PGE VIVE Kielce

34:29 (17:12)

Motor Zaporoże

17:39

PGE VIVE Kielce w rewanżu okazało się wyraźnie lepsze od Motoru Zaporoże i zasłużenie awansowało do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Teraz miesiąc przerwy od europejskich potyczek i wielkie boje z Paris Saint-Germain: najpierw w Hali Legionów, potem w Paryżu.

Tymczasem za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Do usłyszenia!

255. minuta (34:29)

KONIEC!

60. minuta (34:29)

Jeszcze chwilka...

59. minuta (34:29)

Jeszcze bramka Marko Mamicia.

58. minuta (33:27)

Gol Blaża Janca! Ale tego awansu nic nam już nie odbierze!

57. minuta (32:27)

Goool! Jurkiewicz trafia do pustej bramki przez całe boisko!

55. minuta (30:26)

GOOOOOL! Fernandez! Już blisko sukcesu!

54. minuta (29:26)

Aginagalde! Przegrywa pojedynek z Kireevem z rzutu karnego i jeszcze z dobitki... Ale też dwie minuty kary dla Denysova za zagranie nogą.

53. minuta (29:26)

Walka!

52. minuta (29:26)

Gooool! Julen Aginagalde!

W drugiej połowie ani razu nie pojawił się na parkiecie Luka Cindrić. Trudno spodziewać się, że trener daje mu wolne... Mamy nadzieję, że ze zdrowiem Chorwata wszystko w porządku.

51. minuta (28:25)

Babiczew po raz czwarty w tym meczu. Motor wciąż walczy.

50. minuta (28:24)

Druga połowa nie układa się już po myśli Kulesza. Białorusin ponownie oddał rzut nieskuteczny.

49. minuta (28:24)

GOOOOL! Trafia Angel Fernandez!

48. minuta (27:24)

Zaporożanie świetnie rozegrali akcję mimo osłabienia. Gola zdobył Kozakevych.

47. minuta (26:23)

Igor Soroka otrzymuje dwie minuty kary za faul na Alexie Dujshebaevie! Ale Victor Kireev broni rzut karny Arkadiusza Moryty...

46. minuta (26:23)

Przed chwilą czas wziął trener PGE VIVE, ale Kireev obronił rzut Kulesza, a do siatki kielczan drogę odnalazł Malasinskas.

45. minuta (26:22)

Vladyslav Dontsov piękną bramką z drugiej linii wlewa jeszcze odrobinę nadziei w serca zaporożan.

44. minuta (26:21)

Malsinskas zmniejsza straty Motoru, ale przewaga PGE VIVE wciąż jest komfortowa.

43. minuta (26:20)

Gol Janca, obrona Cupary, gol Alexa! Jest już bardzo dobrze!

42. minuta (24:20)

Ładnie rozegrana akcja przez Motor kończy się sprytnym lobem Denysova i bramką.

42. minuta (24:19)

41. minuta (23:19)

Widowisko gol Karaloka, plecami do bramki! Ale od razu odpowiada Kozakevych.

40. minuta (22:18)

Cupara tym razem pomylił się próbując zdobyć gola przez całe boisko.

39. minuta (22:17)

Fatalnie rozegrana akcja przez Motor i Ukraińców karci za to Jachlewski. Pięć bramek przewagi gospodarzy!

38. minuta (21:17)

Zasłużona "dwójka" dla Malasinskasa za spóźnioną interwencję i uderzenie w twarz Jurkiewicza. A akcję kielczan wykorzystuje Moryto!

37. minuta (20:17)

Kontrowersyjna decyzja sędziów o dwuminutowej karze dla Alexa. Kolejny karny dla Motoru, ale tym razem broni, broni Cupaaaaara!

Takiego Alexa potrzebujemy grając w osłabieniu! Piękny gol Hiszpana!

36. minuta (19:17)

Motor wykorzystuje pustą bramkę PGE VIVE po nieskuteczny ataku, kolejny gol Ukraińców.

35. minuta (19:16)

Pierwza dwuminutowa kara w tym meczu. Na ławkę odesłany Mamić, a karnego na gola ponownie zamienia Kozakevych.

34. minuta (19:15)

Moryto podchodzi do rzutu karnego wywalczonego przez Karaloka i pokonuje Kireeva!

33. minuta (18:15)

Kulesz tym razem się nie pomylił! Ale momentalnie odpowiedział Kozakevych.

33. minuta (17:14)

Niedobrze zaczyna się ta druga odsłona dla PGE VIVE, bo od dwóch bramek dla Ukraińców.

32. minuta (17:13)

Rzut karny dla gości, w bramce kielczan pojawia się Ivić. Kozakevych jednak lepszy od Chorwata.

31. minuta (17:12)

Gramy dalej! Na początek Kireev niweczy stuprocentową skuteczność Kulesza - dwukrotnie okazuje się lepszy od Białorusina.

0. minuta (17:12)

Zawodnicy wracają na parkiet.

255. minuta (17:12)

Rozkręcali się kielczanie wraz z kolejnymi minutami pierwszej połowy, a istotną rolę między słupkami odgrywał Vladimir Cupara. W efekcie do przerwy mamy 17:12 dla PGE VIVE i ćwierćfinał Ligi Mistrzów coraz bliżej!

30. minuta (17:12)

TAAAAAK! Kielczanie przechwytują piłkę i Alex Dujshebaev podwyższa na 17:12!

29. minuta (16:12)

GOOOOL! Kto go zdobył? CUPARA! Serb wykorzystał opuszczoną bramkę Motoru i pewnym rzutem przez całe boisko podwyższył na 16:12!

Czas dla trenera Motoru.

29. minuta (15:12)

Ale piłka wyszła tylko w aut, więc kielczanie przeprowadzają akcję i... KUUUULEEESZ! Jest dziś nie powstrzymania!

28. minuta (14:12)

Akcja gospodarzy doprowadza do rzutu karnego. A tym razem myli się z niego Janc - Komok sparował piłkę na słupek.

Trener Dujszebajew bierze czas.

27. minuta (14:12)

CUUUPAAARA! Piękna obrona rzutu karnego Malasinskasa!

26. minuta (14:12)

Piękne trafienie Alexa!

25. minuta (13:12)

Fernandez przegrywa pojedynek z Komokiem.

Tymczasem Kus, a za jego plecami Paczkowski, obserwują poczynania kolegów.

24. minuta (13:11)

Janc! Skutecznie z "siódemki". Ale od razu odpowiada Babiczew.

23. minuta (12:10)

Bardzo długą akcję kielczan wieńczy rzut karny dla PGE VIVE.

22. minuta (12:10)

Goście zmniejszają straty i stawiają ogromny opór w defensywie.

21. minuta (12:9)

Luka Cindrić nie do zatrzymania bombą z drugiej linii!

20. minuta (11:8)

Mimo braku dwuminutowej kary, zaporożanie atakują z wycofaniem bramkarza. Cupara robi jednak co może, jest dziś w naprawdę świetnej formie!

19. minuta (11:8)

Rzut karny Malasinskasa zamienia się na bramkę.

18. minuta (11:7)

Jest i pierwsze trafienie Alexa Dujshebaeva!

17. minuta (10:6)

Arciom Karalok zdobywa dziesiątego gola dla kielczan dzisiejszego popołudnia.

16. minuta (9:5)

I znowu gol Kulesza! 100% skuteczności Białorusina jak dotąd!

15. minuta (8:5)

Cupara broni kolejną piłkę i prosi kibiców o wsparcie! Po kwadransie gry 8:5 dla PGE VIVE.

14. minuta (8:5)

Blaż Janc podwyższa prowadzenie kielczan!

13. minuta (7:5)

Szybkie bramki w wykonaniu obrotowych obydwu drużyn.

12. minuta (6:4)

Malasinskas posłał piłkę ponad poprzeczką! Szansa PGE VIVE na powrót na trzybramkowe prowadzenie.

Trzeci rzut, trzeci gol Kulesza!

11. minuta (5:4)

Ajjj, kolejna strata i trafienie Jurija Kubatki...

9. minuta (5:3)

Zmarnowali teraz dobrą akcję gospodarze, a goście odpowiedzieli swoim trzecim trafieniem.

8. minuta (5:2)

Cindrić, ależ to jest zawodnik! Piękny gol!

8. minuta (4:2)

Kapitalna akcja PGE VIVE! Janc zszedł na rozegranie, na skrzydle pojawił się Moryto i po podaniu od Cindricia wykorzystał pojedynek z bramkarzem rywali!

7. minuta (3:2)

Motor zmniejsza straty. Póki co - szykuje się kolejne bardzo wyrównane spotkanie.

6. minuta (3:1)

Kolejna dobra interwencja Cupary! Serb rozkręca się w tym meczu!

5. minuta (3:1)

Luka Cindrić w swoim stylu, gol!

5. minuta (2:1)

Cupara świetnie wygrał pojedynek z Malasinskasem, ale z dobitką pospieszył Babiczew.

4. minuta (2:0)

I znowu bomba atomowa posłana przez Białorusina! Piękna bramka!

3. minuta (1:0)

GOOOL! Uładzisłau Kulesz!

2. minuta (0:0)

Nerwowy początek w ofensywie w wykonaniu obu drużyn. Wciąż 0:0.

Pierwsza akcja zakończona pudłem Motoru! PGE VIVE w składzie: Cupara - Jachlewski, Kulesz, Cindrić, Alex Dujshebaev, Janc, Karalok. Do obrony będą wchodzili Jurkiewicz i Mamić.

Wszystko gotowe!

15:59

Hymn Ligi Mistrzów już wybrzmiał. Zaraz zaczynamy!

15:57

Zawodnicy pojawią się na parkiecie! Mateusz Kus przywitany oklaskami, tak jak i Paweł Paczkowski, który mimo kontuzji przyjechał do Hali Legionów.

15:50

Goście dziś bez poważnie kontuzjowanego Pawła Paczkowskiego. To na pewno ogromne osłabienie ukraińskiej ekipy.

15:45

Rozgrzewka powoli dobiega końca, trybuny - również powoli - zapełniają się.

15:44

W przeciągu dwóch najbliższych godzin PGE VIVE Kielce po raz piąty w swojej historii może zameldować się w gronie ośmiu najlepszych drużyn Europy! Czy to się wydarzy? Wszyscy w to wierzymy, ale w rewanżu z Motorem Zaporoże potrzeba pełnej walki i koncentracji!

Na relację zaprasza i serdecznie wita Marcin Długosz. Dzień dobry!

14:20

Początek meczu o godz. 16:00. Zestawienie personalne obu drużyn dostępne w osobnej zakładce relacji.