Vive Tauron Kielce

45:24 (20:14)

Gaz-System Pogoń Szczecin

255. minuta (45:24)

Żadnych szans nie miała Pogoń w starciu z mistrzami Polski w Kielcach. Vive Tauron pewnie zwyciężyło 45:24! Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz!

60. minuta (45:24)

Śiwetna, indywidualna akcja Krysiaka kończy mecz i ustala wynik.

59. minuta (44:23)

Jachlewski podwyższa z kontry na 44:23.

58. minuta (43:23)

Kielczanie nie maja litości dla zmęczonej Pogoni. Kolejna bramka kapitana Vive Tauronu.

55. minuta (40:23)

Tkaaaaczyk! Jest i trafienie numer czterdzieści!

54. minuta (39:23)

Szmal bez wysiłku broni dwie czyste okazje rzutowe zawodników gości.

53. minuta (39:23)

W ekipie Vive bramki w dzisiejszym meczu nie zdobył tylko Zorman, który jednak grał dość krótko, a także bramkarze.

51. minuta (37:23)

Kapitalna, indywidualna akcja Tkaczyka zakończona bramka.

49. minuta (36:22)

Raz, że Grabarczyk. Dwa, że w kontrze! 36:22 dla Vive

48. minuta (34:22)

Wymiana ciosów. Dla Pogoni trafia Statkiewicz, dla Vive - Buntić.

47. minuta (33:21)

"Loża nieobecnych"

46. minuta (33:21)

Czerwona kartka z gradacji dwuminutowych kar dla Łukasza Gieraka. Tkaczyk podwyższa na 33:21.

45. minuta (32:21)

Bielecki rzucił teraz potężnie z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

44. minuta (32:21)

Vive spokojnie kontroluje przebieg meczu.

42. minuta (29:20)

Jurecki w swoim stylu z drugiej linii rzuca na 29:20.

40. minuta (27:18)

Konitz nie złapał piłki w kontrataku co wykorzystali gospodarze, ale kolejna świetna interwencja popisuje się Szczecina!

38. minuta (26:16)

Znowu kontra, znowu Cupić, znowu bramka! 26:16.

37. minuta (25:16)

Bruna obija poprzeczkę bramki Szmala

35. minuta (24:16)

Zdecydowanie wyższy bieg właczyli mistrzowie Polski. Kolejny gol Cupicia, ale po chwili odpowiada Grzegorek. Mamy 24:16.

33. minuta (23:14)

To nam się podoba! Kolejny gol, tym razem trafia Cupić.

32. minuta (22:14)

Vive rozpoczyna od dwóch goli.

0. minuta (20:14)

Zaczynamy druga połowę! W bramce kielczan pojawia się Sławomir Szmal, a swoich sił na środku rozegrania spróbuje Michał Jurecki.

255. minuta (20:14)

Do przerwy Vive Tauron prowadzi 20:14.

30. minuta (20:14)

Vive podwyższa jeszcze swoje prowadzenie. Do przerwy w Hali Legionów gospodarze prowadza 20:14 i trudno się spodziewać, że Pogoń zagrozi im po przerwie.

29. minuta (18:14)

Ostatnie akcenty pierwszej połowy należa do Musy, kolejne trafienie Chorwata.

28. minuta (17:13)

I znowu w głównej roli kielecki kołowy! Świetny lob nad Szczecina.

27. minuta (16:12)

Musa dzisiaj ogólnie spisuje się całkiem przyzwoicie. Kolejny gol Chorwata.

26. minuta (15:12)

Hala Legionów nie jest dziś zapełniona w całości, ale fanów i tak zjawiło się całkiem sporo.

25. minuta (15:12)

Nie ma Strleka, odpoczać musi Jachlewski... Na lewym skrzydle pojawia się więc Chrapkowski! A z powodu jakiegoś urazu mięśniowego parkiet musi opuścić Zorman.

24. minuta (14:12)

Niecelny rzut Bruny z drugiej linii.

23. minuta (14:11)

Szczecina! Kapitalna interwencja bramkarza Pogoni w sytuacji sam na sam z Musa!

22. minuta (13:11)

Vive mocno powalczyło teraz w defensywie. co się opłaciło, ponieważ po podaniu Zormana Musa podwyższa na 14:11.

20. minuta (13:11)

Czas dla trenera Pogoni, ponieważ Vive odskoczyło gościom na dwie bramki.

19. minuta (11:11)

Kolejne dwie minuty kary dla Gieraka. A do remisu doprowadza Chrapkowski.

18. minuta (10:10)

Najpierw Bruna, potem Jedziniak i goście prowadza 11:10.

17. minuta (10:9)

Krzysztof Szczecina pokazuje klasę. Tym razem oobronił rzut karny w wykonaniu Bieleckiego. Po chwili jednak Cupić nie daje szans golkiperowi Pogoni rzutem ze skrzydła.

15. minuta (9:7)

Jachlewski! Mamy 9:7.

14. minuta (8:7)

Tomasz Grzegorek nadrabia rzutem z koła straty gości.

11. minuta (7:5)

Cuuuuupić! Akrobatyczny rzut pomiędzy nogami Szczeciny wyprowadza kielczan na prowadzenie. Dodatkowo dwie minuty kary za faul na Chorwacie zarobił Gierak.

10. minuta (5:5)

Pierwszy remis od stanu 0:0! Świetny rzut Karola Bieleckiego.

9. minuta (4:5)

Buntić wykorzystuje lukę w obronie szczecinian i trafia na 4:5.

8. minuta (3:5)

Sego broni rzut gracza Pogoni, ale niestety Tkaczyk rzuca ponad bramka zespołu przyjezdnych.

7. minuta (3:5)

Bruna z finezja wykonał rzut karny i podwyższył prowadzenie gości.

6. minuta (2:4)

Buntić i Cupić trafiaja do siatki Pogoni, ale szczecinianie też znajduja sposób na Sego. Mamy 2:4.

5. minuta (0:3)

Słaba postawa Vive w ataku, na tablicy wyników 0:3... Trener Tałant Dujszebajew reaguje i bierze czas.

4. minuta (0:3)

Tym razem kapitalna interwencja odpowiada Sego! Konitz powstrzymany w kontrze.

3. minuta (0:2)

Dobra postawa gości w defensywie procentuje. Świetne podanie Bruny wykorzystuje Krysiak, który trafia na 0:2.

1. minuta (0:1)

Szczecina! Kapitalna interwencja wychowanka Vive po kontrze w wykonaniu Cupicia.

Wszystko gotowe! Vive rozpoczyna w składzie Sego - Jachlewski, Jurecki, Tkaczyk, Buntić, Cupić, Grabarzyk. Do ataku będzie wchodził Bielecki.

18:39

Spotkanie troszkę się opóźnia z powodu transmisji w telewizji. Drużyny wychodza już jednak na prezentację.

18:30

Tomasz Rosiński dziś nie zagra, ale poczynania swoich kolegów z drużyny obejrzy na żywo. Podobnie zreszta jak i inni kontuzjowani gracze z Kielc.

18:26

W zespole Pogoni dwie znajome twarze - Szczecina i Konitz. Brakuje kontuzjowanych Zydronia i Zaremby.

18:22

Na kieleckiej hali z każda chwila coraz więcej kibiców. Vive nie może dziś liczyć na obecność w meczowym składzie Reichmanna, Aginagalde, Rosińskiego, Lijewskiego i Strleka, którzy lecza mniej lub bardziej poważne kontuzje.

18:12

A jeszcze przed meczem... Taka sytuacja! Nie tylko ludzie piłki ręcznej pomagaja Tomaszowi Strzabale.

18:11

Dobry wieczór! Z Hali Legionów wita Was Marcin Długosz. Pomiędzy meczami Ligi Mistrzów ekipa Vive Tauronu Kielce rozgrywa spotkania na krajowym podwórku. Dzisiaj powinno nas czekać teoretycznie ciekawsze niż zwykle widowisko - w stolicy województwa świętokrzyskiego zjawił się jeden z pretendentów do brazowego medalu rozgrywek. To jak będzie? Klasycznie wysoka wygrana kielczan, czy może jakieś małe emocje?