Nabil Aankour (75')

17:21

KONIEC!!!!! Mamy to!!! Jest przełamanie, są trzy punkty! Brawo Korona! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec!

Żółta dla Gabovsa. Ostatnia akcja meczu. Wolny dla gospodarzy, wybija Możdżeń.

Jeszcze rożny dla gospodarzy. Wybija Rymaniak, Korona wychodziła z kontrą, ale jeden z Koroniarzy stracił piłkę.

Mokrzycki wychodził na sam na sam, ale był na wyraźnym spalonym.

Walczą Aankour i Zając. Koniec już blisko!

Zmiana w Koronie. Wchodzi Mokrzycki w miejsce Przybyły.

Mecz potrwa przynajmniej 3 minuty dłużej.

Gospodarze jeszcze starają się odmienić losy meczu. Teraz w sytuacji sam na sam broni Małkowski.

Schodzi Pilipchuk. W jego miejsce Zająć (choć zdaniem spikera przez Wierchowcowa).

Teraz swoją szansę miała Nieciecza, ale nasi obrońcy wyjaśniają to.

Korona ciągle walczy, atakuje i chce gola nr 4.

Znów świetna akcja Grzelaka! Dośrodkowuje do Przybyły, ale ten się pogubił w polu karny. Do piłki dopadł Vanja Marković. Strzela, ale róg.

Padł w polu karnym Palanca, jednak nie ma karnego.

To była pierwsza bramka Nabila w Koronie!

Lubimy ten obrazek!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Możdżeń do Aankoura, a ten głową pokonuje Pilkarza!!!!! 3:1!!! BRAWO KORONA!

Bardzo aktywny jest na lewej stronie Grzelak. Ma asystę, teraz "zarobił" rożnego.

71.  minuta meczu i Termalica wykorzystała już trzy zmiany.

Pięknie piłkę dośrodkował Grzelak na głowę Pylypchuka i 2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I zapowiadane zdjęcie kibiców Korony:

Korona stara się kreować grę, Nieciecza się broni. Czeka na swoje szanse.

Trzydziesty metr do bramki. Wolny dla gospodarzy. Małkowski wyciągnął się jak struna, ale piłka mija słup. Uff.

Znów rożny Korony, ale znów nic z tego nie będzie.

Zmiana, Fryc za Stefanika.

Dośrodkowuje Palanca. Oddajemy strzał, ale za wysoko.

Świetnie odebrał piłkę Grzelak, pobiegł do przodu i po chwili zarobił rożnego.

Teraz tym bardziej szkoda tego karnego...

Czerwona kartka dla Plevy za faul na Pilipchuku. Gramy w przewadze!

Do piłki podchodzi Palanca i broni Pilarz. Strzał w prawą stronę i golkiper odbił piłkę...

KARNY DLA KORONY! Faulowany Pilipchuk!

Rożny dla Korony, ale nic z tego nie będzie.

"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz MKS gra" - niesie się po stadionie w Niecieczy. Zaraz dodamy zdjęcie.

Chwaliliśmy Palancę. Jak się okazuje jego dobra gra ma potwierdzenie w liczbach:

Tak dopingują kibice gospodarzy (fot. Paula Duda);

Piłkarze wybiegli z szatni. Zaczyna Termalica.

Przerwa 1:1. Gra Korony nie wyglądała źle, ale szkoda bramki w końcówce pierwszej połowy...

Ładna akcja Guilherme. Mijał piłkarzy Korony bez problemu. Jednak jego strzał złapał Małkowski.

Żółta dla Pilipchuka.

Groźnie Korona w ataku! Po dośrodkowaniu naszego zawodnika piłka przeszła Pilarza, ale nie było kogoś kto by skierował ją do siatki.

Gool dla Niecieczy. Wrzutka w pole karne. Strzela Jovanović... 1:1.

Tym razem strzelał Patrik Misak, ale też za wysoko.

;)

Groźnie strzelał Gergel, ale za wysoko. Uff!

Co ciekawe już trzeci raz Ekstraklasie Koronę prowadzi trener Grzesik. Wcześniej w 2013 kierował naszą drużyną w meczu z Lechem i ostatnio z Legią. Dwa razy były porażki, to teraz czas na wygraną. W końcu do trzech razy sztuka, prawda?

Wolny dla Korony. Pylypchuk krótko do Grzelaka, ale ten trafia w nogi obrońców.

Ładne rozciągnięcie gry na prawą stronę do Gabovsa. Dośrodkowanie Łotysza wybite na róg.

A asystował ten pan. Palanca jest dziś aktywny, podoba nam się jego gra.

Rożny dla Niecieczy, ale wybija Przybyła.

Takie obrazki chcemy oglądać częściej!

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Radek Dejmek głową kieruje piłkę do siatki! Korona 1, Nieciecza 0!!!!

Dośrodkowanie w pole karne, lekkie zamieszanie. Strzela Przybyła przewrotką, ale obok bramki.

Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki skacze Serhii Pylypchuk, ale piłka po jego strzale wędruje nad bramką. Szkoda, bo była realna szansa na gola.

Pamiętacie tego pana? Przyznamy, że wolelibyśmy widzieć go w koszulce w czarnych kolorach.

Dobra sytuacja Przybyła, ale zamiast strzelać podaje. Szkoda, bo piłkę wybijają defensorzy gospodarzy.

Dawid Guba znalazł się w dogodnej sytuacji, ale jego strzał mija bramkę Małkowskiego. Na trybunach jęk zawodu.

Rymaniak faulował jednego z zawodników Niecieczy. Wolny dla gospodarzy, ale na róg wybija Dejmek.

Wolny dla Korony, dośrodkowuje Palanca, ale obrońcy Termalicy wyjaśniają sytuację.

Ciekawostka:

Strzela Roman Gergel zza pola karnego, ale na posterunku Zbigniew Małkowski.

Możdżeń próbował strzału z dystansu, ale zupełnie mu to nie wyszło.

Utyka Miguel Palanca. Oby to nie było nic poważnego...

Wrzutka w pole karny Korony, ale wyjaśniają nasi obrońcy. Z kontrą wychodzi Nabil Aankour, ale jego podanie do Przybyły za mocne.

Zaczynamy!

15:27

W tym spotkaniu nie może zagrać zawieszony za kartki Ken Kallaste. W jego miejsce na lewej obronie Rafał Grzelak, a w środku w jego miejsce grają Mateusz Możdżeń oraz Vanja Marković.

15:26

W zespole z Niecieczy nie brakuje piłkarzy, którzy mają za sobą występy w Koronie. Oprócz Pavola Stano są to także Krzysztof Pilarz, Dariusz Trela (dziś poza składem), Vlastimir Jovanović. Trenerem bramkarz jest były golkiper Korony oraz ich trener Mariusz Mucharski.

15:22

Pamiętamy, że wiele z tych meczów rozegrał dla Korony!

15:20

Czekamy na piłkarzy!

15:17

Kwadrans do meczu! Po sześciu porażkach z rzędu czas na przełamanie złej passy. Jednak o punkty łatwo nie będzie! Z Niecieczy wita Wojciech Staniec!

14:46

Mecz rozpocznie się o godz. 15.30. Zapraszamy!

kkfan2016-11-05 18:17:39
Nie powinien pauzować bo dostał dwie żółte kartki a nie od razu czerwoną.
Koleszka2016-11-05 18:08:29
Ej pytanie. Dlaczego gral Palanca. Nie powinien pauzowac za czerwona kartke?