0:3 9:25, 20:25, 22:25 Mecz się zakończył

Lotos Trefl Gdańsk

19:30

Kolejne emocje zwiazane z siatkówka już w sobotę - wówczas Effector zagra w Hali Legionów z BBTS-em Bielsko-Biała. Tymczasem za uwagę dziękuje już serdecznie Marcin Długosz! Dobrej nocy!

22:25

Buchowski zaryzykował i niestety kielczanie musza uznać wyższość ekipy z Gdańska - w trzecim secie 22:25, w całym meczu 0:3.

22:24

Kolejna świetna akcja w bloku duetu Maćkowiak-Machacon! Effector zmniejsza straty do dwóch punktów!

21:24

Druga piłka meczowa Lotosu również obroniona!

20:24

Bardzo sprytna kiwka Buchowskiego!

19:24

Mocny atak Miki skutkuje piłka meczowa dla Trefla.

19:23

Krzysiek obija blok Lotosu, Effector nie poddaje się w końcówce tego seta!

16:22

Jungiewicz myli się z ataku po przekatnej.

16:21

Niecelna zagrywka, punkt dla ekipy z Gdańska.

15:19

Kielczanie ciagle się jednak nie poddaja!

14:19

Czas dla trenera Daszkiewicza. Niestety, w tym meczu chyba nie będzie nawet niespodzianki, nie mówiac o sensacji, bo nie zanosi się, żeby Effector ugrał choć jednego seta.

13:17

Przejście linii środkowej przez jednego z zawodników gospodarzy skutkuje punktem dla Lotosu.

12:16

Druga przerwa techniczna przy czterech punktach przewagi Trefla.

12:15

Tego pana nikomu chyba przedstawiać nie trzeba: Andrea Anastasi, były selekcjoner reprezentacji Polski, a obecnie szkoleniowiec Lotosu Trefl Gdańsk.

11:15

Machacon jest dziś niesamowity, naprawdę zasługuje na wyróżnienie w ekipie Effectora.

10:15

Lotos wyczuł, że Effector zaczyna czuć krew i momentalnie ostudził zapał kielczan. Cztery szybkie punkty ekipy znad morza.

10:11

Bardzo dobra postawa Effectora sprawia, że kielczanie traca do Trefla już tylko jeden punkt! Tym razem blok gości obił Krzysiek.

7:10

Dobry fragment gry w wykonaniu Effectora, ale niestety ostatnia akcja kończy się punktem dla Lotosu.

6:9

I znowu Kolumbijczyk! On jest dzisiaj naprawdę dobrze dysponowany.

5:8

Kolejny świetny atak Machacona!

4:8

Po dość długiej wymianie kolejny punkt dla Lotosu. Pierwsza przerwa techniczna i - niestety - chyba coraz bliżej końca tego pojedynku.

3:5

Atak Buchowskiego po przekatnej laduje w boisku! Na tablicy wyników 3:5.

2:3

Trefl wybronił niemal beznadziejna sytuację, ale po chwili Krzysiek i tak zdobył punkt dla Effectora.

1:2

Bieniek zdobywa pierwszy punkt dla Effectora w trzeciej odsłonie pojedynku z Lotosem.

0:0

Niezbyt wiele osób pofatygowało się dzisiaj do Hali Legionów.

20:25

Jedna piłka setowa obroniona, druga już niestety nie. Lotos wygrywa drugiego seta 25:20.

19:24

Schwarz zdobywa punkt dla gdańszczan i mamy piłkę setowa dla gości.

19:23

Buchowski punktuje i jeszcze podrywa swoich kolegów do walki!

17:23

Lotos coraz bliżej rozstrzygnięcia na swoja korzyść także i drugiej partii.

16:22

As serwisowy Kolumbijczyka! Z Machacona może być w Kielcach naprawdę wielka pociecha!

15:22

Świetny blok duetu Maćkowiak-Machacon!

14:22

Pajak powalczył przyjęcie piłki, ale nie dał rady. 14:22...

14:21

Marco Falaschi na zagrywce.

13:18

Gacek radzi sobie z zagrywka Bieńka, a jego koledzy wyprowadzaja błyskawiczny atak zakończony zdobyciem "oczka".

12:16

Grzyb zalicza atak w aut, Effector traci do Lotosu cztery punkty.

10:16

Druga przerwa techniczna. Te dziewczynki maja teraz trochę roboty :)

10:15

Sufa podbił piłkę już niemial z ziemi, ale na niewiele się to zdało. Troy zdobywa pietnasty punkt dla Trefla.

9:13

Dobry atak Krzyśka, ale atakujacy Effectora przekroczył linię trzeciego metra i punkt wędruje na konto Lotosu.

8:11

Świetny, sprytny atak Machacona przy siatce i straty kielczan zmniejszone do trzech punktów.

7:11

Po przerwie technicznej Effector już sobie nie radzi, w efekcie czego trener Daszkiewicz bierze czas.

7:9

Jest zmiana w Effectorze: Staszewskiego zastępuje Machacon.

7:8

Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie przy skromnym prowadzeniu Trefla.

7:7

Fatalne nieporozumienie bloku z libero kończy się punktem dla gości.

6:6

Bomba Bieńka z zagrywki, ale piłka nie wpadła w pole boiska.

5:4

Po challengu podtrzymana decyzja o punkcie dla kielczan! Pierwsze prowadzenie Effectora w tym meczu.

4:4

Kapitalne zagranie Staszewskiego! Na tablicy wyników mamy 4:4.

2:4

Bardzo trudno idzie kielczanom z przyjęciem ataków Lotosu.

2:2

Pajak! As serwisowy rozgrywajacego Effectora!

1:2

Świetny blok Krzyśka daje kielcznaom pierwszy punkt w drugim secie!

0:0

Przynajmniej kibice dobrze się bawia :)

9:25

To się tak musiało skończyć. Bardzo słaby atak poza boisko kończy pierwsza odsłonę, w której Effector uległ Treflowi aż 9:25.

9:24

Świetny blok gracza z Gdańska i pierwsza piłka setowa...

9:21

Po niecelnym ataku Jungiewicza kolejny punkt dla Lotosu. Oj, nie wiedzie się kielczanom w tej partii...

9:18

Gawryszewski atakuje w aut, dziewięć "oczek" po stronie Effectora.

8:18

Silny atak z linii trzeciego metra, kolejny punkt Trefla. Dariusz Daszkiewicz bierze drugi czas w obecnym secie.

8:16

Po challengu podtrzymana decyzja o punkcie dla Trefla. Druga przerwa techniczna przy ośmiu punktach przewagi gdańszczan.

8:14

Kolejny bład zagrywki po stronie kieleckiej. Sześć "oczek" przewagi gości.

7:13

Effectorowi nie idzie zbyt dobrze, ale może liczyć na doping swoich najwierniejszych fanów.

7:12

Pomyłka siatkarzy z Gdańska przy wyprowadzeniu ataku, ale po chwili jeszcze większy bład Buchowskiego z zagrywki.

6:10

Kolejny skuteczny blok Effectora! Ten fragment meczu jest nieco bardziej wyrównany.

4:8

Kapitalny as serwisowy Buchowskiego! 4:8.

3:8

Świetny blok Bieńka, ale to dopiero trzecie "oczko" kielczan.

2:8

Effector kompletnie sobie nie radzi, szczególnie szwankuje przyjęcie. Pierwsza przerwa techniczna.

2:6

Blok-aut Jungiewicza i Bieńka, szósty punkt gdańszczan.

1:4

Jest pierwszy punkt dla gospodarzy! Jungiewicz obił blok Trefla.

0:3

As serwisowy Mateusza Miki poskutkował pierwsza przerwa na życzenie trenera Dariusza Daszkiewicza.

0:2

Najpierw bład techniczny przy siatce, później niecelny atak i gdańszczanie prowadza 2:0.

18:00

Kielczanie rozpoczynaja w składzie: Jungiewicz, Maćkowiak, Staszewski, Buchowski, Pajak, Bieniek, oraz na pozycji libero Sufa.

17:58

Prezentacja już za nami! Lada chwila Effector rozpocznie walkę o kolejne punkty w tabeli PlusLigi.

17:56

Czy to jest ekipa, która dzisiaj okaże się lepsza? Bardzo na to liczymy!

17:55

Potyczka ta rozgrywana jest w ramach zaległej 17. kolejki PlusLigi. Pierwotnie mecz ten miał odbyć się między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem.

17:53

Do meczu przygotowuje się także ekipa gości. Na ławce Andrea Anastasi, na boisku medaliści ostatniego mundialu: Mateusz Mika i Sebastian Schwarz. Rywal jest mocny...

17:48

Rozgrzewka trwa w najlepsze!

17:44

Już za nieco ponad kwadrans Effector Kielce rozpocznie walkę o kolejne ligowe punkty! Tym razem jego rywalem będzie niezwykle silny LOTOS Trefl Gdańsk. Na relację z Hali Legionów serdecznie zaprasza Marcin Długosz!