Vive Tauron Kielce

29:25 (11:12)

RK PPD Zagrzeb

19:34

To już wszystko z wesołej i rozśpiewanej Hali Legionów! A kolejne emocje z Champions League w Kielcach już w przyszłą niedzielę, 4 grudnia o godzinie 18. Żółto-biało-niebiescy zagrają wówczas z Vardarem Skopje, a wobec wczorajszej porażki Macedończyków z Rhein-Neckar Loewen, mistrzowie Polski nadal mają wysokie szanse na najwyższe laury w swojej grupie. Nie możemy się doczekać! A tymczasem pozdrawiam i życzę dobrego wieczora. Za uwagę dziękuje Marcin Długosz!

255. minuta (29:25)

Mamy to! Sukces rodził się w bólach, ale Vive Tauron Kielce wygrało z przyjezdnymi z Zagrzebia 29:25!

60. minuta (29:25)

Mecz kończy się niewykorzystanym rzutem karnym ze strony Chorwatów!

59. minuta (29:25)

Bielecki, gol! Może jeszcze będzie 30 trafień po stronie Vive? Zabawa w Hali Legionów już rozpoczęta!

58. minuta (28:24)

Mariuuuuuusz Juuuuurkiewicz! Tu już Vive nie stanie się nic złego! Nic a nic!

57. minuta (27:23)

To chyba kończy temat! Paweł Paczkowski wykorzystuje kontrę!

56. minuta (26:23)

GOOOOL! Juleeeen Aginagaaaaalde! I czas dla gości. Teraz potrzeba tylko mądrości i dwa punkty zostaną w Kielcach!

56. minuta (25:23)

Zawrzało! Strlek ruszył z kontrą, ale Stevanović obronił - na szczęście z dobitką pospieszył Kus i był faulowany!

55. minuta (25:23)

BRAMKAAAAA! Brawo, "Paczas", ależ ważne to trafienie!

55. minuta (24:23)

Josip Eres skuteczny ze skrzydła. Przed nami pasjonujące 5 minut, tylko jedna bramka różnicy!

54. minuta (24:22)

Rzut Jurkiewicza obroniony, a Vive w osłabieniu po wykluczeniu Piotra Chrapkowskiego...

53. minuta (24:21)

Paweeeeeł Paczkooooowski!

52. minuta (23:20)

Znowu to zrobił! Nie wiadomo jakim cudem, ale w jakiś sposób piłka wpadła do bramki za sprawą rzutu Darko Djukicia!

51. minuta (22:20)

Stipe Mandalinić trafia na 22:20. Chorwaci nie zamierzają odpuszczać, wiedzą, że są dość blisko sprawienia niespodzianki i urwania punktów kielczanom.

50. minuta (22:19)

Walka, walka, walka, panowie! Szczególnie w obronie. Jeszcze 10 minut...

49. minuta (22:19)

Rzut karny: Zlatko Horvat kontra Filip Ivić. I... Poprzeczka!!!

48. minuta (22:19)

Bieeeeeelecki! Już trzy bramki przewagi, coraz bliżej do końca!

47. minuta (21:19)

Goooooool! Daaaaarko Djuuuuukić! Szczęśliwie, ale skutecznie, jakże ważne trafienie Serba!

46. minuta (20:19)

Kapitalny rzut Luki Sebeticia - gdyby w okienku kieleckiej bramki była pajęczyna, to z pewnością... już by jej nie było.

44. minuta (20:18)

Vive rozluźniło szyki obronne i w efekcie traci bramkę. Wynik cały czas niepewny.

43. minuta (20:17)

Faulowany Darko Djukić, ukarany Darko Cingesar - rzut karny! I gol! Julen Aginagalde!

42. minuta (19:17)

Mocno teraz powalczyli Chorwaci - odrobili część strat.

41. minuta (19:15)

Chyba to mamy! Teraz trafia Lijewski!

40. minuta (18:15)

Taaak jeeeest! Głośne "Darko Djukić!" z trybun, a to może oznaczać tylko jedno: bramka!

39. minuta (17:15)

O czas prosi trener Chorwatów. Czy to kluczowy moment meczu? Jeśli Vive teraz odskoczy, goście mogą się już nie podnieść.

38. minuta (17:15)

Josip Valcić mocno potraktował Mateusza Jachlewskiego i dostał dwie minuty kary. Po chwili "Siwy" na szczęście zbiera się z parkietu. A Uros Zorman podwyższa prowadzenie kielczan!

38. minuta (16:15)

WOOOOW! Jak on to robi! Strlek zamienia na bramkę wrzutkę Krzysztofa Lijewskiego. To jest show Manu przeciwko drużynie z jego kraju!

37. minuta (15:14)

2 minuty kary dla Igora Voriego i rzut karny dla Vive! Do piłki podchodzi Strleeeek... Ale tym razem lepszy Ivan Stevanović, który zmienił Matevza Skoka na ten jeden rzut.

36. minuta (15:13)

Manu Strlek show! Trzecie trafienie Chorwata! Czy ekspres Vive właśnie ruszył ze stacji?!

35. minuta (14:13)

STRLEEEEEK! Ależ ofiarnie dobił ten rzut! Coraz głośniej, coraz goręcej w Hali Legionów!

33. minuta (13:13)

Strleeeeek! Tak się kara rodaków! Skrzydłowy znakomicie rzuca bramkę po podaniu Lijewskiego.

32. minuta (12:13)

Zaczynamy po wymianie ciosów z obu stron!

31. minuta (11:12)

Vive w składzie: Ivić - Strlek, Jurkiewicz, Zorman, Lijewski, Djukić, Aginagalde. Do defensywy będą wchodzić Kus i Jachlewski.

0. minuta (11:12)

Wracamy na parkiet!

255. minuta (11:12)

Niestety, nie udało się już skontrować ekipy z Bałkanów. Do przerwy Vive przegrywa 11:12 i choć straty nie są wielkie, to mówiąc szczerze i obiektywnie - chyba zasłużone. Zagrzebianie sprawiają wrażenie drużyny dysponowanej nieco lepiej. Liczymy, że zmieni się to po przerwie - zostańcie z naszym portalem, tu jeszcze będą emocje!

30. minuta (11:12)

Mariusz Jurkiewicz, brawo! Niełatwy rzut z drugiej linii wpada do bramki.

29. minuta (10:12)

W pojedynku słoweńsko-słoweńsko, Skoka z Zormanem, lepszy ten pierwszy. Kolejna znakomita interwencja bramkarza HC Prvo.

28. minuta (10:12)

Mają problem dziś kielczanie z ruchliwym środkiem przyjezdnym. Chorwaci ponownie wykorzystują lukę.

27. minuta (10:11)

Ząb za ząb, oko za oko! Dla nas trafia Djukić.

25. minuta (9:10)

I znowu kapitalnie między słupkami chorwackiej bramki interweniuje Skok. Próbował Bombac. Bramkarz Chorwatów to dzisiaj ich wielki skarb.

24. minuta (9:10)

Ależ bomba Mandalinicia z biodra. Jest ciężko, ale nikt nie mówił, że w Lidze Mistrzów będzie łatwo - nawet dla obrońców tytułu!

23. minuta (9:9)

Ogromny gwizd, atakują goście!

21. minuta (9:8)

Woooooow, Filiiiip Iviiiić! Kapitalna obrona naszego bramkarza po szybkim ataku zagrzebian!

20. minuta (9:8)

Są i zapowiadane zmiany. Na boisku Manuel Strlek i Dean Bombac.

19. minuta (9:8)

Doping na stojąco - to jest to! Momentami w Hali Legionów naprawdę można poczuć się jak w kotle

18. minuta (9:7)

Karoooool Bieleeecki! Dwie bramki przewagi Vive i czas dla trenera gości.

17. minuta (8:7)

Dużo teraz walki i emocji na parkiecie. Przez dłuższą chwilę nie wpadają bramki, jednak nie brakuje ostrych starć.

15. minuta (8:7)

I jeszcze raz Djukić! Świetna kontra Serba. Zaraz będą zmiany, za nami kwadrans gry

14. minuta (7:7)

Igor Vori bezlitosny w kontrze. Ale odpowiada Darko Djukić!

13. minuta (6:6)

Oj, wygląda to nieciekawie - parkiet z jakimś urazem opuścił Krzysztof Lijewskiego. W jego miejsce Paweł Paczkowski, a Chorwaci wyrównują na 6:6.

12. minuta (6:5)

Ale tak czy siak mamy pierwsze prowadzenie Vive w tym meczu - trafia "Lijek"!

11. minuta (5:5)

Dwie znakomite parady Matevza Skoka - najpierw po rzucie Krzysztofa Lijewskiego, potem po poprawce Mateusza Jachlewskiego. Słoweniec jest dzisiaj bardzo silnym punktem ekipy z Zagrzebia.

W końcu to zrobił! Karol Bielecki!

10. minuta (4:4)

I 4/4! Niesamowity "Julek"!

9. minuta (3:4)

Gooool! Trzecie trafienie Vive, trzecie Aginagalde - Bask ciągnie nas póki co za uszy.

8. minuta (2:4)

Walka w obronie na całego, ale jest ciężko. Znowu trafiają Chorwaci

7. minuta (2:3)

Aginagaldeeee! "Julek" skuteczny z siedmiu metrów!

6. minuta (1:3)

"Kola" nie może póki co wejść w ten mecz. Teraz nie trafia z rzutu karnego - lepszy okazuje się ponownie Matevz Skok.

5. minuta (1:3)

Ładny rzut Zlatko Horvata, Filip Ivić kapituluje.

4. minuta (1:2)

Aj, Matevz Skok znakomicie w chorwackiej bramce po bombie Karola Bieleckiego.

2. minuta (1:1)

Wyrównanie! Golkiper z Zagrzebia najpierw obronił rzut Darko Djukicia, ale wobec dobitki Julena Aginagalde był już bezradny!

1. minuta (0:1)

Mocnym rzutem z drugiej linii wynik otwiera David Miklavcić.

Vive od początku w składzie: Ivić - Jachlewski, Jurkiewicz, Zorman, Kus, Lijewski, Djukić. Do wejścia do ataku gotowi Bielecki i Aginagalde.

17:59

Hymn Ligi Mistrzów jak zawsze pięknie wybrzmiał w Hali Legionów. Sekundy dzielą nas od pierwszego gwizdka!

17:56

Pojawiają się mistrzowie Europy!

17:54

Goście powitani na parkiecie głośnymi gwizdami. Szczególnie chóralnymi pod adresem Igora Voriego, który w barwach PSG brzydko potraktował Tobiasa Reichmanna podczas ostatniego Final Four Champions League.

17:51

Lada chwila rozpoczynamy prezentację obu drużyn!

17:47

Hala Legionów powoli się zapełnia! Z trybun już głośne "Hej, Iskierka!", a my czekamy na pierwszy gwizdek w nadziei, że będziemy świadkami kolejnego wielkiego meczu Vive Tauronu Kielce, jaki obiekt przy ulicy Leszka Drogosza widział już nie raz! Witam i zapraszam na relację z pojedynku Ligi Mistrzów - z tej strony Marcin Długosz.