Orlen Wisła Płock

28:33 (11:15)

PGE VIVE Kielce

21:50

Różne okresy miał ten mecz. Orlen Wisła wypracowała swoje okazje, żeby powalczyć o lepszy wynik, ale w przeciągu całego spotkania kluczowa okazała się klasa mistrzów Polski, którzy wywalczyli sobie aż pięć bramek przewagi przed rewanżem w Hali Legionów. A ten już w niedzielę, 3 czerwca o godzinie 16:00!

To tyle jeśli chodzi o spotkanie w Płocku. Czekamy na emocje w Kielcach!

255. minuta (28:33)

Taaaak jest! Gol Jureckiego!

60. minuta (28:32)

Już tylko 8 sekund do końca! 4 bramki przewagi VIVE i czas dla trenera Dujszebajewa. Będzie +5?

59. minuta (28:32)

Mateusz Jachlewski trafia z kontry! Tu już się chyba nic złego kielczanom nie przydarzy!

58. minuta (28:31)

Trener Krzysztof Kisiel decyduje się jeszcze na czas.

57. minuta (28:31)

BOMBAAAAAAC! Coraz bliżej triumfu VIVE w Orlen Arenie!

57. minuta (27:30)

Świetna akcja Bombac-Strlek i VIVE trafia po raz 30!

56. minuta (26:29)

Gooool! Jurecki! "Dzidziuś" wziął odpowiedzialność na siebie!

55. minuta (26:28)

Ghionea ponownie zamienia rzut karny na gola. Płocczanie nie odpuszczają.

55. minuta (25:28)

Iskrzy w końcówce. Teraz dwie minuty kary dostał Mateusz Jachlewski.

54. minuta (25:28)

Aginagalde trafia! Już trzy bramki przewagi VIVE!

53. minuta (24:26)

GOOOOOL! Bombac! Ale od razu rzutem ze środka odpowiedział Żabić. VIVE nie zdążyło wprowadzić bramkarza.

52. minuta (24:25)

Ivić broni rzut Duarte!

Alex Dujshebaev najpierw fauluje w ataku, a potem dostaje karę za dyskusje z sędziami.

51. minuta (24:25)

Będzie kara?

50. minuta (24:25)

Szereg pomyłek z obu stron i nieznaczna przewaga kielczan...

Najpierw Janc, potem Racotea. Ząb za ząb!

49. minuta (23:24)

Ostatni fragment meczu przespany przez kielczan - gospodarze wygrali go 8:3.

Dobra pogoń Orlenu Wisły. Ghionea pokonuje Ivicia z "siódemki".

48. minuta (22:24)

Julen Aginagalde wywalcza rzut karny. A Karol Bielecki jak zwykle skuteczny? Nie tym razem - broni Adam Morawski.

Bombac leży na parkiecie i potrzebuje pomocy, ale Orlen Wisła wykorzystuje sytuację i zmniejsza stratę za sprawą gola Ghionei. Furia Dujszebajewa, gwizdy na trybunach.

47. minuta (21:24)

Ostry faul Jureckiego na Krajewskim. Dwie minuty, rzut karny i gol z "siódemki" autorstwa Ghionei.

46. minuta (20:24)

Kolejny łatwy gol PGE VIVE z kontry! Rzuca Strlek po podaniu Ivicia.

45. minuta (20:23)

Trafia Sime Ivić, ale dosłownie po kilku sekundach tym samym odpowiada Manuel Strlek.

44. minuta (19:22)

A w bramce Orlenu Wisły dla odmiany pojawia się Adam Morawski. I również wchodzi w mecz świetną paradą!

43. minuta (19:22)

Na parkiecie melduje się Filip Ivić, który zmienia oczywiście Sławomira Szmala. I Chorwat od razu notuje skuteczną interwencję!

42. minuta (18:22)

Piękny gol Alexa Dujshebaeva, kielczanie trafiają w osłabieniu! Przełamany impas po trzech golach z rzędu Wisły.

41. minuta (18:21)

Płock klub publikuje kilka zdjęć z dzisiejszego spotkania.

Lepszy fragment Orlenu Wisły. Gospodarze zmniejszają straty, a dodatkowo karę otrzymuje Manuel Strlek.

39. minuta (17:21)

Daszek trafia ze skrzydła po rękach Szmala.

38. minuta (16:21)

Mateusz Kus wylatuje z "dwójką" za faul na De Toledo, który i tak zdołał rzucić bramkę.

38. minuta (15:21)

Broni szmal, kontruje Janc! Coraz większa przewaga VIVE!

36. minuta (15:20)

Póki co po przerwie oko za oko, ząb za ząb.

35. minuta (14:19)

Wzorowa, ładna, prosta kontra PGE VIVE. Jurecki wypuszcza Janca i już 5 bramek przewagi kielczan!

34. minuta (14:18)

Żywy początek drugiej połowy z obu stron. Skuteczny Aginagalde!

32. minuta (12:17)

Rzut karny wywalczony przez Urosa Zormana na gola zamienia Karol Bielecki!

31. minuta (12:16)

Piękny gol Duarte.

0. minuta (11:15)

Zawodnicy obu drużyn wrócili na parkiet. Zaraz wznawiamy to spotkanie!

255. minuta (11:15)

Płocczanie na początku postawili kielczanom trudne warunki, ale z czasem wyszła cała klasa PGE VIVE. Do przerwy mistrzowie Polski zasłużenie prowadzą czterema bramkami i są na dobrej drodze do tego, aby do niedzielnego rewanżu w Hali Legionów podejść z dobrą zaliczką.

WOOOOOOOOW! "Dzidziuś"! Jak on to zrobił?! Cudowny, akrobatyczny rzut Jureckiego między murem ląduje w bramce!

30. minuta (11:14)

Jeszcze rzut dla PGE VIVE z miejsca po końcowej syrenie. Do piłki podchodzi Michał Jurecki.

29. minuta (11:14)

Ależ prosty błąd kroków Dujshebaeva w kontrze. Szkoda, mogły być 4 trafienia przewagi.

28. minuta (11:14)

Ghionea szczęśliwie pokonuje Szmala. Ale po chwili odpowiada Janc!

27. minuta (10:13)

Przed zakończeniem pierwszej połowy, o czas prosi jeszcze Tałant Dujszebajew.

26. minuta (9:13)

Klasa światowa Julena Aginagalde na kole! Kielczanie chyba na dobre postawili w tym meczu swoje warunki.

25. minuta (9:12)

2:8 - tak wygląda wynik od chwili prowadzenia płocczan trzema bramkami!

24. minuta (8:12)

Jachleeeeewski! Gol! I po chwili broni Szmal!

23. minuta (8:11)

Ależ bezlitośni są teraz w kontrach kielczanie! Orlen Wisła podłamana, PGE VIVE na fali. Bramka Krzysztofa Lijewskiego!

22. minuta (8:10)

Znakomity przechwyt i świetna kontra Mateusza Jachlewskiego! Gol!

21. minuta (7:9)

Tak było jeszcze przed chwilą. A od tego fragmentu wynik brzmi 0:5!

20. minuta (7:9)

Lijeeeewski! Znakomicie zrobił to Krzysiek!

19. minuta (7:8)

Ghionea rzucał pod presją gry na czas i pudło!

18. minuta (7:8)

Ależ fragment PGE VIVE! Czwarty gol z rzędu i pierwsze prowadzenie! Bramkę zdobywa Mateusz Jachlewski, który pojawił się na parkiecie przed chwilą. Czas dla trenera Krzysztofa Kisiela.

17. minuta (7:7)

Wichary znakomicie broni rzut Strleka, ale dobitka Jurkiewicza ląduje w siatce! Remis!

16. minuta (7:6)

Na parkiecie pojawili się m.in. Dean Bombac i Krzysztof Lijewski, a tymczasem potężnym rzutem gola zdobywa Michał Jurecki! Kielczanie zmniejszą straty.

15. minuta (7:5)

Jak rzut karny dla PGE VIVE, to Karol Bielecki. A jak Karol Bielecki, to gol!

14. minuta (7:4)

Daszek w poprzeczkę, dobija Żabić. A dodatkowo z "dwójką" wylatuje Mamić...

13. minuta (6:4)

Szczęście teraz po stronie kielczan. Duarte rusza z kolejną kontrą, ale w łatwej sytuacji obija poprzeczkę bramki Szmala. To mogły być już trzy gole straty...

Kolejny raz skutecznie Przemysław Krajewski.

12. minuta (5:4)

Błąd kroków Zormana, ale Duarte w odpowiedzi trafia jedynie w poprzeczkę!

11. minuta (5:4)

Walka!

10. minuta (4:4)

Znakomity Julen Aginagalde bezlitosny dla Marcina Wicharego rzutem z koła!

9. minuta (4:3)

Dwie minuty kary dla Igora Żabicia za atak na twarz Mariusza Jurkiewicza. Wcześniej gola zdobył Przemysław Krajewski.

8. minuta (3:3)

Kapitalny rzut Michała Jureckiego i mamy pierwszy remis od początku meczu!

7. minuta (3:2)

Alex Dujshebaev bezlitosny w sytuacji sam na sam z Marcinem Wicharym!

6. minuta (3:1)

Piękny rzut z drugiej linii i gol Duarte.

5. minuta (2:1)

Ale prosty błąd techniczny Manuela Strleka...

4. minuta (2:1)

Blaż Janc zdobywa pierwszą bramkę dla kielczan! A po chwili piłkę tracą gospodarze!

4. minuta (2:0)

Żabić rzutem z koła podwyższa na 2:0.

3. minuta (1:0)

Szmal - Strlek, Jurecki, Zorman, Dujshebaev, Janc, Aginagalde. W takim składzie gra PGE VIVE.

Wynik meczu golem z kontry otwiera Przemysław Krajewski.

2. minuta (0:0)

Najpierw niecelnie rzuca Tarabochia, potem z akcją ruszają goście. Dujshebaev zablokowany!

Spotkanie rozpoczęte! Kielczanie na początku obroną 6-0.

Kielczanie zaczną w obronie.

20:12

Jeszcze jedno ujęcie z rozgrzewki.

20:10

Oba zespoły już na parkiecie! Przed nami jeszcze hymn Polski.

20:07

Trwa prezentacja Orlenu Wisły Płock.

20:04

PGE VIVE na wyjazd do Płocka obrało taktykę podróży w dniu meczu. Kielczanie nie nocowali na Mazowszu zeszłej nocy.

20:03

Czy humor będzie dopisywał płocczanom także około 22:00 :)?

19:57

A skład PGE VIVE? Tutaj nie ma żadnych zaskoczeń. Do dyspozycji Tałanta Dujszebajewa są wszyscy oprócz kontuzjowanego Bartłomieja Bisa.

19:54

Trener Orlenu Wisły Płock, Krzysztof Kisiel, potwierdził, że kontuzjowani Jose de Toledo i Lovro Mihić wystąpią dziś de facto na własną odpowiedzialność. "Nafciarze" mają spore problemy kadrowe.

19:51

19:49

Halo, halo, Kielce! Już w tym tygodniu rozstrzygną się losy kolejnego tytułu mistrza Polski. Czy PGE VIVE Kielce sięgnie po 15. trofeum najlepszej drużyny kraju w swojej historii? Dziś losy postara się kielczanom pokrzyżować Orlen Wisła Płock, która - mimo że osłabiona - spróbuje wypracować zaliczkę przed rewanżem w Hali Legionów. Początek spotkania o 20:15!