Motor Zaporoże

33:33 (16:16)

PGE VIVE Kielce

19:07

Bardzo zasłużony wynik padł dzisiaj w Zaporożu. Oglądaliśmy niezwykle wyrównane starcie Motoru z PGE VIVE i znalazło to odzwierciedlenie w obydwu połowach - 16:16 i 17:17, a zatem łącznie 33:33. Rewanż w sobotę, 30 marca o godzinie 16:00 w Hali Legionów.

Tymczasem za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Udanego wieczora!

255. minuta (33:33)

GOL.

A zatem remis - mecz kończy się wynikiem 33:33.

60. minuta (32:33)

Końcowa syrena i... rzut karny dla Motoru! Cupara w bramce, Kozakiewicz przy piłce.

17 sekund do końca meczu, czas dla Motoru. Zwycięstwo PGE VIVE lub remis - za chwilę zrealizuje się któryś z tych dwóch scenariuszy!

JACHLEEEEEEWSKI, GOOOOL!

59. minuta (32:32)

Motor w przewadze jednego zawodnika, szybko wyrównuje.

59. minuta (31:32)

KUUUULEEEEESZ! Co za gol!

58. minuta (31:31)

Czas dla trenera Dujszebajewa. 2 minuty do końca.

57. minuta (31:31)

Rzut karny dla Motoru i "dwójka" dla Jurkiewicza. Przy piłce Kozakiewicz iiii... nieeeeeeeeeee, po nodze Cupary wpada do siatki.

57. minuta (30:31)

Aleeeeex! Piękna akcja, ważny gol!

56. minuta (30:30)

Długa akcja PGE VIVE...

55. minuta (30:30)

Myli się Babichev!

54. minuta (30:30)

Ależ szybko się tu toczą wydarzenia, jest 30:30! Pozostaje 5 i pół minuty, czas dla trenera Motoru.

53. minuta (29:28)

Cindrić rzuca i od razu myli się Kubatko! Jest szansa na remis.

52. minuta (29:27)

Paczkowski - wypożyczony z Kielc do Zaporoża - ponownie nie ma litości dla byłych kolegów z zespołu.

52. minuta (28:27)

Alex, gol!

51. minuta (28:26)

Znakomity rzut Malasinskasa. Kielczanie mówili przed meczem, że na Litwina trzeba uważać. Doskonale się o tym teraz przekonują.

50. minuta (27:26)

Aginagalde przegrał pojedynek z Komokiem, a potem błąd popełnia Janc. Piłka dla gospodarzy.

49. minuta (27:26)

Paweł Paczkowski ponownie pokonuje Filipa Ivicia. Polak jest dziś ważny zawodnikiem Motoru.

47. minuta (25:25)

Luka Cindrić zdobył szóstego gola przy siódmej próbie.

46. minuta (24:24)

Ale teraz Moryto jest już skuteczny!

45. minuta (24:23)

Twarda defensywa Motoru. Ukraińcy nie pozwalają kielczanom oddać rzutu.

44. minuta (23:23)

Moryto zamienia karnego na gola.

43. minuta (23:22)

Barys Pukhouski ponownie znalazł sposób na kielecką defensywną. Niezbyt radzą sobie dziś z Białorusinem gracze gości.

42. minuta (22:22)

Blaż Janc trafia do siatki! Tym razem z rozegrania.

41. minuta (22:21)

I ciągle w tej samej konwencji, ciągle gol za gol.

39. minuta (21:20)

Cindrić traci piłkę na rzecz Paczkowskiego, a do bramki nie zdążył wrócić Ivić i kolejny raz bramkę zdobywa Motor.

38. minuta (20:20)

Bomba Kulesza ląduje na słupku, ale dobija Karalok!

37. minuta (19:19)

Dopiero pierwsza dziś dwuminutowa kara i to chyba nieco na wyrost. Za błąd zmiany ukarany Alex Dujshebaev.

36. minuta (19:19)

Obraz meczu się nie zmienia, przebieg spotkania ciągle niesamowicie wyrównany.

35. minuta (18:18)

Kapitalna odpowiedź Alexa!

34. minuta (18:17)

Mateusz Kus zdobywa swoją pierwszą bramkę dzisiejszego wieczora.

33. minuta (17:17)

Świetna parada Filipa Ivicia! Chorwat pojawił się w bramce na drugą odsłonę i zaczyna od powstrzymania akcji sam na sam z rywalem!

31. minuta (17:17)

Drugą odsłonę otwiera Alex Dujshebaev! Ale momentalnie odpowiadają gospodarze...

0. minuta (16:16)

Lada chwila początek drugiej odsłony.

255. minuta (16:16)

Do przerwy remis 16:16 i jest to wynik całkowicie sprawiedliwy. W tym meczu żadna z drużyn nie objęła prowadzenia wyższego niż dwubramkowe. Mamy bardzo wyrównane starcie na Ukrainie i zobaczymy, jak to będzie wyglądało w drugiej odsłonie.

30. minuta (16:16)

Pukhouski rzutem na taśmę pokonuje jeszcze Cuparę.

30. minuta (15:16)

Luka Cindrić jest dziś bezbłędny!

29. minuta (15:15)

Malasinskas oszukał Mamicia i doprowadza do kolejnego dziś wyrównania.

29. minuta (14:15)

Teraz o czas prosi trener zaporożan.

Alex poszedł na przebój i zdołał pokonać Kireeva!

28. minuta (14:14)

Ależ mocny rzut Kulesza! Piłka zatrzepotała w samym "okienku". Tyle że od razu odpowiada Motor, golem Kozakiewicza z rzutu karnego.

27. minuta (13:13)

Malasinksas do Pukhouskiego, a ten pięknie rzuca z drugiej linii. Ciągle remis!

26. minuta (12:13)

I znakomita akcja Cindricia z Morytą zwieńczona sukcesem!

26. minuta (12:12)

Trener Dujszebajew bierze czas.

25. minuta (12:12)

Moryto, gol!

24. minuta (12:11)

Dwie szybkie akcje zaporożan i gospodarze wracają na prowadzenie. Cupara wyszedł z bramki chcąc przeciąć piłkę, ale się z nią rozminął.

24. minuta (10:11)

Aleeeex! Hiszpan zdołał pospieszyć z dobitką!

23. minuta (10:10)

Długa, bardzo długa to była akcja Motoru, ale kończy się piątą dziś bramką Kozakiewicza.

21. minuta (9:10)

Na rzut karny w kieleckiej bramce pojawia się Ivić, ale górą Kozakiewicz.

20. minuta (8:10)

Kolejny rzut, kolejny gol Cindricia!

19. minuta (7:9)

Aginagalde znakomicie wykorzystuje podanie od Alexa i już dwie bramki przewagi kielczan!

18. minuta (7:8)

Kireev fenomenalnie broni rzut Jachlewskiego.

17. minuta (7:8)

Cupara dziś w dobrej formie! Ukraińcy muszą się wysilić, aby go zaskoczyć.

16. minuta (7:8)

Są zmiany - na parkiecie pojawią się Jachlewski, Moryto czy Aginagalde. A do bramki trafia Alex Dujshebaev!

15. minuta (7:7)

Cupara broni rzut z prawego skrzydła i pierwszy kwadrans na remis.

13. minuta (7:7)

Malasinskas odpowiada indywidualną akcją. Ząb za ząb, oko za oko!

12. minuta (6:7)

Kolejna akcja, kolejny gol Cindricia! Chorwat jest dzisiaj w wysokiej formie.

11. minuta (6:6)

Kozakiewicz wyrównuje z rzutu karnego.

10. minuta (5:6)

Kulesz daje PGE VIVE pierwsze dziś prowadzenie.

10. minuta (5:5)

Wyśmienitą wrzutkę zagrał duet Paczkowski - Kozakiewicz, ale jeszcze lepszy między słupkami kielczan Cupara!

9. minuta (5:5)

Kolejna wspaniała akcja Cindricia zakończona ładnym golem.

9. minuta (5:4)

Kielczanie tracą piłkę i skutecznie kontruje Paczkowski.

8. minuta (4:4)

Długa akcja Ukraińców i rzut Malasinskasa, ale ponad poprzeczką!

7. minuta (4:4)

Arciom Karalok wykorzystuje podanie Alexa Dujshebaeva.

6. minuta (3:3)

Piękna akcja, piękny gol Cindricia!

5. minuta (3:2)

Kapitalna interwencja Vladimira Cupary po rzucie z koła Maxima Babicheva!

4. minuta (3:2)

Prawdziwa bomba Kulesza ląduje w bramce!

3. minuta (2:1)

Dobra parada Cupary po rzucie z rozegrania, ale dobitka jest już skuteczna.

2. minuta (1:1)

Arciom Karalok! Szybka odpowiedź PGE VIVE.

1. minuta (1:0)

Artem Kozakiewicz otwiera wynik spotkania.

0. minuta (0:0)

Cupara - Fernandez, Jurkiewicz, Cindrić, Karalok, Mamić, Janc.

Oto wyjściowy skład PGE VIVE. Rozpoczną gospodarze.

17:32

Hymn Ligi Mistrzów odegrany! Zaraz początek.

17:30

... oraz Paweł Paczkowski. Starzy znajomi kieleckich kibiców!

17:30

A tam m.in. Mateusz Kus...

17:29

Trwa prezentacja drużyny Motoru.

17:27

Dziś w kadrze meczowej jest już Alex Dujshebaev. Brakuje oczywiście m.in. Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego.

17:24

Dzień dobry! 120 minut walki pomiędzy PGE VIVE Kielce a Motorem Zaporoże powie nam, kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, gdzie czeka już Paris Saint-Germain. Dziś żółto-biało-niebiescy powalczą na Ukrainie, rewanż zaś za tydzień w Hali Legionów. Witam i zapraszam na emocje związane z piłką ręczną - kłania się Marcin Długosz!