Orlen Wisła Płock

26:33

Vive Tauron Kielce

19:24

Zostańcie z CKsportem, bo dzisiaj się będzie niezwykle dużo działo na naszym portalu! I pamiętajcie - za chwilę transmisja na żywo z dekoracji! Za całe Final Four dziękuje już Wam Wojciech Staniec!

19:22

Za chwilę dekoracja, zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie przeprowadzimy transmisję na żywo z niej! Vive na tronie!

19:22

Ale radość naszych szczypiornistów! Puchar jest nasz! Brawo!

19:21

Udało się po raz kolejny! Mamy Puchar Polski!

60. minuta (26:33)

Mamy to!

59. minuta (25:32)

Sprytnie starał sie zagrać za plecami Tkaczyk, ale nie zrozumieli się z Lijewskim. Minuta do końća!

58. minuta (25:32)

No i "Kasa" kapitalnie! Piłka w naszych rękach.

Mocno upadł teraz Sego i mocno cierpi. Do bramki wszedł Szmal.

57. minuta (25:32)

Jeszcze Thiago Rocha, ale to my teraz spokojnie rozgrywamy. A co niesie się po całej Warszawie? "Puchar jest nasz!" z kieleckiego sektora. Potwierdza to tylko Cupić wspaniałym trafieniem.

56. minuta (24:31)

Jeszcze dwie minuty dla Tkaczyka, a do końca niespełna cztery minuty. Ale tu jest głośno - i jedni i drudzy nie odpuszczają.

Strlek! Na kieleckich sektorach jest już święto!

55. minuta (24:30)

Ale to trafił Bielecki! Tego pucharu już nic nam nie odbierze!

54. minuta (24:29)

Wisła bez bramkarza, traci piłkę w ataku. Tkaczyk sprytnie zagrał do Strleka, a ten pędził już na bramkę. W ostatniej chwili pomiędzy słupkami stanął jeszcze Michał Daszek, ale Strlek był bezbłędny.

54. minuta (23:28)

Denerwuje się trener Dujszebajew, za co został ukarany żółtą kartką. W międzyczasie kara dla Ghionea! Wisła w osłabieniu.

53. minuta (23:28)

Meksykańska fala na trybunach! Atmosfera jest naprawdę przyjemna, dodatkowo niezły mecz. Czego chcieć więcej?

Czas dla Vive.

Valentin Ghionea trafi czwarty raz dzisiaj! Tylko pięć bramek przewagi naszych.

52. minuta (22:28)

Kielce w osłabieniu, walczymy w ataku bez bramkarza i to się udaje! Skutecznie Zorman!

51. minuta (22:27)

Oprawa Płocka.

Dwie minuty dla Kusa, a to akurat trzecie upomnienie dla tego zawodnika.

50. minuta (21:27)

A kibice z Płocka odpali właśnie pirotechnikę. A na parkiecie? Nieskutecznie Vive i szybka kontra Wisły.

49. minuta (20:27)

Karol Bielecki! Ależ to była petarda z drugiej linii, kapitalnie.

48. minuta (20:26)

Ale "Nafciarze" nie odpuszczają. De Toledo trafia z drugiej linii.

48. minuta (19:26)

I ten drugi bez trudu trafia teraz do siatki.

48. minuta (19:24)

Zmiany w Vive. Na prawym rozegraniu Paczkowski, a w środku Grzesiek Tkaczyk

W natarciu Wisła, co przynosi rezultat. Trafia Wiśniewski ze skrzydła.

46. minuta (18:25)

Dwie minuty kary tym razem dla zawodnika Orlen Wisły, Miljana Pusicy. Na parkiecie pojawia się Grzegorz Tkaczyk. A bardzo ważną bramkę rzuca Karol Bielecki!

45. minuta (18:24)

Vive musi sobie radzić bez Krzyśka Lijewskiego, który jest opatrywany za ławką rezerwowych. Dobrze, bo od zdobycia bramki zastąpił go Paweł Paczkowski.

42. minuta (17:23)

Czerwona kartka dla Piotra Chprakowskiego. Jest to wynik trzeciej kary dwóch minut.

41. minuta (15:22)

Indywidualna akcja Lijewskiego! Kapitalnie minął defensywę i bez trudu skierował piłkę do siatki! Po chwili odpowiada Wisła, ale agresywny Kus. Dwie minuty dla naszego obrotowego.

40. minuta (15:21)

I po raz kolejny Zhitnikov pod tułowiem upadającego Sego! Sześć bramek przewagi kielczan.

39. minuta (14:21)

Dla Wisły trafia Zhitnikov, a po chwili obok bramki rzuca Lijewski.

38. minuta (13:21)

Reichamann w dogodnej pozycji, ale fatalnie się myli. Szkoda, bo to byłaby już niezwykle wysoka przewaga.

37. minuta (13:21)

Dwie minuty dla Racotea! "Nafciarze" w osłabieniu.

36. minuta (13:21)

Siódma bramka w dzisiejszym meczu, a generalnie dwudziesta pierwsza dla całej drużyny! Michał Jurecki!

35. minuta (13:21)

Kolejna oprawa naszych kibiców, którzy dzisiaj również w świetnej formie.

34. minuta (13:20)

Nie radzi sobie Wisła z nasza obroną, nie radzi sobie! Kolejna nieudana akcja!

33. minuta (12:20)

Nie wiemy, kto był w tej akcji sprytniejszy. Podający Jurecki czy wykańczający akcję z koło Julen Aguinagalde. Fakt jest jedne - kolejna bramka dla Kielc!

32. minuta (12:19)

W przerwie jeszcze zmiana w bramce. Całe pierwsze trzydzieści minut bronił Sławek Szmal, a teraz pomiędzy słupkami jest Martin Sego.

Atak jednak nieskuteczny, w ataku jest już Wisła, ale my stawiamy naprawdę solidny opór.

31. minuta (12:19)

Zaczęło się, gramy! Atakuje Vive!

0. minuta (12:19)

Pojawiają się na parkiecie zawodnicy obu ekip, w głośnikach zaś Bon Jovi. Początek drugiej połowy za dosłownie kilka chwil.

Ależ to będzie pomeczowa galeria! Mamy dla was jej przedsmak. Świetne zdjęcia Patryka Ptaka.

255. minuta (12:19)

Myli się jeszcze de Toledo! I koniec pierwszej połowy!

29. minuta (12:19)

Dwie minuty dla Kusa! Do końca pierwszej części sekundy.

No i to wykorzystują kielczanie. Szybki atak i szybki gol Strleka.

28. minuta (12:18)

Jose de Toledo trafia dla Płocka. Na trybunach zaś wspaniała fiesta.

27. minuta (11:17)

Szybka odpowiedź Tiago Rocha! Bramka z koła.

27. minuta (10:17)

Vive już w komplecie i to od razu widać. Z drugiej linii Karol Bielecki!

26. minuta (10:16)

I teraz kapitanie Zorman! Pewna przewaga Vive!

26. minuta (10:15)

Gramy bez bramkarza, co teraz się na nas zemściło. Płock trafia do pustej bramki.

25. minuta (10:15)

Kara dla Chrapkowskiego! Gramy w osłabieniu. Ekipa CKsport.pl też jest osłabiona, mamy problemy techniczne, ale próbujemy to jakoś naprawić.

23. minuta (8:15)

Dzieje się na parkiecie! Prawdziwa wymiana ciosów! Bramka za bramką. Teraz do głosu doszedł Cupić i kapitalnie trafił.

21. minuta (5:11)

"Mistrzem Polski jest Iskra, Iskra najlepsza jest" i tak w kółko. Ciężko to chyba przełknąć przybyszom z Płocka!

20. minuta (5:11)

Spora przewaga kielczan, ale Talant Dujszebajews nadal chce coś poprawić. Wziął czas.

A co u nas? Nic nowego, kolejna bramka! Tym razem Lijewski!

19. minuta (5:10)

Bohater! Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości! Teraz też - w kapitalnej pozycji był Wiśniewski, ale "Kasa" bez trudu go zatrzymał!

18. minuta (5:10)

Pokazali już sędziowie "grę na czas", ale w ostatniej chwili do piłki dopadł Strlek i kapitalnie pokonał Wicharego.

17. minuta (5:9)

Dwie minuty dla Chrapkowskiego. Do karnego podchodzi Ghionea i się nie myli.

16. minuta (4:9)

Bramka Lijewskiego sprzed chwili! Ależ to udało nam się uchwycić. W tym samym czasie kolejka bramka dla Vive. Nie musimy chyba pisać, kto rzucił! Tak, dokładnie! Jurecki.

15. minuta (4:8)

Ochotę do gry ma też Zhitnikov - równie skuteczny, co pokazuje w tej akcji.

15. minuta (3:8)

W jakim gazie jest dzisiaj Jurecki! Nie mamy pytań! Piąty gol dzisiaj!

15. minuta (3:7)

Przełamała się Wisła, dopiero teraz. Pierwsza ich bramka od prawie pięciu minut. Drugi raz dzisiaj - Zhitnikov.

14. minuta (2:7)

Lijek! Ależ wyszedł w powietrze i trafił do siatki!

13. minuta (2:6)

Ależ to teraz odbił "Kasa"! Płock chyba nie wiem, co się dzieje. Kapitalnie gra Vive!

12. minuta (2:6)

Widzi to trener Cadenas i bierze czas!

Nasza defensywa dzisiaj nie do przejścia! Od dawna nie byli w stanie zagrozić Sławkowi Szmalowi.

12. minuta (2:5)

Pomylił się teraz "Dzidziuś"! Szedł sam praktycznie od własnej bramki, ale kapitalnie zatrzymał go Corrales.

11. minuta (2:5)

Szybka kontra i szybki gol! Po raz czwarty dzisiaj Jurecki!

10. minuta (2:4)

Oprawę zaprezentował też Płock.

Korzystają z tego kielczanie - trafia Jachlewski! Po chwili dwie minuty dla Ghionea, ale naszym zdaniem to powinna być chyba czerwona kartka!

9. minuta (2:4)

Dwie minuty dla Pusica za faul! Dosyć groźny. Płock w osłabieniu.

8. minuta (2:3)

Odpowiadają szybko "Nafciarze" - Zhitnikov! Ale jeszcze szybciej teraz zaatakowało Vive - bramka Jureckiego dosłownie 5 sekund po wznowieniu.

8. minuta (1:2)

Ależ trafił Jurecki! Świetny rzut "Dzisidziusai" i jego druga bramka dzisiaj.

7. minuta (1:1)

Po chwili znowu Słoweniec, tym razem w obronie. Ukarany żółtą kartką.

Sprytnie próbował zrobić to Zorman, wypatrzył na skrzydle Reichamanna, ale Niemiec nie sięgnął piłki.

6. minuta (1:1)

Pomylił się teraz w ataku Strlek! Sędzia jednak dopatrzył się przewinienia i piłka dla nas. Nadal jednak gramy w osłabieniu.

5. minuta (1:1)

Vive wycofuje bramkarza i traci piłkę. Wisłą rzuca na pustą bramkę... ale piłka trafia w słupek.

Kilka ujęć z przedmeczowej prezentacji.

4. minuta (1:1)

Dwie minuty kary dla Mateusza Jachlewskiego. Gramy w osłabieniu. Rzuca Żytnikow i mamy remis!

3. minuta (1:0)

Karny dla Vive. Ale rzut Bieleckiego broni Wichary.

2. minuta (1:0)

A przed meczem kibice z Kielc zaprezentowali bardzo efektowną oprawę:

1. minuta (1:0)

Dobry początek! Rzuca Michał Jurecki!

Witamy kielczan!

Odezwali się teraz głośno kibice z Płocka!

17:34

Pojawiają się już na parkiecie szczypiorniści obu ekip.

17:33

Trwa ceremonia otwarcia! Ale się dzieje!

17:32

Ależ tu się dzieje! Trwa ceremonia otwarcia!

17:25

17:25

Trwa rozgrzewka obu ekip.

16:56

Na parkiecie są już "Nafciarze"! Początek rozgrzewki.

16:50

16:50

16:49

A tak ze szczypiorniakiem żegna się legenda! "Józek", jesteś wielki!

16:49

Koniec meczu! Górni pokonał Stal Mielec 33:27 i zajął trzecie miejsce w Pucharze Polski!

16:48

16:20

W hali są już zawodnicy Vive Tauronu Kielce.Część z nich ogląda mecz o trzecie miejsce:

16:18
16:12

Pod halą spotkaliśmy sporo kibiców z Płocka, ich ma być dzisiaj około tysiąca. Szkoda, że będą musieli wracać z opuszczonymi głowami.

16:05

A co na parkiecie? Wysokie prowadzenie zabrzan.

15:54

Kielecki klub mocno postawił na promocję marki w stolicy naszego kraju. Na każdym kroku można spotkać się z herbem oraz zakupić związane z kieleckim szczypiorniakiem gadżety.

15:53

Torwar położony jest w bardzo "usportowionej" części Warszawy.

15:50

Wykorzystaliśmy to, że na hali pojawiliśmy się długo przed czasem i postanowiliśmy trochę "pozwiedzać". Rozmawialiśmy z kibicami z Kielc i z Płocka oraz przyjrzeliśmy się wszystkim atrakcjom, jakie przygotowali dla kibiców organizatorzy.

15:49

Witamy już z Torwaru! Trwa pojedynek o trzecie miejsce, w którym mierzy się Górnik Zabrze ze Stalą Mielec. Nas jednak interesuje to, co rozpocznie się tuż po siedemnastej. O Puchar Polski zmierzą się wtedy Orlen Wisła Płock z Vive Tauronem Kielce! Zapraszam na to spotkanie, Wojciech Staniec II.