Vive Tauron Kielce

33:26 (16:13)

Azoty Puławy

19:47

... i koniec meczu! Mocno osłabione Vive pokonuje Azoty 33:26. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

60. minuta (33:26)

Jeszcze chwilka...

59. minuta (32:26)

Kus jeszcze zmniejsza straty swojego zespołu.

57. minuta (31:24)

Kolejna świetna interwencja Sego! Kontry nie wykorzystał Sobol.

55. minuta (31:24)

Tym razem trafia Łyżwa - 31:24.

54. minuta (30:23)

Strleeek!

52. minuta (29:23)

Reichmann i sześć bramek przewagi! Tu już chyba nic złego dla Vive się nie wydarzy.

50. minuta (28:23)

Kolejna "siódemka" dla kielczan. W bramce Zapora, ale i od niego lepszy jest Cupić!

49. minuta (27:22)

Rzut karny dla Vive! Przy piłce Cupić iiiii... bez problemu! 27:22.

46. minuta (25:22)

Buntić trafia do bramki Azotów! Kielczanie ponownie na nieco większym prowadzeniu.

45. minuta (24:21)

Frekwencja na trybunach spotkaniu jest całkiem niezła.

44. minuta (24:21)

Masłowski! Świetny zwód, ale jeszcze lepsza interwencja Sego. I po chwili Chorwat broni ponownie! Tym razem sam na sam z Krajewskim.

41. minuta (22:19)

Aginagalde! Bask kapitalnie obrócił się na kole i po podaniu Tkaczyka podwyższa na 22:19.

40. minuta (21:19)

Kolejna kontra gości i tym razem trafia Masłowski. Robi się niebezpiecznie, już tylko 21:19.

39. minuta (21:17)

Znowu ten Prce... Siódme trafienie Bośniaka.

37. minuta (20:16)

Buntić zszedł do środka i rzucił z kozłem na 20:16.

36. minuta (19:16)

Póki co toczy się klasyczna wymiana "cios za cios".

34. minuta (18:15)

Sego świetnie sparował jedna ręka rzut gracza gości z drugiej linii.

33. minuta (17:14)

Cupić trafia z rzutu karnego! Choć Bogdanov był bliski skutecznej interwencji.

31. minuta (16:14)

Pierwsze trafienie po przerwie zapisane na konto Prce.

0. minuta (16:13)

Zaczynamy druga połowę! W bramce kielczan pojawia się Marin Sego, a w polu... No, przy dwóch rezerwowych ciężko coś wykombinować :)

255. minuta (16:13)

Trzy bramki przewagi to niedużo, ale Vive zdaje się kontrolować sytuację.

30. minuta (16:13)

Podopieczni trenera Duszjebajewa wybronili ostatnia akcję pierwszej połowy. Do przerwy 16:13!

29. minuta (15:13)

Kielczanie spuścili nieco z tonu. Po zablokowanym rzucie Bunticia, akcja Azotów zamienia się w bramkę i jest 15:13.

28. minuta (15:12)

Ładny rzut Tarabochii laduje w bramce Vive.

27. minuta (14:11)

Szmal zaryzykował wyjście do piłki i minał się z nia. Trafienie dla Azotów, a na tablicy wyników 14:11.

26. minuta (14:10)

Dla odmiany chwilę wytchnienia dostał Aginagalde, a na kole melduje się... Jurecki.

23. minuta (14:10)

Ostra walka na kole Łyżwy z Tkaczykiem, kapitan Vive otrzymuje żółta kartkę.

22. minuta (13:9)

Już piate trafienie Prce, choć tym razem Szmalowi zabrakło do szczęścia naprawdę niewiele.

21. minuta (13:8)

Na parkiecie w zespole Vive przebywania jednocześnie... czterech skrzydłowych. Jachlewski i Reichmann występuja jako boczni rozgrywajacy. A do siatki trafia Tkaczyk! Już 13:8.

18. minuta (12:7)

Szmaaaal! Kapitalna interwencja bramkarza Vive w sytuacji jeden na jednego z Krajewskim!

17. minuta (10:7)

Do bramki Szmala trafia Masłowski. Vive póki co nie narzuca szaleńczego tempa, co zrozumiałe w obliczu kontuzji w zespole.

15. minuta (9:5)

Takich wiernych kibiców reprezentacji Polski obserwujemy po naszej lewej stronie :)

14. minuta (8:5)

Świetny rzut Prce z drugiej linii, Szmal nie miał nic do powiedzenia.

13. minuta (8:4)

Bomba Bunticia laduje w siatce gości.

12. minuta (6:3)

Mateusz Jachlewski ciagle gra na środku rozegrania.

11. minuta (6:2)

Mistrzowska kontra! Aginagalde do Strleka i mamy już 6:2.

10. minuta (5:2)

Aginagalde bez problemu trafia z rzutu karnego w pierwszym tempie. Czas dla zespołu gości.

9. minuta (4:2)

Tarabochia wykorzystał lukę w defensywie mistrzów Polski.

7. minuta (4:1)

Kapitalna, indywidualna akcja Tkaczyka i zdjęta pajęczynka z okienka bramki Bogdanova. 4:1!

5. minuta (3:1)

"Kasa" jest dziś naprawdę dobrze dysponowany! Równie dobrze prezentuje się "Siwy" i po jego trafieniu mamy już 3:1.

4. minuta (2:1)

Świetna interwencja Szmala po rzucie z drugiej linii Prce.

2. minuta (2:1)

Kapitalna akcja Tkaczyk-Aginagalde-Strlek i 2:1 dla mistrzów Polski.

1. minuta (1:0)

Jaaaachlewski! Ze środka rozegrania!

Kwadrans opóźnienia, ale - w końcu! - zaczynamy. Vive w składzie Szmal - Jachlewski, Tkaczyk, Aginagalde, Jurecki, Buntić, Reichmann. Gotowy do wejścia do ataku jest Strlek.

18:14

Jeszcze bardzo miłe chwile! Wszyscy polscy brazowi medaliści MŚ 2015 zostali uhonorowani upominkami, łacznie z Krajewskim i Masłowskim z Azotów.

18:07

Prezentacja! Która poprzedził... fikołek Kiełka :) Akrobata z tego naszego dzika!

18:01

Jeszcze mały pokaz tańca i zawodnicy wybiegna na parkiet.

18:00

Kielczanie znowu tylko w dziesięć osób. Można się spodziewać, że nie wszyscy zagraja na swoich nominalnych pozycjach. Damy radę?

17:56

Rozgrzewka dobiega końca choć pewne będzie kilka minut opóźnienia ze względu na transmisję w telewizji.

17:50

Dzień dobry! Choć w sumie to już blisko wieczora... W każdym razie po dwóch miesiacach przerwy do Hali Legionów wraca piłka ręczna! Osłabione Vive kontra rozczarowujace w tym sezonie Azoty - na relację serdecznie zaprasza Marcin Długosz!