Vive Tauron Kielce

34:23 (18:10)

Gwardia Opole

19:54

To było klarowne i w pełni zasłużone zwycięstwo Vive Tauronu. Teraz trzymamy kciuki za mistrzów Europy w wyjazdowym pojedynku z MOL-Pick Szeged, który już w najbliższą niedzielę na Węgrzech. A za dzisiaj dziękuje już Marcin Długosz - dobrego wieczoru wszystkim kieleckim kibicom!

255. minuta (34:23)

Końcowa syrena!

59. minuta (34:22)

Przed nami ostatnia minuta!

56. minuta (34:21)

Aginagalde mógł podwyższyć wynik, ale wszedł w pole.

54. minuta (33:20)

"Każdy to powie! Trzynastokrotni mistrzowie!" - kieleccy kibice przypominają, ile tytułów ma ich Iskierka.

52. minuta (32:19)

Goście odblokowali swój licznik zdobytych bramek, ale oczywiście do kielczan im daleko. A teraz kolejny gol - Mariusz Jurkiewicz!

50. minuta (30:17)

O czas prosi trener przyjezdnych, Rafał Kuptel.

48. minuta (28:17)

Skrzydłowi kontrują, rozgrywający rzucają z drugiej linii - Gwardia jest bezradna.

45. minuta (25:17)

Ostatni kwadrans przed nami.

44. minuta (24:16)

W bramce mistrzów Polski chwilę temu pojawił się młody Krzysztof Markowski.

43. minuta (24:15)

Kielczanie kompletnie nie forsują tempa, a opolanie nie są w stanie przezwyciężyć zasieków podopiecznych Dujszebajewa. To nie jest zbyt ciekawe spotkanie, ale w pełni kontrolowane przez Vive.

39. minuta (24:13)

Tutaj nie ma już prawa wydarzyć się nic złego dla Vive. Strlek po kontrze na 24:13.

37. minuta (22:12)

Bardzo ładna akcja gości! Jankowski obraca się na kole i pokonuje Ivicia.

34. minuta (21:10)

Ależ ten Ivić jest zwinny między słupkami! Kolejna świetna interwencja Chorwata.

31. minuta (19:10)

Premierowe trafienie po przerwie przypadło Bieleckiemu.

0. minuta (18:10)

Zaczynamy drugą połowę!

255. minuta (18:10)

Co tu dużo mówić... Inaczej się to nie przedstawia :)

Przerwa! Vive kontroluje spotkanie i spokojnie prowadzi różnicą ośmiu bramek.

30. minuta (18:10)

Sprytny lob Mateusza Jankowskiego pokonał Filipa Ivicia

27. minuta (17:8)

Pierwsze pudło zawodnika gospodarzy z "siódemki". Autorem Darko Djukić.

26. minuta (17:7)

Tym razem do rzutu karnego podchodzi Dean Bombac. Bramka i już 10 trafień przewagi Vive!

23. minuta (16:7)

"Manu" w swoim stylu - kapitalna wkrętka skrzydłowego!

22. minuta (15:7)

Sprytny rzut Mateusza Morawskiego i Filip Ivić pokonany po raz siódmy w tym meczu.

21. minuta (14:6)

Ależ akcja Bombaca ze Strlekiem! Piłka oczywiście ląduje w bramce Gwardii.

19. minuta (12:6)

I mamy! Strlek bezlitosny w kontrze.

18. minuta (11:6)

Kolejne dwa trafienia Vive. Pięć bramek to już bezpieczna przewaga, ale oczywiście liczymy na więcej!

16. minuta (9:6)

Ivić broni karnego! A jak połowy połowy, to - a jakże - zmiany. Na parkiecie meldują się m.in. Bombac, Strlek i Jurkiewicz.

15. minuta (9:6)

Kolejna "siódemka", ponownie skutecznie wykonana przez Reichmanna.

14. minuta (8:6)

Lijewski do Aginagalde i Bask bez większych problemów pokonuje Malchera.

11. minuta (7:5)

Michał Lemaniak sprytnie między rękoma Filipa Ivicia, ale to wciąż Vive jest na prowadzeniu.

10. minuta (7:3)

Co może oznaczać zbitka "Kontra, Ivić, Reichmann"? Ano właśnie, dobrze myślicie... :) Gol!

8. minuta (5:3)

Nawet Karol Bielecki nie zawsze wszystko rzuca skutecznie... Tym razem po jego próbie z drugiej linii lepszy Malcher. Dla opolan trafia natomiast Karol Siwak.

6. minuta (5:2)

Pierwszy w tym meczu rzut karny dla Vive. Siedem metrów od bramki Gwardii ustawia się Reichmann iiii... gol! Niemiec podwyższa prowadzenie kielczan.

4. minuta (3:1)

Vive zaczyna klasycznie - od budowania przewagi.

2. minuta (1:0)

Ale i tak pierwsze słowo w tym meczu należy do Vive! A konkretniej do Julena Aginagalde.

Na początek Malcher lepszy od Zormana.

I zaczynamy lada chwila! Vive na początek w ataku w składzie Ivić - Jachlewski, Bielecki, Zorman, Lijewski, Reichmann, Aginagalde. Gotowy do wejścia do defensywy Kus.

19:09

Jesteście ciekawi, kto ile bramek rzucił w pierwszej połowie? Zatem bardzo prosimy:

Vive Tauron: Ivić, Markowski - Vujović, Walczak, Reichmann 3, Kus, Aguinagalde 2, Bielecki 2, Jachlewski, Strlek 3, Lijewski 1, Jurkiewicz 3, Paczkowski 2, Zorman, Bombac 2, Djukić

Gwardia: Zembrzycki, Zając, Malcher - Lemaniak 2, Adamski 2, Siwak 1, Łangowski 1, Bąk, Komisarczuk, Tarcijonas, Mokrzki, Stańko, Jankowski 2, Zadura, Morawski 2, Przybysz

18:31

Jeszcze hymn Superligi...

18:29

Są już mistrzowie Polski!

18:27

Na parkiecie pojawia się Gwardia Opole, w której występuje m.in. były reprezentant Polski, Adam Malcher.

18:22

Dziś w składzie mistrzów Polski nie ma kilku czołowych zawodników - Sławomira Szmala, Michała Jureckiego i Piotra Chrapkowskiego. No ale kielczanie i tak powinni dać radę. Prawda?

18:18

Na razie jak widać - raczej spokojnie

18:16

Dobry wieczór z Hali Legionów! Przed nami kolejne spotkanie PGNiG Superligi. Dzisiaj w jaskini lwa gości Gwardia Opole. Jak zaprezentuje się Vive Tauron Kielce? Witam, zapraszam - Marcin Długosz!

17:53

Mecz rozpocznie się o godz. 18.30.

abcd2016-10-04 19:51:05
Iskierka nie ma 13 tytułów.Vive ma 13 złotych medali, a prowadzaćy niech wraca do kopaczy.