Orlen Wisła Płock

25:27 (8:10)

Vive Tauron Kielce

19:02

Co to były za emocje! Co to będą za emocje! Idziemy świętować razem z zawodnikami Vive Tauronu Kielce. Dziękujemy za uwagę, pozdrawiam z Płocka - Wojciech Staniec. Wkrótce wiele zdjęć i informacji prosto z Orlen Areny!

19:01

Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec!

255. minuta (25:27)

KONIEC! KONIEC! JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI!!!

60. minuta (25:27)

4 sekundy i dochodzi do przepychanek. Zawodnicy i trenerzy obu ekip na parkiecie. To jednak nie ma znaczenia!!!! MAMY MISRZA!!  Czerwona dla Jureckiego i Żytnikowa.

Rzuca Jurecki!!!!

60. minuta (25:26)

Minuta do końca Vive prowadzi i atakuje.

59. minuta (25:25)

Odpowiada Żytnikow. Remis, ale atakuje Vive.

59. minuta (24:25)

Kontra VIVE RZUCA REICHMANN!!!!

58. minuta (24:24)

Broni Szmal, ale piłka wychodzi na aut. Nadal atakują gospodarze. 57:48

57. minuta (24:24)

Gorąco. Dwie minuty dla Chrapkowskiego. Do końca meczu równo 3 minuty.

Po 24. Ale teraz to Wisła atakuje.

55. minuta (22:23)

Wybaczcie, bo mamy lekkie problemy z netem. Ale jesteśmy. Na tablicy 23:22 dla Vive. W ataku Wisła.

54. minuta (21:22)

Był remis po 21, ale teraz Vive prowadzi 22:21. W ataku Orlen Wisła.

53. minuta (20:21)

Dwie minuty kary dla Lijewskiego. Siły wyrównane.

52. minuta (20:21)

Strata Vive... Wisła ma szansę na remis. Nafciarze wycofują bramkarza.

Dwie minuty dla Pusicy za faul na Jureckim.

51. minuta (20:21)

Strata Vive, Wisła ma szansę na kontaktowe trafienie. Rzuca Tarabochia i już tylko plus jeden dla Vive.

50. minuta (19:21)

"Wygrajcie dla nas" - słychać z trybun zajmowanych przez kieleckich kibiców. Aj, strata Vive i bramka dla Wisły. Wciąż Nafciarze są blisko.

49. minuta (18:21)

Miljan Pusicia przedziera się przez środek.

48. minuta (17:21)

Przechwycił, a po chwili rzucił! Kto? Piotrek Chrapkowski!

48. minuta (17:20)

Jurecki! Ależ brama!

47. minuta (16:19)

Bramka dla Wisły.

46. minuta (16:19)

Szmal broni rzut Rochy. Vive atakuje, jeszcze kwadrans do końca. W pole bramkowe wpada Paweł Paczkowski. Karny Reichmanna obroniony przez Wicharego.

45. minuta (16:19)

Z koła nieskutecznie rzucał Julen Aginagalde.

Wydawało się, że piłka będzie dla kielczan, a jednak trafiła ona w ręce Ghionei, który pokonał Szmala. To była ładna bramka Rumuna.

44. minuta (15:19)

Akcję w wyniku, której czerwoną kartkę otrzymał Karol Bielecki znajdziecie TUTAJ.

43. minuta (15:18)

Jurecki dla Vive. Żytnikow dla Wisły.

41. minuta (14:17)

Lijewski jeden na jeden i bramka!

40. minuta (14:16)

Ładna akcja Nafciarzy. De Toledo do Rochy i bramka Portugalczyka.

39. minuta (13:16)

Na boisku pojawia się Grzesiek Tkaczyk!

Czas dla trenerów Orlen Wisły Płock.

Świetne podanie Zormana do Jureckiego! I bramka Dzidziusia!

38. minuta (13:15)

Kontra Vive, ale Cupić nieskutecznie. Oj szkoda..Broni jednak szybko SZMAL! Ale Vive... traci. Ale znów, broni Szmal. Tak, tak. To taki mecz. Dużo się dzieje :)

37. minuta (13:15)

Znów strata Vive, a w ekwilibrystyczny sposób piłkę w bramce umieszcza Pusica. Szybko odpowiada Aginagalde.

35. minuta (12:14)

Przechwyt Ghionela i gol Rumuna.

35. minuta (11:14)

Karny dla Nafciarzy. Na przeciwko Sławka Szmala stanie Tiago Rocha. Górą Portugalczyk.

34. minuta (10:14)

Walka dziś jest na całego. Kielczanie, żeby wygrać... nawet latają!

33. minuta (9:13)

Szybka akcja Vive, i Chrapkowski rzuca skutecznie! już cztery bramki przewagi Vive.

32. minuta (9:12)

Lijewski dla Vive!

0. minuta (9:11)

Zacznie Vive. Kielczanie z Szmalem w bramce oraz Strlekiem, Jureckim, Aginagalde, Zormanem, Lijewskim i Cupiciem. Do obrony wbiegać będą Chrapek i Kus.

255. minuta (8:10)

Za nami pierwsza, bardzo emocjonująca połowa. Nie mamy wątpliwości, że po przerwie będzie tu jeszcze gorąco.

30. minuta (8:10)

Jose de Toledo! Jeszcze 20 sekund meczu. Nieskutecznie Lijewski, a szkoda, bo miał czystą sytuację.

29. minuta (7:10)

Piłka na koło do Julena! Bramka Aginagalde!

29. minuta (7:9)

Dwie minuty dla Adama Wiśniewskiego za faul na Michale Jureckim.

Podanie do Julena niecelne, tracimy piłkę, ale tylko na chwilę. Ofens Nafciarzy. Atakujemy.

28. minuta (7:9)

Lijewski przedarł się obronę Nafciarzy! Strata Wisły, piłka dla nas. Czas dla Dujszebajewa.

28. minuta (7:8)

Tracimy piłkę i bramkę. Nafciarze rzucają kontaktową bramkę.

26. minuta (6:8)

Broni Szmal!!!!

Kolejny karny dla Vive. Tym razem rzucać będzie Tobias Reichmann. Bramka Niemca!

25. minuta (6:7)

Żytnikow zmniejsza straty dla Wisły.

25. minuta (5:7)

Bielecki z karnego trafia w twarz Wicharego. Czerwona kartka dla naszego zawodnika.

24. minuta (5:7)

Rzuca ze skrzydła Jachlewski, wpada w niego Montoro. Efekt? Tylko żółta dla Hiszpana i karny.

23. minuta (5:7)

Nafciarze mieli piłkę na remis, ale kielczanie wyszli z kontrą! Bardzo ważna bramka Jachlewskiego.

22. minuta (5:6)

Angel Montoro i już tylko jedną bramkę przewagi mają kielczanie.

21. minuta (4:6)

Tym razem próbował Jurecki, ale Corrales łapie jego rzut.

20. minuta (4:6)

Lijewski potężnie z drugiej linii. Corrales miał piłkę na rękach, ale nic nie mógł zrobić.

19. minuta (3:5)

Szybka odpowiedź Nafciarzy. Czyżby worek z bramkami się otworzył?

18. minuta (2:5)

Krzysiek Lijewski! Gramy w osłabieniu, a rzucamy bramki.

18. minuta (2:4)

Osiemnasta minuta meczu i... druga bramka dla Orlen Wisły.

17. minuta (1:4)

Druga kara dla Mateusza Kusa. Ale rzuca kontrę Strlek! Rośnie przewaga Vive.

16. minuta (1:3)

Mamy przerwę, więc pokażemy Wam zdjęcie kibiców z Kielc. Są oni bardzo głośni od pierwszych minut.

Znów Corrales. Czas dla trenera Orlen Wisły Płock, Manuela Cadenasa.

Strata Wisły. Ładna koronkowa akcja kielczan, ale dobrze bronią Nafciarze. "Żółto-biało-niebiescy" długo atakują, ale rzut Jureckiego broni Corrales. Szybko jednak udaną interwencją popisuje się także Kasa!!!

14. minuta (1:3)

Tym razem dwie minuty dla Matuesza Kusa.

Zorman faulowany. Karny dla Vive, rzuca Bielecki, broni Wichary. "Wichura" był bliski obrony, ale jest bramka dla nas!

13. minuta (1:2)

Błąd zmiany w Wiśle Płock. Dwie minuty dla Wiśniewskiego, piłka dla Vive.

Julen Aginagalde z koła!

12. minuta (1:1)

Bardzo ostry atak na Zormana. Dwie minuty kary dla Kwiatkowskiego. Uros po pomocy sztabu medycznego może kontynuować grę.

Wisła długo atakuje, ale rzut Nafciarzy broni Szmal. Czekamy więc wciąż na bramkę nr 2.

9. minuta (1:1)

Adam Wiśniewski i 1:1.

8. minuta (0:1)

Ósma minuta meczu, a Vive prowadzi 1:0. Dziwny początek spotkania, w wykonaniu obu ekip. Sporo błędów, dużo niedokładności. Jak to mawia klasyk: wygra ten kto pierwszy opanuje nerwy.

5. minuta (0:1)

Głośne: Pajace, Pajace! W stronę sędziów. Kibicom z Płocka nie spodobały się decyzje arbitrów. A tak wyglądał parkiet z serpentynami:

4. minuta (0:1)

Upomnienie dla Jose te Toledo.

2. minuta (0:1)

Bramka nr 1 dla Vive, autorem Manuel Strlek.

Oprawa Nafciarzy:

Zaczyna Orlen Wisła. Vie broni w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Kus, Chrapkowski, Jurecki, Strlek. Do ataku będą wbiegać Aginagalde i Zorman. Kibice z Płocka zaprezentowali oprawę, a z sektora kibiców z Kielc poleciały serpentyny. Zdjęcia już za chwilę :)

17:08

Mistrzowie Polski już na parkiecie! Zawodników Vive Tauronu przywitały tradycyjne gwizdy.

17:07

17:04

Trwa występ tancerek.

17:01

Kielczanie już w szatni. "Jesteście najlepsi" - usłyszeli zawodnicy od kibiców z Kielc.

16:58

Dwanaście razy stawali na najwyższym poziomie podium zawodnicy Vive Tauronu Kielce. Dziś jest szansa na triumf nr 13. Aby tego dokonać należy pokonać Orlen Wisłę Płock. Na relację zaprasza Wojciech Staniec!