Zagłębie Lubin

0:1 (0:1)

Korona Kielce

Maciej Górski (45')

Strona odświeża się automatycznie co 60 sek.

22:25

Bardzo spokojni po meczu są kielczanie. Bez euforii, ale z satysfakcją schodzą teraz z murawy. Oni wiedzą, że dopiero połowa drogi za nimi. Teraz trzeba postawić kropkę nad "i" w rewanżu. Ale za dzisiejsze spotkanie - wielkie brawa panowie! To była klasa tak rozegrać ten pojedynek, pomimo wielu problemów kadrowych. Chylimy czoła.

Zostańcie z nami, wkrótce materiały pomeczowe!

90. minuta

KONIEC MECZU! Jest zwycięstwo!!!

90. minuta

Błąd Kosakiewicza, mogła pójść kontra, ale... powtórzymy: ależ beznadziejne jest Zagłębie w tym meczu. Teraz gra na czas Alomerović i bardzo dobrze! Tak trzeba!

90. minuta

Daleko wybija Alomerović, jak najdalej! Ależ beznadziejne jest dzisiaj Zagłębie. Żeby tylko nie popełnić błędu. 

90. minuta

Cztery minuty doliczone, dwie za nami. Żółta kartka dla Jacha. 

90. minuta

Teraz w ataku Zagłębie, obu udało się to przetrzymać. Ale jakoś tak słabo, nieporadnie aatakują gospodarze, małą liczbą zawodników. 

89. minuta

Cebula w pole karne, wybijają lubinianie, jest Cvijanović! Strzał z dystansu i... no nie powtórzył wyczynu z Zabrza, słabo. 

88. minuta

Korona stara się trzymać grę jak najdalej od własnej bramki i na razie jej to znakomicie wychodzi! Znakomicie żółto-czerwoni, ogromna mądrość i rozsądek. 

87. minuta
86. minuta

Rymaniak uderza z dystansu! Nad bramką.

85. minuta

Gramy w przewadze! Faulowany Górski, druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kopacza!!!

84. minuta

Wciąż atakuje Zagłębie, ale nie ma w tym werwy, zęba, jakiejś nieszablonowości, zaskoczenia. Bardzo dobrze i pewnie Korona. 

82. minuta

"Gramy do końca" - skandują kibice na trybunach w Lubinie i atakuje Zagłębie, ale świetnie atak gospodarzy powstrzymuje Alomerović. 

81. minuta

Teraz atak Korony! Świetnie Rymaniak, odegranie do Cebuli, mocno, dobre dośrodkowanie, ale delikatnie za wysokie na Górskiego. 

79. minuta

Lubinianie chwilami nie wytrzymuje. Beznadziejny, brzydki faul Matuszczyka na Rymaniaku. Żółta kartka. 

78. minuta

Zagłębie w natarciu, trudne chwile Korony. Każdy atak to potężna nerwówka. Do tego arbiter podejmuje kontrowersyjne decyzje o przewinieniach kieleckich zawodników. Teraz mocno protestuje Rymaniak. 

77. minuta

Wzmacnia siłę ofensywą Stokowiec. Zmiana. Za Pawłowskiego wchodzi Tuszyński.

75. minuta

Piłka w siatce! Ale sędzia podniósł rękę, gol nieuznany. Pozycja spalona snajpera Zagłębia. Był w użyciu VAR, który podtrzymał tę decyzję. 

74. minuta

73. minuta

Przeważa w Lubinie cały czas teraz Zagłębie. Korona ewidentnie nastawiona na obronę własnej bramki i mniej odważne kontrataki. Czekają na swoją szansę kielczanie.

71. minuta

Ustawienie w obronie: Argyris, Barry, Dejmek, Diaw, Jukić w tym momencie. Dalej Kosakiewicz, Cebula, Rymaniak i Cvijanović. Na szpicy Górski. Tak to wygląda w tym momencie. 

70. minuta

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Soriano wchodzi... Angelos Argyris! Tego się nie spodziewaliśmy. 

69. minuta

Osłabła nieco Korona, przydałby się jakiś zryw, powiew świeżości. Jukić wszedł, ale na razie mało widoczny. Zaraz jednak kolejna zmiana. 

67. minuta

Mnóstwo szczęścia!!! Wrzutka z lewej strony w pole karne Korony, nikt nie przeciął tej piłki i... zmroziło nas. Na szczęście futbolówka minęła lewy słupek bramki. 

66. minuta

Reaguje Lettieri na słabszy fragment swojej drużyny. Dobra zmiana. Na boisku pojawia się Jukić, który zastępuje Misia. 

65. minuta
64. minuta

Ufff! Świerczok uderza z prawej strony i "wypluwa" to Alomerović, broni niepewnie. Zagłębie ma rzut rożny. Na szczęście źle wykonuje ten stały fragment gry. 

63. minuta

Przewaga drużyny Stokowca, to oni teraz przeważają na boisku. Cofnęła się Korona, ataki gospodarze są niestety coraz groźniejsze. Na szczęście brakuje groźnych uderzeń na bramkę Alomerovicia. 

62. minuta

Dobra teraz akcja Zagłębia, bardzo dobra. Mamy szczeście. Todorovski z prawej strony, świetnie zgrywa głową Pawłowski, jest Świerczok, ale w ostatniej chwili blokuje go Dejmek! Kapitalna interwencja kapitana Korony. 

60. minuta

59. minuta

Uderza z dystansu Kubicki, ale dobre trzy metry obok bramki. Ze spokojem lot piłki kontrolował Alomerović. 

57. minuta

Ucieka Pawłowski, powstrzymuje go bez piłki Diaw... Żółta kartka. Kontrowersyjna decyzja, z którą nie zgadza się Diaw. My też polemizujemy. 

54. minuta

Co zrobił teraz Zidan... nie, to Rymaniak! Piękna "ruletka" w środku boiska i fauluje go Pawłowski. Niezwykle swobodni są na boisku kielczanie, ale przy tym cały czas mądrze bronią dostępu do własnej bramki.

53. minuta

Tańczy z piłką Pawłowski, jest w polu karnym, ale ze stoickim spokojem zatrzymuje go Barry. Na razie kielecka defensywa gra w Lubinie kapitalnie. 

52. minuta

Nie musi, nie musi...

51. minuta

Korona nie spuszcza z tonu, nie zamyka się na własnej połowie. Dalej jest aktywna, stara się konstruować kolejne ataki. No i wybiegana, ale to już znak firmowy drużny Lettieriego. Zasługują na ogromny szacunek piłkarze z Kielc!

50. minuta

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu dla Korony. Ukarany Górski, ale zasłużył - brzydkie wejście od tyłu. 

49. minuta

W rewanżu będzie lepiej! Kielce rządzą!

48. minuta

Mieliśmy dwie zmiany w przerwie w Zagłębiu. Z boiska zeszli Czerwiński i Janoszka. Weszli Woźniak i Matuszczyk. Ostro reaguje trener Stokowiec, ale ciężko mu się dziwić.

47. minuta

Drugą część spotkania rozpoczynamy z nadzieją, że już nie pomylimy strzelców bramek dla Korony ;) To znaczy, że tak - czekamy na kolejne gole żółto-czerwonych. W pierwszej połowie zobaczyliśmy naprawdę fajnie grającą drużynę Gino Lettieriego. Oby tak było też po przerwie. 

46. minuta

Początek drugiej połowy. 

45. minuta

Przepraszamy za nasz duży błąd. Emocje... Piłkę w siatce umieścił Maciej Górski!

45. minuta

Koniec pierwszej połowy. Korona prowadzi 1:0!

45. minuta

Co za fatalny błąd kieleckiej defensywy! Daleka piłka w pole karne, wychodzi Alomerović, ale wybija wcześniej pod nogi rywala głową Diaw. Nie zdążyłby wrócić bramkarz, jest uderzenie, ale na szczęście zablokował to jeden z obrońców! 

45. minuta

GOOOL DLA KORONY! Jak to dobrze, że jest VAR! Sędzia wstrzymał grę, nasłuchiwał na słuchawce, którą ma włożoną do ucha, co powiedzą mu koledzy z "wozu". I uznał bramkę! Okazało się, że Soriano nie był na pozycji spalonej. Bramka jak najbardziej prawidłowa!!!

45. minuta

GOOOO... Nie, nie ma! I to bez VAR-u. Ależ to była fajna akcja! Cebula dośrodkował w pole karne, tam wybija głową jeden z obrońców Zagłębia. Za krótko, jest Cvijanović - mocny strzał, "wypluwa" przed siebie Polacek i z najbliższej odległości dobija ją Górski. Piłka w siatce, ale arbiter wskazuje pozycję spaloną. 

43. minuta

Nie wiemy, ile razy już byli faulowani piłkarze Korony, ale faktem jest, że lubinianie grają coraz ostrzej. Ambicja, czy bezradność?

42. minuta

Z tego co czytamy, jest ciekawie w transmisji Polsatu Sport. Potwierdzacie? :)

40. minuta

Nudniejszy fragment spotkania w Lubinie. Dużo piłek w środku pola, ale "ognia" brakuje. Jest to też dosyć ostry mecz, sędzia często musi przerywać grę. 

37. minuta

Jak nam się to podoba, jak Korona dzisiaj walczy! Charakternie, ambitnie, nie odpuszcza żadnej piłki. Klasa panowie, klasa!

36. minuta

35. minuta

Świetnie teraz Górski w odbiorze! Przejął piłkę na połowie boiska i od razu rozpoczął atak na bramkę przeciwnika. Został jednak powalony na ziemię, a żółtą kartkę za to przewinienie obejrzał Kopacz. 

34. minuta

Wyrównało nam się trochę widowisko w Lubinie. No dobra, trochę przesadziliśmy z tym widowiskiem, ale pierwsza część jest jak najbardziej prawdziwa.

32. minuta

Pędzi Cebula, jest blisko pola karnego, ale brutalnie faulowany przez Jagiełło. Zasłużona żółta kartka. 

31. minuta

Rzut wolny dla Korony. Taka trochę "zawiesinka" Cvijanovicia, ale prosto na głowę niepilnowanego Rymaniaka. Niestety, ten uderzył nieczysto i piłka przelatuje obok bramki. 

30. minuta

Niezłe teraz dośrodkowanie w pole karne Korony, ale nie zdołał przeciąć piłki ani Świerczok, ani Pawłowski. 

30. minuta
29. minuta

Zgadzamy się w 100%!

28. minuta

Odpowiedź Korony, ale takiej samej jakości. Cvijanović z daleka wysoko w trybuny. 

27. minuta

W końcu jakaś akcja Świerczoka, przy czym "jakaś" jest dobrym określeniem. Z dystansu uderza Świerczok, ale tak że... szkoda słów. 

26. minuta

Najlepsze jest w tym to, że mimo tych problemów, na boisku w Lubinie na razie zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia Korona. Jesteśmy podbudowani postawą kieleckiej drużyny. 

25. minuta

To co może czuć teraz Lettieri?

24. minuta

POPRZECZKA! Matko i córko! Świetna akcja Korony! Dośrodkowanie z prawej flanki, zgrywa piłkę głową Górski, świetnie obraca się z nia Soriano, strzał z woleja... Mocno, ale prosto w poprzeczkę. Gdyby było odrobinę niżej, Polacek nie miałby nic do powiedzenia!

23. minuta

W tym momencie przedziwna taktyka. W środku obrony grają Barry - Dejmek - Diaw, z kolei do pomocy (na środek) przesunięty został... Rymaniak. Jeśli Lettieri przed meczem miał problem, to teraz jest to "mega" problem!

22. minuta

Jeszcze przed chwilą na ławce, teraz już na murawie. 

21. minuta

Kolejne dwa ataki Korony, dwukrotnie pokazał się na prawej stronie Górski, ale najpierw niedokładnie dośrodkował, a po chwili fatalnie uderzył. 

20. minuta

Ale o ustawieniu zaraz, bo atakuje Korona! Niezła akcja, piłka do Soriano, ten jest w polu karnym, lecz w ostatniej chwili wybijają gospodarze.

19. minuta

I mamy zmianę na boisku. Kovacevicia zastąpił Djibril Diaw. To oznacza, że ustawienie Korony zostanie przemodelowane. 

18. minuta

Korona cofnięta teraz, Zagłębie atakuje, choć lepszym określeniem byłoby - spokojnie rozgrywa piłkę z jednej na drugą stronę. 

17. minuta

Ma kłopot Gino Lettieri i ławka rezerwowych Korony. Kielczanie w tym momencie w dziesięciu na boisku. 

16. minuta

Chyba będziemy mieli jednak złe wieści... Gra wznowiona, ale Kovacević powędrował na ławkę...

15. minuta

Masażyści na murawie, opatrują "Kovę", ale wydaje się, że piłkarz zdoła kontynuować grę. Bośniak schodzi z murawy, ale zaraz powinien powrócić. 

14. minuta

W końcu akcja Zagłębia, ale piłka spokojnie ląduje w rękach Alomerovicia. Gorszą wiadomością jest, że właśnie na murawie leży Kovacević...

12. minuta

Soriano już kilka razy chciał w fajny sposób rozegrać piłkę, ale brakuje mu precyzji przy tych zagraniach. Musi zachować więcej koncentracji kielecki snajper. 

10. minuta

Nasz człowiek z PZPN-u jest na meczu w Lubinie, więc mamy nadzieję, że chłopaki się postarają ;)

9. minuta

Powiemy Wam szczerze, że już widzieliśmy kilka ciekawych, szybkich ataków Korony środkiem pola. Naprawdę nie wygląda to tragicznie. Wręcz gubią się momentami lubinianie. Zagrożenia pod bramką Polacka z tego jeszcze nie ma (poza okazją Górskiego), ale... 

8. minuta

Teraz Soriano ładnie się zachował, wziął rywala na plecy, zagrał niezłą piłkę do Kosakiewicza, ale jednak odrobinę za mocną - skrzydłowy nie zdołał do niej dobiec. 

7. minuta

Dobry, aktywny jest Cebula! Teraz świetnie przedarł się z piłką, podał do Soriano, ale ten niestety zepsuł akcję. 

6. minuta

Rzut oka na ustawienie - przekłamania nie było. Jak zasygnalizowali kielczanie przed meczem, tak grają. No poza tym, że Miś i Kosakiewicz chwilami grają też głęboko w obronie na skrzydłach. Ale inaczej być nie może. 

5. minuta

4. minuta

Od razu odpowiada Korona! Świetna, prostopadła piłka od Cvijanovicia w pole karne, jest tam Górski, ale ostatecznie zablokowany przez obrońców wespół z bramkarzem. Zachowanie napastnika do poprawki, ale zagranie Gorana klasowe!

3. minuta

Było groźnie! Dobre dośrodkowanie z prawej strony (piłka zagrana... głową) i był blisko zdobycia gola Pawłowski, ale broni to Alomerović! 

2. minuta

Odważnie na początku Korona, ruszyła mocno do przodu. Zaraz przyjrzymy się bliżej ustawieniu - czy na pewno jest takie, jak wcześniej sygnalizował kielecki klub.

0. minuta

No i ruszyli, piłka w grze. Kielczanie dziś na żółto-czerwono. Lubimy oglądać takie stroje Korony w meczach wyjazdowych.

20:29

Dzisiejszy mecz będzie obsługiwał system VAR. Czy unikniemy kontrowersji? Ostatnia kolejka pokazała, że potrafi być naprawdę gorąco na boisku. 

20:28

Zawodnicy już na murawie, trwa prezentacja obu drużyn. 

20:27

Patrzymy w statystyki i widzimy, że jest Was sporo. Jak nic nie będzie komentować, to... Znajdziemy Was:) I sobie porozmawiamy! No, więc komentujcie. Pamiętajcie, to Wy tworzycie z nami tę relację!

20:25
20:23

Ławka Zagłębia dzisiaj oczywiście znacznie mocniejsza, niż Korony, ale z drugiej strony Lettieri zostawił sobie też pole do popisu. Kaczarawa czy Jukić zawsze mogą wzmocnić siłę ofensywną drużyny. 

20:22

Dokładnie tak! :)

20:19

Oj, chciałoby się, żeby tam dotarli żółto-czerwoni, chciałoby się... 

20:18

Piłkarze już murawę opuścili, ostatnie chwile spędzą w szatni. Dzisiejszy mecz nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem w Lubinie. Stadion raczej będzie świecił pustkami. 

20:16

Dokładnie! Tomasz Hajto we własnej osobie! 

20:15

Mamy oczywiście nadzieję, że będziecie z nami, ale przypominamy, że spotkanie będzie transmitowane na żywo w Polsacie Sport. A wiecie już, kto będzie komentował ten pojedynek? :)

20:12
20:12

No to raz jeszcze. Dobry wieczór Kielce, witamy Lubin! Przed nami kolejny mecz Pucharu Polski w wykonaniu żółto-czerwonych. Tak daleko, tj. w ćwierćfinale, kielczanie nie byli już dawno. Z wielkimi nerwami podchodzimy jednak do dzisiejszego spotkania, bo sytuacja kadrowa podopiecznych Gino Lettieriego nie jest łatwa. Ale... krakać nie będziemy. Czekamy i - mimo wszystko - mamy nadzieje!

19:34

I jak Wam się podoba to, co na dzisiejszy mecz wymyślił Gino Lettieri? Ustawienie - przynajmniej na papierze - wygląda dość kosmicznie (nie mylić z komicznie). Czego spodziewacie się po grze Korony w Lubinie?

19:33

Składy umieściliśmy w specjalnej rubryce naszego LIVE'a. Pamiętajcie, że w trakcie meczu możecie tam sprawdzać na bieżąco informację odnośnie zmian oraz żółtych i czerwonych kartek. Oczywiście będziemy o nich pisać również tutaj, na głównej "tablicy".

19:30
19:29

Zgodnie z naszymi wczorajszymi informacjami, Gino Lettieri zabrał do Lubina 16 zawodników.

19:28

Poznaliśmy też zestawienie żółto-czerwonych. Na papierze wygląda... niesamowicie interesująco. Jak to będzie wyglądało na boisku?!

19:24
19:23

Znamy już skład drużyny gospodarzy. Trener Piotr Stokowiec zdecydował się na zaskakujące ustawienie.

16:53

Zapraszamy na naszą relację na żywo. Początek meczu o godz. 20.30.

Wasze komentarze:

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

haha2017-10-26 22:22:20
Jojojojojojo gorski gooool juhu juhu
@RTSCK2017-10-26 22:13:09
byles na zakupach w sklepie kibica i kupiles pare szalikow Korony, zeby chwalic sie zdobyczami? brawo ty. Ogrom twojej frustracji jest rowny odleglosci jaka dzieli twojego widzewka od Ektraklasy.
Wsrodgor Wsrodgor2017-10-26 22:03:32
Nikogo nie kroiles i nie siej propgadany wylacz sie a my cie kto kumaty a znasz wiekosc zlewamy cie moczem łodzko-kielecki widzewiaku
krol_yogi2017-10-26 22:01:15
KSM Korona
chłop ma ponad 40stke wiesz pajacuje/sam sie spucowal ze prowokuje mieszkal na czarnowie i cwaniakuje ze mowil ze na LM widzewa byl,ale teraz mieszka w Łodzi ale nadal pajacuje Kielcami ze widzew hahaa,szkoda gadac,tobie tez "widzewski kielczaninie" sie dziwie i polecam ruszyc rozum,po co w takim wieku tak bezsensu gadac myslisz ze ludzie nie wiedza ze cie tu nie ma i twojego klubu... wyłacz neta zajmij sie zona rozwodka :)
KrólewskaStronaMiasta2017-10-26 21:51:40
taa tera już kujawska a wczesniej czarnów hehee ojj tobie to sie nudzi a DHW to co to? flag pilnował jak ŁKS palił hehe
KSM Korona2017-10-26 21:51:35
ja mieszkałem prawie 10 lat w Łodzi i myslisz ze nosiłem ciuchy Korona FC ŁÓDŹ? teraz mieszkam na Ślasku i tez nie cwaniakuje
RTSCK2017-10-26 21:51:03
Pilnujcie się chłopaszki z tej koronki bo już pare szali po meczu z płockiem wpadło
RTSCK2017-10-26 21:39:46
Piszcie co chcecie. Do DHW nie macie podjazdu śmiecie :D hehe. Widzew KSM! Kujawska panowie
MKS19732017-10-26 21:29:42
Hejterzy Górskiego - faktycznie jest sabotazysta? Przestamny udawac, ze niepowazne opinie maja jakiekolwiek znaczenie. Brawa dla Macka.
lucas_ck2017-10-26 21:26:50
ja wiem czy ciekawie, Hajto podnieca sie strasznie Świerczokiem:)
KoroniarzTSK2017-10-26 21:25:11
Dzisiaj podwójne święto - górski wreszcie się przydał.. Tak samo JAK VAR
DeTePe2017-10-26 21:23:32
jedna bluza na tobie hehehe plus lajki chlopaczkow ze skarzyska dla nich to dobrze niech ze zwala pod to a na forum juz jesteś :D
Pixsta2017-10-26 21:21:42
Górski nie Soriano! !!
lucas_ck2017-10-26 21:19:35
Górski nie Soriano:)
jacoob2017-10-26 21:19:25
Bramka Gorskiego nie Soriano.
JebacłKS2017-10-26 21:16:22
Widziałeś kolego bluzy chłopaków z Kielc na ostatnim meczu w Łodzi? Może przeglądasz swoje forum pajacu?
lucas_ck2017-10-26 21:15:24
gdzie ten VAR
żydzew19222017-10-26 21:07:30
Widzewiak z kielc cwany w necie mieszkajacy w lodzi albo innym podlodzkim zadupiu weze sie chlopie zyciem zajmij a nie napinką nie masz już lat młodzienczych :)
M_M2017-10-26 20:54:14
Górski sabotażysta w akcji.
RTSCK2017-10-26 20:50:30
Obyście przegrali. Pozdrawia widzewiak z Kielc :)
Ps. Nie usuwajcie nie wulgarnych postów
Luker2017-10-26 20:20:55
Ustawienie sugeruje Zagłębiu, żeby uderzali skrzydłami. Albo po prostu: "Grajcie na Misia, on jest cienkie".
lucas_ck2017-10-26 20:16:49
pewnie Hajto i ktos tam jeszcze:)
lucas_ck2017-10-26 20:16:10
no to jedziemy, remis bierzemy w ciemno:)

Zagłębie Lubin

Skład podstawowy:

Martin Polacek
Alan Czerwiński(46')
Aleksandar Todorovski
Bartosz Kopacz
Jarosław Jach
Łukasz Janoszka(46')
Jakub Tosik
Filip Jagiełło
Jarosław Kubicki
Bartłomiej Pawłowski(77')
Jakub Świerczok

Skład rezerwowy:

Dominik Hładun
Sasa Balić
Kamil Mazek
Krzysztof Janus
Arkadiusz Woźniak(46')
Adam Matuszczyk(46')
Patryk Tuszyński(77')

Korona Kielce

Skład podstawowy:

Zlatan Alomerović
Bartosz Rymaniak
Radek Dejmek
Shawn Barry
Goran Cvijanović
Adnan Kovacević(19')
Łukasz Kosakiewicz
Marcin Cebula
Krystian Miś(66')
Maciej Górski
Elia Soriano(70')

Skład rezerwowy:

Matthias Hamrol
Angelos Argyris(70')
Djibril Diaw(19')
Ivan Jukić(66')
Nika Kaczarawa

Wasze komentarze:

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

haha2017-10-26 22:22:20
Jojojojojojo gorski gooool juhu juhu
@RTSCK2017-10-26 22:13:09
byles na zakupach w sklepie kibica i kupiles pare szalikow Korony, zeby chwalic sie zdobyczami? brawo ty. Ogrom twojej frustracji jest rowny odleglosci jaka dzieli twojego widzewka od Ektraklasy.
Wsrodgor Wsrodgor2017-10-26 22:03:32
Nikogo nie kroiles i nie siej propgadany wylacz sie a my cie kto kumaty a znasz wiekosc zlewamy cie moczem łodzko-kielecki widzewiaku
krol_yogi2017-10-26 22:01:15
KSM Korona
chłop ma ponad 40stke wiesz pajacuje/sam sie spucowal ze prowokuje mieszkal na czarnowie i cwaniakuje ze mowil ze na LM widzewa byl,ale teraz mieszka w Łodzi ale nadal pajacuje Kielcami ze widzew hahaa,szkoda gadac,tobie tez "widzewski kielczaninie" sie dziwie i polecam ruszyc rozum,po co w takim wieku tak bezsensu gadac myslisz ze ludzie nie wiedza ze cie tu nie ma i twojego klubu... wyłacz neta zajmij sie zona rozwodka :)
KrólewskaStronaMiasta2017-10-26 21:51:40
taa tera już kujawska a wczesniej czarnów hehee ojj tobie to sie nudzi a DHW to co to? flag pilnował jak ŁKS palił hehe
KSM Korona2017-10-26 21:51:35
ja mieszkałem prawie 10 lat w Łodzi i myslisz ze nosiłem ciuchy Korona FC ŁÓDŹ? teraz mieszkam na Ślasku i tez nie cwaniakuje
RTSCK2017-10-26 21:51:03
Pilnujcie się chłopaszki z tej koronki bo już pare szali po meczu z płockiem wpadło
RTSCK2017-10-26 21:39:46
Piszcie co chcecie. Do DHW nie macie podjazdu śmiecie :D hehe. Widzew KSM! Kujawska panowie
MKS19732017-10-26 21:29:42
Hejterzy Górskiego - faktycznie jest sabotazysta? Przestamny udawac, ze niepowazne opinie maja jakiekolwiek znaczenie. Brawa dla Macka.
lucas_ck2017-10-26 21:26:50
ja wiem czy ciekawie, Hajto podnieca sie strasznie Świerczokiem:)
KoroniarzTSK2017-10-26 21:25:11
Dzisiaj podwójne święto - górski wreszcie się przydał.. Tak samo JAK VAR
DeTePe2017-10-26 21:23:32
jedna bluza na tobie hehehe plus lajki chlopaczkow ze skarzyska dla nich to dobrze niech ze zwala pod to a na forum juz jesteś :D
Pixsta2017-10-26 21:21:42
Górski nie Soriano! !!
lucas_ck2017-10-26 21:19:35
Górski nie Soriano:)
jacoob2017-10-26 21:19:25
Bramka Gorskiego nie Soriano.
JebacłKS2017-10-26 21:16:22
Widziałeś kolego bluzy chłopaków z Kielc na ostatnim meczu w Łodzi? Może przeglądasz swoje forum pajacu?
lucas_ck2017-10-26 21:15:24
gdzie ten VAR
żydzew19222017-10-26 21:07:30
Widzewiak z kielc cwany w necie mieszkajacy w lodzi albo innym podlodzkim zadupiu weze sie chlopie zyciem zajmij a nie napinką nie masz już lat młodzienczych :)
M_M2017-10-26 20:54:14
Górski sabotażysta w akcji.
RTSCK2017-10-26 20:50:30
Obyście przegrali. Pozdrawia widzewiak z Kielc :)
Ps. Nie usuwajcie nie wulgarnych postów
Luker2017-10-26 20:20:55
Ustawienie sugeruje Zagłębiu, żeby uderzali skrzydłami. Albo po prostu: "Grajcie na Misia, on jest cienkie".
lucas_ck2017-10-26 20:16:49
pewnie Hajto i ktos tam jeszcze:)
lucas_ck2017-10-26 20:16:10
no to jedziemy, remis bierzemy w ciemno:)