33:29 (13:14)

Orlen Wisła Płock

17:37

Na ten zespół nie ma mocnych! Kolejna piękna data w historii kieleckiej piłki ręcznej!

A teraz czas już na medale, puchary, statuetki, łzy wzruszenia, pożegnania... Na wiadomości o wszystkim zapraszamy już niedługo na CKsport.pl!

Za uwagę z Hali Legionów serdecznie dziękuje tymczasem Marcin Długosz!

255. minuta (33:29)

KONIEC MECZU! PGE VIVE KIELCE MISTRZEM POLSKI PO RAZ 15. W HISTORII I PO RAZ 7. Z RZĘDU!

60. minuta (33:29)

GOOOOOOOOOOOL! KAROOOOOOOOOOOOL BIELEEEEEEEEEEECKI!

59. minuta (32:29)

STRLEEEEEEEK! "Manu" żegna się z Kielcami bramką!

59. minuta (31:28)

Jurkiewicz pokonuje Wicharego! Teraz już tylko czekać na koniec!

58. minuta (30:28)

Jeszcze czas bierze trener Krzysztof Kisiel. A trybuny już pewne i nie ma się czemu dziwić: "Maaaamyyyy miiiistrzaaaa!"!

57. minuta (30:28)

Trzy minuty do tytułu! A na boisku Strlek, Bielecki, Zorman, Szmal!

57. minuta (30:27)

Gola rzuca Alex Dujshebaev!

56. minuta (29:27)

Cała hala domaga się od trenera Dujszebajewa, aby ten wpuścił na boisko Bieleckiego :) "Karol na boisko!".

A po chwili... wchodzi! Ku uciesze całej hali!

55. minuta (29:27)

"Nie ma lepszego od Karola Bieleckiego!" - skanduje "Młyn", a wszyscy pozostali kibice wstają i kończącemu karierę rozgrywającemu ofiarowują owację na stojąco! Piękne obrazki w Hali Legionów!

54. minuta (28:26)

Na dwie minuty kary "załapał" się jeszcze Mariusz Jurkiewicz. W bramce kielczan pojawia się Filip Ivić, ale nie wygrywa pojedynku z rzutu karnego z... Iviciem. Sime Iviciem :)

53. minuta (28:25)

Końcowe odliczanie rozpoczęte na dobre! Już za chwilkę, już za momencik PGE VIVE Kielce zdobędzie 15. mistrzostwo Polski w swojej historii!

51. minuta (27:25)

Sporo dzisiaj dwuminutowy kar. Teraz ukarany Damian Woźniak, a grający w przewadze PGE VIVE rzuca gola za sprawą Blaża Janca.

50. minuta (26:25)

Piękny, indywidualna akcja Duarte i gol dla gości.

49. minuta (26:24)

Płocczanie starają się powalczyć, aby nie przegrać meczu w Kielcach. Gospodarze trochę spuścili z tonu.

47. minuta (25:23)

Valentin Ghionea trafia z prawego skrzydła.

46. minuta (25:22)

Kolejna "dwójka", tym razem dla Sime Ivicia.

45. minuta (25:22)

Płocczanie nieco zmniejszyli straty, a karę dwóch minut otrzymał Darko Djukić.

44. minuta (25:20)

Mateusz Jachlewski, gol! To już 10 bramek przewagi PGE VIVE w dwumeczu! Nie ma żadnych wątpliwości, kto zasługuje na ten tytuł!

43. minuta (24:20)

Sime Ivić wygrywa pojedynek z rzutu karnego ze Sławomirem Szmalem.

41. minuta (24:19)

SŁAAAAWEEEEK SZMAAAAL! Co za parada po lobie Mihicia!

Kielczanie nie mają litości dla rywali nawet w osłabieniu! Najpierw rzuca Bombac, po chwili Dujshebaev!

40. minuta (22:19)

Tym razem "Dzidziuś" z dwuminutową karą.

39. minuta (22:18)

Michaaaaał Juuureeeecki! Bramka!

38. minuta (21:17)

Fantastycznie chciał to teraz rozegrać duet Jachlewski-Djukić, "samolocikiem", ale w bramce gości czujnie Borbely.

37. minuta (21:17)

PGE VIVE zaczyna czuć luz! Kolejny gol, tym razem Mateusza Jachlewskiego!

36. minuta (20:17)

Goool! Dla PGE VIVE trafia Michał Jurecki!

35. minuta (18:16)

25 minut od 15. tytułu mistrza Polski dla Kielc!

Alex Dujshebaev jest niesamowicie skuteczny, kolejny gol! A po chwili rzuca Darko Djukić! Już trzy bramki przewagi PGE VIVE i czas dla gości.

34. minuta (17:15)

Deaaaaan Bombaaaaaac! Słoweniec fantastycznie trafił do bramki upadając już po wyskoku!

33. minuta (16:15)

Ależ piękny gol Dujshebaeva!

32. minuta (14:14)

Goool! Alex Dujshebaev!

31. minuta (13:14)

Tym razem zaczęli płocczanie!

0. minuta (13:14)

Drużyny wróciły na parkiet. Za momencik początek drugiej połowy.

255. minuta (13:14)

Do przerwy jednobramkowe prowadzenie Orlenu Wisły Płock, ale jednocześnie wciąż cztery trafienia zaliczki PGE VIVE Kielce w ogólnym rozrachunku. Kielczanie są więc o pół godziny od obrony tytułu mistrzów Polski!

30. minuta (13:14)

Trzecia dwuminutowa kara dla Igora Żabicia i w efekcie czerwona kartka. Słoweniec schodząc z boiska bije sędziom ironiczne brawa.

29. minuta (13:14)

Gilberto Duarte trafia dla płocczan.

28. minuta (13:13)

Zrobiło się oko za oko, ząb za ząb. Czy ktoś zdoła wyjść na prowadzenie do przerwy?

27. minuta (12:12)

Dan Racotea doprowadza do remisu.

26. minuta (12:11)

Piękna bramka Alexa Dujshebaeva! A po chwili świetna interwencja Sławomira Szmala!

26. minuta (11:11)

Kolejna "dwójka" dla Mateusz Kusa.

25. minuta (11:10)

Aaaależ fajerwerki techniczne ze strony Manuela Strleka. Piękny lob!

25. minuta (10:9)

Trener Orlenu Wisły Płock, Krzysztof Kisiel, bierze czas. Fragment gry od momentu, gdy jego zespół prowadził 9:6, kielczanie wygrali 4:0!

24. minuta (10:9)

GOOOOOL! PGE VIVE w końcu na prowadzeniu! Rzutem do pustej bramki przez całe boisko trafienie zanotował Manuel Strlek.

23. minuta (9:9)

Sędziowie musieli studzić zapędy obu drużyn. Z "dwójkami" na ławkę kar odesłani Mateusz Piechowski i Michał Jurecki,

22. minuta (9:9)

Goooool! Alex Dujshebaev! A dodatkowo kara dwóch minut dla Lovro Mihicia.

21. minuta (8:9)

Zabawa na trybunach Hali Legionów trwa w najlepsze. Mistrzostwo Polski przybliża się z każdą chwilą!

20. minuta (8:9)

Ależ fatalnie spudłował Mateusz Piechowski w czystej sytuacji rzutowej. A w kolejnej akcji Marko Mamić wspaniałym lobem zmniejsza straty PGE VIVE w tym meczu do już tylko jednej bramki!

20. minuta (7:9)

Gooool! Rehabilitacja Urosa Zormana za wcześniejsze kiepskie zagranie!

19. minuta (6:9)

Już druga w tym meczu kara dla Igora Żabicia. Tym razem Słoweniec wyleciał za ostry faul w ataku.

18. minuta (6:9)

Błąd przyjęcia Urosa Zormana. Robi się nieciekawie...

17. minuta (6:9)

Mateusz Piechowski rzuca na 6:9 i to jest już za dużo dla Tałanta Dujszebajewa. Trener PGE VIVE bierze czas.

16. minuta (6:8)

Bombac próbował wykorzystać pustą bramkę grającej w osłabieniu Wisły, ale jego rzut przez całe boisko nie trafił między słupki.

15. minuta (6:8)

15 minut gry za nami, a to oznacza zmiany. Na parkiet wchodzą Manuel Strlek, Uros Zorman, Mariusz Jurkiewicz, Alex Dujshebaev oraz Blaż Janc.

14. minuta (5:7)

Na parkiecie melduje się Michał Jurecki. A karę dwóch minut otrzymuje Igor Żabić.

Po chwili gol! Mateusz Jachlewski!

13. minuta (4:7)

Dan Racotea wyrzucony na ławkę kar. Gramy po równo! Ale broni Adam Morawski...

12. minuta (4:7)

Kielczanie wycofali bramkarza, zgubili piłkę w ataku i momentalnie wykorzystał to Gilberto Duarte. Przewaga z Płocka topnieje...

11. minuta (4:6)

Długa i szczęśliwa, ale skuteczna akcja płocczan - gola zdobywa Michał Daszek. Dodatkowo dwie minuty kary dla Marko Mamicia.

10. minuta (4:5)

Początek spotkania w wykonaniu PGE VIVE dość niedokładny. Zwłaszcza w ataku, gdzie jest sporo strat.

8. minuta (4:5)

Lovro Mihić wykorzystuje nieprecyzyjnie rozegraną akcję przez kielczan i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

7. minuta (4:4)

Dwie minuty kary za faul otrzymuje Mateusz Kus, a do rzutu karnego dla Orlenu Wisły podchodzi Igor Żabić. Zawodnik rzuca pewnie, jest remis.

6. minuta (4:3)

Gooool! Znowu Djukić! Tym razem z rzutu karnego. Serb wszedł w ten mecz bardzo dobrze!

5. minuta (3:3)

"Kasa" obronił teraz bardzo mocny rzut twarzą, przez co potrzebował chwili wytchnienia i małej pomocy masażystów.

5. minuta (3:2)

Sławomir Szmal broni rzut Michała Daszka, a w kolejnej akcji Dean Bombac podaje do Darko Djukicia i Serb wyprowadza VIVE na pierwsze w tym meczu prowadzenie!

4. minuta (2:2)

Krzysztof Lijewski bezlitosny dla Adama Morawskiego po szybkiej kontrze gospodarzy!

3. minuta (1:2)

Fatalne zagranie Marko Mamicia, który rozprowadzając atak wyrzuca piłkę w trybuny.

2. minuta (1:1)

Rzucanie bramek rozpoczęli skrzydłowi! Dla płocczan Michał Daszek, dla kielczan Darko Djukić.

Ruszyli!

Kielczanie najpierw w ataku. Rozpoczną w składzie: Szmal - Jachlewski, Bielecki, Bombac, Lijewski, Aginagalde, Djukić.

15:56

Spotkanie finałowe poprzedzono odegraniem hymnu Polski.

15:52

"Po co wy gracie, jak wy kibiców nie macie?" - tymi słowami drużynę rywala wita kielecki "Młyn". Cóż, fanów z Płocka jest faktycznie garstka. Jeśli nic nam nie umknęło, to dokładnie... czterech.

15:51

Wszystko gotowe, trofeum na środku! Pierwsza na parkiecie melduje się Orlen Wisła Płock.

15:46

Zespoły schodzą do szatni, by przygotować się do meczu, a w Hali Legionów już rozpoczyna się doping!

15:38

Póki co pełna koncentracja w hali na walce o tytuł. Czas na pożegnania zasłużonych członków drużyny przyjdzie dopiero po końcowym gwizdku.

15:35

Kto uniesie w górę puchar za mistrzostwo Polski? Z pierwszego meczu w Płocku, kielczanie mają aż pięć bramek przewagi.

15:31

Dzień dobry z Hali Legionów! Przed nami ostatni mecz sezonu PGE VIVE Kielce - i to mecz nie byle jaki, bo niosący ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Ostatnia potyczka w karierze Sławomira Szmala i Karola Bieleckiego, pożegnania z Mateusz Kusem, Manuelem Strlekiem, Urosem Zormanem, Darko Djukiciem i trenerem Tomaszem Strząbałą... A dodatkowo do zgarnięcia 15. w historii kieleckiego klubu tytuł mistrza Polski!

Na relację na żywo z pojedynku PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock serdecznie zaprasza Marcin Długosz!