FC Barcelona

31:27 (14:11)

PGE VIVE Kielce

20:32

PGE VIVE grało w tym meczu falami. Potrafiło pokazać naprawdę dobrą piłkę ręczną w starciu z Barceloną, ale słabsze momenty zaważyły na tym, że mistrzowie Polski wracają do Kielc na tarczy. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Dobranoc!

255. minuta (31:27)

Końcowa syrena wybrzmiała.

60. minuta (30:27)

Jeszcze ładna kontra Pereza. Ale to już za późno...

59. minuta (30:26)

Krzysztof Lijewski zdobywa gola po ładnej akcji.

59. minuta (30:25)

Ależ cios zebrał teraz Cupara. Fabregas rzucił z koła wprost w twarz Serba.

57. minuta (30:23)

Aleix Gomez kończy bramką kolejną dobrą akcję Barcelony.

56. minuta (29:23)

Lijewski zmniejsza straty PGE VIVE.

55. minuta (29:22)

Ludovic Fabregas wykorzystuje szybką akcję Barcelony. Tałant Dujszebajew bierze czas.

53. minuta (28:22)

Kolejny łatwy gol gospodarzy. Defensywa PGE VIVE bardzo rozluźniła szyki.

51. minuta (26:20)

Entrerrios chyba zabiera marzenia kielczanom.

50. minuta (25:20)

Dwa szybkie gole Barcelony z rzędu... Jest źle.

49. minuta (23:20)

Poprzeczka Moryty z rzutu karnego... W takim momencie, ależ szkoda...

48. minuta (23:20)

W kieleckiej bramce na rzut karny pojawił się Ivić, ale pojedynek z Chorwatem wygrywa Mortensen.

47. minuta (22:20)

Goool! Ważny przechwyt Cindricia po podaniu Fabregasa i kontra Chorwata jest skuteczna!

46. minuta (22:19)

Świetna akcja braci Dujshebaevów i gol Daniela! A po chwili świetnie broni Cupara!

45. minuta (21:18)

Obie drużyny wymieniły teraz szybko po ciosie. Utrzymują się trzy gole przewagi Barcelony.

44. minuta (20:17)

GOOOOOL! Piękna kontra Mateusza Jachlewskiego, nareszcie udało się skontrować Barcelonę!

43. minuta (20:16)

Syprzak myli się w ataku, a skutecznością popisuje się tym razem Alex Dujshebaev! Czy PGE VIVE jeszcze zdoła powalczyć o dobry wynik?

41. minuta (20:15)

Ajjjj... Janc sfaulowany w defensywie, ale rzut Alexa Dujshebaeva trafił jedynie w poprzeczkę.

40. minuta (20:15)

Gol dla kielczan i dodatkowo "dwójka" dla zawodnika Barcelony!

40. minuta (20:14)

Kolejne trafienie Gomeza... Będzie ciężko o dobry wynik w Palau Blaugrana. Bardzo ciężko.

39. minuta (19:14)

Nie wiadomo, dlaczego nie gra dziś Michał Jurecki. Można się spodziewać, że kapitan kielczan doznał przed meczem jakiegoś urazu. Więcej dowiemy się z pewnością po końcowym gwizdku.

38. minuta (19:14)

De Vargas niestety odnalazł sposób na Morytę... Skrzydłowy marnuje pierwszą "siódemkę" dzisiejszego wieczora.

37. minuta (19:14)

Szybka akcja Cindricia i wywalczony rzut karny.

36. minuta (18:13)

Za często i za łatwo Barcelona dochodzi do kontr... Cupara nie jest w stanie dokonywać cudów co parę chwil.

35. minuta (17:13)

Gol dla Katalończyków.

34. minuta (16:13)

Będzie rzut karny dla gospodarzy. Co na to Vladimir Cupara?

33. minuta (16:12)

Kolejna kontra Barcelony: tym razem na gola zamienia ją Gomez.

32. minuta (15:12)

Obie ekipy wymieniły już po jednym ciosie.

31. minuta (14:11)

I od razu świetna interwencja Cupary! Oby to był dobry omen!

0. minuta (14:11)

Wznawiamy mecz!

255. minuta (14:11)

Przerwa. Nie było gola w ostatniej akcji.

Czekają nas jeszcze bez wątpienia ogromne emocje! Barcelona ułożyła sobie ten mecz po swojemu, ale PGE VIVE pokazało ogromną siłę i dogoniło Katalończyków. Niestety, tuż przed przerwą znowu lepiej zaczęli grać gospodarze. Wynik pozostaje jednak sprawą otwartą, a gościom bardzo pomaga świetnie dysponowany Vladimir Cupara!

30. minuta (14:11)

Niestety, gospodarze wykorzystują akcję rzutem z lewego skrzydła. Czas na kilka ostatnich sekund bierze Tałant Dujszebajew.

30. minuta (13:11)

Czas dla Barcelony na ostatnią akcję przed przerwą.

Ależ parada De Vargasa po rzucie Pereza z koła... Fantastyczna obrona.

29. minuta (13:11)

Słupek po dobrej akcji Luki Cindricia, ależ szkoda...

28. minuta (13:11)

Jak nie wychodzisz na 12:12, to przegrywasz 11:13. Trafia Dolenec.

28. minuta (12:11)

Była piłka na remis, ale bramkarz Barcelony wygrał pojedynek z Alexem Dujshebaevem.

27. minuta (12:11)

CUUUUUPAAAAARAAAA! Świetna interwencja po rzucie Entrerriosa!

Moryto i rzut karny = pewny gol!

25. minuta (12:10)

Fantastyczna bramka Mortensena z rzutu karnego. Genialny lob.

25. minuta (11:10)

GOOOOOOOOL! Fantastyczna akcja Aginagalde i czwarty gol z rzędu!

24. minuta (11:9)

Moryto zatrzymany teraz przez bramkarza Barcelony, ale kielczanie pozostają w posiadaniu piłki.

23. minuta (11:9)

GOOOOOL! Trzeci z rzędu! Piękny rzut Angela ze skrzydła!

22. minuta (11:8)

Dobry moment kielczan! Julen Aginagalde wywalczył teraz rzut karny, który na bramkę zamienił Arkadiusz Moryto.

21. minuta (11:7)

Goool! Luka Cindrić! A po chwili gospodarze popełniają faul w ataku.

20. minuta (11:6)

Najpierw strata Mariusza Jurkiewicza, potem "dwójka" dla Angela Fernandeza Pereza. Gole z kontr w dzisiejszym meczu: 6:0...

19. minuta (11:6)

Ajjj, pomylił się teraz Aginagalde mając dobrą sytuację na kole.

18. minuta (11:6)

Potężne problemy kielczan w ataku cały czas są widoczne.

16. minuta (9:4)

Timothey N'guessan jest dziś niesamowity, kolejny gol tego zawodnika.

15. minuta (8:4)

Arkadiusz Moryto zmniejsza straty kielczan skutecznym wykorzystaniem rzutu karnego.

14. minuta (8:3)

Jest ciężko...

12. minuta (7:3)

Dika Mem nie dał szans Vladimirowi Cuparze rzutem z drugiej linii.

11. minuta (6:3)

Faul w ataku Krzysztofa Lijewskiego po kolejnym wyłuskaniu piłki przez Vladimira Cuparę...

9. minuta (6:2)

Ale znów zawodzą kielczanie w ataku, a Barcelonie wiele nie potrzeba, aby zdobyć gola...

9. minuta (5:2)

Znakomita parada Vladimira Cupary po rzucie Aron Palmarssona! Takich obron Serba potrzebujemy!

8. minuta (5:2)

Niestety, kolejne niecelne podanie w szeregach PGE VIVE przy konstruowaniu akcji, co po chwili Fabregas zamienia na gola na 5:2.

7. minuta (4:2)

Strata kielczan w ataku wykorzystana przez gospodarzy.

6. minuta (3:2)

Ależ petarda N'guessana z drugiej linii... Gol, Cupara nie miał nic do powiedzenia.

5. minuta (2:2)

Goooool! Tym razem Alex po otrzymaniu podania od Cindricia pokonał bramkarza gospodarzy!

4. minuta (2:1)

Alex Dujshebaev stracił piłkę, przez co Barcelona skontrowała kielczan.

3. minuta (1:1)

Mocny, ostry mecz w defensywie od samego początku. Katalończycy troskliwie zajmują się Luką Cindriciem.

2. minuta (1:1)

GOOOOOOL! Pierwszą bramkę dla kielczan zdobywa Krzysztof Lijewski.

1. minuta (1:0)

Kielczanie w pierwszej akcji pudłują, a rzut karny na gola zamienia po chwili Casper Mortensen.

Rozpoczną kielczanie w składzie: Cupara - Janc, Lijewski, A. Dujshebaev, Karalok, Cindrić, Jachlewski.

18:59

Hymn Ligi Mistrzów już odegrany. Lada chwila początek meczu!

18:57

Tak przedstawia się sytuacja w tabeli grupy A przed dzisiejszym pojedynkiem. Jest o co grać!

18:55

Kiedyś to było... A konkretnie w grudniu 2015 roku. To co, dzisiaj powtórka :)?

18:53

Dobry wieczór! Na takie mecze czeka się miesiącami: PGE VIVE Kielce walczy o punkty w Palau Blaugrana, w hali FC Barcelony! Z jakim skutkiem wyjdą mistrzowie Polski z tego pojedynku? Jedno jest pewne: czeka nas kilkadziesiąt minut ogromnych emocji! Na relację na żywo serdecznie zaprasza Marcin Długosz!