1:1 (0:1)

Wisła Kraków

Paweł Brożek (38')

21:58

Możemy żałować, że Koronie nie udało się wygrać, ale kielczan trzeba docenić, że w tym trudnym momencie w końcu rozegrali naprawdę fajne spotkanie! Na Suzuki Arenie remis 1:1 - dziękujemy za uwagę!

Koniec meczu.

Wojtkowski z kartką za faul taktyczny.

SŁUPEK!

Chyba Marquez doszedł do strzału w polu karnym, jak mało zabrakło!

Korona atakuje, stara się, ale nie może przełamać się pod bramką. Trzy minuty doliczone.

Kontuzja Gnjaticia. W jego miejsce Pierzchała.

SŁUPEK!!!

Matej Pucko wpada w pole karne, strzela mocno, ale w słupek!

Radin! Nad bramką...

W Wiśle Jean Carlos zmienia Michała Maka.

Owacja na stojąco dla Cebuli! Naprawdę świetny to był mecz Marcina. W jego miejsce Pucko.

Djuranović zablokowany w polu karnym! WALKA!

Djuranović zmienia Papadopulosa.

Faul taktyczny Gardawskiego, żółta kartka.

Korona atakuje i szuka drugiego gola, to się ogląda!

Kozioł łapie piłkę i wypuszcza Cebulę, ten zabiera się sam na sam, ale w ostatniej chwili interweniuje Sadlok!

Walka!

7073 osoby dziś na Suzuki Arenie.

Żółta kartka dla Gnjaticia.

Buchalik interweniuje po główce Marqueza.

Buchalik wychodzi z piłką poza linię końcową po interwencji, rzut rożny dla Korony.

Papadopulos! Niecelnie. Ależ żywa jest dziś Korona!

Ależ żyją tym żółto-czerwoni! Nie zamierzają poprzestawać!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ALEŻ POCZĄTEK!

Erik Pacinda wyskoczył do strzału głową i kapitalnie pokonuje Michała Buchalika, 1:1!

Gramy dalej!

Basha zmienia Chucę, Korona bez roszad.

PRZERWA.

To było naprawdę świetne pół godziny Korony Kielce okraszone czerwoną kartką dla Rafała Boguskiego. A potem głupi faul Mateusza Spychały, rzut karny i 0:1... Czekamy na drugą odsłonę, tu wszystko można jeszcze odwrócić!

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

Ależ nieznacznie pomylił się teraz Gnjatić!

Niecelny strzał Jukicia. Warto dodać, że Chorwat kilka chwil temu dostał żółtą kartkę za faul.

Ależ szkoda tej sytuacji... Korona gra 11 na 10 i przeważa, a mimo to przegrywa.

Gol dla Wisły Kraków. Paweł Brożek jak rutyniarz - piłka w jedną, Marek Kozioł w drugą.

Rzut karny dla Wisły Kraków... Mateusz Spychała nieodpowiedzialnie fauluje pod linią końcową boiska... Zupełnie niepotrzebne zagranie...

Pacinda odrobinę ponad poprzeczką!

CZERWONA KARTKA DLA RAFAŁA BOGUSKIEGO!!!

Marcin Cebula wybiega sam na sam z Michałem Buchalikiem i zostaje powalony tuż przed polem karnym!

Dobry strzał Maka pod poprzeczkę, świetnie jednak piłkę przebija Kozioł!

Po dość nerwowym początku w wykonaniu defensywy żółto-czerwonych, teraz ta formacja nie pozwala sobie na żaden błąd.

W gazie jest dziś Pacinda! Kolejny strzał Słowaka, ponownie czuje Buchalik.

Kozioł czujnie po strzale Wojtkowskiego!

Spychała oddał celny strzał, ale prosto w ręce Buchalika.

ALEŻ BLISKO! Świetny strzał Pacindy, tuż obok słupka, ale kapitalnie interweniuje Buchalik!

Radin wywalczył rzut wolny dla Korony z 20 metrów przed bramką rywala! Znakomita okazja!

Papadopulos faulowany przez Niepsuja, żółta kartka dla gracza Wisły.

Energetyczny początek Korony! Wiślacy w ostatniej chwili wybijają centrę Gardawskiego.

Kapitalnie Jukić rozprowadził akcję Korony! Strzał Pacindy blokuje jednak Klemenz.

Mateusz Spychała źle rozegrał kontratak Korony. Pokazywał się do gry Ivan Jukić, ale nie dostał podania.