Motor Zaporoże

27:28

Vive Tauron Kielce

19:28

Wygraliśmy to! Mamy to! Dziewięć bramek straty do przerwy graczy Vive. Wspaniała druga połowa, skuteczny Bielecki wystarczył na Motor Zaporoże. Vive Tauron Kielce kończy fazę grupową Ligi Mistrzów kompletem zwycięstw. A za uwagę dziękuje Wojciech Staniec II.

60. minuta (27:28)

Wygrywamy!

Atakują Ukraińcy, piłka ma Jachlewski. GOOOOL!

60. minuta (27:27)

BIELECKI! MAMY REMIS!

59. minuta (27:26)

Czas dla Dujszebajewa! Bramka straty Vive.

Długo grają w ataku gracze Motoru. Zyskują cenne sekundy. Gra pasywna. Piłka dla Vive!

58. minuta (27:26)

Wspaniale teraz Buntić. Indywidualna akcja i trafia między nogami.

58. minuta (27:25)

Evdokimov pchnął Jachlewskiego i dwie minuty!

57. minuta (27:25)

Wykorzystali tą akcję Ukraińcy - Onufryienko skutecznie.

56. minuta (26:25)

Bramka kontaktowa!

55. minuta (26:24)

Błąd Strleka w ataku brutalnie wykorzystanay przez Motor.

55. minuta (25:24)

SEGO! KAPITALNIE! Kontratakujemy.

54. minuta (25:24)

Sporo szczęścia mają po przerwie kielczanie. A jak wiadomo - sprzyja ono lepszym. Niezwykle skuteczny Bielecki, dobry Sego. I mamy bramkę straty.

Jedna bramka różnicy. Trafiamy! Czas dla Zaporoża.

53. minuta (25:23)

Mniej niż 7 minut do końca. Znacznie lepiej grają po przerwie kielczanie!

Przejął odbitą od poprzeczki piłkę Buntić. No i skutecznie!

52. minuta (25:22)

Trzy bramki straty. Odrabiamy.

51. minuta (25:21)

Kara dla gracza Zaporoża.

50. minuta (25:21)

Kielczanie!Teraz Ukraińcy w ataku.

49. minuta (25:20)

Aflitulin! Pięć bramke straty Vive.

48. minuta (24:20)

Bielecki! Z drugiej linii! Niesamowicie rzuca dziś Karol.

47. minuta (24:19)

Buntić... Zaplątał się w ataku i skuteczna kontra Motoru.

47. minuta (23:19)

Doroshchuk z koła.

46. minuta (22:19)

Potężnie Bielecki, niestety wprost w poprzeczkę.

Bład w ataku kielczan, kontratakują niesktuczenie gospodarze.

45. minuta (22:19)

Po raz kolejny czas dla Dujszebajewa.

Reichmann! Trzy bramki straty. Walczą kielczanie!

44. minuta (22:18)

Buntić z karnego po profesorsku.

44. minuta (22:17)

Najpierw dobrze Sego. Teraz karny po faulu na Jachlewskim.

Cuipić z drugiej linii. Niecelnie.

42. minuta (21:17)

Czas dla Dujszebajewa. Powoli odrabiają straty kielczanie.

41. minuta (21:17)

Faul w ataku - piłka dla kielczan. Trafia Jachlewski.

40. minuta (21:16)

Przymierzył znowu Bielecki. Co najważniejsze, skutecznie!

39. minuta (21:15)

Świetnie Sego. Skutecznie Reichmann.

38. minuta (21:14)

Świetnie Karol Bielecki z drugiej linii.

37. minuta (21:13)

Męczą się kielczanie w ataku. Piłka dla gospodarzy.

36. minuta (21:13)

Dobrze broni dzisiaj Sego, ale karnego nie obronił.

36. minuta (20:13)

Broni Sego. Sędziowie wskazują na rzut karny. Dwie minuty dla Buntica.

Skutecznie Ukraińcy.

35. minuta (19:13)

Strlek. 3-0 po przerwie.

34. minuta (19:12)

Kolejna dziwna decyzja sędziów... Zdawało się, że będzie rzut karny, a sędziowie wskazują grę od bramki.

33. minuta (19:12)

Broni Sego!

Nie ma na razie na boisku Aguinagalde. Nie chce ryzykować jego zdrowia Dujszebajew.

32. minuta (19:11)

Fauluje teraz w ataku Reichmann. Wydaje się, że to zbyt pochopna decyzja arbitrów.

31. minuta (19:11)

Sego zmienił Szmala w kieleckiej bramce. Zaczyna skuteczną interwencją!

30. minuta (19:11)

Reichmann trafia!

30. minuta (19:10)

No i zaczynamy. Kielczanie w ataku, jeszcze przez chwilkę w osłabieniu.

255. minuta (19:10)

Wracamy do gry. Burka pięknie z drugiej linii. Vive na kolanach.

30. minuta (18:10)

Czas dla Motoru.

Bielecki do Buntica. Ten - po raz kolejny - niesktucznie.

Aflitulin ze środka! Osiem bramke straty Vive. Sekundy do końca.

29. minuta (17:10)

Bielecki!

Z boiska zszedł Aguinagalde. Czyżby jakiś uraz?

29. minuta (17:9)

Rośnie przewaga Motoru Zaporoże.

28. minuta (17:9)

Stochl, bramkarz Motoru łapie piłkę po błędzie naszych atakujących i spod własnej bramki pokonuje Szmala. Kuriozalna sytuacja.

27. minuta (15:9)

Oj, mają przewagę dzisiaj grace z Zaporoża. Dochodzą do rzutu nawet w osłabiu. Dobrze, że jest Szmal.

26. minuta (15:9)

Doroschchuk wykluczony na dwie minuty za faul na Bunticu.

Zhuk z kontrataku. Sześć bramek przewagi Ukraińców.

25. minuta (14:9)

Aflitulin mija Buntica i pokonuje Szmala

24. minuta (13:9)

Reichmann z prawego rozegrania. Skutecznie!

23. minuta (13:8)

Rzut karny dla Motoru. Broni Sławek Szmal!

22. minuta (13:8)

Niewiele dobrego można powiedzieć na razie o kielczanach. No może poza Sławkiem Szmalem, który od czasu do czasu zatrzmuje Ukraińców. Gorzej wygląda to w ataku.

Doroschchuk trafia z koła.

21. minuta (12:8)

Pierwszy gol Bieleckiego w dzisiejszym meczu.

20. minuta (12:7)

Czas dla trenera Dujszebajewa.

Kolejna sytuacja zmarnowana przez Buntica.

19. minuta (10:7)

Ievgen Zhuk odnalazł się teraz w kontrataku.

18. minuta (9:7)

Odpowiada Doroschchuk!

18. minuta (8:7)

Cupić z drugiej linii, broni golkiper gospodarzy. Piłka w rękach Auginagalde, ten do Strleka. Bramka Chorwata!

17. minuta (8:6)

Burka ponad bramką.
Po drugiej stronie myli się Buntić.

16. minuta (8:6)

Cudnie rzucił teraz Buntić!

15. minuta (8:5)

Kozakevych w drugie tempo ze skrzydła!

14. minuta (7:5)

Statycznie atakowali teraz kielczanie, ale co najważniejsze - sktuczenie. Cupić na koło, a tam skutecznie Auginagalde.

13. minuta (6:5)

Kurylenko! Zbyt łatwo dochodzą do rzutów Ukraińcy.

12. minuta (6:4)

Kozakevych pokonuje Szmala z siódmego metra!

11. minuta (5:4)

Dobra kontra kielczan, ale fatalnie myli się Jachlewski.

Aguinagalde z karnego, łapiemy kontakt.

10. minuta (5:3)

Bład kielczan i trafia Burka.

9. minuta (4:3)

Długo teraz atakowali gospodarze i piłka dla nas.

Kontaktowa bramka dla Vive - Buntić!

8. minuta (4:2)

Szybki atak Ukraińców i rzuca Onufryienko!

8. minuta (3:2)

Motor znowu skutecznie!

7. minuta (2:2)

Świetnie Aguinagalde się teraz odnalazł i remisujemy.

6. minuta (2:1)

Sergii Burka z drugiej linii!

5. minuta (1:1)

No i mamy wyrównanie. 1-1 po pięciu minutach gry.

Tobias Reichmann na środe do Auginagalde, ale Hiszpan faulowany.

4. minuta (1:0)

No i popisał się teraz w bramce Szmal! Kielczanie w ataku.

3. minuta (1:0)

Rzuca Bielecki, ale bramkarz Motoru znowu skutecznie.

2. minuta (1:0)

Dogranie do koło i strzelanie rozpoczyna Dmytro Doroschchuk.

2. minuta (0:0)

Reichmann, Buntić, Cupić, Bielecki, Strlek, Aguinagalde. Tak atakujemy.

Pierwszy rzut i nieskutecznie. W ataku kielczanie. Co ciekawe, na środku rozegrania Ivan Cupić.

No i zaczeliśmy, atakują gospodarze.

18:04

Trwa prezentacja zespołów, a już za chwilkę hymn Ligi Mistrzów.

18:03

Rozjemcami dzisiejszego pojedynku będą Szwedzi - Mirza Kurtagic oraz Mattias Wetterwik.

18:01

Poprzedni pojedynek obydwu zespołów miał miejsce w połowie października, kiedy to kielczanie pokonali w Kielcach Ukraińców 30:26.

17:59

Niezwykle osłabieni wyruszyli do Kijowa podopieczni Tałanta Dujszebajewa, który nadal nie może liczyć na Krzysztofa Lijewskiego, Tomasza Rosińskiego, Urosa Zormana, Piotra Chrapkowskiego i Michała Jureckiego. Wraz z drużyną pojechali natomiast Piotr Grabarczyk i Żeljko Musa,ale trudno oczekiwać, że pojawią się oni na parkiecie.

17:57

Natomiast Vive Tauron Kielce pokonało w sobotę we własnej hali Dunkierke 36:32, więc w przypadku zwycięstwa kielczanie zakończą fazę grupową Ligi Mistrzów z kompletem dwudziestu punktów.

17:55

Ukraińcy nadal mają szansę na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów, gdyż w poprzedniej kolejce niespodziewanie pokonali w wyjazdowym spotkaniu duński Aalborg Handball 36:30.

17:48

Trudno uwierzyć, ale to już naprawde koniec... Koniec fazy grupowej Ligi Mistrzów! Vive Tauron Kielce, pewne już pierwszego miejsca w grupie, zmierzą się dzisiaj na wyjeździe z ukraińskim Motorem Zaporoże. Mecz w Kijowie zadecyduje o przyszłości w tych rozgrywkach drużyny zza naszej wschodniej granicy. Bez wątpienia będzie ciekawie! Na relację z tego spotkania zaprasza Wojciech Staniec II.