Bramka dla PSG i dwie minuty dla Paczkowskiego.

Przełamaliśmy Omeyera! Jest bramka Aguingalde!

Omeyer dokonuje cudów w bramce.

38. minuta (18:16)

Siedem minut bez bramki PSG w tej połowie. Vive ma piłkę i szansę na plus 3!

36. minuta (18:16)

Karny dla Vive. Bielecki kontra Omeyer. Francuz broni karnego i dobitkę. Jaka szkoda!

Tracimy piłkę, ale po chwili broni Szmal. Więc Vive znów w ataku :)

34. minuta (18:16)

Karny dla PSG. Rzuca Hansen, BRONI KASAAAAAA!!!!!

Długo w ataku PSG. Niestety, dwie minuty dla Jureckiego za atak na Karabaticia. To już druga kara "Dzidziusia".

33. minuta (18:16)

Mateusz Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachlewski!

31. minuta (17:16)

Michał Jurecki! Pierwsze prowadzenie w meczu!!!!

31. minuta (16:16)

Drugą połowę Vive zaczyna w ataku. Kielczanie grają w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Jurecki, Zorman, Jachlewski, Aguinagalde.

0. minuta (16:16)
255. minuta (16:16)

Zabrakło czasu. Remis po pierwszej połowie.

30. minuta (16:16)

Znów Szmal!!!! Dwadzieścia sekund do końca pierwszej połowy. Czas dla Dujszebajewa!

29. minuta (16:16)

Niestety Omeyer też broni.

28. minuta (16:16)

Broni Szmal!

Dwie minuty dla Mateusza Kusa za atak na twarz Narcissa. Czas dla PSG.

Odpowiada Strlek!

27. minuta (15:16)

Lijewski rzuca, ale piłka po rękach Omeyera trafia w poprzeczkę. Szybka akcja PSG i karny. Szmal kontra Hansen. Górą Duńczyk.

26. minuta (15:15)

Świetnie gra Michał Jurecki! Po chwili broni Szmal! Mamy szansę na prowadzenie!

25. minuta (14:14)

Dwie minuty kary dla Mateusza Kusa. Kolejna dziwna decyzja niemieckich sędziów...

Zdenerwowany jest Dujszebajew. Sędziowie odgwizdali tylko wolny. Trener Vive chciał kary dla gracza PSG. Kary nie ma, ale jest bramka Karola Bieleckiego.

24. minuta (13:14)

Rozpędzony jest Hansen. Trudno go zatrzymać. Ma już osiem bramek.

22. minuta (12:13)

Francuzi rzucają dużo bramek. Ale kielczanie nie są gorsi! Teraz świetne trafienie zaliczył Reichmann.

21. minuta (11:12)

Bramka za bramkę. Mikkel Hansen rzucił właśnie swoją siódmą bramkę!

20. minuta (10:10)

Szybka akcja Vive, Lijewski przedziera się przez obronę PSG! BRAMKA!

19. minuta (9:10)

Karny dla Vive. Reichmann pokonuje Omeyera!

19. minuta (8:10)

Rzuca Reichmann, ale był podcinany. Potrzebuje teraz pomocy medyków. Sędziowie w tej akcji nie widzieli karnego. Całe szczęście, Sławek Szmal obronił kontrę Honrubii.

18. minuta (8:10)

Była szansa na remis, ale PSG wychodzi z zabójczą kontrą.

17. minuta (8:9)

Przedarł się Jurecki, ale błyskawicznie odpowiada Hansen. Kibice z Kielc bardzo głośno wspierają swój zespół.

17. minuta (6:8)

Rzuca Lijewski, według sędziów faulu nie było... Kontra Paryżan i bramka. Szkoda.

16. minuta (6:7)

Dwie minuty kary dla Chrapkowskiego i karny dla PSG. Rzuca Hansen.

15. minuta (6:6)

Broni Szmal! Rzuca Cupić! Straty odrobione!

14. minuta (5:6)

Kielczanie "wyczyścili" Aginagalde był sam. Piłkę podał mu Bielecki i mamy bramkę!

14. minuta (4:6)

Dwie minuty kary dla Nikoli Karabaticia. Vive w ataku.

13. minuta (4:6)

Vive w osłabieniu odzyskuje piłkę. Kielczanie grają długo w ataku. Ale nie udaje im się zdobyć bramki. Jednak dwie minuty przetrwali bez straty bramki.

10. minuta (4:6)

Koronkowa akcja Francuzów, piłka wędruje na prawe skrzydło do Abalo. Odpowiada Lijewski i dwie minuty dla naszego zawodnika. Cieszył się on ze zdobycia bramki i trącił piłkę wyrzucaną przez Omeyera...

10. minuta (3:5)

Bardzo ładnie rozegrana akcja Vive, ale niestety broni Omeyer.

8. minuta (3:5)

Strata Vive, faulowany Vori... Karny dla PSG. Hansen kontra Szmal. Górą Duńczyk.

7. minuta (3:4)

Bramka dla PSG, Hansen z środka.

6. minuta (3:3)

Bramka za bramkę! Abalo dla PSG, Zorman dla Vive!

5. minuta (2:2)

Onufrienko dla PSG. Po chwili karny dla Vive. Cupić lepszy od Omeyera!

3. minuta (1:1)

Teraz "dwójka" dla Jureckiego.

Dwie minuty dla Voriego. Vive długo w ataku, ale wyrównuje Zorman!

2. minuta (0:1)

Żółta kartka dla Karabiticia. Jurecki musi zmienić koszulkę, gdyż porwał mu ją Karabatić.

Piłka na koło do Voriego i PSG prowadzi 1:0.

1. minuta (0:1)

Prezentacja była nieziemska!

Vive w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Kus, Jurecki, Zorman, Jachlewski. Do ataku będzie wbiegał Julen Aginagalde. Francuzi zaczynają w ataku.

"Gramy u siebie" - niesie po całej Lanxess Arenie.

15:14

Jeszcze hymn Ligi Mistrzów!

15:13

Nasi już na boisku. A na pierwszym tle puchar za zwycięstwo w Lidze Mistrzów!

15:09

Zaczynamy prezentację! Na początek Vive Tauron Kielce!

15:07
15:05

Ma w sobie Paweł Papaj moc! Uwielbiamy go słuchać!

15:01

Zaczyna się ceremonia otwarcia turnieju Final4.

15:00

Atmosfer już jest bardzo gorąco. Paweł Papaj stoi pod sektorem fanów z Kielc, i co chwilę zachęca do głośnego dopingu. Robi to też jego odpowiednik z klubu z Paryża, ale z miernym skutkiem. W Lanxess Arenie słychać tylko doping kibiców z naszego miasta!

14:57

Wszyscy zastanawiali się czy zagra dziś Marin Sego. Chorwat jest w składzie i być może pojawi się na parkiecie. Przed meczem na rozgrzewce kibice skandowali jego imię i nazwisko.

14:55

Dwadzieścia minut do meczu. To co mieli zrobili, teraz przyjechali po marzenia. Teraz zawodnicy Vive Tauronu, a także kibice marzą o zwycięstwie w Lidze Mistrzów! Na relację zaprasza Wojciech Staniec.