Effector Kielce

3:2 25:12, 25:22, 21:25, 22:25, 15:11 Mecz się zakończył

MKS Będzin

19:26

MVP spotkania zostaje Mateusz Bieniek. Znowu mieliśmy w Hali Legionów mnóstwo emocji! Effector ostatecznie pokonuje Banimex 3:2. Za uwage serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

15:11

Zawodnik Banimexu serwuje w siatkę! MAMY TO!!!

14:11

Słaba zagrywka zawodnika z Kielc...

14:10

Goście atakuja w aut! Piłka meczowa dla Effectora! Na zagrywce Bartosz Sufa.

13:9

Dwa punkty z rzędu będzinian. Goście ze Ślaska nie zamierzaja składać broni.

13:7

Staszewski jest naprawdę świetny w decydujacej odsłonie! 13:7!

12:7

Znowu Staszewski skutecznie!

11:7

Aj, przedarła się piłka przez kielecki blok...

11:6

Staszeeeeeewski! Pięć punktów przewagi!!!

10:6

Brawa dla Marcina Janusza! 10:6 i kielczanie bliżej wygranej w tie-breaku!

8:6

Bieniek! As serwisowy!

7:6

Jungieeeewicz! Świetny blok kapitana Effectora!

6:6

Staszewski tym razem zablokowany... Remis.

6:4

Ogromna radość Staszewskiego. Będzinianie nie radza sobie z przyjeciem i przegrywaja już 4:6.

5:4

Znaczna pomyłka Hebdy z zagrywki.

4:4

"Buchu" tym razem zablokowany.

4:2

Świetna, naprawdę świetna kiwka Buchowskiego! 4:2!

2:2

Kielczanie maja pretensje do sędziów o odgwizdanie piłki niesionej przez Buchowskiego, ale arbitrzy sa bezlitośni.

2:0

Fatalne nieporozumienie w szeregach gości i 2:0!

1:0

Maćkowiak jako pierwszy na zagrywce. A inauguracyjny punkt w tie-breaku zdobywa Bieniek!

22:25

Bieniek w aut z zagrywki i czeka nas tie-break. Nie tak to miało wygladać...

22:24

Takvam!

21:24

Nie lubi nas coś dzisiaj ta relacja, bo wcięło nam troszeczkę wpisów... :) Buchowski serwuje w aut, piłka setowa.

21:23

Takvam! Już tylko dwa punkty straty!

20:23

Hebda atakuje w aut! Przewaga będzinian zniwelowana do trzech "oczek"!

11:19

Gwizdy staja się coraz głośniejsze. Kolejny raz zadziałał blok ekipy z Będzina i o czas prosi Dariusz Daszkiewicz.

10:17

Kolejna dobra akcja gości kończy się punktem dla nich.

9:16

Skuteczny blok gości i ich wysoka przewaga podczas drugiej przerwy technicznej.

9:15

Mocny atak Jungiewicza. Sześć punktów straty Effectora.

8:14

Wymiana... niecelnych zagrywek.

7:13

Dwa punkty kielczan z rzędu - może się coś ruszy?

5:13

Kolejny blok będzinian. Osiem punktów straty gospodarzy.

5:12

Pojawiaja się pierwsze, pojedyncze gwizdy w Hali Legionów. Kielczanie kompletnie sobie nie radza.

3:11

Bieniek w aut z zagrywki...

3:10

Graczom gości wychodzi po prostu wszystko, a kielczanom - nic...

2:9

Fatalny atak w aut Jungiewicza... Co się stało z Effectorem?

2:8

Wysokie prowadzenie Banimexu podczas pierwszej przerwy technicznej.

2:7

Czujnemu oku nic nie umknie! Ale na parkiecie jest źle, tak po sportowemu patrzac i od strony Effectora.

1:4

Bieniek nie przyjał piłki po bloku Buchowskiego.

0:3

Fatalny poczatek czwartego seta w wykonaniu Effectora. 0:3 i czas dla trenera Daszkiewicza.

21:25

Złe przyjęcie Buchowskiego i trzecia partia rozstrzyga się na korzyść gości. Gramy dalej!

21:24

Piłka setowa dla gości.

21:23

Znowu ten Hebda... Jest dziś w dobrej dyspozycji. Banimex bliżej wygranej w trzeciej partii.

21:22

Rehabilitacja kapitana Effectora!

20:22

W kluczowym momencie Jungiewicz zaatakował w aut... Czas dla Dariusza Daszkiewicza.

20:20

Fatalna zagrywka w aut Michała Żuka.

19:19

Remis!

18:19

Ajjj... Jungiewicz serwuje w siatkę. To nie jest dzień tego zawodnika jeśli chodzi o zagrywki.

17:18

Będa emocje w końcówce tej partii. Kielczanie nie poradzili sobie teraz z przyjęciem i utrzymuje się skromne prowadzenie będzinian.

15:16

Ekipa gości prowadzi podczas drugiej przerwy technicznej.

15:14

Kaczmarek znowu powalczył w przyjęciu co zaowocowało kontra i punktem.

13:13

Jungiewicz pomylił się w ataku po skosie.

13:12

Potrójny blok nie wystarczył. Po ataku Hebdy piłka po palcach kieleckich zawodników wychodzi w aut.

11:11

Dopiero drugi czas w tym spotkaniu, ale jednak dla trenera Dariusza Daszkiewicza.

11:10

Żuk z zagrywki iiii... 11:10.

11:9

Obity blok gospodarzy i dziewiaty punkt będzinian.

10:7

10:7 po ataku Staszewskiego.

9:7

Mocny atak Banimexu ze środka i kielczanie nie poradzili sobie z jego przyjęciem.

8:4

Jungiewicz! I Effector prowadzi czterema punktami podczas pierwszej przerwy technicznej. Kieleckim kibicom z pewnościa to spotkanie oglada się bardzo przyjemnie.

7:4

Mocna, ale niecelna zagrywka Pajaka.

6:2

6:0

Buchowski! Będzin nie ma żadnych argumentów, 6:0!

4:0

Ładnie się zaczęło! Po ataku Jungiewicza kielczanie prowadza w trzecim secie już 4:0 i czas dla trenera gości.

25:22

Niecelna zagrywka Hebdy! Effector prowadzi więc już 2:0 w całym spotkaniu!

24:22

"Buchu" niecelnie.

24:21

Buchowski jest niemożliwy w końcówce tego seta! Po jego bloku Effector ma piłkę meczowa.

23:20

I znowu "Buchu"! Tak na marginesie - już za kilka dni będziecie mogli przeczytać Wasz Wywiad właśnie z kieleckim przyjmujacym. Zapraszamy na CKsport.pl!

22:20

Będzinianie nie radza sobie z mocnym atakiem Buchowskiego!

21:20

Goście walcza w tym secie dzielnie. Hebda obił blok kieleckich siatkarzy.

20:19

As serwisowy Jakuba Oczki.

20:18

Staszewski trafia w siatkę z zagrywki.

19:17

Bardzo długa wymiana kończy się świetnym atakiem Jungiewicz! Ale trzeba oddać świetna postawę kieleckiego libero - Kaczmarka. Choć spiker usilnie mówi, że to był "Kaczmarczyk" :)

18:17

Goście obudzili się z marazmu, jest już tylko 18:17 dla gospodarzy.

18:15

Pierwszy w tym meczu czas dla trenera Daszkiewicza.

18:14

Jungiewicz serwuje w siatkę.

17:12

Punkt dla gości, ale Effector wciaż ma dość bezpieczna przewagę.

16:11

Bieniek! Druga przerwa techniczna i znowu prowadzenie kielczan.

15:11

Adrian Buchowski pomylił się z zagrywki i posłał ja w aut.

14:10

Wzorowo obity blok gości. Przewaga kielczan rośnie!

12:9

Świetne przyjęcie Kaczmarka, potem atak Bieńka i jest już 12:9.

11:9

Jungiewicz podwyższa prowadzenie Effectora.

10:9

W Hali Legionów jest obecna skromna grupka fanów Banimexu.

8:7

Blok! I Effector prowadzi podczas przerwy technicznej.

7:7

Prawdziwa bomba Staszewskiego i mamy 7:7!

5:6

Kolejne dobre zagranie Miłosza Hebdy doprowadza do punktu dla będzinian.

4:5

To chyba pierwsze prowadzenie Banimexu w małych punktach w tym spotkaniu.

3:3

Trzy razy atakował Jungiewicz z prawego skrzydła, trzy razy bronili się goście i w końcu wyprowadzili skuteczna kontrę.

2:0

Zdaje się, że mamy drobne problemy techniczne jeśli chodzi o wyglad relacji, ale staramy się działać dalej. Już 2:0 dla Effectora w kolejnej odsłonie! :)

25:12

Jungiewicz obija blok gości i Effector całkowicie zasłużenie rozbija Banimex 25:12 w pierwszej odsłonie!

0:0

I znowu as serwisowy! Piłka meczowa!

0:0

Po taśmie, ale piłka laduje w boisku po serwie Staszewskiego, brawo!

11:6

Drużyna z Będzina wyglada bardzo słabo - po nieporozumieniu w jej szeregach już pięć "oczek" przewagi kielczan. Czas dla trenera gości.

9:6

Świetna kiwka Pajaka laduje w polu gości!

8:5

Po kapitalnym ataku Buchowskiego podczas pierwszej przerwy technicznej kielczanie prowadza trzema punktami.

6:4

Piłka skozłowała przed Bieńkiem i kielecki środkowy nie poradził sobie z jej przyjęciem

5:3

Tym razem obity blok Effectora.

4:1

Takvam psuje zagrywkę, ale po chwili Staszewski obija blok gości i mamy 4:1.

3:0

Bardzo dobry blok duetu Bieniek-Pajak. 3:0!

1:0

Sławomir Jungiewicz! Pierwszy punkt w tej potyczce laduje na koncie kielczan.

18:57

Buchowski! Świetny atak ze środka.

18:56

Walcza jeszcze kielczanie. Staszewski obija blok Banimexu.

18:56

Bardzo, bardzo słaby czwarty set w wykonaniu kielczan.

18:54

Ma o czym myśleć trener Daszkiewicz...

18:53

Na parkiecie melduje się majacy ostatnio problemy zdrowotne Rozalin Penchev.

17:21

Staszewski bez litości dla całkowicie zagubionych będzinian!

17:20

Jungiewicz obija blok gości!

17:19

Bieniek zaserwował w siatkę.

17:19

Niecelny atak Pawlińskiego i Effector coraz bliższy triumfu!

17:18

Długa wymiana piłki zakończona błędem technicznym Jungiewicza.

17:17

Kolejny czas dla trenera gości. Effector kontroluje wydarzenia na parkiecie, ale nie może się rozluźnić, bo w grudniowym meczu Pucharu Polski właśnie z Bnaimexem prowadził już 2:0, by przegrać awans po tie-breaku.

17:15

Będzianie wygladaja dramatycznie w przyjęciu, nie potrafia opanować kolejnej piłki. Szykuje się wysoka wygrana pierwszej partii przez podopiecznych Dariusza Daszkiewicza.

17:14

Adrian Buchowski na zagrywce.

17:14

Najwierniejsi kibice Effectora! (choć oczywiście sędziego o to nie podejrzewamy :))

17:00

Effector rozpoczyna pojedynek w składzie: Jungiewicz, Maćkowiak, Staszewski, Buchowski, Pajak, Bieniek oraz Kaczmarek (libero). Zaczynamy!

16:57

Rozgrzewkę kończa również goście.

16:56

Lada chwila rozpoczniemy prezentację.

16:45

Dzisiejsi rywale kielczan sa pod presja - odnieśli do tej pory tylko cztery ligowe zwycięstwa, a by nie zostać relegowanym z ligi należy wygrać co najmniej pięć ligowych potyczek.

16:37

Rozgrzewka rozpoczęta.

16:35

To już jest koniec! Na szczęście dla sympatyków siatkówki tylko rundy zasadniczej, bo prawdziwe emocje rozpoczna się dopiero w fazie play-off. Przedostatni Effector podejmuje dziś ostatni zespół w tabeli - Banimex Będzin. Na relację z Hali Legionów zaprasza Marcin Długosz!

ja2015-02-21 19:23:48
Będzin leży w Zagłębiu Dąbrowskim ;)
bombowiec2015-02-21 18:03:02
Leszek Blanik kariere zakonczył
gienek2015-02-21 17:30:40
sport na ktory w kielcach chodzi garstka ludzi takie to zainteresowanie leszek blanik tez byl mistrzem w akrobatyce i co z tego kto o nim slyszal na swiecie kto sienim teraz interesuje
do gienek2015-02-21 17:13:39
To jest sport w którym kraj którego jesteś obywatelem jest MISTRZEM ŚWIATA leszczu
gienek2015-02-21 17:05:45
jak i cala lige o d... potluc, co to za sport w ogole dramat
Bombowiec2015-02-21 16:55:11
Żadnej presji nie ma Olsztyn 2 razy z rzędu był na ostatnim miejscu i powinni być relegowani a nic im się nie stało te wymogi to na tzw "odczepne"