Vive Tauron Kielce

39:18 (21:5)

Nielba Wągrowiec

255. minuta (39:18)

... i nie ma bramki! Vive nie rzuciło czterdziestu goli, ale wynik - 39:18 - i tak jest bardzo godny. Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz! Wesołych świat dla wszystkich fanów mistrzów Polski z Kielc!

60. minuta (39:18)

Gol Musy, po chwili kontra Chrapkowskiego i...

58. minuta (37:16)

Dwie minuty kary dla Tarcijanosa i rzut karny dla kielczan. Pewnie wykonany przez Tkaczyka!

56. minuta (36:15)

I znów ten Tórz! Mamy 36:15.

54. minuta (36:14)

Jurecki trafia do siatki Nielby.

52. minuta (34:14)

Jeszcze chwila, jeszcze momencik i przerwa świateczna... Biniewski jeszcze pokonuje Sego.

49. minuta (32:11)

Jurecki posłał bombę, która oczywiście wyladowała w bramce.

47. minuta (32:11)

Dobra interwencja Sego umożliwia żółto-biało-niebieskim przeprowadzenie kolejnej akcji, ale Strlek wszedł w pole i piłka dla Nielby.

46. minuta (30:11)

Nie ma dziś zapełnionych wszystkich miejsc w Hali Legionów, ale i tak całkiem sporo osób wybrało się obejrzeć ostatni mecz Vive w tym roku.

45. minuta (30:11)

Cuuuupić. Jest i trafienie numer 30.

44. minuta (28:11)

Rzut Tórza z podłoża znajduje drogę do bramki Vive.

41. minuta (28:9)

Bielecki w swoim stylu! Ładne trafienie "Koli".

40. minuta (27:9)

Marciniak fantastycznie zatrzymuje kontrę w wykonaniu Cupicia.

39. minuta (26:8)

Świerad zmniejsza straty Nielby do... osiemnastu bramek.

38. minuta (26:7)

Ładny gol Tórza. Ten gracz Nielby zdobył dziś 3 gole, a cały jego zespół - 7 :)

35. minuta (25:6)

Cupić trafia na 25:6.

33. minuta (24:6)

Powiększamy przewagę...

31. minuta (22:5)

Zaczynamy druga połowę od świetnego rzutu z podłoża Grzegorza Tkaczyka!

255. minuta (21:5)

Potwierdzamy nasze słowa, gdyby ktoś nie wierzył :)

30. minuta (21:5)

Taka sytuacja... Do przerwy 16 bramek przewagi Vive.

29. minuta (21:5)

Buntić po kontrze na 21:5.

28. minuta (19:4)

19:4... To może pięćdziesiatka z przodu dzisiaj i straconych mniej niż 10?

26. minuta (18:4)

Fani z Klubu Kibica Vive prezentuja się dzisiaj nastepujaco:

25. minuta (18:4)

Zabawa trwa w najlepsze... Lijewski na 18:4.

24. minuta (16:4)

Dawno nie było aż tak jednostronnego meczu w wykonaniu Vive. Po trafieniu Tkaczyka z karnego jest już 16:4.

22. minuta (15:4)

Strlek! Już 15:4.

20. minuta (13:4)

Tym razem do siatki gości pewnie trafia Musa. O, nie skończyliśmy tego pisać, a tu powtórka z rozrywki :)

19. minuta (11:4)

Wysoka klasa Cupicia! Chorwat pobiegł do kontry, zamarkował rzut i dopiero po chwili pokonał bramkarza beniaminka.

16. minuta (9:4)

Szmal pięknie powstrzymał Biniewskiego w sytuacji sam na sam!

14. minuta (9:4)

Nieudane podanie Jachlewskiego do Cupicia niweczy kontrę Vive.

13. minuta (9:4)

9:4 dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa.

11. minuta (7:2)

Czas dla trenera Nielby. Nasi piłkarze już zmotywowani!

10. minuta (7:2)

Tym razem Chorwat już bez problemu trafił do siatki gości podwyższajac na 7:2.

8. minuta (5:2)

Cupić chciał sprytnie przelobować Konczewskiego, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

7. minuta (5:2)

Świetne wejście Jachlewskiego z lewego skrzydła i golkiper Nielby bez szans. 4:2 dla Vive.

5. minuta (2:1)

Bomba Bunticia z dystansu zapewnia kielczanom pierwsze prowadzenie w tym meczu.

3. minuta (1:1)

Szybka wymiana podań zwieńczona trafieniem Jachlewskiego.

1. minuta (0:1)

Ładny rzut Tórza z drugiej linii otwiera wynik meczu.

Wszyscy gotowi do rozpoczęcia potyczki. Vive w składzie Szmal - Jachlewski, Bielecki, Chrapkowski, Grabarczyk, Buntić, Cupić. Do wejścia do ataku gotowy Tkaczyk.

16:00

Na dzisiejszym spotkaniu można licytować gadżety, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Tomasza Strzabały. Jest wśród nich wiele ciekawych pozycji!

15:59

Gracze Nielby wybiegli na prezentację.

15:58

Rozgrzewka już za nami, to zdjęcie jest jeszcze sprzed kilkunastu dobrych minut.

15:43

Dzień dobry! Mecz 13. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy Vive a Nielba rozpocznie się za kilkanaście minut. Na relację z Hali Legionów zaprasza Marcin Długosz!