PGE VIVE Kielce

36:42 (15:18)

FC Barcelona

19:26

To był bardzo dobry mecz PGE VIVE w ofensywnie, bo kielczanie zdołali zdobyć aż 36 bramek, ale postawa w defensywie była niskich lotów. Zawodnicy Barcelony zdołali trafić między kieleckie słupki aż 42 razy i wywożą z Hali Legionów zasłużone 2 punkty. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Dobrego wieczora!

255. minuta (36:42)

Koniec meczu. Barcelona wygrała sześcioma bramkami.

60. minuta (36:42)

Jeszcze jeden gol dla kielczan.

59. minuta (35:42)

Końcowe akordy tego pojedynku. Atakują gospodarze.

58. minuta (35:42)

Fabregas pokonuje Ivicia.

57. minuta (35:41)

Dani Dujshebaev kontruje, ale jedynie obija poprzeczkę.

Arkadiusz Moryto skuteczny z prawego skrzydła.

56. minuta (34:41)

Niestety - za chwilę trzeba będzie zaakceptować porażkę kielczan.

55. minuta (34:41)

Dwa gole Barcelony z rzędu. Ileż dziś bramek zdobyli Katalończycy...

55. minuta (34:39)

Piękna kontra w wykonaniu Alexa Dujshebaeva!

54. minuta (33:39)

Moryto zmniejsza jeszcze straty kielczan golem z rzutu karnego.

53. minuta (32:39)

Znakomita akcja Kulesz - Alex kończy się golem tego drugiego. Ale od razu rzuca też Tomas...

52. minuta (31:38)

Kolejne gole - autorami Janc i Mortensen.

51. minuta (30:37)

Thiagus Petrus wykorzystał fakt pustej bramki. To już 37 goli Barcelony.

51. minuta (30:36)

Niesamowity jest ten Duarte... Kolejne trafienie Duarte.

50. minuta (30:35)

Trzydziesta bramka kielczan w tym meczu. Autorem Uładzisłau Kulesz.

50. minuta (29:35)

"Dwójka" dla Daniego Dujshebaeva, rzut karny dla Barcelony i gol Caspera Mortensena.

49. minuta (29:34)

Kielczanie jeszcze walczą, gol Arkadiusza Moryty.

48. minuta (28:34)

Już sześć bramek przewagi Barcelony. Potrzeba nieprawdopodobne zrywu, by wywalczyć tu choć jeden punkt.

47. minuta (28:33)

Znakomita wkrętka Janca, ale od razu odpowiada Barcelona...

47. minuta (27:31)

Timothey N'guessan nie dał szans Vladimirowi Cuparze bombą z drugiej linii. Po tej akcji zmiana w kieleckiej bramce - na parkiecie melduje się Filip Ivić.

46. minuta (27:31)

Bardzo pewne wykończenie akcji przez Arcioma Karaloka. A teraz trzeba popracować w tyłach!

45. minuta (26:31)

Atak jest dzisiaj skuteczny, ale ta defensywa to prawdziwa bolączka kielczan... Mamy jeszcze kwadrans meczu, a gospodarze stracili już 31 bramek.

44. minuta (26:30)

Bramka Kulesza!

43. minuta (25:30)

Gilberto Duarte dostał prawdziwą autostradę do bramki środkiem parkietu... Sytuacja staje się trudna.

42. minuta (25:28)

Arciom Karalok! Ważne trafienie Białorusina!

42. minuta (24:28)

Casper Mortensen ponownie skuteczny z rzutu karnego.

41. minuta (24:27)

Duarte nie odpuszcza... A dodatkowo w kolejnej akcji Barcelona przechwytuje piłkę i bramkę zdobywa Mortensen.

40. minuta (24:25)

UŁADZISŁAAAAUUU KUUULESZ! GOL!

39. minuta (23:25)

Mamy także pierwszy rzut karny tego wieczora. Na bramkę zamienia go Mortensen.

39. minuta (23:24)

Ależ walka! Gol Alexa Dujshebaeva! A w kolejnej akcji z faulem przesadził Mariusz Jurkiewicz i jest pierwszym zawodnikiem PGE VIVE w dzisiejszym meczu, który udaje się na ławkę kar.

38. minuta (22:24)

Udało się znaleźć lukę Palmarssonowi w kieleckiej defensywie.

37. minuta (22:23)

Ależ wyszarpał teraz bramkę dla swojej drużyny Karalok! Białorusin otrzymał świetne poddanie od swojego rodaka, Kulesza.

36. minuta (21:23)

Gilberto Duarte ponownie przedarł się zbyt łatwo przez kielecką defensywę i pokonał Vladimira Cuparę.

36. minuta (21:22)

BLAAAAAŻ JANC! WALKA!

35. minuta (20:22)

Broni Cupara!

34. minuta (19:21)

Mateusz Jachlewski zmniejsza straty mistrzów Polski!

34. minuta (18:21)

Pierwsza dwuminutowa kara w tym meczu. Ukarany Aron Palmarsson.

33. minuta (18:20)

W tej akcji pomylił się Jurkiewicz. Rzucił ponad poprzeczką.

32. minuta (18:19)

Fantastyczna kontra PGE VIVE i gol Janca!

32. minuta (17:19)

Ufff! Lijewski zmieścił piłę obok bramkarza Barcelony!

31. minuta (16:19)

Kuuulesz! Znakomicie zmieścił to Białorusin między De Vargasem a słupkiem! Ale momentalnie odpowiada Mem.

31. minuta (15:18)

Przy piłce kielczanie!

0. minuta (15:18)

Lada chwila zaczynamy.

255. minuta (15:18)

10 minut wytchnienia. PGE VIVE pokazuje naprawdę duże serce, ale za dużo jest prostych, niewymuszonych błędów, przez które Barcelona bardzo często kontruje i w dużej mierze robi to skutecznie. Kielczanie muszą się poprawić w tym aspekcie i wszytko jest do odwrócenia.

30. minuta (15:18)

Przepiękny gol Aginagalde z koła po podaniu Jurkiewicza! Ale Barcelona i tak zdążyła trafić jeszcze raz...

29. minuta (14:17)

Wielka szkoda, prosta strata i gol z kontry Arino...

29. minuta (14:16)

Dwie szybkie - najpierw Jurkiewicz, po chwili Duarte.

28. minuta (13:15)

Fantastyczne trafienie Diki Mema rzutem z drugiej linii.

28. minuta (13:14)

DAAAAANI DUJSHEEEBAEEEV!

27. minuta (12:14)

Walczą, walczą jak lwy kielczanie! Piłka w posiadaniu gospodarzy!

26. minuta (12:14)

O czas prosi trener Barcelony, Xavier Pascual. A Hala Legionów wrze!

GOOOOOL Lijewskiego! PGE VIVE się nie poddaje!

25. minuta (11:14)

Co się odwlecze, to nie uciecze! Moryto trafia z kontry po obronie Cupary!

24. minuta (10:14)

Moryto już chciał oddawać rzut w dobrej sytuacji, ale sędziowie nieubłagani - faul Lijewskiego.

23. minuta (10:14)

Bardzo, bardzo niedokładne jest teraz w ataku PGE VIVE, ale na szczęście nieskutecznością podania w kontrze wykazali się także przyjezdni.

22. minuta (10:14)

VLAAAAAD CUPAAAARA! Broni!

Znakomicie Kulesz odnalazł teraz na kole Aginagalde, a Bask nie miał problemów ze skutecznym rzutem!

21. minuta (9:14)

Blaż Janc, który gra teraz na rozegraniu, nie może coś wejść w ten mecz... Jego kolejna próba nie okazuje się skuteczna, a Barcelona bezlitośnie to wykorzystuje.

20. minuta (9:13)

Z drugiej linii Cuparę pokonuje N'guessan. Po chwili kontry gości i... Bengoechea trafia jedynie w słupek. Uff!

19. minuta (9:12)

Broni Cupara, rzuca Fernandez! Tego potrzeba!

18. minuta (8:12)

GOL! Impas w końcu przełamany. Moryto!

17. minuta (7:12)

Kroki Blaża Janca. Proste błędy, proste błędy...

Mamy zmiany na skrzydłach: na parkiecie Fernandez i Moryto.

16. minuta (7:11)

Oby wskazówki od szkoleniowca poskutkowały!

Prosta strata Janca i tym razem Tomas bezlitosny. Trener Dujszebajew widzi nerwowość w swojej drużynie i bierze czas.

15. minuta (7:10)

Kolejna kontra Tomasa, ale tym razem świetnie broni Cupara i zbija piłkę na poprzeczkę! Chwilę wcześniej w słupek trafił Lijewski, a faul w ataku zanotował Kulesz.

Za łatwo, za łatwo... Kolejna kontra Barcelony, kolejny gol Tomasa.

14. minuta (7:9)

Ale i tak gościom udało się przedrzeć. Trafił N'guessan.

13. minuta (7:8)

Walczą kielczanie w bloku!

12. minuta (7:8)

Znakomita parada De Vargasa po rzucie Lijewskiego.

11. minuta (7:8)

Casper Mortensen wykorzystuje kontrę. Już chyba trzecia prosta bramka Barcelony w tym meczu, trzeba na to uważać.

11. minuta (7:7)

Aaaaj, ale szkoda... Jachlewski marnuje kontrę rzucając w poprzeczkę, co momentalnie wykorzystuje Barcelona.

10. minuta (7:6)

Kulesz pokonuje De Vargasa pięknym rzutem z drugiej linii!

9. minuta (6:6)

Oko za oko, ząb za ząb. Gola zdobywa Ludovic Fabregas.

9. minuta (6:5)

Arciom Karalok, gol! Kielczanie na prowadzeniu!

8. minuta (5:5)

JAAAAACHLEEEEEWSKI! A chwilę wcześniej ponownie obronił Cupara!

8. minuta (4:5)

Świetna atmosfera dziś w Hali Legionów! Wszyscy, którzy pojawili się na trybunach, gigantycznie żyją tym meczem!

7. minuta (4:5)

GOOOOL! ALEX!

I po chwili świetnie broni Cupara! Ale przy piłce wciąż goście.

6. minuta (3:5)

Dwie łatwe bramki przyjezdnych z rzędu.

6. minuta (3:4)

Kapitan Barcelony ponownie pokonał Cuparę, znakomita kontra gości.

5. minuta (3:3)

Znakomite wykończenie Tomasa rzutem z prawego skrzydła.

5. minuta (3:2)

Palmarasson dla Barcelony, ale błyskawicznie odpowiada Janc!

4. minuta (2:1)

GOOOOOOL! KARALOK!

Chwilę wcześniej znakomicie obronił Cupara, to może być mecz kieleckiego bramkarza!

3. minuta (1:1)

Symfonia gwizdów i pomyłka Duarte! Rzut nad bramką!

Perez de Vargas skuteczny między słupkami, a chwilę wcześniej świetnie obronił Cupara.

2. minuta (1:1)

GOOOOL! Uładzisłau Kulesz trafia dla kielczan!

1. minuta (0:1)

Wynik otwiera Duarte.

PGE VIVE dziś w białych strojach, o czym pisaliśmy przed meczem. Po Mazurku Dąbrowskiego rozpoczną Katalończycy. Kielczanie w składzie: Cupara - Jachlewski, Jurkiewicz, Karalok, A. Dujshebaev, Lijewki, Janc. Do ataku będzie wchodził Kulesz.