Vive Tauron Kielce

18:35

Dziękujemy za uwagę, niebawem na naszym portalu skrót meczu.

18:34

W rewanżu będzie bardzo bardzo trudno! Jest wiele rzeczy do poprawienia. Ale nie takie straty nasi już odrabiali. Diego Simonet i Jure Dolenec rzucili nam po 8 bramek i ich trzeba będzie zneutralizować w następnym meczu. W naszej drużynie najskuteczniejszy Karol Bielecki - 6 goli, ale 4 po karnych. Po nim 5 bramek Julena Aguinagalde.

18:32

Koniec meczu! Przegrywamy aż 28:33!

60. minuta (33:28)

Strlek i jesteśmy na -5.

60. minuta (33:27)

2 minuty kary dla Montpellier. Porte celowo kopnął piłkę.

Jure Dolenec i 6 bramek przewagi gospodarzy. Fatalna druga połowa naszych graczy, tylko 11 bramek. Talant Dujszebajev bierze czas, zostało 45 sekund.

59. minuta (32:27)

Czas dla Francuzów. Zostało 106 sekund do końca, aby marzyć o ćwierćfinale musimy zniwelować stratę. Piłkę mają jednak gospodarze.

58. minuta (32:27)

Jaką stratę będziemy musieli odrabiać w Kielcach? Oby nie pięć bramek, które obecnie mamy na minusie!

58. minuta (31:27)

Znów rzucają Francuzi, my znów tracimy piłkę.

56. minuta (30:27)

Jurecki - Aguinagalde i wreszcie gol dla nas. Ale nadal trzeba gonić!

55. minuta (30:26)

Tak rzucają nam bramki Francuzi. Już 30 ich mają. A my nadal 26.

55. minuta (29:26)

.

54. minuta (29:26)

Mija 6 minuta bez gola Vive. Nawet rzut karny nam nie pomógł. Bielecki pierwszy raz się myli.

52. minuta (29:26)

Kolejny prosty błąd i Montpellier ma szansę rzucić nam 29 bramkę... i Simonet to robi. Jest nieciekawie!

51. minuta (28:26)

Simonet i Fabregas i tak z niczego znów musimy odrabiać!

49. minuta (26:26)

79% skuteczności kielczan jeżeli chodzi o rzuty. Montpellier ma 60%, ale na tablicy wyników remis i piłka dla Francuzów.

48. minuta (25:26)

Trochanovicius i znów remis. Po chwili znów z koła Bielecki. Zapowiada się gorąca końcówka.

46. minuta (24:25)

Chciał wykorzystać pustą bramkę Strlek, ale rzucił za słabo. Przerwa dla gospodarzy.

45. minuta (24:24)

Piękna wkrętka Fabregasa i znów remis.

45. minuta (23:24)

Wcześniej wchodził tylko na karne, teraz zagości w bramce na dłużej. Sławomir Szmal na parkiecie.

44. minuta (23:24)

2 minuty kary dla Jure Doleneca! Mamy szansę na powiększenie przewagi.

44. minuta (23:23)

Dolenec z 9. metra i znów remis.

43. minuta (22:23)

Jurecki do Aguinagalde i wracamy na prowadzenie.

42. minuta (22:22)

4 bramki z rzędu Montpellier! Najpierw źle podawał Zorman, został zmieniony, a potem źle podał Bombac. Poprawiła się defensywa gospodarzy.

41. minuta (21:22)

Był czas dla Talanta Dujszebajeva, niestety potem dwie kontry z rzędu i już tylko jedna bramka przewagi Vive.

40. minuta (19:22)

Reichmann stracił piłkę, była kontra, ale słupek i znów mamy piłkę.

39. minuta (19:22)

Ivic broni dziś na 30% skuteczności. Jego vis a vis tylko na 18%.

39. minuta (18:22)

2 minuty dla Mateusza Kusa, był rzut karny i Montpellier go wykorzystało. Po chwili również i my mieliśmy rzut karny. Po raz czwarty skuteczny był Bielecki.

37. minuta (17:21)

Zorman ze zwodem i mamy 3 bramki przewagi! Po chwili świetnie broni Ivic. Lijewski po chwili podwyższa nasze prowadzenie!

35. minuta (17:19)

Chrapkowski i Lijewski to kolejni zdobywcy bramek dla Vive, ale Montpellier też strzela. Szybki początek drugiej połowy.

33. minuta (17:18)

Karny dla Vive i po raz trzeci skutecznie Karol Bielecki!

32. minuta (15:16)

Montpellier szybko zdobywa gola.

31. minuta (14:16)

Rozpoczęła się 2. połowa

0. minuta (14:16)

Atmosfera w hali gorąca, ale daleko jej do tej z Hali Legionów.

255. minuta (14:16)

255. minuta (13:16)

TO BĘDZIE BRAMKA KOLEJKI!!! Tyłem z ósmego metra, obracajac się Dean Bombac zdobywa 16 bramkę dla Vive! Są 3 bramki przewagi! Koniec pierwszej połowy!

28. minuta (13:15)

Montpellier wycofało bramkarza, ale bez skutku i mamy dwubramkowe prowadzenie! Wreszcie Djukic!

27. minuta (13:14)

Nie ma łatwego życia na kole Julen Aguinagalde. Hiszpan wciąż faulowany. Mieliśmy świetną akcję Vive, genialne podanie Bombaca do Djukicia, ten nie trafił, ale był faulowany i rzut karny wykorzystuje Karol Bielecki. A co najważniejsze, po raz pierwszy w tym meczu Vive gra w przewadze!

26. minuta (13:13)

Jure Dolenec i znów remis. Tym razem z karnego.

26. minuta (12:13)

Wreszcie Karol Bielecki zaprezenotwał to, z czego jest znany! Rzut z dystansów i po raz pierwszy od kilkunastu minut Vive na prowadzeniu!

26. minuta (12:12)

71% skuteczności naszych graczy, po stronie Montpellier 52%.

25. minuta (12:12)

Djukic próbował wkrętki, ale nie udało się. Ratuje nas Ivic, a po chwili świetnie kontrę wykorzystuje Mateusz Jachlewski. Znów remis!

24. minuta (12:11)

Nie radzimy sobie dziś z Simonetem, kolejna bramka tego zawodnika.

22. minuta (11:11)

Paczkowski idealnie do Aguinagalde i Hiszpan daje nam remis!

20. minuta (11:10)

Dean Bombac i mamy bramkę kontaktową. Czas dla Montpellier.

19. minuta (11:9)

Trener Talant Dujszebajev zaciekle broni Mateusza Kusa, ale nieuwaga i błędy tego zawodnika w obronie kosztowały nas już kilka bramek dziś.

18. minuta (10:8)

Będzie szansa na odrobienie strat. Jest rzut karny. Karol Bielecki trafia!

17. minuta (10:7)

7 strat - tyle mają nasi gracze. A mamy dopiero 16 minutę meczu...

16. minuta (10:7)

Aguinagalde dał nam bramkę kontaktową, ale po chwili Simonet znów wykorzystuje naszą nieuwagę. Mieliśmy potem akcję, ale znów niedokładne podanie, przechwyt i Francuzi znów trzy bramki z przodu. Reaguje na to trener Dujszebajew i mamy pierwszą bramkę na żądanie. "Patrzcie na to co robicie" - krzyczy Kirgiz. Prosta, ale niezwykle potrzebna recepta.

15. minuta (8:6)

Nasi gracze grają dziś bardzo niedokładnie, za szybko w ataku. Na szczęście jest Reichmann, który zdobywa swojego czwartego gola dziś.

14. minuta (8:5)

Simonet do Fabregasa, obrotowy gospodarzy niepilnowany i pierwszy raz Montpellier na dwubramkowym prowadzeniu. Po chwili kontra gospodarzy i na dwa razy rzucają nam bramkę. Trzeba odrabiać!

12. minuta (6:5)

Lijewski dał nam remis, ale Francuzi szczęśliwie zdobywa bramkę.

10. minuta (5:4)

Fabregas znów wyprowadza Montpellier na prowadzenie.

8. minuta (4:4)

Reichmann w swoim stylu, w drugie tempo i jest remis! Druga bramka Niemca.

7. minuta (4:3)

Łatwa strata Vive, ale w kontrze ratuje nas Filip Ivic. Nasz bramkarz ma 57% skuteczności! Niestety, gorzej podaje do kontry, przechwyt i bramka.

6. minuta (3:3)

Brawo Julen Aguinagalde! Jest powrót kielczan na prowadzenie. Nie cieszyli się nim nasi gracze długo nistety

5. minuta (2:2)

Ajaj! Złe minuty "Dzidziusia". Najpierw podaje na przechwyt, potem w kontrze broni i znów prowokuje rzut karny. Najgorsze jest jednak to, że dostaje drugą karę 2 minut!

5. minuta (1:2)

Reichmann w poprzeczkę, po chwili gospodarze również trafiają w poprzeczkę. Po chwili znów Niemiec grający w Vive desygnowany do zakończenia akcji, ale tym razem prosto w bramkarza.

4. minuta (1:2)

Był karny dla Francuzów - niestety wykorzystany, a do tego 2 minuty kary dla Michała Jureckiego.

2. minuta (0:2)

Pierwsza akcja Montpellier nieskuteczna, szybka akcja kielczan i 2-0!

1. minuta (0:1)

Świetny początek Vive! Pierwsza akcja i Reichmann otwiera wynik!

Trener Talant Dujszebajev nie będzie miał w tym meczu do dyspozycji jedynie Mariusza Jurkiewicza.

17:02

Ivic, Strlek, Reichmann, Lijewski, Aguinagalde, Zorman i Jurecki - w takim składzie zaczynamy!

16:57

To nie będzie łatwy mecz, ale tylko wygrywając z takimi przeciwnikami, można triumfować w Lidze Mistrzów. Zawodnicy są już na parkiecie, niebawem start spotkania.

16:14

Mecz rozpocznie się o godz. 17. Zapraszamy!

tylko2017-03-26 18:50:12
czas na zmianę pokoleniową dziękujemy za wszystko ale czas dla młodych.
Mrowa2017-03-26 18:31:51
Raptem czterech graczy wygrało z obecnych mistrzem Europy. Żenada
Mrowa2017-03-26 18:29:38
To jest jakiś koszmar znowu porażka w ostatnich 15 minutach. Czas wreszcie wymienić graczy poprzedniej dekady albo dać im grać tylko pierwsze 30 minut