PGE VIVE Kielce

34:31 (17:16)

Mieszkow Brześć

19:29

Ufff! Ależ to było emocjonujące spotkanie! Mieszkow Brześć pokazał ogromną klasę i nie poddał się do samego końca, a kluczowa okazała się postawa Blaża Janca, który w 59. minucie dwukrotnie trafił do bramki przeciwników. Kolejne 2 punkty w Lidze Mistrzów wędrują na konto PGE VIVE, a już za tydzień Hala Legionów będzie jeszcze bardziej kipiała emocjami - dojdzie do starcia na szczycie z Barceloną!

Za uwagę dziękuje już Marcin Długosz. Udanego wieczora!

255. minuta (34:31)

Koniec meczu! Zwycięstwo!

60. minuta (34:31)

ALEX DUJSHEBAEV! GOL!

60. minuta (33:31)

Simon Razgor zmniejsza jeszcze straty gości.

59. minuta (33:30)

I GOOOOOOOOOOOL! ZNOWU JANC!

Ależ końcówka Słoweńca! Przejął piłkę i pognał z kontrą!

59. minuta (32:30)

GOOOOOOOOOOOOL! Blażowi Jancowi udało się trafić!

59. minuta (31:30)

Jeden tylko gol przewagi, osłabienie, naładowany Mieszkow... Szykują się ogromne emocje w ostatnich akcjach.

58. minuta (31:29)

Krzysztof Lijewski wylatuje na ławkę kar za przerwanie kontry Mieszkowa. PGE VIVE w osłabieniu już do samego końca meczu.

57. minuta (31:29)

Wspaniała interwencja Blaża Janca w defensywie!

Ajjj, myli się Krzysztof Lijewski... Ale niecelnie również Pavel Horak!

56. minuta (31:29)

Cupara świetnie broni rzut z rozegrania, ale Razgor dobija ze skrzydła.

55. minuta (31:28)

Teraz o czas prosi Tałant Dujszebajew. Pełne skupienie na ostatnie minuty meczu!

Arciom Kulak trafia prawdziwą petardą z rozegrania.

54. minuta (31:27)

Cadenas bierze czas.

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Alex Dujshebaev z kontry! Czy to kluczowy moment meczu? Chyba tak!

53. minuta (29:27)

GOOOOOL! Julen Aginagalde wywalczył rzut karny, a bardzo ważną bramkę z siedmiu metrów zdobył Arkadiusz Moryto!

52. minuta (28:27)

Blisko końca meczu, Mieszkow na odpuszcza ani na moment, a dodatkowo dwie minuty kary dla Marko Mamicia.

51. minuta (27:26)

50. minuta (27:25)

Dwie szybkie bramki - Alex Dujshebaev i Arciom Kulak.

49. minuta (26:24)

GOOOOOOOOL! Arkadiusz Moryto! Bardzo ważne trafienie!

48. minuta (25:24)

Znakomita parada Iwana Mackiewicza! Ależ walczą Białorusini o sprawie sensacji!

47. minuta (25:24)

GOOOOOL! Krzysztof Lijewski! Ale niemal natychmiast odpowiada Wiaczesław Szumak.

46. minuta (24:23)

Ajjj, łatwy gol brześcian do pustej bramki po stracie piłki przez kielczan w ataku.

45. minuta (24:22)

Sime Ivić raz jeszcze odnajduje drogę do bramki Vladimira Cupary. Dodatkowo "dwójka" dla Mateusza Jachlewskiego.

44. minuta (24:21)

Marko Mamić pojawia się na parkiecie i od razu popisuje się skutecznością!

43. minuta (22:20)

Bardzo długa akcja Mieszkowa kończy się bramką Sime Ivicia. Kielczanie mają niewielką przewagę, ale to nie zniechęca Białorusinów.

41. minuta (22:19)

VLADIMIR CUPARA! Kapitalna interwencja Serba! I znakomicie kontruje Blaż Janc!

39. minuta (21:19)

Gol dla Mieszkowa - a szkoda, bo kielczanie mieli już okazję, by odskoczyć na +4.

37. minuta (21:18)

Kolejny gol PGE VIVE i natychmiastowa reakcja Cadenasa - czas.

37. minuta (20:18)

Straty brześcian zmniejsza Darko Djukić, ale od razu odpowiada Blaż Janc!

36. minuta (19:17)

Jeszcze jeden gol Daniego Dujshebaeva! Bardzo twarda walka w obronie od początku drugiej połowy.

34. minuta (18:17)

Już druga dobra interwencja Vladimira Cupary w drugiej odsłonie!

32. minuta (18:17)

Dani Dujshebaev otwiera konto bramkowe PGE VIVE w drugiej połowie!

31. minuta (17:17)

Alexander Shkurinskiy rozpoczyna zdobywanie bramek po przerwie.

0. minuta (17:16)

Zaraz wznowienie spotkania!

255. minuta (17:16)

Jesteśmy świadkami bardzo - bardzo! - wyrównanego spotkania. Mieszkow stawia PGE VIVE ogromny opór i nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała się zmienić. Przed nami jeszcze mnóstwo emocji!

30. minuta (17:16)

Arkadiusz Moryto zapewnia kielczanom prowadzenie do przerwy!

30. minuta (16:16)

Sprytny gol z koła Arcioma Selwasiuka.

29. minuta (16:15)

Angel Perez Fernandez znakomicie rzuca ze skrzydła!

28. minuta (15:14)

Fantastyczny lob w wykonaniu Krzysztofa Lijewskiego!

27. minuta (14:14)

Simon Razgor nie daje za wygraną. Kolejny w tym meczu remis.

26. minuta (14:13)

Szybka akcja kielczan i ponownie skutecznie Alex Dujshebaev!

25. minuta (13:13)

Wypełnione trybuny dziś w Hali Legionów. Doping się bardzo przyda, Mieszkow pokazuje, że jest trudnym rywalem.

24. minuta (13:12)

Goool, Moryto! PGE VIVE ponownie na prowadzeniu!

23. minuta (12:12)

ALEŻ AKCJA KIELCZAN! Piękna wrzutka Fernandeza do Alexa Dujshebaeva i prześliczny gol!

23. minuta (11:12)

Andrei Yashchanka daje Mieszkowowi kolejne w tym meczu prowadzenie.

22. minuta (11:11)

Sporo mamy dziś kar. Teraz "dwójkę" otrzymał Krzysztof Lijewski.

21. minuta (11:11)

Arciom Selwasiuk ląduje na ławce kar - nieprzepisowo zablokował kielczanom możliwość kontry do pustej bramki. Rzut karny i gol! Arkadiusz Moryto.

21. minuta (10:11)

W bramce kielczan pojawił się Filip Ivić i... od razu znakomicie broni! Fernandez od razu chciał to wykorzystać i rzucić do pustej bramki przez całe boisko, ale chybił.

20. minuta (10:11)

Tym razem Lijewski już się nie myli! A dodatkowo na ławce kar ląduje Yurynok.

19. minuta (9:11)

Sime Ivić wykorzystuje kontrę po zablokowanym rzucie "Lijka".

17. minuta (9:10)

Krzysztof Lijewski wita się z dzisiejszym meczem w najlepszy możliwy sposób - zdobyciem bramki!

17. minuta (8:10)

Szyłowicz ponownie posyła prawdziwą bombę z daleka i trafia do bramki.

16. minuta (8:9)

Trafia Dani Dujshebaev! A jak połowa połowy, to tradycyjnie zmiany: do wejścia gotowi są Lijewski, Perez Fernandez, Aginagalde i Moryto.

15. minuta (7:9)

Goście w ataku, goście z kolejną bramką... Białorusini pokazują pazurki. A teraz świetną szansę zmarnował Alex Dujshebaev - kapitalna parada Ivana Pesicia.

14. minuta (7:8)

I kolejny gol dla gości. Ale bardzo szybko odpowiada Mateusz Jachlewski!

13. minuta (6:7)

Trener Manolo Cadenas poprosił o czas. Mieszkow napiera.

Szyłowicz przełamuje ręce Cupary mocnym rzutem z bocznego sektora.

12. minuta (6:6)

Rzut na bramkę nie zdołał oddać Blaż Janc i rywale zyskują piłkę, ale i tak nie uchroniło to przed karą dwóch minut Simona Razgora.

11. minuta (6:6)

Siarhiej Szyłowicz pokonuje kieleckiego bramkarza. Goście nie odpuszczają ani na moment!

10. minuta (6:5)

GOOOL! Piękny rzut Daniego Dujshebaeva z drugiej linii!

9. minuta (5:5)

Dwie minuty kary dla Alexandra Shkurinskiy'ego.

7. minuta (5:4)

Znakomicie broni teraz Ivan Pesić i Mieszkow ma szansę na pierwsze w dzisiejszym meczu prowadzenie, ale... nie dopuszcza do tego Mateusz Jachlewski! Trzeci gol lewoskrzydłowego kielczan!

6. minuta (3:3)

Darko Djukić - tak na marginesie powitany przez kieleckich kibiców z ogromną sympatią i wrzawą - trafia z "siódemki" do bramki.

5. minuta (3:2)

Sandro Obranović zmniejsza straty gości, a po chwili rzut karny dla gości po faulu Arcioma Karaloka.

4. minuta (3:1)

Alex Dujshebaev znakomitym rzutem z kontry wykorzystuje stratę piłki przez Mieszkowa.

3. minuta (2:1)

I jeszcze raz Jachlewski! Ale wcześniej Cuparę zdołali pokonać Białorusini.

2. minuta (1:0)

GOOOL! Wynik meczu otwiera Mateusz Jachlewski pewnym rzutem z lewego skrzydła.

1. minuta (0:0)

Spotkanie rozpoczynają dwie dobre interwencje bramkarzy - Pesicia i Cupary.

0. minuta (0:0)

Mistrzowie Polski rozpoczną w ataku. Skład: Cupara - Jachlewski, Jurkiewicz, D. Dujshebaev, Karalok, A. Dujshebaev, Janc.

17:59

Hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy!

17:53

Prezentacja rozpoczęta tradycyjnie od zespołu gości.

17:52

PGE VIVE gra dziś o wykorzystanie wpadki Rhein-Neckar Loewen (porażka z Montpellier) i odskoczenie Niemcom na 2 punkty.

17:49

Człowiek-guma, czyli rozciąganie w stylu Vladimira Cupary.

17:47

Ostatnie chwile rozgrzewki.

17:44

Dziś spore braki w kadrze meczowej PGE VIVE. Nie ma chociażby Michała Jureckiego czy Luki Cindricia, ale dojść do siebie zdołał Krzysztof Lijewski.

17:41

Hala powoli się zapełnia.

17:38

Sobotni wieczór, Liga Mistrzów i piłka ręczna na najlepszym europejskim poziomie - tego mogą doświadczać regularnie kibice niewielu drużyn w Europie, ale fani PGE VIVE Kielce mają emocji pod dostatkiem. Dziś rywalem kielczan jest Mieszkow Brześć, który tydzień temu został przez mistrzów Polski pokonany dziewięcioma bramkami. Jak będzie dzisiaj? Zobaczymy! Z Hali Legionów serdecznie wita i na relację zaprasza Marcin Długosz.

16:32

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Składy drużyn dostępne są w drugiej zakładce relacji.