Pick Szeged

26:27

Vive Tauron Kielce

255. minuta (26:27)

Chylimy czoła przed żółto-biało-niebieskimi! I bardzo się cieszymy, gratulujemy. Piękne zwycięstwo Vive osiągnięte w samej końcówce spotkania. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec II.

59. minuta (26:27)

CUPIĆ GOL!!! WYGRYWAMY W SZEGED!!!

58. minuta (26:26)

A jednak remis...

57. minuta (26:27)

Prowadzimy! Jurecki!

56. minuta (25:25)

Musa znakomicie na kole! Remis!!!

55. minuta (25:24)

Już tylko strata jednego gola!

54. minuta (24:22)

Dobra akcja Cupicia i celny rzut.

52. minuta (24:21)

Cały czas Pick utrzymuje trzybramkową przewagę.

50. minuta (22:19)

Mamy problemy techniczne, dlatego będziemy mogli aktualizować tylko wynik.

46. minuta (22:19)

Z karnego trafia Bilecki!

45. minuta (22:18)

Faulowany Musa i mamy rzut karny!

44. minuta (22:18)

Świetnie grają po przerwie Węgrzy. Trafia Bombac.

43. minuta (21:18)

KÄLLMAN! Kolejny skuteczny rzut gracza Picku. Przegrywamy trzema bramkami.

42. minuta (20:18)

Bielecki! Nad blokiem rzucił teraz gracz Vive i Wyszomirski pokonany. 20:18

42. minuta (20:17)

Agresywni w obronie Węgrzy. Kompletnie bezradni gracze Dujszebajewa.

41. minuta (20:17)

Gramy w przewadze, mimo to bramkę zdobywają gospodarze.

40. minuta (19:17)

Kara dwóch minut dla gracza Picku! Mylą się jednak gracze Vive. Niesamowicie skuteczny Wyszomirski.

39. minuta (19:17)

Ze skrzydła trafił Prodanovic. Kielczanie w ataku!

39. minuta (18:17)

Dobrze teraz Tkaczyk! Panowie, musimy gonić.

37. minuta (17:16)

Ivan Cupic! Przełamaliśmy passę Wyszomirskiego!

36. minuta (17:16)

Duża lekkość w grze Picku. 17:15 ! Panowie, do boju! W naszej bramce Szmal!

35. minuta (16:15)

Przegrywamy! Słabo weszli w drugą połowę gracze Vive. Brakuje nam skuteczności, znowu myli się Lijewski.

Mamy remis - nieskutecznie kielczanie, a dla Węgrów rzuca Zubai.

34. minuta (14:15)

Skutecznie też gracze Picku!

33. minuta (14:15)

Fantastycznie teraz Lijewski. Jak to mówią - do trzech razy sztuka - po dwóch niecelnych rzutach skurtecznie z drugiej linii.

32. minuta (13:14)

Wracamy po przerwie - bramki dla gości zdobył Zsolt Balogh

255. minuta (11:14)

Koniec pierwszej częśći spotkania. Przeważają kielczanie i w pełni zasłużenie prowadzą 11:14.

30. minuta (11:14)

Zamurował bramkę Piotr Wyszomirski, powstrzymał Jachlewskiego, który dobrze wybiegł do kontrataku.

Przy piłce wicemistrzowie Węgier, sekundy do końca.

29. minuta (11:14)

Ważna interwencja Sego, a Karol Bielecki odpowiada strzałem w słupek.

28. minuta (11:14)

Z drugiej linii trafił teraz Jurecki. Świetna akcja i świetny rzut "Dzidziusia"!

28. minuta (11:13)

Gramy w osłabieniu, więc zdecydował się Dujszebajew na zdjęcie bramkarza. W jego miejsce Cupić. Nieskutecznie jednak Bielecki.

27. minuta (10:13)

Bronią teraz w osłabieniu kielczanie i mamy rzut karny dla Picku. Nie myli się Bombac i zdobywa swoją pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu.

26. minuta (9:13)

Kara teraz dla Piotra Grabarczyka.

Na koło zagrali gospodarze i bramkę zdobywa Vranjes. Odpowiada szybko Bielecki. Kapitalny strzał z 12 metra!

25. minuta (8:12)

Dobrze prezentuje się też dzisiaj Wyszomirski. Zatrzymał teraz rzut ze skrzydła.

24. minuta (8:12)

Nie dają rozwinąć skrzydeł dzisiaj kielczanie. Bardzo dobra gra podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, który teraz bierze czas.

Pokonany Wyszomirski. Ze skrzydła trafia Denis Buntić.

23. minuta (8:11)

Zablokowany teraz Jurecki! W odpowiedzi gracze Picku i mamy... rzut karny. Broni jednak Marin Sego!

22. minuta (8:11)

Łatwo stracona teraz bramka. Po kontrataku trafiają gospodarze.

21. minuta (7:11)

Mamy rzut karny po faulu na Piotrku Grabarczyku. Myli się jednak Buntić. Cieszy się teraz Wyszomirski.

20. minuta (7:11)

No i doczekaliśmy się występu Polaka w barwach gospodarzy. Na boisku Piotr Wyszomirski.

Szczęśliwie teraz Grzesiek Tkaczyk. Pogubił się trochę Sierra.

19. minuta (7:11)

Tkaczyk do Jureckiego, ten do Musy i Sierra pokonany. Szybko odpowiedzieli jednak gospodarze.

18. minuta (6:9)

Przedarł się teraz Garcia Parrondo i zdobył szóstą bramkę dla Picku.

18. minuta (5:9)

Ukarany żółtą kartką Denis Buntić. Rzyt wolny z dziewiątego metra dla gospodarzy.

17. minuta (5:9)

Wyśmienicie spisuje się dzisiaj Marin Sego. A bramkę dla kielczan zdobywa Michał Jurecki.

16. minuta (5:8)

Minął kwadrans i nowe siły na boisku po stronie Vive Tauronu Kielce. Zmiany od razu przyniosły efekt, dobra kontra kielczan, ale fatalnie myli się Cupić.

Wziął teraz czas trener Pastor.

15. minuta (5:8)

Oj, po raz kolejny dobrze Lijewski. Zagrał na skrzydło do Strleka, a ten w takich sytuacjach się nie myli!

14. minuta (5:7)

W swoim stylu teraz Bielecki. Huknął jak z armaty! 5:7 dla kielczan!

14. minuta (5:6)

Garcia Robrledo fauluje teraz w ataku. Rozgrywają piłkę kielczanie, jednak celowym zagraniem nogą przeszkodził im Blazević. Dwie minuty!

13. minuta (5:6)

Trudniej zdobywa się teraz bramki kielczanom, poprawili grę w obronie gracze Picku.

12. minuta (5:6)

Indywidualna akcja Tkaczyka, ale ogromną klasę potwierdza hiszpański bramkarza Picku Szeged. Mylą się też gospodarze i po raz kolejny w ataku Vive Tauron Kielce.

11. minuta (5:6)

Kapitalny wyrzut Sierry i po raz kolejny trafia Prodanović!

10. minuta (4:6)

W ataku pozycyjnym teraz gospodarze. Strzał Bombaca broni bez trudu Sego.

9. minuta (4:6)

Zdobył teraz bramkę Zubai, ale sędziowie nie uznają tego gola. Radzą sobie Mistrzowie Polski z atakami wicemistrzów Węgier.

7. minuta (4:6)

W siedmiu atakują teraz gospodarze - bez bramkarza. Pomysł okazał się skuteczny - strzela Anscin. Szybko odpowiada Lijewski!

6. minuta (3:5)

Dwie minuty kary dla Zubai, który trzymał Muse. Zmieścił teraz piłkę w bramce Cupić. Dobrze grają kielczanie!

5. minuta (3:4)

Po dobrej interwencji Sego do piłki dopadł Prodanović i bramka dla gospodarzy.

5. minuta (2:3)

No i ze skrzydła trafił Prodanović! Teraz w ataku kielczanie.

4. minuta (1:3)

No i nie myli się Bielecki. Zaraz potem dobre pdanie Cupica i wykańcza to Chrapkowski. Prowadzimy 3:1!

3. minuta (1:1)

Faulowany Lijewski i mamy rzut karny! Faulował Chorwat, Alen Blazevic

2. minuta (1:1)

No i mamy wyrównanie. Garcia Robledo z drugiej lini, wyczuł intencję Sego, ale nie dał rady obronić.

1. minuta (0:1)

Rozpoczęliśmy. Szybka kontra kielczan - Lijewski do Musy i 1:0!

16:31

Spotkanie poprawadzi dwójka sędziowska z Czech - Vaclav Horacek oraz Jiri Novotny. Delegatem natomiast Grek, Sotiris Migas.

16:27

Poprzednie spotkanie obu zespołów zakończyło się zwycięstwem kielczan. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa na początku października wygrali w Hali Legionów  z Pick 37:32.  A na hali - hymn Ligi Mistrzów.

16:20

W kieleckiej ekipie nastroje bojowe. Walkę do końca obiecywał Piotr Chrapkowski -Przed nami ciężkie zadanie, ale jak najbardziej do wykonania. Musimy od początku do końca prowadzić swoją grę. Idzie nam ostatnio nieźle. Po wynikach widać, że jesteśmy w dobrej formie - powiedział nam przed spotkaniem rozgrywający.

16:13

Ciężkie warunki pracy dla mediów są na Węgrzech. Brak trybuny prasowej, problemy z internet i - co najgorsze - z prądem. Jakoś sobie jednak poradzimy.

16:10

Na rozgrzewce pojawili się już szczypiorniści Vive Tauron Kielce. Na pewno są świadomi, jak ciężki mecz przed nimi.

16:06

Już za chwilę ostatni w tym roku mecz Ligi Mistrzów piłkarzy Vive Tauron Kielce. I to mecz niezwykle ciakawy - spotkanie na szczycie grupy D. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa zmierzą się bowiem z Pick Seged. Na relejaclę z tego spotkania zaprasza Wojciech Staniec II.