VIVE WYGRYWA LIGĘ MISTRZÓW!!!!!! ZA UWAGĘ DZIĘKUJE WOJCIECH STANIEC.

Cupić obroniony przez Alilvocia.

70. minuta (35:35)

Będą karne.

70. minuta (35:34)

Veszprem długo w ataku. Vive bronią jak gladiatorzy. Dwie minuty dla Chrapkowskiego na 13 sekund przed końcem.

69. minuta (35:34)

Mniej niż minuta do końca.

EMOCJE SIĘGAJĄ zenitu, więc jak nam się jakaś literówka trafi - wybaczcie. Vive atakuje. Rzućcie! Rzućcie! AGINAGALDE!

68. minuta (34:34)

Ofens Veszprem. Piłka dla Vive. 1:59 do końca.

Dwie i pół minuty do końca.

Gramy w komplecie. Rzuca Lijek!

67. minuta (33:34)

Strata Vive, do pustej bramki trafia Nagy.

66. minuta (33:33)

Karny dla Veszprem. KASA - krzyczą kibice z Kielc. DAWAJ SŁAWEK!!!! Obronił!

BRONIĆ KIELCE!!!! Obronili! REMIS! STRLEK!

0. minuta (32:33)

Zaczyna Veszprem.

65. minuta (32:32)

Dwie minuty dla Jureckiego. 15 sekund do końca pierwszej części dogrywki. Atakuje MVM. Trafia Ilić.

Jurecki!!!!!

64. minuta (31:32)

Nagy trafia.

63. minuta (31:31)

Trafia Jurecki! BRONIMY TERAZ!!!!

63. minuta (30:31)

Lijewski próbuje lobować, ale broni Alilović. Kontra Ugalde i gol...

62. minuta (30:30)

Broni Szmal, ale dobija Ugalde. Remis.

61. minuta (30:29)

Jachlewski! Prowadzimy!!!!

61. minuta (29:29)

Vive zacznie dogrywkę w ataku. "Jesteśmy z Wami" - niesie się po Lanxess Arenie.

0. minuta (29:29)

Dogrywka trwa dwa razy po pięć minut. Jeżeli to nie wyłoni zwycięstwa. Mamy karne...

60. minuta (29:29)

LIJEWSKI!!!!!!!!!! MAMY DOGRYWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

60. minuta (28:29)

MAMY PIŁKE! Jeszcze 10 sekund. Czas dla Dujszebajewa.

36 sekund do końca. Czas dla Veszprem.

59. minuta (28:29)

Znów karny dla Vive. Strlek kontra Alilović. MANU RZUĆ! BŁAGAMY!!! Nie udało się.

58. minuta (28:29)

Trafia Ilić. Pierwsza bramka od bardzo dawna MVM.

58. minuta (28:28)

Karny! Vive ma szansę na prowadzenie!!!! Broni Alilović. ALE WALCZYMY DALEJ!

57. minuta (28:28)

BRONI KASA!!! BRAWO SŁAWEK!!!

56. minuta (28:28)

Karny na remis. Karol Bielecki. Rzuć Kola! Rzuć!!! RZUCIŁ!!!!

56. minuta (26:28)

MVM gra w osłabieniu. I Veszprem traci piłkę. Mamy piłkę na remis.

55. minuta (26:28)

ZORMAN!!! Już tylko jedna! DAWAJ DAWAJ!!!!

54. minuta (26:28)

Ofens! Atakujemy! Brawo Kielce! Brawo Vive!

BIELECKI! Jest 26:28, a było 19:28. 9 bramek z rzędu VIVE!

53. minuta (25:28)

Piłka znów dla Vive! Super zmianę dał Mateusz Jachlewski, który gra na jedynce w obronie! Mamy szansę dojść MVM na dwie bramki!

52. minuta (24:28)

Piłka znów dla nas! Jurecki!!! Odrabiamy! Siedzący pod nami dziennikarze jeszcze chwilę temu byli pewni zwycięstwa. A tymczasem Vive wraca do gry! Brawo panowie!

51. minuta (24:28)

Rzuca Aginagalde! Jeszcze cztery bramki straty! Tak grające jak w tym fragmencie meczu Vive może to odrobić. Czas dla MVM.

51. minuta (23:28)

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! Znów bramka Reichmanna! Węgrzy wycofali bramkarza. Ich akcja okazała się nieskuteczna, do piłki dopadł Niemiec i mamy bramkę! A po chwili znów Szmal!

49. minuta (22:28)

Brawo! Brawo! Znów Reichmann. Vive odrabia straty!

48. minuta (21:28)

Piękna akcja Vive! Piłka trafia na skrzydło do Reichmanna, który jest faulowany. Tobias rzucił bramkę, ale potrzebuje pomocy masażystów. Może jednak kontynuować grę. Dwie minuty kary otrzymuje zawodnik Veszprem.

46. minuta (19:24)

Vive rzuciło dwie bramki, ale i tym samym odpowiedzieli Madiarzy! Do końca meczu kwadrans! Walczyć Kielce!

44. minuta (19:24)

Dwie bramki z rzędu dla Vive! Ich autorem Tobias Reichmann!

43. minuta (17:24)

"Gramy do końca" - skandują kieleccy kibice. Vive przegrywało ośmioma bramkami, ale kontrę na bramkę zamienił Ugalde. Kielczanie w bardzo ciężkiej sytuacji.

42. minuta (17:24)

Trafia Bielecki!

41. minuta (16:24)

Dwie minuty kary tym razem dla Ivana Sliskovicia.

Tracimy bramkę i Uros Zormana. Dwie minuty kary.

40. minuta (16:23)

Przed chwilą rzut Bieleckiego trafił w poprzeczkę.

39. minuta (16:23)

Vive przegrywa już siedmioma bramkami. O czas prosi Dujszebajew.

38. minuta (15:21)

Rośnie przewaga Węgrów.

35. minuta (15:19)

Boisko z grymasem na twarzy opuszcza Lijewski.

34. minuta (15:18)

Strlek jako bramkarz rzuca bramkę!

33. minuta (14:18)

Karol Bielecki potężnie w drugiej linii!

31. minuta (13:18)

W walce o piłkę jakiegoś urazu nabawił się Krzysiek Lijewski. A Andreas Nilsson podwyższa prowadzenie MVM.

0. minuta (13:17)

Dostaliśmy zdjęcia od Patryka Ptaka. Tak wyglądali kieleccy kibice podczas prezentacji:

255. minuta (32:33)

Przegrywamy a to MVM zacznie drugą połowę. Ale damy radę!

255. minuta (13:17)

Drugą połowę zacznie Veszprem.

30. minuta (13:17)

Jeszcze bramka dla Veszprem. Do przerwy przegrywamy 13:17.

30. minuta (13:16)

Karny dla Vive. Do bramki Veszprem wchodzi Alilović i musi wyciągnąć piłkę z sieci.

29. minuta (12:16)

Szkoda, bo Laszlo Nagy rzuca bramkę.

27. minuta (12:15)

Niestety tracimy dwie bramki i znów trzeba odrabiać straty.

25. minuta (12:13)

Tobias Reichmann już tylko jedna bramka straty!

25. minuta (11:13)

Znów Julek! Walczymy!

23. minuta (10:12)

Julen Aguinagalde! Powoli znów odrabiamy straty!

22. minuta (9:12)

Przedziera się Zorman i jest bramka. Słoweniec potrzebuje pomocy masażystów.

21. minuta (8:11)

Szybka kontr Vive i bramka Strleka!

20. minuta (7:11)

Faulowany Zorman. Karny dla Vive! Reichmann obroniony przez Miklera.

19. minuta (7:11)

Ofens Zormana. MVM odskakuje znów na cztery trafienia.

18. minuta (7:10)

Czas dla trenera Tałanta Dujszebajewa.

17. minuta (7:9)

Przegrywaliśmy już czterema, ale jest - 2. Vive nie daje odskoczyć Węgrom.

16. minuta (6:8)
15. minuta (5:8)

Reichmann z karnego pokonuje Miklera.

12. minuta (3:5)

Krzysiek Lijewski!

10. minuta (2:4)

Karol Bielecki potężnie rzuca z drugiej linii!

8. minuta (1:4)

Kolejna kara dla MVM. Tym razem Terzić.

6. minuta (1:3)

Pierwszą bramkę w finale Ligi Mistrzów dla Vive Tauronu rzuca Krzysztof Lijewski!

5. minuta (0:2)

Czysta pozycja Cupicia, ale broni Mikler.

4. minuta (0:2)

Dwie minuty dla Timuzsina Szucha za faul na Aguinagalde.

3. minuta (0:2)

Nerwowy początek meczu w wykonaniu Vive Tauronu. Teraz znów Palmarsson pokonuje Szmala. Pierwsza bramka powinna dodać kielczanom pewności.

2. minuta (0:2)

Palmarsson dla MVM.

1. minuta (0:1)

Zaczynamy od straty, a Andreas Nilsson pokonuje Szmala.

0. minuta (35:35)

Trafił!!!! MAMY TO!!!!!!

Trafia Palmarsson. Remis. Teraz rzuca Aginagalde. Jak trafi Mamy Ligę Mistrzów.

Reichmann pokonał Miklera! 3:2 dla VIVE.

Szmal broni Terzicia.

Bielecki trafia. 2:2.

Slisković trafia. 2:1 dla Veszprem.

Strlek pokonuje Alilovicia. 1:1.

Ilić pokonuje Szmala. 1:0 dla Veszprem.

Siedemdziesiąt minut walki, siedemdziesiąt bramek. Remis 35:35.

Rzuty karne zdecydują o tym kto wygra Ligę Mistrzów. Co za historia.

Vive zacznie w ataku, kielczanie w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Zorman, Jurecki, Jachlewski, Aguinagalde!