18:57

Zapraszamy na CKsport.pl - wkrótce wypowiedzi po dzisiejszym sparingu. Tymczasem za uwagę dziękuje już Marcin Długosz.

Koniec meczu.

Zupełnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Wato Arweladze.

Korona próbuje jeszcze zaatakować, ale podobnie jak w ostatnich minutach nie przekłada się to na konkretne sytuacje.

Żółta kartka dla Piotra Pierzchały za faul przed własnym polem karnym.

Daniel Dziwniel i Marcin Cebula w miejsca Ivana Jukicia i Oktawiana Skrzecza.

Kolejny gol dla hiszpańskich piłkarzy. Gonzalo Merchan oddał mocny strzał sprzed pola karnego i piłka wylądowała w siatce.

Sporo piłek kierowanych jest do Oktawiana Skrzecza, który w drugiej odsłonie występuje już na prawym skrzydle.

GOL dla Hiszpanów. Ponownie niespodziewany.

Piłka posłana z lewej flanki, Łukasz Bujak dał się wyprzedzić napastnikowi rywali, a ten na raty zdołał pokonać Lukę Kukicia.

Wato Arweladze zmienia Mateja Puckę.

Znakomita okazja zmarnowana przez Żyrę! Piłka posłana za plecy obrońców, nie ma spalonego, ale strzał napastnika Korony broni golkiper rywali.

Hiszpański bramkarz interweniuje bez problemu po dośrodkowaniu posłanym przez Michała Żyrę.

Bezproblemowa interwencja Kukicia po strzale głową jednego z rywali.

Mogło być już 2:1! Jukić dochodzi do strzału po lewej stronie pola karnego, ale futbolówkę posłaną ponad bramkarzem wybija z linii jeden z hiszpańskich defensorów.

GOOOL!

Matej Pucko podchodzi do "jedenastki", strzela blisko środka bramki, ale skutecznie. 1:1.

Rzut karny dla Korony! Oskar Sewerzyński świetnie wywalczył piłkę przed polem karnym Hiszpanów, wpadł w "szesnastkę" i został sfaulowany.

Kielczanie zamykają rzut rożny strzałem z dystansu, ale piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

Szelągowski przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie decyduje się wskazać na "wapno".

Jukić oddaje strzał z rzutu wolnego, ale trafia jedynie w mur.

Druga połowa rozpoczęta.

Trzy zmiany w Koronie na drugą połowę: wchodzą Żyro, Szelągowski i Radin, schodzą Sowiński, Piróg i Szymusik.

... i przerwa.

Nie ma co się czarować - nie jest to zbyt ciekawe spotkanie. Mało jest klarownych sytuacji, ale jeśli ktoś utrzymuje się przy piłce i stara się konstruować ataki pozycyjne, to jest to Korona. Brak jednak konkretów, a Hiszpanom wpadła fantastyczna bramka po strzale przewrotką. Na razie 0:1 i czekamy na drugą odsłonę!

Końcowe akordy pierwszej połowy...

Piróg zacentrował z lewego skrzydła, ale niecelnie.

Zagraniczna drużyna próbowała pójść za ciosem, ale po dobrym podaniu na prawe skrzydło sędzia odgwizdał spalonego.

GOL. Hiszpanie niespodziewanie obejmują prowadzenie.

Nic tego nie zapowiadało, ale po dośrodkowaniu z lewego skrzydła jeden z hiszpańskich graczy oddał fantastyczny strzał przewrotką z pola karnego i futbolówka wylądowała w siatce.

Zbyt mocne podanie w kierunku Skrzecza.

Sporo dziś pod grą są Gnjatić i Pucko - najbardziej doświadczeni zawodnicy z pola, którzy są dziś obecni w wyjściowym składzie Korony.

Korona ponownie buduje akcje od linii defensywy.

Oktawian Skrzecz wpada w pole karne z lewej strony, podaje wzdłuż "szesnastki" chcąc wyłożyć piłkę Matejowi Pucce, ale Hiszpanie wybijają piłkę na rzut rożny.

Pół godziny gry za nami. Do tej pory niewiele ciekawych akcji, choć jeśli ktoś już się o nie stara, to jest to raczej Korony.

Pewny wślizg Gnjaticia zażegnuje niebezpieczeństwo. Bośniak wygląda dziś bardzo pewnie na tle wielu młodych kolegów.

Faul Łukasza Bujaka w środku pola.

Niecelny strzał głową. Wznowią rywale Korony.

Niezła okazja! Pucko przyjmuje piłkę w polu karnym i oddaje strzał, ale piłka odbija się od uda jednego z hiszpańskich defensorów i wychodzi na rzut rożny.

Nudniejszy fragment meczu. Nie dzieje się nic godnego uwagi.

Korner nie przynosi rezultatu - piłka wybita ze środka pola karnego.

Rzut rożny dla Korony.

Hiszpanie postraszyli strzałem z bocznego sektora pola karnego. Piłka odbiła się od nogi Pierzchały i wylądowała na siatce Kukicia.

Żółto-czerwoni cały czas mają inicjatywę, ale póki co nie przekłada się to na konkretniejsze sytuacje bramkowe.

Pierwsza interwencja Luki Kukicia, który jednak nie musiał się zbytnio napocić - łatwe wyłapanie piłki po strzale głową ze środka pola karnego.

Świetna próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu Skrzecza, który od początku gra na "dziewiątce", ale Pucko został uprzedzony przez jednego z hiszpańskich defensorów.

Błąd Bujaka, zbyt lekkie podanie, ale sytuację ratuje Pierzchała.

Jukić złapany na spalonym. Póki co Korona utrzymuje się przy piłce, Kukić nie musi się wykazywać.

To powinien być gol!

Artur Piróg posłał świetną piłkę za plecy hiszpańskiej defensywy, sędzia asystent nie zasygnalizował spalonego, ale Mateuszowi Sowińskiemu całkowicie nie udała się próba lobu i wciąż 0:0.

Oktawian Skrzecz gra póki co jako napastnik, za jego plecami Mateusz Sowiński.

Ruszyli!

Kapitanem Korony będzie dziś Ognjen Gnjatić.

18:02

17:05

17:04

Lada chwila zaczynamy!

17:01

Hiszpanie już pojawili się na murawie, lada chwila dołączą kielczanie.

16:57

Dziś w zespole sporo młodych zawodników. Gracze z większym doświadczeniem zagrali wczoraj z Wolfsburgiem w pierwszej połowie.