Zagłębie Lubin

Patryk Tuszyński (9')
Patryk Tuszyński (69')

20:00

To było słabe spotkanie Korony Kielce. Mecz z Zagłębiem Lubin poszedł zupełnie nie po myśli żółto-czerwonych, którzy przegrali 0:2 i zakończyli sezon 2017/2018 na 8. miejscu w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Za uwagę dziękuje już Marcin Długosz!

255. minuta

Sędzia gwiżdże po raz ostatni.

Ten mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

85. minuta

Nabil Aankour z żółtą kartkę.

82. minuta

Michał Dziubek w debiucie z żółtą kartką.

80. minuta

Łukasz Moneta w miejsce Łukasza Janoszki to ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu.

75. minuta

I ostatnia zmiana - Michał Dziubek za Nikę Kaczarawę.

72. minuta

Tuszyński mógł zagrać celniej wzdłuż pola bramkowego Korony - tedy byłoby już 0:3. Kiepski, bardzo kiepski mecz kielczan.

69. minuta

Gol dla Zagłębia.

Ponownie Patryk Tuszyński. Napastnik Zagłębia dostaje piłkę w centrum pola karnego i pewnie posyła ją do bramki Korony.

68. minuta

Jak napisali, tak zrobili.

67. minuta

Kolejny debiut! Wiktor Długosz za Krystiana Misia.

66. minuta

No to chyba będą race.

64. minuta

Bartosz Slisz w miejsce Filipa Starzyńskiego.

62. minuta

Janjić! Jego strzał z rzutu wolnego najpierw zablokowany, a dobitkę broni Hładun.

61. minuta

6268 - dzisiejsza frekwencja na Kolporter Arenie.

59. minuta

Paweł Żyra w miejsce Mateusza Matrasa.

56. minuta

Mamy debiut! Piotr Pierzchała w miejsce Ivana Jukicia. Wychowanek Korony utworzy duet środkowych obrońców z Piotrem Malarczykiem.

55. minuta

Żółta kartka dla Mateusza Matrasa.

54. minuta

Dobra akcja Zagłębia zakończona strzałem z dystansu Filipa Jagiełły, ale piłkę spokojnie łapie Matthias Hamrol.

52. minuta

Starzyński dośrodkowuje do Dziwniela, ten opanowuje piłkę i strzela... Futbolówka mija Hamrola, ale sprzed bramki wybija ją Petrak. Było groźnie.

50. minuta

Ken Kallaste radzi sobie przed polem karnym z Alanem Czerwińskim.

48. minuta

Goście zablokowani przez kielczan w lewym sektorze boiska.

Od środka grę wznowili lubinianie!

0. minuta

Druga połowa rozpocznie się bez zmian w składzie: tak w Koronie, jak i w Zagłębiu.

255. minuta

Będzie debiut w drugiej połowie? Kieleccy juniorzy starsi podczas rozgrzewki.

255. minuta

Koniec pierwszej połowy. Po dość nudnym spotkaniu i golu jeszcze w pierwszych 10 minutach, Korona przegrywa z Zagłębiem 0:1. Na tę chwilę kielczanie kończą ligę na 8., ostatnim miejscu w grupie mistrzowskiej.

W końcu! Dobry strzał z dystansu Ivana Jukicia, ale skutecznie interweniuje Dominik Hładun.

44. minuta

Piotr Malarczyk bez problemu wybija piłkę po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego.

41. minuta

Dośrodkowanie Łukasza Kosakiewicza z rzutu wolnego bez problemu wybite przez obrońców gospodarzy. Korono - wygląda to bardzo kiepsko...

38. minuta

Teraz rwana gra w środku pola. Sędzia Artur Aluszyk muszy używać gwizdka po faulach pomocników.

35. minuta

Jeśli ktoś przy Ściegiennego może mówić o dogrywce, to są to ci ludzie. Ich drużyna przynajmniej prowadzi.

32. minuta

Hamrol skutecznie uprzedza Starzyńskiego, który starał się skierować piłkę do siatki będąc już w parterze.

30. minuta

Od czasu do czasu stara się wyjść z szybkim atakiem Zagłębie, ale i lubinianie dalecy są od dokładności.

29. minuta

Kielczanie wciąż bez większego zagrożenia pod bramką Hładuna.

26. minuta

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany Nika Kaczarawa.

24. minuta

Nika Kaczarawa drybluje po podaniu Ivana Jukicia, ale dobrze interweniuje Lubomir Guldan.

23. minuta

Nie mają rozrywki kibice, którzy pojawili się dziś przy Ściegiennego. Pojawiają się nawet pierwsze gwizdy.

20. minuta

Brak klarownych okazji podbramkowych. Spotkanie jest dość nudne.

18. minuta

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

17. minuta

Hamrol czujnie uprzedza Czerwińskiego.

16. minuta

Piłkę wybijają kielczanie.

15. minuta

Będzie rzut wolny dla gości z dogodnej pozycji w pobliżu pola karnego.

13. minuta

Póki co Korona bez reakcji na trafienie gości.

10. minuta

A po golu - "kołyska".

9. minuta

Zagłębie Lubin obejmuje prowadzenie.

Patryk Tuszyński wpada w pole karne Korony bliżej prawej strony i oddaje strzał w kierunku lewej części bramki. Piłka odbija się jeszcze od wewnętrznej strony słupka i ląduje w siarce Matthiasa Hamrola.

8. minuta

Groźnie Zagłębie! Pawłowski wykłada piłkę Starzyńskiemu przed pole karne, ten strzela mocno, ale niecelnie na bramkę Hamrola.

7. minuta

Sprytna, szybka akcja lubinian, ale bez problemu wyjaśniona przez kielecką defensywę.

6. minuta

Póki co żółto-czerwoni starają się spędzać jak najwięcej czasu na połowie rywala. Teraz spokojnie interweniuje bramkarz Zagłębia, Dominik Hładun.

4. minuta

Sporą ochotę do gry ma Elia Soriano. Mocny strzał Włocha sprzed pola karnego zablokowali lubinianie.

3. minuta

Dośrodkowanie Soriano zablokowane przez obrońców Zagłębia.

Po długim oczekiwaniu, by wszystkie mecze 37. kolejki rozpoczęły się o jednakowej porze, ruszamy! Od środka Elia Soriano.

0. minuta

Czekamy już pięć minut... Mecz opóźniony z powodu serpentyn rzuconych na boisko w Zabrzu.

0. minuta

Pytanie do obecnych na stadionie - zgadzacie się?

0. minuta

Jacek Kiełb żegnany przez "Młyn" odpowiednim transparentem.

17:59

Obie drużyny już na murawie!

17:52

Za chwilę zaczynamy!

17:44

Po zakończeniu sezonu z Koroną Kielce żegnają się trzy ważne postacie: piłkarze Radek Dejmek i Jacek Kiełb oraz masażysta Marek Konieczny. Wszyscy otrzymali od klubu pamiątkowe tablice.

17:38

Ciekawy skład zestawił z konieczności Gino Lettieri. Jeśli ufać grafice, ujrzymy m.in. Kena Kallaste na środku obrony.

17:34

Dzień dobry ze słonecznej Kolporter Areny! Póki co na stadionie dość pusto, ale na trybuny powinny zdążyć się jeszcze zapełnić. Na relację na żywo z meczu ostatniej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin serdecznie zaprasza Marcin Długosz!

14:35

Zapraszamy na naszą relację na żywo - początek spotkania o godz. 18.

kielczanin2018-05-20 20:01:41
Wszyscy grają tylko nie Korona. Co się dzieje z naszym klubem? Przecież to jakieś nieporozumienie z tym trenerem i wieloma pseudo piłkarzami. Prezes milczy, bo to przecież jego zarządzanie. Wstyd, wstyd i kompromitacja.Tyle bramek w plecy to korona nigdy w jednej rundzie nie dostała. Ale pożegnanie sezonu, poniżające.Zero ambicji i woli walki.
Pyrkos2018-05-20 19:54:30
Na lechu sie leja
kibic2018-05-20 19:52:41
Mają w d...e nas kibiców tak kopacze jak i trener z zarządem. Glupole poszły na mecz. Robią majówkę żeby potem zakpić z kibiców. Granda panowie prezesie Zając i trenerze Lettieri. Żenada.