex Dujshebaev do skrzydła, gdzie jest Angel, ten odgrywa Hiszpanowi wrzutkę, a on trafia do siatki! Piękny gol!

27. minuta (12:13)

Twardy, żywy mecz w Sparkassen Arenie! Dzieje się mnóstwo - teraz na ławkę odesłany Wienhold za faul w obronie! PGE VIVE w przewadze!

26. minuta (12:13)

PGE VIVE w osłabieniu i bez bramkarza traci gola z połowy boiska. Trafił Nilsson.

26. minuta (11:12)

Świetnie Wolff! Niemiec broni rzut Wiencka!

25. minuta (11:12)

Dwie minuty dla Angela Fernandeza.

Dobrze zachował się Dujshebaew w defensywie! Zablokował Wiencka. W odpowiedzi rzuca Moryto i PGE VIVE znów na +2!

24. minuta (11:12)

Pehlivan przedzierał się przez obronę rywali, ale zatrzymał go bramkarz.

23. minuta (11:12)

"Siódemkę" na gola zamienia Ekberg.

23. minuta (10:12)

Kielczanie bez bramkarza w ataku pozycyjnym, ale nie znajdują drogi do bramki. A rywale wychodzą z kontrą i mają rzut karny za obronę w kole.

22. minuta (10:12)

Dobry rzut Alexa!

21. minuta (10:11)

No niestety, Pehlivan niepotrzebnie pcha rywala na przegranej pozycji i dostaje za to karę dwóch minut. PGE VIVE w osłabieniu, a rywale korzystają i zmniejszają straty.

21. minuta (9:11)

PGE VIVE odskakuje na dwa gole! Broni Wolff, rzuca Alex Dujshebaev. Brawo!

21. minuta (9:10)

Szczęście po stronie kielczan! Bramkarz Kiel broni, ale piłkę zbiera Guillo i trafia po raz trzeci w tym spotkaniu! A przecież Francuz przychodził do Kielc z myślą o grze w obronie... :)

20. minuta (9:9)

Faulowany Alex Dujshebaev, a po chwili czas bierze Talant. Przed nami ostatnie dziesięć minut pierwszej części meczu.

19. minuta (9:9)

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Zmiany! Wchodzi Moryto, jest też Doruk Pehlivan.

18. minuta (9:9)

Karacić!!! Świetny rzut Chorwata z biodra i znów remis!

17. minuta (9:8)

Zarabec z kolejnym golem.

17. minuta (8:8)

I jest w końcu trafienie PGE VIVE! Bramkę przełamuje Kulesz!

16. minuta (8:7)

Nie ma gola! Wolff świetnie broni rzut kołowego Kiel.

Co się dzieje... PGE VIVE znów nie wykorzystuje gry w przewadze, Talant Dujszebajew zdenerwowany, bo to kilończycy prowadzą 8:7.

15. minuta (8:7)

Kolejna kara dla gospodarzy! Na ławkę odesłany Rahmel.

Niesamowite! Kilończycy grają jednego mniej, a trafiają gola i wygrywają grę w przewadze 1:0! Gola rzucił Pekeler.

14. minuta (7:7)

Prosty błąd korków po stronie gospodarzy, ale kielczanie znów tracą szansę na gola. Ten rzut do pustej bramki był zdecydowanie za słaby i piłka pada łupem rywali.

13. minuta (7:7)

Dwie minuty kary dla Duvnjaka, ale kielczanie nie korzystają z gry w przewadze i tracą piłkę w ataku pozycyjnym.

12. minuta (7:7)

Ależ błyskawiczna kontra PGE VIVE! Podaje przez całe boisko Karalok, rzuca Janc, ale szybko odpowiadają gospodarze! Co za tempo tego meczu!

11. minuta (6:6)

I REMIS! Karaloooooook!

10. minuta (6:5)

Kiel długo konstruowało swój atak, ale nie ma gola! Kartka dla Guillo, a po chwili świetnie broni Wolff!

9. minuta (6:5)

Broni Wolff! Brawo Andi! A potem kartką ukarany Pekeler.

Szybki środek i odpowiedź Guillo! PGE VIVE na -1.

8. minuta (6:4)

Ależ wpada wszystko kilończykom. Andreas Wolff na razie bez celnej interwencji, a pokonuje go Zarabec.

8. minuta (5:4)

Reinkind trafia po palcach Wolffa i gospodarze znów na prowadzeniu.

7. minuta (4:4)

"Żółtkiem" ukarany Karalok.

Petarda Kulesza! I jest znów remis.

6. minuta (4:3)

Teraz to już gospodarze są na prowadzeniu. Na 4:3 rzuca Rahmel, a kielczanie tracą w ataku piłkę.

5. minuta (3:3)

Aj, odsunął się Wolff, a piłka przeleciała mu obok głowy. Trafia Zarabec.

4. minuta (2:3)

Bardzo szybko odpowiada Dahmke, ale po chwili kielczanie mają rzut karny i znów pewnie egzekwuje go Moryto. Kielczanie pozostają na prowadzeniu.

3. minuta (1:2)

PGE VIVE na prowadzeniu! Najpierw broni Wolff, a po chwili trafia Guillo.

2. minuta (1:1)

Moryto szybko odpowiada z rzutu karnego, którego wywalczył Karacić.

1. minuta (1:0)

Gospodarze wymienili kilka podań i trafiają w pierwszej akcji bardzo celnie. Rzuca Dahmke

Gospodarze na biało, goście na żółto-niebiesko. Zaczynamy spotkanie w Kilonii!

18:57

Hymn Ligi Mistrzów!

18:57

Faworytem są pewnie gospodarze, ale kielczanie mają w swoim ręku jeden, niepodważalny atut. Nie przegrali w Sparkassen Arenie z THW Kiel od 2010 roku! I niech tak zostanie jak najdłużej!

18:56

Aktorzy dzisiejszego widowiska już na parkiecie. Emocje rosną!

18:56

Na razie z wygranymi w kieleckiej grupie Veszprem, Vardar i FC Porto Sofarma. Kto dołączy do tego zacnego grona? Wierzymy, że PGE VIVE Kielce!

18:53

Obie drużyny ostatni mecz między sobą zagrały ponad 1,5 roku temu. Wówczas to PGE VIVE było górą i wygrało w grupowych rozgrywkach 30:29.

18:44

18:44

Mecz w Kilonii będzie szczególny dla Andreasa Wolffa, nowego kapitana PGE VIVE. Niemiec bronił barw "Zebr" przez trzy ostatnie lata. Jak zostanie przywitany? - Część kibiców pewnie przyjmie mnie życzliwie, a część może "wybuczy" - mówił przed meczem popularny "Andi".

18:39

Dzień dobry! Zaczynamy wielkie emocje w Lidze Mistrzów! Przed nami pierwszy, ale bardzo, bardzo ciężki wyjazd PGE VIVE w europejskich rozgrywkach. Na drodze kielczan staje THW Kiel, które będzie miało za sobą wsparcie wypełnionej po brzegi hali Sparkassen Arena. "Zebry" wracają do elity po 511 dniach. Kto dziś będzie górą? Na relację serdecznie zaprasza Mateusz Kaleta.