Prezentacja nowego trenera

Korona Kielce

Strona odświeża się automatycznie co 60 sek.

9:59

(10:48) Koniec konferencji prasowej. Wszystko jasne, dziękujemy za uwagę.

9:59

(10:47) Zając: Jestem zadowolony z ostatniego spotkania z przedsiębiorcami. To było jednak prywatne spotkanie bez zobowiązań, bez składania deklaracji. Było to poznanie ludzi osobiście. Przekazanie naszych planów na kolejne lato. Było to fajne, potrzebne i miłe spotkanie.

9:59

(10:45) Zając: Zmiany w Koronie? Na chwilę obecną musimy wiele zrobić w dziale marketingu. Ten dział nas nie zadowala jako zarząd. Mamy różne pomysły, które jednak ciężko rozwijać. Bo ci najlepsi, jest ich bardzo trudno zwerbować do najlepszych klubów, bo pracują w innych klubach Ekstraklasy i są z tego zadowoleni. Właściciel nigdy nie miał zamiaru wymieniać ludzi na lepszych i gorszych. W sumie klub funkcjonuje tak, jak sobie to wyobrażaliśmy. Mamy super współpracowników, którzy są blisko zarządu. Brakuje nam tylko intensywnego, bezczelnego działu marketingu, który potrafiłby iść nowymi drogami i rozwiązywać problemy. Po kilku rozmowach widzimy jednak, że nie jesteśmy w stanie zaprezentować nas wszystkich zadowalał.

To nie będzie wymiana, bo w marketingu za typowych handlowców, sprzedaż reklamy prawie nikogo nie ma. Dlatego nie ma kogo wymienić.

9:59

(10:41) Lettieri: Mogłem zabrać z Niemiec dużo doświadczenia w zakresie asystentów, ale potrzebuję w swoim sztabie osobę ambitną, która chce się wykazać. Jestem osobą, która wiele obserwuję. Wszystkie drużyny, które graja w grupie mistrzowskiej, znam. Chcę zobaczyć jak najwięcej na własne oczy. Chcę znaleźć język z pierwszą drużyna. Sztab został właściwie dobrany. Pietrzyk jest doświadczenie w pracy z młodzieżą, a my chcemy ten wątek rozwijać. Jest dwóch doświadczonych trenerów - Dreszer i Dutkiewicz. To dobra kombinacja. Podziękowania dla fanów Korony, którzy mimo porażki drużyny zachowywali się bardzo pozytywnie. Ta energia będzie potrzebna też w nowym zespole.

9:59

(10:40) Zając: Mamy jeszcze jeden pomysł na sztab, ale nie wiem, czy uda się go zrealizować. Prosimy dać nam trochę czasu. Może dojść jedna osoba. Uważam, że Pietrzak jest doskonałym partnerem dla pierwszego trenera. Ma odpowiednią wiedzę i kwalifikację. 

9:59

(10:39) Lettieri: Szczera odpowiedź. Język polski jest trudnym językiem. Jako Włoch szybko nauczyłem się języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. I na pewno nauczę się kilku zdań polskiego, ale w tym wieku nie zdołam opanować świetnie tego języka.

9:59

(10:38) Zając: W stosunku do zawodników chcemy być fair, tak jak do trenera Bartoszka. W związku z tym, że iluś zawodników ma te czy inne plany urlopowe, te rozmowy zostaną przeprowadzone w okolicach środy-czwartku w tym tygodniu.

9:59

(10:38) Zając: Na pewno będziemy informować o kształcie nowej drużyny, ale prosimy dać nam trochę czasu, bo nie chcemy pewnych spraw zbyt szybko przekazywać. Intensywnie pracujemy nad wzmocnieniem drużyny. Jednocześnie jednak pożegnamy się z niektórymi zawodnikami, którym kończą kontrakty, ale też takimi, którzy te kontrakty mają wciąż aktualne. 

9:59

(10:35) Lettieri: Oczywiście mówienie o filozofii gry jest fajną i przyjemną rzeczą. Jestem trenerem, który preferuje ofensywny styl gry. Ale zdaje sobie sprawę, że moja filozofia musi być uzależniona od potencjału drużyny. Nie będę deklarował, jak będzie grała Korona w przyszłym sezonie. Dopiero w czerwcu i lipcu będą mógł zobaczyć drużynę z bliska i to ocenić. 

9:59

(10:34) Lettieri: To jest jedyna nowa rzecz, z którą się tutaj spotykam. Tym większe oczekiwanie wobec sztabu trenerskiego, zwłaszcza Michała Dutkiewicza, który będzie za to odpowiadał.

9:59

(10:32) Lettieri: Nie chciałbym robić porównań między Niemcami i Polską i nie będę tego robił. Ale pozytywne rzeczy są w obu ligach. Tylko, że w Bundeslidze przerwa wynosi 6 tygodni dla zawodników, a okres przygotowawczy kolejne 6 tygodni. Tutaj widać wyraźną różnicę. Ten okres od lipca do grudnia jest bardzo długim czasem w Ekstraklasie. Istnieje konieczność dobrego przygotowania, żeby w drugiej części rundy jesiennej nie było problemów z aspektem fizycznym.

9:59

(10:30) Lettieri: Zaczynam pracę w Koronie 18 czerwca. Szkoda, że ta przerwa letnia jest taka krótka. Z mojego doświadczenia nie znam takiego przypadku, by była ona taka. Zawodnik na tym poziomie profesjonalnego wysiłku powinien mieć 21, a nawet 28 dni, by organizm się zregenerował. Z tej perspektywy okres przygotowawczy będzie ciężki.

9:59
9:59

(10:28) Lettieri: Jest to zespół trenerów niemieckojęzycznych, ale takich, którzy mają związek z Polską. Mogłem tutaj sprowadzić cały sztab wyłącznie z Niemiec, ale nie chciał powodować niemieckiej inwazji na Kielce. Intencją zarządu i trenera jest, by być blisko tego miasta i fanów Korony. Chciałbym bardzo pozytywnie ocenić pracę Michała Dutkiewicza. Drużyna jest w dobrej formie fizycznej, co nie jest łatwe do osiągnięcia. 

9:59

9:59

(10:26) Dreszer: Warto dalej współpracować z Borjanem, ale ta decyzja należy do zarządu. Do mnie należy szkolenie golkiperów. Pesković miał trochę niefarta na początku. To fajny, przyjazny człowiek, który umie grać. Bramkarz musi mieć jednak odrobinę szczęścia. 

9:59

(10:25) Dreszer: Peskovicia znam, miałem z nim dobry kontakt. To dobry bramkarz. Borjana też obserwowałem. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, co pokazał w meczu z Legią Warszawa. Trzeba ten potencjał rozwijać.

9:59

(10:24) Dreszer: Cały czas jestem w piłce. Grałem w Niemczech, potem byłem trenerem w Podbeskidziu, Polonii Bytom, w mniejszych klubach. Pracowałem z młodzieżą. Poświęcałem się także szkoleniu w UEFA. Zdałem egzamin na dyplomowanego trenera, teraz czekam na dyplom. Dostałem propozycję z Korony. Z chęcią ją przyjąłem. Nie spodziewałem się, że będę pracował w Polsce w dwóch językach, ale takie są wymogi.

9:59

(10:23) Pietrzyk: Zacząłem grać w piłkę w wieku 5-6 lat, grałem do 19. roku życia. Mogłem grać w IV lidze, ale doznałem kontuzji. Później już kształciłem się na trenera. Obecnie mam 28 lat. 

9:59

(10:22) Pietrzyk: W ostatnim sezonie pracowałem w K. Byłem trenerem U-17 i U-19. Wcześniej wykształcenie, tak jak każdy trener w Niemczech, więc myślę, że mam trochę doświadczenia. Jestem 7 lat trenerem, więc trochę doświadczenia złapałem. 

Zając: Było dla nas bardzo ważne, że przychodzi trener obcojęzyczny. Chcieliśmy zapewnić mu komfort pracy, by zapewnić współpracowników, którzy potrafią porozumiewać się w języku polskim i niemieckim. Obaj asystenci spełniają te warunki. Oni mają przetłumaczyć wszystko "1 do 1", co będzie chciał przekazywać zawodnikom trener Lettieri. To było priorytetem, by zatrudnić takich szkoleniowców.

9:59

(10:18) Lettieri: Ta informacja odnośnie spadku mojej poprzedniej drużyny nie jest pełna, ponieważ zostałem zatrudniony w klubie 10 kolejek przed końcem. Nie miałem wpływu na to, jak wyglądał okres przygotowawczy i sytuacja kadrowa. Klub został ustawiony w stan upadłości, co dodatkowo utrudniało pracę. W zasadzie w tej sytuacji, to tydzień później sam powinienem złożyć rezygnację. Ale jestem Włochem, a Włosi zawsze walczą. 

Ekstraklasa jest ligą o dużym potencjale, to znaczne wyzwanie. Moje doświadczenie jest jednak spore. Wiele przez te 20 lat zrobiłem dla swojego rozwoju zawodowego, odbywając staże m.in. u takich trenerów jak Trapattoni, Wenger czy Capello.

9:59
9:59

(10:16) Nowy trener: W głowie pierwsze przemyślenia są, ale jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Potrzebna jest dalsza analiza. Nie jestem osobą, która podejmuje szybkie decyzje. Każdego piłkarza chce indywidualnie i sprawiedliwie ocenić.

9:59

(10:13) Lettieri: Przekazuję gratulację Maciejowi Bartoszkowi za ten sezon i wykonaną pracę. To były super rozgrywki. Będziemy chcieli to kontynuować. Jestem zadowolony, tak jak wszyscy, że Korona awansowała do grupy mistrzowskiej, ale oczywiście mam swoje przemyślenia co do tego sezonu. Zespół musi podjąć duży wysiłek i pracę. Awans do tej grupy miał spory element szczęścia, dlatego potrzebna jest ciężka praca.

9:59

(10:12) Lettieri: Oglądałem wiele meczów na wideo Korony, a także kilka spotkań na żywo. Chciałem możliwie najlepiej poznać obecną drużynę.

9:59

(10:11) Lettieri: Nie zastanawiałem się długo nad podjęciem decyzji o podpisaniu kontraktu. Potraktowałem to jako wyzwanie. Burdenski przedstawił mi plany dotyczące rozwoju klubu i to mi się spodobało, dlatego chciałem stać się częścią tego projektu.

9:59

9:59

(10:10) Potwierdzamy - kontrakt na dwa lata z nowym trenerem. Dutkiewicz ma odpowiadać za przygotowanie fizyczne. Pietrzyk asystentem trenera, Dreszer ma odpowiadać za bramkarzy.

9:59

(10:08) Dużo gości. Jest także Gino Lettieri - nowy szkoleniowiec Korony Kielce. Dawid Pietrzyk. Mirosław Dreszer. Michał Dutkiewicz. To sztab Korony.

9:59

(10:07) Zaczynamy! Za stołem m.in. Krzysztof Zając, prezes zarządu, Artur Sobolewski z Rady Nadzorczej.

9:59

(10:06) Ostatnim klubem Lettieriego w roli szkoleniowca był FSV Frankfurt, występujący na trzecim poziomie rozgrywkowym w Niemczech. Włoch pracował tam od 7 marca bieżącego roku do końca sezonu. 

Przypominamy, że to wciąż informacje nieoficjalne, ale... pewne. Czekamy na rozpoczęcie konferencji prasowej.

9:59

(10:05) Lettieri to Włoch, który na świat przyszedł jednak w szwajcarskim Zurychu. Dysponuje włoskim i niemieckim obywatelstwem. I to właśnie z Niemcami związał całą swoją karierę - piłkarską i potem trenerską.

9:59

(10:04) Bardzo zaskakujące mają być nazwiska jego asystentów. Dementujemy - nie będzie to Daniel Bogusz.

9:59

(10:03) Wciąż nieoficjalnie, ale Gino Lettieri miał podpisać dwuletni kontrakt z kielecką Koroną.

9:59

(10:01) Znów mamy problem techniczny z relacją, dlatego aktualną godzinę będziemy wpisywać na początku tekstu. Na tę "9:59" na górze prosimy nie zwracać uwagi.

9:59

Godzina 10 wybiła, ale wciąż czekamy na początek konferencji prasowej.

9:58

Jeszcze nieoficjalnie, ale... w sumie to już potwierdzamy doniesienia medialne: prawdopodobnie nowym szkoleniowcem zespołu będzie Gino Lettieri.

9:56

Na razie jeszcze pusto, ale zaraz będzie tłoczno za stołem konferencyjnym. Dziennikarzy również przybywa.

8:25

Dziś o godz. 10 rozpocznie się konferencja prasowa, na której poznamy nazwisko nowego szkoleniowca Korony Kielce. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.

09:55

Dzień dobry, jesteśmy już na Kolporter Arenie, gdzie za chwilę poznamy najważniejsze wiadomości dot. przyszłości drużyny Korony Kielce.

Wasze komentarze:

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

kkk2017-05-29 11:25:34
tak źle, tak nie dobrze. ale z was matoły. dajcie im czas. burdenski to nie senegal.
MKS19732017-05-29 10:49:35
Kolejne potwierdzenie rzetelności logicznej i wiarygodności prezesa Zająca. Wywód o marketingu.

Zwolnijcie jeszcze Jańczyka i Sieja jako piąte koła u wozu.
moim zdaniem2017-05-29 10:44:44
Co tu wymyślać: mają prawo to i zrobią, to co będzie odpowiadać Im! Kibice są od czego innego...
Mks2017-05-29 10:44:20
Jak będzie wyglądać okres przygotowawczy? Skoro wracają do pracy 18 czerwca a przecież unas zaczynają się wtedy Euro U-21!!!
moim zdaniem2017-05-29 10:42:26
Nie ma bata, Tomek H.?
moim zdaniem2017-05-29 10:41:06
Poliglota... To pewnie z pół Europy może u niego grać...
Jarek2017-05-29 10:39:05
Ilu będzie polaków w zespole a ilu obcokrajowców ???
moim zdaniem2017-05-29 10:38:06
Przecież może sprowadzić młodych, wypoczętych, pazernych na grę... Nie muszą orać koroniarskim składem
carpenter2017-05-29 10:37:13
Nowy szefu buduje druzzne od nowa , nowe wszystko . 3mamz kciuki
Mks2017-05-29 10:37:04
Niech ktoś go spyta o wzmocnienia??
Karol2017-05-29 10:35:58
Dajmy chłopowi popracować i zobaczymy jak będzie
Jarek2017-05-29 10:28:29
Pilnie potrzeba dwóch napastników ! itd...
M_M2017-05-29 10:28:23
DRAMAT. To ma być krok do przodu? To są jakieś jaja...
carpernter2017-05-29 10:27:35
bey kitu ale duyo sycyescia mielismz ya bartosyka
dominik2017-05-29 10:26:18
Poczekajmy z ocenami do przyszłego sezonu. Wszyscy pamiętamy chyba przyjście Ojrzyńskiego, później Bartoszka. Jakie panowały nastroje przed objęciem przez nich posady trenera Korony?

Niech Gość przepracuje okres przygotowawczy, zobaczymy jak przygotuje piłkarzy do sezonu. Zobaczymy kto zostanie, kto odejdzie... jakich nowych zawodników Prezes podrzuci jako wzmocnienie. Nie ma co z góry zakładać że będzie katastrofa.

Wszyscy wypominają że spuścił FSV, ale sezon wcześniej awansował z MSV Duisburg z 2 miejsca do 2 ligi niemieckiej.
Jarek2017-05-29 10:23:02
Bez realnych wzmocnień to będzie walka i szczęście jak w poprzednich sezonach ! Ciekawe ile kasy mają przeznaczone na transfery
Angol2017-05-29 10:22:42
Jak Ojrzynski przychodził, był taki sam, albo nawet gorszy płacz. Trenera lepiej oceniać po sezonie, a nie przed.
Karol2017-05-29 10:21:43
Gnom dokładnie zobaczymy co będzie może będzie dobrze
???2017-05-29 10:20:51
Dlaczego przed meczem nie zagrali Grechuty?
moim zdaniem2017-05-29 10:20:50
Gratulacje Panie Macieju, za przemianę drużyny. Cóż na układy nie ma rady. Szkoda...Z okazji wymuszonych zmian fety w wśród kibiców w Kielcach raczej nie będzie...
gnom2017-05-29 10:19:02
w wiśle jest gościu z III ligi hiszpańskiej i jak na nasze warunki wymiata. dajmy chłopu popracować, za parę miesięcy będzie można ocenić. w Bartoszka też wielu nie wierzyło na początku.
Karol2017-05-29 10:18:39
No może się uda powie mi ktoś kiedy są sparingi Korony??
MKS19732017-05-29 10:17:25
Ten Dawid Pietrzyk to taki Edmund Janniger obecnego zarządu Korony.
koroneczka2017-05-29 10:15:29
Kto to jest ten Dawid Pietrzyk? ten młody obok zajaca?
...2017-05-29 10:15:27
Mówicie o CV a jedyne co Bartoszek osiągnął to załapał się z Koroną do 8 i nic więcej. Przed jego przyjściem też każdy płakał ze od razu spadek i takie tam. Trzeba wierzyć może akurat w Kielcach się uda.
janek2017-05-29 10:14:36
spuscil fsv i do korony.
MKS19732017-05-29 10:14:00
Dramat. Powtarzam dramat.

I zarząd wciska nam kit, że zależy im na dużej frekwencji na stadionie. Tak, przypominam, że frekwencja poprawiła się dzięki Maciejowi Bartoszkowi, z którego osobą utożsamiają się kibice. Wstyd, wstyd.

Wiarygodność prezesa Zająca jest na poziomie 5 stóp. 5 stóp pod ziemią.
Karol2017-05-29 10:12:32
Zobaczymy ci z nim będzie...
Karol2017-05-29 10:10:33
Ciekawe kto będzie trenerem jak będzie ten włoch to... Zobaczymy jak będzie na sparingach
janekz2017-05-29 10:07:33
asystentem tomasz hajto
czerwony2017-05-29 10:03:51
Gino Lettieri niestety.....
kibic892017-05-29 10:02:50
Wezmą na trenera jakiegoś szwajcarskiego ogórka.CV bardzo bogate.Największy sukces spadek do ligi regionalnej!!
Mks2017-05-29 10:02:25
Kurde mac nie wierzę, człowiek który spuścił drużynę do 4 ligi zostaje trenerem 5 drużyny ekstraklasy. Podobno też syn Burdenskiego ma być wzmocnieniem, chodź chyba antywzmocnieniem
MKS19732017-05-29 10:01:53
Jednak to będzie ten cały Lettieri.

Śmiech na sali i oni próbują nam wciskać kit, że ktoś taki ma większe doświadczenie, osiągnięcia i lepsze CV od Macieja Bartoszka.

Bardzo źle to wróży przyszłości Korony. Bardzo źle.
moim zdaniem2017-05-29 10:01:35
Z ziemi włoskiej do Polski... Myśl szkoleniowa z importu, "made in germany"...
Jakubczan2017-05-29 10:00:00
Korona Kielce ma nowego trenera. Od przyszłego sezonu na „żółto-czerwonego” ławce zasiądzie Niemiec- Gino Lettieri, który ostatnio pracował w FSV Frankfurt, tegorocznym spadkowiczu z 3. Bundesligi.
Gibon Białoręki2017-05-29 09:59:00
To będzie Joseph Ratzinger. Pewne info. Asystent Daniel Bogusz.
Mks2017-05-29 09:52:57
Mam nadzieję że to nie będzie ten Włoch który spuścił drużynę do 4 ligi niemieckiej.
Gut gut2017-05-29 09:29:32
Ten co z Borussi zrezygnowal
loop2017-05-29 09:16:21
VAR potrzebny od zaraz, nie wybrane i losowane mecze, ale własnie wszystkie w kolejce. Dzięki temu rozwiązaniu wynik mógłby być wczoraj inny, a emocje zawsze będą
Scyzoryk2017-05-29 09:03:16
Jeszcze przechodząc do wczorajszego spotkania były 2 sytuacje przeciwko Koronie Kielce,pierwsza to gdy Kwiecień strzela Gola a sędzia go nie uznaje choć prawidłowo zdobyty i powinni być 1-0 dla Korony,a druga sytuacja to że Pazdan uderzył łokciem gracza Korony i sędzia powinien podyktować karnego.

Wasze komentarze:

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

kkk2017-05-29 11:25:34
tak źle, tak nie dobrze. ale z was matoły. dajcie im czas. burdenski to nie senegal.
MKS19732017-05-29 10:49:35
Kolejne potwierdzenie rzetelności logicznej i wiarygodności prezesa Zająca. Wywód o marketingu.

Zwolnijcie jeszcze Jańczyka i Sieja jako piąte koła u wozu.
moim zdaniem2017-05-29 10:44:44
Co tu wymyślać: mają prawo to i zrobią, to co będzie odpowiadać Im! Kibice są od czego innego...
Mks2017-05-29 10:44:20
Jak będzie wyglądać okres przygotowawczy? Skoro wracają do pracy 18 czerwca a przecież unas zaczynają się wtedy Euro U-21!!!
moim zdaniem2017-05-29 10:42:26
Nie ma bata, Tomek H.?
moim zdaniem2017-05-29 10:41:06
Poliglota... To pewnie z pół Europy może u niego grać...
Jarek2017-05-29 10:39:05
Ilu będzie polaków w zespole a ilu obcokrajowców ???
moim zdaniem2017-05-29 10:38:06
Przecież może sprowadzić młodych, wypoczętych, pazernych na grę... Nie muszą orać koroniarskim składem
carpenter2017-05-29 10:37:13
Nowy szefu buduje druzzne od nowa , nowe wszystko . 3mamz kciuki
Mks2017-05-29 10:37:04
Niech ktoś go spyta o wzmocnienia??
Karol2017-05-29 10:35:58
Dajmy chłopowi popracować i zobaczymy jak będzie
Jarek2017-05-29 10:28:29
Pilnie potrzeba dwóch napastników ! itd...
M_M2017-05-29 10:28:23
DRAMAT. To ma być krok do przodu? To są jakieś jaja...
carpernter2017-05-29 10:27:35
bey kitu ale duyo sycyescia mielismz ya bartosyka
dominik2017-05-29 10:26:18
Poczekajmy z ocenami do przyszłego sezonu. Wszyscy pamiętamy chyba przyjście Ojrzyńskiego, później Bartoszka. Jakie panowały nastroje przed objęciem przez nich posady trenera Korony?

Niech Gość przepracuje okres przygotowawczy, zobaczymy jak przygotuje piłkarzy do sezonu. Zobaczymy kto zostanie, kto odejdzie... jakich nowych zawodników Prezes podrzuci jako wzmocnienie. Nie ma co z góry zakładać że będzie katastrofa.

Wszyscy wypominają że spuścił FSV, ale sezon wcześniej awansował z MSV Duisburg z 2 miejsca do 2 ligi niemieckiej.
Jarek2017-05-29 10:23:02
Bez realnych wzmocnień to będzie walka i szczęście jak w poprzednich sezonach ! Ciekawe ile kasy mają przeznaczone na transfery
Angol2017-05-29 10:22:42
Jak Ojrzynski przychodził, był taki sam, albo nawet gorszy płacz. Trenera lepiej oceniać po sezonie, a nie przed.
Karol2017-05-29 10:21:43
Gnom dokładnie zobaczymy co będzie może będzie dobrze
???2017-05-29 10:20:51
Dlaczego przed meczem nie zagrali Grechuty?
moim zdaniem2017-05-29 10:20:50
Gratulacje Panie Macieju, za przemianę drużyny. Cóż na układy nie ma rady. Szkoda...Z okazji wymuszonych zmian fety w wśród kibiców w Kielcach raczej nie będzie...
gnom2017-05-29 10:19:02
w wiśle jest gościu z III ligi hiszpańskiej i jak na nasze warunki wymiata. dajmy chłopu popracować, za parę miesięcy będzie można ocenić. w Bartoszka też wielu nie wierzyło na początku.
Karol2017-05-29 10:18:39
No może się uda powie mi ktoś kiedy są sparingi Korony??
MKS19732017-05-29 10:17:25
Ten Dawid Pietrzyk to taki Edmund Janniger obecnego zarządu Korony.
koroneczka2017-05-29 10:15:29
Kto to jest ten Dawid Pietrzyk? ten młody obok zajaca?
...2017-05-29 10:15:27
Mówicie o CV a jedyne co Bartoszek osiągnął to załapał się z Koroną do 8 i nic więcej. Przed jego przyjściem też każdy płakał ze od razu spadek i takie tam. Trzeba wierzyć może akurat w Kielcach się uda.
janek2017-05-29 10:14:36
spuscil fsv i do korony.
MKS19732017-05-29 10:14:00
Dramat. Powtarzam dramat.

I zarząd wciska nam kit, że zależy im na dużej frekwencji na stadionie. Tak, przypominam, że frekwencja poprawiła się dzięki Maciejowi Bartoszkowi, z którego osobą utożsamiają się kibice. Wstyd, wstyd.

Wiarygodność prezesa Zająca jest na poziomie 5 stóp. 5 stóp pod ziemią.
Karol2017-05-29 10:12:32
Zobaczymy ci z nim będzie...
Karol2017-05-29 10:10:33
Ciekawe kto będzie trenerem jak będzie ten włoch to... Zobaczymy jak będzie na sparingach
janekz2017-05-29 10:07:33
asystentem tomasz hajto
czerwony2017-05-29 10:03:51
Gino Lettieri niestety.....
kibic892017-05-29 10:02:50
Wezmą na trenera jakiegoś szwajcarskiego ogórka.CV bardzo bogate.Największy sukces spadek do ligi regionalnej!!
Mks2017-05-29 10:02:25
Kurde mac nie wierzę, człowiek który spuścił drużynę do 4 ligi zostaje trenerem 5 drużyny ekstraklasy. Podobno też syn Burdenskiego ma być wzmocnieniem, chodź chyba antywzmocnieniem
MKS19732017-05-29 10:01:53
Jednak to będzie ten cały Lettieri.

Śmiech na sali i oni próbują nam wciskać kit, że ktoś taki ma większe doświadczenie, osiągnięcia i lepsze CV od Macieja Bartoszka.

Bardzo źle to wróży przyszłości Korony. Bardzo źle.
moim zdaniem2017-05-29 10:01:35
Z ziemi włoskiej do Polski... Myśl szkoleniowa z importu, "made in germany"...
Jakubczan2017-05-29 10:00:00
Korona Kielce ma nowego trenera. Od przyszłego sezonu na „żółto-czerwonego” ławce zasiądzie Niemiec- Gino Lettieri, który ostatnio pracował w FSV Frankfurt, tegorocznym spadkowiczu z 3. Bundesligi.
Gibon Białoręki2017-05-29 09:59:00
To będzie Joseph Ratzinger. Pewne info. Asystent Daniel Bogusz.
Mks2017-05-29 09:52:57
Mam nadzieję że to nie będzie ten Włoch który spuścił drużynę do 4 ligi niemieckiej.
Gut gut2017-05-29 09:29:32
Ten co z Borussi zrezygnowal
loop2017-05-29 09:16:21
VAR potrzebny od zaraz, nie wybrane i losowane mecze, ale własnie wszystkie w kolejce. Dzięki temu rozwiązaniu wynik mógłby być wczoraj inny, a emocje zawsze będą
Scyzoryk2017-05-29 09:03:16
Jeszcze przechodząc do wczorajszego spotkania były 2 sytuacje przeciwko Koronie Kielce,pierwsza to gdy Kwiecień strzela Gola a sędzia go nie uznaje choć prawidłowo zdobyty i powinni być 1-0 dla Korony,a druga sytuacja to że Pazdan uderzył łokciem gracza Korony i sędzia powinien podyktować karnego.