Telekom Veszprem

33:30

PGE VIVE Kielce

16:55

Wielkie emocje, ale finalnie to rywale PGE VIVE byli lepsi. Szkoda, wielka szkoda, bo były momenty, w których PGE VIVE naprawdę wyglądało dziś znakomicie. Niestety, końcówkę wygrało na swoją korzyść Veszprem i to Telekom zagra w wielkim finale. MVP wybrany Nenadić - i wcale się temu nie dziwimy. 32-latek rzucił dziś dwanaście bramek, był dziś znakomity. Dziękujemy za uwagę i słyszymy się już za chwilę! Na CKsport.pl zaraz wypowiedzi oraz konferencje prasowe trenerów. Zostańcie z nami - jutro mecz o brąz! Z kim? Dowiemy się przed 20!

60. minuta (33:30)

Jest jeszcze gol dla PGE VIVE, ale teraz zabrzmiała końcowa syrena. Telekom Veszprem w finale Ligi Mistrzów!

59. minuta (33:29)

Nie ma gola dla PGE VIVE! Alex Dujshebaev marnuje rzut karny, broni Mikler!

Nenadić rzuca dwunastą bramkę w tym spotkaniu!

58. minuta (32:29)

Janc daje jeszcze nadzieję! Czasu coraz mniej.

58. minuta (30:28)

Nie pomógł teraz Cupara... Szkoda, łatwa bramka Veszprem. I na dwie minuty przed końcem Węgrzy prowadzą 32:28.

57. minuta (30:28)

A Veszprem karnego nie marnuje. Jest już 31:28.

Teraz "siódemka" dla Veszprem. Kielczanie bronili w polu bramkowym.

56. minuta (30:28)

Dujshebaev myli się i rzuca obok bramki. Co za pech...

Pięć minut do końca! Co to będzie, co to będzie? PGE VIVE przy piłce!

55. minuta (30:28)

Janc dostał "haka" na szyję i Terzić wędruje na dwie miunuty na ławkę.

Seria fauli ze strony Veszprem, a potem rzut Dujshebaeva broni Mikler! Hiszpan mocno ucierpiał w tej akcji.

54. minuta (30:28)

Tonnesen miał dużo miejsca i rzucił gola. Po tej akcji czas bierze Talant Dujszebajew.

53. minuta (29:28)

DUJSHEBAEV!!! GOOOOOOOOOL

53. minuta (29:27)

Mikler broni rzut Cindricia, ale będzie rzut karny!

Malo zabrakło! Niestety, Veszprem trafia z karnego. To oczywiście robota Nenadicia.

53. minuta (28:27)

Alex stał się właśnie najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów!

52. minuta (28:27)

JAAAAAAAAAAANC! 27. gol dla PGE VIVE i tylko jedna bramka straty!

51. minuta (28:26)

Nie ma gola dla Veszprem i szansa dla PGE VIVE. Kielczanie mogą rzucić gola kontaktowego!

50. minuta (28:26)

BLAŻ JAAAAAAAAAAAAAAANC! Co on zrobił, to była bramka "hale świata"! Niesamowita akcja indywidualna skrzydłowego i piękna "wkrętka"!

49. minuta (28:24)

Alex Dujshebaev z karnego! PGE VIVE ma jeszcze trzy bramki straty!

49. minuta (28:23)

Nenadić, co on dzisiaj wyprawia! Niesamowity gol 32-latka!

48. minuta (27:23)

A tymczasem Veszprem zdobywa kolejnego gola! Jest już 27:24.

47. minuta (26:23)

I znów gol Cindricia! Ale wcześniej także kolejne trafienie Nenadicia! A panie, które wycierają parkiet nie nadążają z mopami. Takie jest tempo tego meczu.

46. minuta (25:22)

Cindrić razy trzy! Chorwat wreszcie pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Bo wcześniej był niewidoczny.

45. minuta (25:21)

Trafia Lekai, mamy 25:21!

45. minuta (24:21)

Cindrić!!! W samą porę, jest gol dla kielczan po mocnym rzucie Chorwata!

45. minuta (24:20)

Nenadić zdobywa już siódmą bramkę w tym meczu! Tym razem z karnego.

44. minuta (23:20)

Luka Cindrić w końcu się odblokował! Pierwszy gol Chorwata w półfinale!

44. minuta (23:19)

43. minuta (23:19)

Veszprem jest teraz w gazie. Węgrzy rzucają kolejną bramkę, nadal mają cztery trafienia przewagi.

43. minuta (22:19)

Jest reakcja PGE VIVE! Trafienie Karaloka.

42. minuta (22:18)

Co się dzieje?! Telekom wygrał grę w przewadze 4:0! Węgrzy zdobyli kolejnego gola rzucając do pustej bramki!

41. minuta (21:18)

I znów rzut do pustej bramki... Veszprem ma już trzy gole więcej od PGE VIVE.

41. minuta (20:18)

Kulesz podał piłkę do przeciwnika, a ten rzucił do pustej bramki. I tym sposobem Veszprem znów jest na dwubramkowym prowadzeniu.

40. minuta (18:18)

Na parkiecie wrze, graczom obu drużyn puszczają nerwy. Dwuminutową karą ukarany Dujshebaev.

Sterbik, co on robi!! Znów łapie piłkę prosto w ręce!

Blagotinšek ukarany czerwoną kartką za ten brutalny faul! Słuszna decyzja sędziów!

39. minuta (18:18)

Ależ groźnie zaatakowany Kulesz... Białorusin wybił się z piłką, rywal zaatakował go pchnięciem, gdy już był w powietrzu. Czy to nie powinna być czerwona kartka?

Strlek obija poprzeczkę z rzutu karnego! Nie ma gola!

38. minuta (18:18)

Karalok trafia z koła! Po 18!

38. minuta (18:17)

CUPARA! Nie dał się zaskoczyć, choć rzut rywala też nie był najwyższych lotów.

37. minuta (18:17)

Karalok trafia dla PGE VIVE!

36. minuta (18:16)

Nenadić zatańczył z piłką i trafia. Veszprem już ma dwa gole na plus.

36. minuta (17:16)

Alex! On ciągnie tę drużynę do przodu! 17:16, jedna bramka straty!

35. minuta (17:15)

Ależ odpuścili teraz kielczanie na kole Blaża Blagotinška.

34. minuta (16:15)

Cupara broni, ale po chwili skuteczną dobitką popisuje się Gajić.

33. minuta (15:15)

Karny dla Veszprem!

32. minuta (15:15)

Siedzimy blisko kibiców z Kielc, ale nie ukrywamy - to fajni Veszprem dzisiaj są głośniejsi. Jest ich bardzo dużo!

Gol dla Veszprem, po chwili też gol dla Kielc! Pierwsze trafienie Blaża Janca!

31. minuta (14:14)

Błyskawicznie odpowiada jednak Veszprem.

31. minuta (13:14)

Kulesz otwiera drugą połowę celnym rzutem!

30. minuta (13:13)

Wracamy po przerwie! Zmiana stron i możemy grać dalej! 30 minut, które zdecyduje o tym, czy PGE VIVE zagra jutro w finale Ligi Mistrzów!

255. minuta (13:13)

To było niesamowite trzydzieści minut. Po znakomitym początku Telekomu Veszprem do gry wróciło potem PGE VIVE i zdołało nawet wyjść na prowadzenie. Pierwsza połowa kończy się jednak remisem. Świetny mecz rozgrywa serbski bramkarz Węgór, Arpad Sterbik, który broni dziś z niesamowitą skutecznością. To właśnie przez niego PGE VIVE zmarnowało w pierwszej połowie tak dużo akcji. Słyszymy się po przerwie!

PGE VIVE przygotowało ostatnią akcję pierwszej połowy, ale Luka Cindrić rzucił nad bramką! Po 30 minutach w Lanxess Arenie remis!

29. minuta (13:13)

Akcji nie wykorzystuje też Veszprem, które rzuca nad bramką! A Talant Dujszebajew bierze czas na ostatnie sekundy pierwszej połowy!

Ale zagrało teraz PGE VIVE! Szkoda, że Karalok pomylił się z koła. Rzucił nad bramką, a był w świetnej sytuacji!

GOOOL Marko Mamicia! Po 13!

28. minuta (13:12)

Luka Cindrić rzucił obok bramki w bardzo dogodnej sytuacji! Ale myli się też Veszprem!

Ależ Strlek ograł w ataku Fernandeza na skrzydle. I fantastycznie pokonał Cuparę. Veszprem wraca na prowadzenie!

27. minuta (12:12)

I dalej remis, tyle, że po 12!

27. minuta (11:11)

Ależ mało brakło, szkoda! Gol dla Węgrów autorstwa Ilicia

25. minuta (10:11)

Rozwiązał nam się worek z bramkami! Najpierw gol Jurekiewicza, teraz trafiają też Węgrzy. W Lanxess Arenie 10:11!

25. minuta (9:10)

Trafia szybciutko Veszprem, jest 9:10!

24. minuta (8:10)

Ależ to zrobił Dujszebajew! Dziesiąty gol dla Kielc!

24. minuta (8:9)

Cupara broni! Brawo!

Po fantastycznym początku Veszprem nagle przestało grać i dało się dogonić przez kielczan. Trener Davies reaguje i bierze czas dla swojej drużyny!

Cupara! Ale piłka dalej dla Veszprem.

23. minuta (8:9)

Prowadzenie PGE VIVE Kielce! Pierwszy raz w tym spotkaniu, gol Angela Fernandeza!

23. minuta (8:8)

Veszprem dopadła niemoc, Węgrzy nie potrafią przebić się w ataku i gubią kolejną piłkę! Trafia w odpowiedzi Moryto, a Vlad Cupara szaleje z radości!

23. minuta (8:7)

Co za mecz Strebika, coś niesamowitego! Bramkarz Veszprem łapie piłkę prost do koszyczka!

22. minuta (8:7)

CUPARA!! Bramkarz PGE VIVE nie dał się zaskoczyć po rykoszecie! PGE VIVE ma piłkę i jedną bramkę straty!

I już tylko jedna bramka straty! Myli się Veszprem, a gola rzuca ten, kto raczej gra w obronie, niż w ataku - Marko Mamić!

21. minuta (8:6)

Nie ma gola dla Veszprem, jest szósty dla PGE VIVE! Alex!!!

20. minuta (8:5)

19. minuta (8:5)

Mylą się znów mistrzowie Polski. Aginagalde przegrał pojedynek ze Strebikiem.

18. minuta (8:5)

Strlek trafia ze skrzydła. I już 8:5.

17. minuta (7:5)

Co za mecz gra Sterbik! Teraz doświadczony bramkarz broni rzut Cindricia. Kielczanom niezwykle cięzko przebić się do bramki Veszprem!

Węgrzy tracą piłkę! Szansa dla kielczan!

16. minuta (7:5)

Żółta kartka dla Julena Aginagalde.

I znów zmarnowana akcja PGE VIVE..

15. minuta (7:5)

Strebik broni, ale piłka mimo to szczęśliwie wpada do bramki! GOL DLA VIVE, trafia Kulesz!

14. minuta (7:3)

A teraz popis gry bramkarzy! Najpierw świetna interwencja Cupary, po chwili Strebika! W Lanxess Arenie wielkie emocje!

13. minuta (7:3)

Świetna akcja VIVE, niestety, zmarnowana przez Karaloka. A w odpowiedzi rzuca Veszprem i jest już 7:4.

12. minuta (6:3)

Veszprem gra w osłabieniu, ale szuca po raz szósty! Trafia Strlek z lewego skrzydła.

11. minuta (5:3)

GOOOOOL DLA KIELCZAN! Kulesz z trzecim golem. PGE VIVE nie zostaje w tyle!

10. minuta (5:2)

Strebik broni karnego w wykonaniu Janca! Ale w odpowiedzi piłkę traci też Veszprem. Co tu się dzieje!

9. minuta (5:2)

Dujszebajew zatańczył z piłką przed polem karnym rywali i zarobił dla rywala żółtą kartkę.

8. minuta (5:2)

Broni Cupara!!!

7. minuta (5:2)

Veszprem gubi piłkę i wykozrystuje to PGE VIVE! Trafia Jachlewski!

7. minuta (5:1)

Dujshebaev i... nie ma! Ależ interwencja Strebika!

6. minuta (5:1)

Co za tempo tego meczu! Nagy trafia po raz piąty dla Veszprem!

6. minuta (4:1)

Jest pierwszy gol dla PGE VIVE! Alex Dujshevebaev kończy wreszcie akcję kielczan!

5. minuta (4:0)

PGE VIVE marnuje kolejną akcję w ataku, a Veszprem rzuca do pustej... Węgrzy prowadzą już 4:0.

4. minuta (3:0)

I już 3:0.

3. minuta (2:0)

Źle zaczyna się ten mecz dla PGE VIVE Kielce... rzut karny dla Veszprem i dwie minuty dla Jachlewskiego...

2. minuta (2:0)

I znów zmarnowana akcja kielczan... Dwie akcje, zero goli. Szkoda.

1. minuta (2:0)

Pierwsza akcja Veszprem zakończona golem! Po chwili nieudany rzut kielczan i już 2:0 dla Węgrów!

GRAMY! Veszprem w pierwszej akcji!

PGE VIVE: Cupara - A. Dujshebaev, Karalok, Mamić, Jachlewski, Cindrić, Janc

Nazwisko Vlada Cupary skandowane przez kieleckich kibiców. ZACZYNAMY TO ZAMIESZANIE!!

Hymn EHF VELUX Ligi Mistrzów!

15:13

15:11

A teraz hałas robią kibice z Węgier. Telekom Veszprem na parkiecie!

15:08

Na parkiecie pojawili się już sędziowie, teraz w towarzystwie muzyki Iron Maiden wybiegają zawodnicy PGE VIVE Kielce. Ciary!

15:06

15:05

Widowiskowy pokaz otwarcia półfinału trwa! Hala wrze i płonie - dosłownie i w przenośni!

15:02

15:01

15:01

Przed chwilą mieliśmy próbę głosu ze strony kibiców węgierskich oraz kieleckich. A teraz czas na otwarcie! Piłkarze zeszli już z rozgrzewki, mecz już za kwadrans! Ależ tu są emocje, ależ tu jest gorąco!

15:00

14:57

Do ostatnich minut przed rozpoczęciem spotkania pod halą toczyła się walka o... kupno biletów na ten mecz. Dwie godziny przed meczem wejściówki chodziły nawet po 300 euro!

14:53

Atmosfera w Kolonii jest niesamowita. Na każdym kroku widać kolorowych, bawiących się i głośno śpiewających kibiców. To miasto nie zasypia, a przecież nie jesteśmy jeszcze nawet na półmetku!

14:52

14:51

Dzieeeeeeeń dobry Kielce! Witam serdecznie z gorącej Kolonii, Mateusz Kaleta, cześć! Zaczynamy wielkie emocje z piłką ręczną na najwyższym światowym poziomie! Czas na pierwszy półfinał Ligi Mistrzów: Telekom Veszprem - PGE VIVE Kielce! Do meczu jeszcze 25 minut, a hala Lanxess Arena już wrze! To będzie niezapomniane popołudnie i wierzymy, że to dopiero przedsmak jutrzejszych emocji. Walka toczy się o finał!