PSG Handball

35:32 (17:15)

PGE VIVE Kielce

19:08

Niestety. To było swoiste mission impossible, ale mimo wszystko wierzyliśmy w cud - w to, że kielczanie zdołają dzisiaj wygrać, w dodatku zrobią to różnicą ponad sześciu bramek i pojadą do Kolonii na Final Four. Nic z tego. Obejrzeliśmy kolejną wygraną PSG i to bogaci paryżanie zasłużenie grają dalej w tym sezonie Ligi Mistrzów. A nam pozostaje walka na ligowym podwórku - w PGNiG Superlidze i Pucharze Polski. Oczywiście wierzymy w oba te tytuły. Nic się nie zmienia - gramy dalej. I gramy razem!

255. minuta (35:32)

Djukić celnie na pustą bramkę z własnej połowy. Ostatnie sekundy spotkania. Na sam koniec, niemal z końcową syreną trafia Sagosen i tym samym PSG pieczętuje swoje zwycięstwo.

Koniec meczu.

59. minuta (34:31)

Teraz kara dla Narcisse'a, gospodarze kończą w osłabieniu. Vive już w komplecie. Gol!

58. minuta (34:30)

Djukić z rzutu karnego, pewnie między nogami Corralesa. Trzydziesty gol mistrzów Polski, ale niestety niewiele to zmienia.

58. minuta (34:29)

Trener PSG na plac boju wprowadza swoich młodych zawodników, a ci odwdzięczają mu się trafieniami. Teraz do siatki gości rzucił Kempf, a co gorsza - na ławkę kar wędruje Kus. PGE VIVE w końcówce w podwójnym osłabieniu...

57. minuta (33:29)

A tymczasem na boisku... Zgadnijcie co? Oczywiście awanturka! Znów w rolach głównych Karabatić i Aginagalde, ale sytuacja dosyć szybko uspokojona przez samych zawodników. Niepotrzebne to zupełnie, nie na tym poziomie. Są dwie minuty kary dla Jureckiego, fetuje to paryska publiczność.

56. minuta (33:29)

Po golu na boisku, dla Vive trafia Djukić.

55. minuta (32:28)

Zwiększyli nacisk na grę w defensywie paryżanie, a przy tym są skuteczni w ataku. To sprawia, że gospodarze stopniowo powiększają swoją przewagę.

54. minuta (31:28)

Żółta kartka dla Sagosena, kolejny rzut karny dla PGE VIVE. Niestety, Corrales doskonale wyczuł teraz Karola, w wyborny sposób obronił rzut byłego reprezentanta Polski.

53. minuta (31:28)

Remili trafia, rzut Strleka broni Corrales. Kontra gospodarzy, Janc fauluje przeciwnika, za co zostaje słusznie odesłany na ławkę kar. Rzut karny wykorzystuje Hansen. Totalnie zmylił Ivicia.

53. minuta (29:28)

52. minuta (29:28)

Zespół Talanta Dujszebajewa walczy, stara się o jak najlepszy wynik, ale nie ma co ukrywać, że publiczność w hali zaczyna już powoli świętować awans do Final Four Ligi Mistrzów... Rzut karny dla gości, gol Bieleckiego.

51. minuta (29:27)

Tego można się było prędzej czy później spodziewać. Dwie minuty kary dla Bombaca za faul w obronie. Gol dla PSG.

50. minuta (28:27)

Kounkoud, następca Abalo, pokazał się z najlepszej strony. Między słupkami teraz Ivić, ale tego rzutu nie zatrzymałby żaden bramkarz. Niestety, po chwili kapitalną interwencją popisał się Corrales. Zatrzymany rzut Dujszebajewa.

49. minuta (27:27)

Świetna akcja kielczan, doskonała piłka do Strleka i bardzo ładny rzut Chorwata. Znów mamy remis w Paryżu.

48. minuta (27:26)

Ostatnia fotka niezbyt dobra jakościowo, ale to nasza wina, coś zepsuliśmy, wybaczcie nam.

Gol dla PSG, w ataku Vive, ale fauluje Kus. Sprzeciwiają się temu kielczanie, Jurecki powstrzymuje Bombaca, dając mu wyraźnie do zrozumienia, że nie warto z nimi dyskutować.

48. minuta (26:26)

Raz jeszcze dziękujemy Pawłowi Papajowi za zdjęcia z Paryża - szacunek!

47. minuta (26:26)

Szansa dla Vive, bo Mollgaard ląduje na ławce kar. Szybko wykorzystuje to Aginagalde, pewny rzut hiszpańskiego obrotowego.

47. minuta (26:25)

Narcisse, w wielkim spokoju podszedł pod kielecką defensywę, rzucił nad ich rękoma i obok Szmala...

46. minuta (25:25)

Kolejny gol Dujszebajewa i kolejna, tym razem drobna, awantura. Emocji dzisiaj w Paryżu nie brakuje, jest ich wręcz nadmiar.

45. minuta (25:24)

Kapitalne podanie do Mollgaarda, bezradny Szmal i PSG znów na prowadzeniu. Niestety, jeszcze przed chwilą było nieźle, teraz to dobrze nie wygląda.

44. minuta (24:24)

Petarda. Karabatić. Co za gol. Niesamowite.

43. minuta (23:24)

Gol dla PSG i w ataku Vive. Dużo teraz szczęścia, bo rzut Jachlewskiego zdołał odbić Corrales, ale tak nieszczęśliwie dla niego, że piłka i tak wpada do siatki. Niestety, mamy też trafienie gospodarzy.

42. minuta (21:23)

Dobrze teraz kielczanie, dwa szybkie, skuteczne ataki - bez zastanawiania, kombinowania, za to z efektem!

41. minuta (21:21)

Haaaanseeen! W poprzeczkę! W ataku PGE VIVE, ale traci piłkę Jachlewski. Błyskawicznie do przodu PSG, jest Gensheimer i Szmal bez szans. Znowu remis.

41. minuta (20:21)

40. minuta (20:21)

Świetnie, cudownie broni to Szmal, ale... Jego wyczyn został zmarnowany, bardzo źle po szybkiej kontrze rzuca Djukić. To kolejne takie pudło po takiej akcji, w tym spotkaniu takich błędów nie można popełniać, jeśli chce się odrobić dużą stratę.

38. minuta (20:21)

Dujszebajew do Jureckiego i pewne trafienie! Takie akcje nam się podobają, o to chodzi. Naprawdę fajnie walczy dzisiaj PGE VIVE, tylko... Tylko ta nieszczęsna różnica -6 z meczu w Hali Legionów...

37. minuta (20:20)

Świetna teraz zasłona, w kapitalnej sytuacji Dujszebajew i nie myli się hiszpański szczypiornista! Po chwili kolejna okazja tego zawodnika, lecz blokuje go Corrales. Jest kontra PSG, jest kolejny gol...

36. minuta (19:19)

Niestety, gol Hansena. Z drugiej strony, atakuje Zorman, jest faulowany, będzie rzut karny. Bieeeeleckiiii iii... GOL!

35. minuta (18:18)

Ładna, szybka, dynamiczna akcja kielczan, na rzut z dalszej odległości decyduje się Mamić, ale kapitalnie broni to Corrales. Odważna decyzja Chorwata, ale to mogło się udać.

34. minuta (18:18)

Żółtą kartkę otrzymał trener Dujszebajew. Prawdopodobnie taka sama karą powędrowała do szkoleniowca PSG. Sporo niezdrowych emocji, ale wracamy do gry. Ładna akcja Vive i gol Kusa!

34. minuta (18:17)

I kolejna awantura na boisku! Faulowany był Jurecki, ale to rozwścieczyło Aginagalde, dopadł do przeciwników, zaczął cisnąć w Karabaticia. I ma rację Hiszpan, bo zachowanie było podłe. Dwie minuty kary dla gracza PSG, a przy ławkach trwają kolejne - tym razem słowne - przepychanki. W roli głównej trener Dujszebajew. Niestety, już wiemy dlaczego. Dwie minuty kary też dla Aginagalde!

33. minuta (18:17)

Kapitalna akcja Dujszebajewa z Zormanem. A co do tweeta... Niby nic odkrywczego, ale to najważniejsze stwierdzenie przy okazji tego starcia. Vive naprawdę dzielnie walczy dziś w Paryżu.

32. minuta (18:16)

PSG w osłabieniu, ale mimo to zdołali gospodarze tak zaskoczyć rywali, by trafić z pozycji obrotowego.

32. minuta (17:16)

31. minuta (17:16)

Wracamy do gry! Djukić, Dujszebajew, Jurecki, Aginagalde na boisku. I mamy szybkie trafienie Julena!

255. minuta (17:15)

Na sam koniec do siatki trafia niepilnowany Janc, dobra akcja gości, zakończona bardzo ładnym rzutem. Koniec I połowy, dwubramkowe prowadzenie PSG do przerwy.

30. minuta (17:14)

Corraleees... Ależ to obronił! Wciąż jednak PGE VIVE w akcji i zatrzymywany nieczysto jest Aginagalde. Dwie minuty kary dla Stepancicia.

29. minuta (17:14)

Stepancic po rękach defensorów mistrzów Polski, co totalnie zaskakuje Szmala.

28. minuta (16:14)

Dosyć osobliwe komentarze przedstawicieli paryskiego klubu... A na boisku gol Bieleckiego z rzutu karnego. Zatańczyła piłka na linii, bo odbiła się wpierw od poprzeczki, ale ostatecznie ją przekroczyła.

28. minuta (16:13)

Karabatić. Tak rzucił, że Szmal aż wylądował w swojej siatce. Niestety, dobra końcówka tej partii w wykonaniu gospodarzy. Vive jakoś teraz bez werwy, nieco za bardzo schematycznie.

27. minuta (15:13)

Błąd Vive, brak koncentracji, co wykorzystuje Gensheimer - podnosi piłkę z parkietu i skutecznie rzuca do siatki obok Szmala.

25. minuta (14:13)

W bramce PSG melduje się Corrales i to on teraz kapitalnie powstrzymuje zapędy Strleka. Niestety, jego koledzy z ataku są skuteczniejsi.

24. minuta (13:13)

Znów bramka za bramką. Po dwa trafienia z obu obozów.

23. minuta (11:11)

Dobry rzut Jureckiego, brawo! I znowu "Dzidziuś", znów skutecznie trafia do siatki i doprowadza do wyrównania!

23. minuta (11:9)

22. minuta (11:9)

Kolejna kontra gospodarzy, pojedynek Szmal vs Gensheimer, wygrany przez tego drugiego. Czas bierze Dujszebajew.

21. minuta (10:9)

Na boisku melduje się Zorman, rzuca jednak Bielecki, ale zbyt łatwo, by pokonać Omeyera. Natychmiast na pustą bramkę rzuca z własnej połowy Karabatić i PSG na prowadzeniu.

20. minuta (9:9)

Było w tym trochę szczęścia, ale najważniejsze, że wpadło! Gol Mamicia, choć po rękach Omeyera. W ataku PSG, Jurkiewicz przerywa zapędy przeciwników, ale kończy się to dwuminutową karą dla "Kaczki". W bramce Ivić, ale Hansen pewnie egzekwuje rzut karny.

19. minuta (8:8)

Pudło Jureckiego. Pada na boisko "Dzidziuś", zwija się z bólu, ale sędziowie nie przerywają gry! PSG z łatwością konstruuje atak, który skutecznym rzutem kończy Remili... Remis w Paryżu...

18. minuta (7:8)

Ręce same składają się do oklasków po tej akcji Hansena. Zrobił to w sposób genialny. Najpierw minął Jureckiego, potem lekko, technicznie wkręcił piłkę obok interweniującego Szmala.

17. minuta (6:8)

Żółta kartka dla Janca. PSG w natarciu. Ale po raz kolejny doskonale Szmal między słupkami, ależ on zatrzymał ten rzut Karabaticia. Vive gna do przodu, dynamiczny atak Janca, ma doskonałą okazję, ale znów pudłuje! To nie jest dobry dzień prawoskrzydłowego!

16. minuta (6:8)

PSG bez bramkarza, ale traci piłkę, co szybko wykorzystuje Janc - rzut do pustej bramki. Po chwili kolejna akcja Vive, próbuje ośmieszyć Omeyera Mamić, ale bramkarz gospodarzy nic sobie z tego nie robi, pewnie broni prosty rzut.

15. minuta (6:7)

Błąd techniczny Aginagalde w ataku, sędziowie przerywają grę. PSG w osłabieniu, PSG znów na czas.

14. minuta (6:7)

Kapitalna akcja Dujszebajewa, powstrzymywany brutalnie przez Karabaticia, dwie minuty kary dla gracza PSG!

13. minuta (6:7)

Dujszebajew próbował sprytnego zagrania, ale został zablokowany. Kontra PSG, gol Remili. Szmal bez szans.

12. minuta (5:7)

Załatwiona teraz kielecka defensywa, bramka z koła Nielsena. Łatwa akcja gospodarzy, ale kielczanie wciąż w osłabieniu. Po chwili gol jednak Bieleckiego i kolejne trafienie PSG. Cios za cios w Paryżu.

12. minuta (3:6)

11. minuta (3:6)

Mała awantura na boisku, przepychanki pod kielecką bramką. Faulowany Karabatić, dwie minuty kary dla Jachlewskiego. Mimo to, żółto-biało-niebiescy atakują, dalekie podanie Jureckiego do Janca i gol!

11. minuta (3:5)

10. minuta (3:5)

Ależ huknął Remili - tuż obok Szmala. Na szczęście błyskawiczna odpowiedź gości - Jachlewski do Strleka i pewny rzut. Wciąż dwie bramki przewagi mistrzów Polski.

9. minuta (2:4)

Niestety, Bielecki powstrzymany w ataku przez Omeyera. Szkoda, Vive wciąż w przewadze, ale PSG przy piłce. Długo rozgrywają paryżanie.

8. minuta (2:4)

Hansen. To jest jednak dzik. Świetny rzut z dystansu, tym razem kielecki golkiper bez szans. W ataku Dujszebajew, ale brutalnie powstrzymany przez rywali. Dwie minuty kary dla Mollgaarda!

7. minuta (1:4)

Booombac! Kapitalny rzut Słoweńca, po chwili świetna interwencja Szmala, kontra Janca i kolejne trafienie!!!

6. minuta (1:2)

Ależ to zagrał Karabatić, ależ rzucił Gensheimer! Na szczęście dla Vive - nieskutecznie, wciąż goście na prowadzeniu.

5. minuta (1:2)

Rzut karny dla Vive, z ławki natychmiast podnosi się Bielecki i pewnie rzuca obok Omeyera! 1:2

4. minuta (1:1)

3. minuta (1:1)

Mogły być już dwie bramki przewagi, ale Strlek zatrzymany przez Omeyera. Odpowiedź PSG skuteczna, gol Hansena.

3. minuta (0:1)

Spryt Bombaca, świetna akcja rozgrywającego i pierwsze trafienie Dujszebajewa! Mamy też jednak żółtą kartkę dla Mamicia. 0:1

2. minuta (0:0)

Pierwsza akcja PSG i interwencja Szmala! Od razu zmiany w ataku Vive, wchodzą Aginagalde, Dujszebajew i Strlek. Ogromne zaskoczenie.

Zaczynamy! Vive w składzie: Szmal - Janc, Jurecki, Mamić, Jurkiewicz, Bombac, Jachlewski.

17:28

Trwa Hymn Ligi Mistrzów, a tymczasem...

17:25

Szczypiorniści obu drużyn już na boisku, trwa prezentacja PSG. Zaraz zaczynamy!

17:24

LIVE Z PARYŻA!

17:24

- Kiedy jest dobrze, idzie łatwo i przyjemnie, to wszyscy są szczęśliwi, ale najważniejsze sytuacje życiowe są wtedy, kiedy jest ciężko - mówi Karol Bielecki. - Trzeba mieć ten dzień i wszystko jest możliwe.

17:23

17:22

Głosy mocno podzielone. A Wy jak uważacie?

17:21

17:20

Brakuje kontuzjowanych Krzysztofa Lijewskiego i Bartłomieja Bisa. W ekipie PSG nie ma Luki Karabaticia, który przed tygodniem w spotkaniu w Kielcach doznał kontuzji dłoni i w tym sezonie już nie zagra.

17:19

W składzie PGE VIVE jest dziś Alex Dujszebajew. Hiszpan przed tygodniem dokończył mecz z PSG, ale wieczorem trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Ostatecznie okazało się, że sytuacja nie jest zła i prawy rozgrywający poleciał do Paryża.

17:18

Michał Jurecki: Jeśli ktoś wybiera się tam z nastawieniem, że trzeba tylko rozegrać ten mecz, to lepiej niech zostanie w domu, a my pojedziemy w ośmiu, sześciu czy siedmiu. Takiej osoby nie ma jednak w naszych szeregach. Wszyscy wierzymy i ciężko trenujemy. Jako kapitan widzę u nas w drużynie dużo pozytywów. Mamy chęci pojechać tam i zrobić coś wielkiego.

Mentalność zwycięzcy - to lubimy!

17:17

Kibice pamiętają również o bardzo ważnej rocznicy.

17:16

Oczywiście zachęcamy Was do współtworzenia tej relacji. Komentujcie, oceniajcie, pytajcie - rubryka "Wasze komentarze" jest do dyspozycji. Czekamy! :)

17:15

W Paryżu, mimo przewagi po I meczu, spora mobilizacja przed rewanżem.

17:14

Dla takich kibiców warto walczyć do upadłego.

17:11

Znamy składy, w jakich przystąpią do dzisiejszego meczu zawodnicy obu drużyn. Znajdziecie je oczywiście w odpowiedniej zakładce tej relacji LIVE.

17:10

Mamy dobrą wiadomość. Będziemy mieli dla Was zdjęcia z Paryża - bardzo dziękujemy Pawłowi Papajowi za ich udostępnienie :)

17:08

Spotkanie obejrzycie w dwóch stacjach telewizyjnych. Po więcej informacji odsyłamy TUTAJ.

17:06

17:05

A my witamy i zapraszamy na naszą relację LIVE. Z niepokojem, ale też nadzieją czekamy na ten mecz. W Paryżu może wydarzyć się absolutnie wszystko. Jesteśmy przekonani, że czeka nas duży spektakl.

17:04

Dzień dobry Kielce! Czy to będzie udane, sobotnie popołudnie? Powiemy wprost: jeśli dzisiaj PGE VIVE, i to różnicą +7, będzie to wyjątkowo znakomity dzień! O to oczywiście będzie trudno, ale... kto pamięta finał Ligi Mistrzów z Veszprem? No właśnie :)

14:05

Zapraszamy na naszą relację na żywo - początek spotkania o godz. 17:30.

Kibic2018-04-28 18:22:08
Co prawda awans przegralismy w CK.... ale przewietrzenie tego skladu jest konieczne. Mysle ze pan trener takze juz wypalony