2:3 25:22, 25:21, 18:25, 10:25, 13:15 Mecz się zakończył

19:58

Dramat? Tragedia? Frajerstwo? Niech siatkarze Effectora sami odpowiedza sobie na to pytanie. Tie-break przegrany 13:15, cały mecz 2:3. Sprawdziło się powiedzenie, że przy prowadzeniu 2:0 trzeba wygrać kolejna partię, bo w innym wypadku... No właśnie. Kielczanie żegnaja się z walka o Puchar Polski. Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz!

13:15

Zagrywka Krzyśka w aut kończy to spotkanie...

13:14

Takvam skutecznie ze środka! Przerwa na żadanie trenera gości.

12:14

Piłka meczowa dla Będzina.

12:13

Blok Banimexu laduje na aucie!

11:13

"Buchu" się myli... Czas dla trenera Daszkiewicza. Czy to przyniesie zwrot akcji?

11:12

Bardzo delikatny moment meczu. Punkt zdobywa Krzysiek, a na zagrywce Buchowski.

10:11

Wiodaca postacia kielczan jest Buchowski, ale to może być za mało... 10:11.

9:10

Buchowski obija blok gości! Już tylko punkt straty Effectora.

8:10

Sarnecki w aut z zagrywki! Ten mecz jeszcze jest do wygrania!

6:9

Krzysiek w siatkę z zagrywki...

5:8

Trzy punkty przewagi gości przy zmianie stron boiska.

5:6

Bieniek! Effector wciaż walczy o... no właśnie, o awans to jedno, ale drugie - chyba o uniknięcie kompromitacji.

4:5

Skuteczny blok Bieńka, a po chwili as serwisowy Buchowskiego!

2:5

Kapitalny atak gości ze środka i sytuacja przybiera coraz gorszy obrót dla podopiecznych Dariusza Daszkiewicza.

2:3

Niecelny atak Pawlińskiego! Już tylko 2:3.

1:3

A to jeszcze tablica wyników sprzed kilku chwil...

0:3

Walkę o awans fantastycznie rozpoczynaja będzinianie... Zdobyli już trzy punkty, z czego jeden to as serwisowy Żuka. A kielczanie? Jeszcze bez zdobyczy.

10:25

Szybki i fatalny w wykonaniu Effectora był ten set. O awansie zadecyduje tie-break. Na zwycięzce tego pojedynku w ćwierćfinale Pucharu Polski czeka już Jastrzębski Wegiel, który ograł u siebie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0.

10:23

Pozostaje wierzyć, że kielczanie otrzasna się w tie-breaku. 10:23...

9:22

Banimex jest w tej partii bezlitosny. Kowalski zdobywa dwudziesty drugi punkt dla gości.

9:20

Punkt po bloku dla gości... Jest źle, jest fatalnie.

9:18

"Gwóźdź" Bieńka! Ale wynik ciagle fatalny: 9:18...

8:17

To właśnie ta ekipa ma póki co większe powody do zadowolenia.

7:16

A poprawy nie widać... Żuk zdobywa szesnasty punkt dla gości.

7:15

Fatalna partia w wykonaniu kielczan, będzinianie zdobyli już kilka dobrych punktów z rzędu.

7:12

Banimex cały czas skutecznie w ataku.

5:10

Atak kielczan w aut, już 5:10.

4:8

Effector póki co nie potrafi zniwelować strat, jakie powstały na poczatku tego seta.

3:7

Świetny blok Mateusza Bieńka!

2:6

Atomowy atak Pawlińskiego, kielczanie bez szans na przyjęcie piłki.

1:5

Impas przełamany po błędzie w przyjęciu graczy ze Ślaska!

0:4

Dariusz Daszkiewicz prosi o czas. Jest źle, bo na tablicy wyników 0:4.

0:3

Fatalny poczatek czwartej odsłony dla ekipy z Kielc. Trzy punkty z rzędu dla Banimexu.

18:25

Trzeci set pada łupem Będzina. Kolejna odsłona walki o ćwierćfinał Pucharu Polski już za chwilkę.

18:24

W tej partii Effector chyba już nic nie osiagnie...

17:23

Rośnie przewaga Będzina. Dodatkowo z zagrywki myli się Bieniek.

16:20

Pomimo że wstęp na to spotkanie był wolny, po obu stronach trybun nie ma kompletu kibiców.

15:19

Kolejna przerwa dla Dariusza Daszkiewicza. Jego drużynie w trzecim secie idzie dużo słabiej i przegrywa ona już 15:19.

15:17

Serwisowa pomyłka Jungiewicza.

14:16

Bardzo wymiana piłki kończy się skutecznym blokiem Banimexu. Goście prowadza 16:14.

14:14

Mówcie co chcecie, ale motywy na strojach Będzina sa dla nas... dość osobliwe :)

12:14

Po przyjęciu ataku Buchowskiego skutecznie atakuja goście.

11:13

Najpierw pierwszy remis od stanu 0:0, po chwili pierwsze prowadzenie gości w trzeciej partii. I to już dwoma punktami. Czas dla trenera Daszkiewicza.

11:10

Spotkanie w trzecim secie nieco bardziej się wyrównało, Effector póki co nie wypracował wyraźnej przewagi nad Banimexem.

10:9

Kapitalna kiwka Hunka, który zdobywa punkt dla Banimexu. Na tablicy wyników 10:9.

9:6

Jungiewicz obija blok rywali i zdobywa punkt dla gospodarzy!

6:3

Kielczanie kontroluja wydarzenia na parkiecie.

4:3

Tym razem punktuje Wacek!

3:1

Bład Pajaka przy zagrywce daje pierwsze "oczko" w obecnej partii zespołowi z Będzina.

1:0

No to po awans do ćwierćfinału! Staszewski zdobywa pierwszy punkt w trzecim secie.

25:21

Jungiewicz kończy drugiego seta! Kielczanie prowadza z Banimexem 2:0!

24:21

Żuk w siatkę z serwu i oznacza to piłkę meczowa dla Effectora!

23:21

Czas dla trenera Daszkiewicza, bo Banimex doszedł kielczan na dwa punkty.

23:19

Świetna kiwka Pajaka! 23:19 dla kielczan.

22:18

Jeszcze jeden sprawiedliwy tego starcia:

22:17

Jeden z zawodników Banimexu dotknał siatki przy próbie zablokowania ataku Jungiewicza. Kielczanie bliscy wygrania drugiej odsłony tego pojedynku!

20:16

Sufa nie poradził sobie z przyjęciem mocnego ataku ze środka. 20:16 dla Effectora.

20:15

Niecelny atak Pawlińskiego, ale po chwili serw w siatkę daje punkt gościom.

17:14

Jeden z siatkarzy Banimexu przełamuje blok kielczan i zdobywa czternasty punkt dla swojej ekipy.

17:12

Kolejny świetny atak Machacona po przekatnej! 17:12 dla kielczan.

15:11

Libero z Będzina radzi sobie z zagrywka Takvama, dzięki czemu jego koledzy wyprowadzili skuteczny atak.

14:9

Goście myla się w ataku posyłajac piłkę w aut - pięć punktów przewagi Effectora.

11:9

Kielczanie moga liczyć na wsparcie swoich najwierniejszych kibiców:

10:8

As serwisowy Jungiewicza! Effector prowadzi 10:8!

8:7

Pawliński posyła zagrywkę w aut

6:5

Będzinianie wzięli się za odrabianie strat, zdobyli już trzy punkty z rzędu.

5:2

Bardzo dobre zawody rozgrywa dziś Machacon! Teraz po jego zagrywce z przyjęciem nie radza sobie goście i mamy już 5:2.

2:2

Ta partia rozpoczęta od dwóch ciosów zadanych przez obie ekipy

0:0

Czas na drugiego seta!

25:22

Bardzo długa wymiana kończy się mocnym atakiem Machacona, który po rękach gości laduje na aucie! Effector wygrywa pierwszego seta 25:22.

24:22

Effector ciagle o włos od wygrania pierwszego seta, ale brakuje dokładności. Czas dla trenera Daszkiewicza.

24:21

Staszewski błędem zagrywki psuje pierwsza piłkę meczowa Effectora.

23:20

Machacon nie radzi sobie z przyjęciem ataku ze srodka. 23:20, Effector bliski wygrania pierwszej partii.

22:18

Przy linii bocznej czuwa nie tylko trener Daszkiewicz!

21:17

Kolejny świetny atak Bieńka po podaniu Pajaka!

20:16

Pajak do Bieńka i 20:16 dla kielczan!

19:16

Dobry atak z prawej strony laduje w polu Effectora

16:14

Z boku swojej drużynie przyglada się oczywiscie trener Daszkiewicz.

14:12

Dotknięcie siatki przez jednego z siatkarzy Effectora skutkuje punktem dla Będzina

13:11

Piłka po bloku jednego z kieleckich zawodników laduje na aucie.

12:9

Identyczny bład, ale ze strony Żuka z Banimexu.

11:9

Takvam w aut z zagrywki.

8:6

Piłka posłana od Machacona zamienia się w punkt dla kielczan po ataku Bieńka. Po słabej zagrywce tego drugiego zawodnika po chwili cieszy się jednak Będzin.

6:4

Kapitalny blok Bieńka, następnie kolejna mocna zagrywka Machacona i już 6:4 dla Effectora.

4:4

Machacon! Najpierw obił blok gości, a później posłał mocna zagrywkę, z która rywale sobie nie poradzili. Póki co Kolumbijczyk rozgrywa świetny mecz!

2:4

Długa wymiana piłka, ostatecznie z przyjęciem nie radzi sobie Sufa i kolejny punkt dla gości.

1:1

Najpierw długa wymiana i nieskuteczny blok Pajaka, a potem dobry atak Machacona.

18:01

Siatkarze po okrzyku motywacyjnym! Poczatek już za kilka chwil

18:00

Przewaga psychologiczna po stronie kielczan - kilka tygodni temu ograli oni zespół ze Ślaska 3:0 w rozgrywkach ligowych.

17:57

Siatkarze kończa rozgrzewkę, a wśród nich m.in. nowy nabytek kieleckiej drużyny, Humberto Machacon.

17:56

Effector - Banimex w 1/8 finału siatkarskiego Pucharu Polski! To już za kilka minut. Na relację na żywo z hali przy ulicy Krakowskiej zaprasza Marcin Długosz!