Moryto faulował Mihicia w kontrze i Orlen Wisła celnie rzuca z karnego

31. gol dla PGE VIVE! Dujshebaev celnie rzuca z karnego! Co za pogrom!

56. minuta (30:22)

Kontra PGE VIVE i gooooool Moryty!

56. minuta (29:22)

Dobitka Karaloka i kielczanie prowadzą już siedmioma bramkami. Tego pucharu nikt Kielcom już nie odbierze! Absolutna dominacja!

55. minuta (28:22)

Ale szybko odpowiada Daszek!

54. minuta (28:21)

GOL GOL GOL!! Cindrić!

53. minuta (27:21)

Fatalnie myli się Daszek z rzutu karnego! Obok bramki.

52. minuta (27:21)

:Szybka wymiana: gola Karaloka, w odpowiedzi Racotea, a po chwili znów trafia Karalok. W Hali Legionów już 27:21.

51. minuta (25:20)

Gola zdobywa Daszek!

50. minuta (25:19)

Indywidualna akcja Dujshebaeva, gol dla PGE VIVE i kara dla gości!

50. minuta (24:19)

Czas dla trenera PGE VIVE.

49. minuta (24:19)

W obramowanie bramki trafia też Orlen Wisła! Wynik bez zmian.

48. minuta (24:19)

Sprytna wkrętka Karaloka, ale piłka nie wtoczyła się do bramki i otarła jedynie słupek.

47. minuta (24:19)

Alex Dujshebaev z kolejnym golem.

46. minuta (23:19)

Zdrahala zatańczył na zwodzie z obrońcami PGE VIVE i rzucił ładną bramkę!

45. minuta (23:18)

Morawski rzucał przez całe boisko do pustej bramki PGE VIVE, ale pomylił się i zrobił to niecelnie

Dwie minuty dla Piechowskiego, więc siły na boisku się wyrównują.

44. minuta (23:18)

Skutecznie po koźle rzuca Daszek.

43. minuta (23:17)

CZERWONA KARTKA dla Blaża Janca! To efekt faulu, którym Słoweniec zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję rywala.

Moryto z pierwszym golem w dzisiejszym meczu!

42. minuta (22:17)

Ładny rzut z biodra Mlakara! On ciągnie jeszcze "Nafciarzy" w tym spotkaniu!

41. minuta (22:16)

Timeout dla gości. Czy tutaj coś się jeszcze zmieni? Na razie jest znakomicie!

40. minuta (22:16)

Cindrić razy dwa i już 22:16!

39. minuta (20:16)

CUPARA! Piękna interwencja Serba.

38. minuta (20:16)

Długa akcja Wisły, sygnalizacja gry pasywnej, ale nie ma gola. W odpowiedzi trafia PGE VIVE i mamy dwudziestą bramkę dla kielczan!

37. minuta (19:16)

Alex Dujshebaev trafia z siedmiu metrów!

36. minuta (18:16)

Kapitalna interwencja na linii Morwaskiego i szybka kontra zakończona golem Morawskiego. Wisła zbliżyła się do PGE VIVE na dwie bramki straty.

36. minuta (18:15)

Mlakar! W Hali Legionów 18:15

36. minuta (18:14)

35. minuta (17:14)

Janc ze skrzydła i jest osiemnasta bramka dla PGE VIVE!

34. minuta (17:14)

Z siedmiu metrów trafia Alex, a w odpowiedzi gol Piechowskiego.

34. minuta (16:13)

A teraz Hala Legionów skanduje nazwisko Daniela Dujshebaeva, który nie zagra już do końca tego sezonu w piłkę.

33. minuta (16:13)

13. gol dla gości. Jego autorem Lovro Mihić.

33. minuta (16:12)

Kontrowersyjna sytuacja, ale sędziowie odesłali Marko Mamicia na dwie minuty na ławkę kar.

32. minuta (16:12)

Myli się Wisła i znów w ataku VIVE!

31. minuta (16:12)

Drugą połowę rozpoczyna celnym rzutem Dujshebaev!

0. minuta (15:12)

Wracamy! Zaczynamy ostatnie trzydzieści minut sezonu 2018/19 PGNiG Superligi!

30. minuta (15:12)

I jeszcze jedna próba Karaloka wraz z końcową syreną, ale nie ma bramki. PGE VIVE prowadzi do przerwy z Orlen Wisłą Płock 15:12. Bardzo dobry mecz kielczan!

29. minuta (15:12)

Michał Daszek trafia z karnego.

29. minuta (15:10)

Wisła znów traci piłkę, a Blaż Janc rzuca po raz drugi do pustej bramki. Tym razem z połowy.

29. minuta (14:10)

Piękna kontra PGE VIVE, Fernandez staje sam na sam z pustą bramką i jest już 14:10 dla kielczan.

28. minuta (15:11)

W międzyczasie był jeszcze gol dla Płocka.

28. minuta (13:10)

Wyrównują się szanse. Na ławkę odesłany Marko Mamić.

Dwie minuty dla Obradovicia, ale Moryto nie wykorzystuje "siódemki". Trafia w słupek.

27. minuta (13:10)

Gol za gol. Najpierw Janc, po chwili Zdrahala i jest już 13:10!

25. minuta (12:9)

"Nafciarze" gonią wynik. Dan Racotea trafia po raz dziewiąty dla Wisły.

25. minuta (11:8)

Mihic celnie rzuca ze skrzydła.

25. minuta (11:7)

Czas dla Talanta Dujszebajewa.

24. minuta (12:8)

Trafienie Karaloka.

23. minuta (11:7)

Pierwsza kara dla PGE VIVE. Dwie minuty na ławce spędzi Cindrić.

22. minuta (11:7)

Popsuła nam się piłka i Michał Daszek czekał chwilę na podanie nowej futbolówki. A jak ją już dostał, rzucił celnie z karnego.

21. minuta (11:6)

Skutecznie w kontrze Daszek, a po chwili także gol dla PGE VIVE.

19. minuta (10:5)

Dziesiąta bramka dla mistrzów Polski. Trafia Cindrić!

18. minuta (9:5)

Teraz przez chwilę seria nieskutecznych akcji z obu stron. I kolejna świetna interwencja Cupary!

16. minuta (9:5)

Mlakar ciągnie Orlen Wisłę do przodu i trafia już trzecią bramkę w dzisiejszym spotkaniu.

16. minuta (9:4)

Dujsheabev rzuca piłkę pod poprzeczkę z siedmiu metrów i znów +5 dla PGE VIVE.

15. minuta (8:4)

Teraz to kielczanie zgubili piłkę i trafia Wisła.

14. minuta (8:3)

Faul w ataku gości i PGE VIVE odskakuje rywalom na pięć goli. Dujshebaev!

13. minuta (7:3)

Świetnie broni Cupara! A w odpowiedzi piękna akcja i gol Cindricia!

13. minuta (6:3)

Trener Sabate bierze pierwszą w tym meczu przerwę techniczną dla swojego zespołu.

12. minuta (6:3)

Gol Cindricia! 6:3!

12. minuta (5:3)

Z trudnej pozycji rzucił teraz Mlakar, ale błąd popełnił Cupara, bo piłka przeleciała mu między nogami. Mógł to obronić.

11. minuta (5:2)

Błyskawicznie odpowiada Janc!

10. minuta (4:2)

Ależ petarda Mlakara. Cupara bez szans.

10. minuta (4:1)

Aginagalde próbował lobować bramkarza Wisły z karnego, ale się pomylił.

9. minuta (4:1)

Orlen Wisła pomimo gry w osłabieniu rzuca gola 4:2, ale wydaje się, że była sygnalizacja arbitra, bo wynik na tablicy nie ulega zmianie.

8. minuta (4:1)

I już +3 dla PGE VIVE! Aginagalde trafia z karnego.

8. minuta (3:1)

Pierwsza kara dla "Nafciarzy". Na dwie minuty schodzi Przemysław Krajewski.

Broni Cupara!

7. minuta (3:1)

Była sygnalizacja gry pasywnej, ale jest gol dla kielczan! Jachlewski!

7. minuta (2:1)

Długo rozgrywa akcję PGE VIVE i na koniec było dosyć gorąco. Obradović ukarany żółtym kartonikiem.

6. minuta (2:1)

Karalok ukarany żółtą kartką.

5. minuta (2:1)

Dynamiczna, szybka kontra PGE VIVE zakończona przez Lijewskiego. Kielczanie na prowadzeniu!

4. minuta (1:1)

Odpowiedź Karaloka i 1:1.

3. minuta (0:1)

Goście na prowadzeniu! Pierwszą bramkę w meczu rzuca Hiszpan Moya.

2. minuta (0:0)

Morawski razy dwa! Bramkarz Wisły broni strzał kielczan ze skrzydła.

Teraz akcję PGE VIVE broni Adam Morwaski, a po chwili myli się Wisła. Na razie w Kielcach jeszcze bez ani jednej bramki!

Pierwsza akcja Orlenu Wisły nieudana. Żiga Mlakar rzuca obok bramki.

Zaczynamy! W ataku pozycyjnym goście.

Dziś Hala Legionów wrze. Wszystkie miejsca są zajęte, tutaj jest baaardzo głośno!

Cupara - Dujshebaev, Lijewski, Cindrić, Karalok, Janc, Jachlewski - tak zacznie PGE VIVE!

17:57

Obie drużyny już na parkiecie. Zaraz zaczynamy sześćdziesiąt minut walki w ostatni meczu PGNiG Superligi w tym sezonie!

17:56

Dziś PGE VIVE osłabione brakiem Uładzisłaua Kulesza, w płockiej drużynie brakuje Renato Sulicia. Kto będzie bardziej stratny po tej decyzji Komisarza Ligi? Na pewno będzie nam dziś brakowało rzutów Białorusina. Chorwat to natomiast podstawowy obrońca ekipy "Nafciarzy".

17:54

O to toczy się dziś gra...

17:49

17:49

Czołem Kielce! Przed nami rewanżowy mecz finału PGNiG Superligi: PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock! W pierwszym meczu był remis, więc wszystko rozstrzygnie się dziś w Hali Legionów! To najważniejszy mecz kielczan w tym sezonie na ligowym podwórku! Mateusz Kaleta - witam i serdecznie zapraszam na relację NA ŻYWO z tego wydarzenia!