PGE VIVE Kielce

35:18 (16:7)

Azoty Puławy

21:38

Wydawało się, że Azoty postawią opór w Hali Legionów, a tymczasem widzieliśmy różnicę co najmniej kilku klas pomiędzy puławianami a PGE VIVE. Kielczanie zainkasowali pewne trzy punkty i w spokoju mogą przygotowywać się do niedzielnego boju z Barceloną w Lidze Mistrzów.

Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Dobrej nocy!

255. minuta (35:18)

Wybrzmiała końcowa syrena.

60. minuta (35:18)

Janc chyba ustala wynik tego meczu.

59. minuta (34:18)

Seroka z rzutu karnego trafia do bramki.

58. minuta (34:17)

Marko Panić trafia do siatki.

57. minuta (33:16)

Kolejny gol z daleka do pustej bramki. A przed chwilą takim wyczynem popisał się... młody bramkarz PGE VIVE, Miłosz Wałach!

57. minuta (32:15)

Broni Wałach! A po chwili dwie minuty kary dla Kasprzaka i skuteczny rzut karny w wykonaniu Alexa Dujshebaeva.

56. minuta (31:14)

55. minuta (31:14)

W bramce kielczan na kilka ostatnich minut pojawia się młody bramkarz Miłosz Wałach.

54. minuta (31:14)

Piękna, skuteczna kontra w wykonaniu Jachlewskiego.

53. minuta (30:14)

Bramkarz Azotów doskonale poradził sobie teraz z próbą Alexa Dujshebaeva.

51. minuta (30:14)

Mateusz Jachlewski zdobywa gola numer 30 dla PGE VIVE.

50. minuta (29:14)

Aginagalde trafia z koła pomimo gry kielczan w osłabieniu.

49. minuta (28:14)

Dwie bramki puławian z rzędu, a dodatkowo "dwójka" dla zawodnika PGE VIVE. Przewaga pozostaje jednak kolosalna.

46. minuta (28:12)

Tomasz Kasprzak pokonuje Filipicia Ivicia rzutem z koła.

Tymczasem zmiany w PGE VIVE. Zawodnicy, którzy zameldowali się na parkiecie - m.in. bracia Dujshebaev, Jurkiewicza czy Aginagalde - przeprowadzają dobrą akcję, a kończy ją Janc, który zmienił Morytę. Na lewe skrzydło wszedł natomiast Jachlewski.

45. minuta (27:11)

Perez, gol!

44. minuta (26:11)

Moryto między nogami bramkarza. 15 bramek przewagi PGE VIVE w meczu na szczycie tabeli. Kosmos!

44. minuta (25:11)

Ósmy gol hiszpańskiego lewoskrzydłowego.

42. minuta (24:10)

Dobijanie leżącego. Perez z kontry.

41. minuta (23:10)

Tego jeszcze dziś nie było, ale już jest - Arkadiusz Moryto bezlitosny z rzutu karnego.

39. minuta (22:10)

9:1 - taki jest wynik jeżeli chodzi o bramki z kontrataku. Wymowne...

38. minuta (20:10)

Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś Perez, który znowu świetnie wykorzystuje szansę z lewego skrzydła.

36. minuta (19:9)

Arciom Karalok trafia z koła do bramki puławian.

35. minuta (18:9)

Rzut Masłowskiego z drugiej linii ląduje w bramce Ivicia, który dostaje dziś szansę gry w dłuższym wymiarze czasowym.

34. minuta (18:8)

Na gola Moryty odpowiada Seroka.

32. minuta (17:7)

Za sprawą Cindricia jest już +10.

31. minuta (16:7)

Druga połowa rozpoczęta.

255. minuta (16:7)

Koniec pierwszej połowy. Całkowicie zasłużone prowadzenie PGE VIVE, słaba postawa Azotów w ofensywie i cóż... Nie ma o czym mówić, trzeba rozegrać ten mecz do końca. Przed kielczanami jeszcze pół godziny sprawdzianu przed niedzielną wyjazdową potyczką z Barceloną.

30. minuta (16:7)

Kontra Karalok - A. Dujshebaev - Janc i dziewięć bramek przewagi PGE VIVE.

29. minuta (15:7)

Po jednym ciosie wymienionym przez obie drużyny.

28. minuta (14:6)

Marko Panić przełamał impas Azotów z drugiej linii i wreszcie zaskoczył Filipa Ivicia.

28. minuta (14:5)

Przepięknym lobem chciał zdobyć gola Perez, ale trafił w słupek.

27. minuta (14:5)

Drugi czas dla trenera gości, Bartosza Jureckiego.

26. minuta (14:5)

Koszowy broni rzut Alexa Dujshebaeva. PGE VIVE nie wyszło na dziesięć bramek przewagi. Jeszcze...

25. minuta (14:5)

Druga linia gości gra dziś w ataku po prostu fatalnie, a dodatkowo swoje między słupkami robi Filip Ivić.

24. minuta (13:5)

Nikola Prce trafia dla Azotów, ale z lewego skrzydła bezlitosny dla rywali jest dziś Angel Perez Fernandez.

23. minuta (13:4)

22. minuta (12:3)

Puławianie długo zatrzymywali akcję kielczan, ale w końcu byli bezradni wobec rzutu Daniego Dujshebaeva.

21. minuta (11:3)

To jak odtwarzane z taśmy: interwencja Filipa Ivicia, schwycenie piłki przez któregoś z kieleckich zawodników w defensywie, wypuszczenie kontry i gol.

20. minuta (10:3)

Męczą się Azoty, bawi się PGE VIVE. Po kontrze Pereza jest 10:3.

19. minuta (9:3)

Na parkiet wrócił Mariusz Jurkiewicz i zdobył teraz bramkę po dobrym podaniu Alexa Dujshebaeva, ale sędziowie odgwizdali przejście pola.

18. minuta (9:3)

Strasznie anemiczne są dziś w ataku Azoty. Defensywa PGE VIVE nie ma dziś najmniejszych problemów, aby powstrzymać rywali.

17. minuta (9:3)

I raz jeszcze, trafia Janc.

17. minuta (8:3)

Kolejna kontra, kolejny gol! Karalok.

16. minuta (7:3)

Na parkiecie zameldowali się m.in. bracia Dujshebaev, Arciom Karalok czy Angel Perez Fernandez.

15. minuta (7:3)

Szykują się powoli tradycyjne zmiany w kieleckich szeregach.

14. minuta (6:2)

Goście trafiają w osłabieniu za sprawą rzutu Marko Panicia.

13. minuta (6:1)

Pierwsza "dwójka" dzisiejszego wieczora. Ukarany gracz Azotów, Łukasz Rogulski.

Michał Jurecki, gol! Przewaga mistrzów Polski rośnie.

12. minuta (5:1)

Cindrić chwyta piłkę odbitą od słupka, wypuszcza w kontrę Jachlewskiego i jest 5:1!

11. minuta (4:1)

Błąd teraz mistrzów Polski w ataku, piłka trafia do rąk gości.

10. minuta (4:1)

Piotr Masłowski przełamuje impas puławian.

9. minuta (4:0)

Kolejne pudło Azotów, tym razem Filip Ivić broni rzut Jerko Matulicia z drugiej linii.

8. minuta (4:0)

Trener Azotów prosi o czas. Niemoc przyjezdnych trwa.

7. minuta (4:0)

I kolejne podwyższenie wyniku!

6. minuta (3:0)

Świetna interwencja Filipa Ivicia po rzucie Pawła Podsiadły! PGE VIVE wciąż bez straty ani jednej bramki.

5. minuta (3:0)

GOOOL! Piękna kontra Luki Cindricia!

4. minuta (2:0)

Póki co defensywa PGE VIVE pracuje wzorowo!

2. minuta (2:0)

Puławianie mylą się w ataku, a kontrę kielczan na gola zamienia Arkadiusz Moryto.

1. minuta (1:0)

GOL! Wynik meczu otwiera Krzysztof Lijewski.

0. minuta (0:0)

Wszystko gotowe! Rozpoczną gospodarze w składzie: Ivić - Jachlewski, Jurecki, Cindrić, Aginagalde, Lijewski, Moryto.

20:14

Czas na mistrzów Polski.

20:13

Przed niezbyt licznie zgromadzoną publicznością prezentują się puławianie.

20:06

Dziś aż piętnastu zawodników w składzie PGE VIVE, a wśród nich m.in. powracający do gry po kontuzji Mariusz Jurkiewicz i młody bramkarz Miłosz Wałach.

20:03

Dobry wieczór! Przed nami hit 9. kolejki PGNiG Superligi: PGE VIVE Kielce - Azoty Puławy. Mamy oczywiście nadzieję, że w Hali Legionów do żadnej sensacji nie dojdzie i gospodarze zainkasują pewne trzy punkty, ale... nigdy nie mów nigdy. Na relację na żywo serdecznie zaprasza Marcin Długosz!