Vive Tauron Kielce

33:26

Orlen Wisła Płock

18:33

2:0. Może nie było łatwo, szybko i przyjemnie, ale mimo wszystko płocczanie mogli postawić nam wyżej poprzeczkę. To już przeszłość. Mamy dwie wygrane i w roli faworyta jedziemy do Płocka po trzecie zwycięstwo. Za uwagę dziękuje już Krzysztof Węglarczyk, udanej niedzieli!

60. minuta (33:26)

Ponownie Nikcević. To ostatnia bramka w tym meczu.

60. minuta (33:25)

Ostatnie minuta spotkania. Wszyscy na stojąco. Paczkowski wbija gwóźdź do trumny Wisły. 33:25.

60. minuta (32:25)

Nikcević zdobywa bramkę,

59. minuta (32:24)

Jachlewski ukarany dwoma minutami.

58. minuta (32:24)

I trafienie Rochy na pocieszenie.

58. minuta (32:23)

Dwie minuty kary dla Jureckiego.

57. minuta (32:23)

Braaamkaaaa! Tooooooooooooobiaaaaas Reichmaaaaaaaann! Może dość niewyraźnie, ale udało nam się uchwycić go w locie:

56. minuta (31:23)

W dodatku "Kasa" znów przypomina o sobie w bramce! Pierwszy rzut odbija się od słupka, a dobitkę z lewego skrzydła Szmal odbija nogą.

Cała hala śpiewa teraz na stojąco "Cały świat już wie, Iskra wygrała ten mecz!" Chyba wszyscy się z tym zgodzimy. Pięć minut do końca i osiem bramek przewagi!

Podanie do Aginagalde i trafienie Hiszpana!

55. minuta (30:23)

Paczkowski dał się teraz sfaulować. Co ciekawe... Najbardziej ucierpiał na tym faulujący Taraboichia. Długo zbierał się teraz z podłoża...

MIIIIIICHAAAAAAŁ JUREEECKII! Jemu wychodzi teraz wszystko!

54. minuta (29:23)

"Dwójka" dla Ghionei.

54. minuta (29:22)

Toledo przedarł się teraz pomiędzy Jureckim a Strlekiem, na szczęście znów rewelacyjnie spisuje się Szmal!

53. minuta (29:22)

Michał Jurecki po raz dziesiąty!

53. minuta (28:22)

Tracimy piłkę. Akcja gości i Toledo rzuca między nogami Szmala.

52. minuta (28:21)

Nikcević odpowiada 22 trafieniem.

Kielczanie w osłabieniu, a Strlek wbiega sobie na szósty metr otwartą autostradą. Bramka!

51. minuta (27:21)

Tarabochia zdobywa 21 bramkę dla gości.

50. minuta (27:20)

Paweł Paczkowski odesłany na dwie minuty na ławkę rezerwowych.

49. minuta (27:20)

Pierwsza bramka w drugiej odsłonie, a dziewiąta w całym spotkaniu tego oto Pana:

48. minuta (26:20)

Nie ukrywamy, że mamy dzisiaj trochę łatwiej... W spornych sytuacjach pomaga nam sąsiednie stanowisko:

47. minuta (26:20)

Pierwszy w tym  meczu karny dla kości. Rocha skutecznie.

46. minuta (26:19)

Rzut karny dla Vive Tauronu Kielce. Raichmaaaaaaaaaaaaann! Trafia!

46. minuta (25:19)

Szybka odpowiedź gości. Puśica zdobywa 19 trafienie.

45. minuta (25:18)

Goście gubią się w rozegraniu. Podanie przez całe boisko w stronę Strleka. Chorwat rehabilituje się za niewykorzystanego karnego i zdobywamy kolejne trafienie!

44. minuta (24:18)

Toledo oddaje rzut obok bramki... ale wcześniej był faulowany. Płock wciąż przy piłce.

43. minuta (24:18)

Rzut karny dla Vive. Strlek... nad poprzeczką.

Kolejny raz kielczanie twardo w obronie. Odbieramy piłkę płocczanom.

42. minuta (24:18)

Zorman oddaje rzut, ale wysoko, wysoko nad bramką.

Daszek skutecznie ze skrzydła.

42. minuta (24:17)

Zastanawialiśmy się, czy nie pochwaliliśmy Szmala troszeczkę na wyrost, ale ten odpłaca się kolejna świetną paradą!

Czas dla gości.

Co ciekawe, przy bramce Jachlewskiego, bramki gości strzegł:

41. minuta (23:17)

Zormaaaaaaaaan! Bramkaaaa!

40. minuta (23:17)

Bronimy teraz z wysuniętym Jachlewskim, który kryje indywidualnie Toledo. Faul na Aginagalde i atakujemy!

Strata gości. W końcu budzimy się z letargu! Jachlewski goooool!

39. minuta (22:17)

Lijewski w końcu! Mamy bramkę! W dodatku Kwiatkowski ukarany dwuminutową karą.

38. minuta (21:17)

Warto pochwalić obu bramkarzy Vive Tauronu Kielce, bo niejednokrotnie ratowali już nasz zespół przed utratą bramki!

Kontra płocczan. Kapitalnie broni Sławomir Szmal!

37. minuta (21:17)

Strata gości. Vive w natarciu. Jachlewski sam na sam z Corralesem, ale lepszy bramkarz gości...

36. minuta (21:17)

Rzut karny dla Vive Tauronu Kielce. Cuuuuuuupiiiiić!

36. minuta (20:17)

Ależ odpowiedź gości. Daszek wściekle przedarł się w okolice szóstego metra. Skuteczny rzut.

35. minuta (20:16)

Znowu Szmal! Kontra i gol Zormana!

35. minuta (19:16)

Ajjj... kielczanie teraz popełniają błędy. Niecelny rzut Michała Jureckiego.

34. minuta (19:16)

Ghionea ze skrzydła, ale broni Słaaaweek Szmaaaal! Bardzo ważna obrona!

33. minuta (19:16)

Aginagaldeeee! Pierwsza bramka kielczan w drugiej odsłonie.

32. minuta (18:16)

Tarabochia znów wybija się wysoko ponad ręce zawodników Vive i rzuca w prawy górny róg Szmala. Bramka.

31. minuta (18:15)

Tracimy piłkę. Długie podanie w stronę wybiegającego zawodnika gości, ale piłkę przechwycił Sławomir Szmal!

I pierwsza bramka dla gości w drugiej odsłonie. Rocha.

0. minuta (18:14)

Zawodnicy obu drużyn wrócili już na parkiet.

255. minuta (18:14)

Koniec pierwszej połowy. Kielczanie przeważają na parkiecie, co odzwierciedla wynik - 18:14 dla mistrzów Polski. Czekamy na kolejne trzydzieści emocjonujących minut.

30. minuta (18:14)

Ostatnia akcja pierwszej połowy. Tracimy piłkę, kontra gości i Ghionea zdobywa 14 trafienie.

30. minuta (18:13)

Czas dla Vive Tauronu Kielce.

Corrales broni i posyła długą piłkę w stronę Ghioneii. Ten w powietrzu łapię ją, i pokonuje Marina Sego.

30. minuta (18:12)

One man show! Michał Jurecki po raz kolejny trafia!

29. minuta (17:11)

Dorze teraz kielczanie w obronie! Najpierw obrońcy kielczan wybijają piłkę, a po chwili Sego popisuje się skuteczną interwencją!

28. minuta (17:11)

Kontra gospodarzy. Tobias Raichmann sam na sam z Corralesem i po raz kolejny górą skrzydłowy!

27. minuta (16:11)

Druga "dwójka" dla Mateusza Kusa.

26. minuta (16:11)

Strata gości. Kolejne trafienie Pawła Paczkowskiego. Spoglądamy na sektor gości. Nietęgie miny po trafieniu "Paczasa".

25. minuta (15:11)

Paweł Paczkowski odpowiada bramką na trafienie swoich byłych kolegów!

24. minuta (14:10)

Kolejna bramka dla Wisy. Zdobywcą - Michał Daszek.

23. minuta (14:10)

Rzut Strleka broni Corrales. Piłkę dobija Jurecki! Przepiękny rzut i bramka!

22. minuta (13:10)

Nikcević zdobywa bramkę.

21. minuta (13:9)

Sego znów skutecznie! Mamy piłkę. Kapitalne prostopadłe podanie Jureckiego. Aginagalde z koła z kolejną bramką!

21. minuta (12:9)

Rzut karny dla Vive Tauronu Kielce. Zmiana w bramce gości. Corrales nie zdołał jednak obronić rzutu Raichmanna. 12 trafienie dla kielczan!

21. minuta (11:9)

Tarabochia z kolejnym trafieniem.

20. minuta (11:8)

Zorman oddaje rzut, ale piłka odbija się od dwóch słupków i nie wpada do siatki... goście atakują. Kielczanie popełniają błąd - na boisku pojawia się siedmiu zawodników w polu w żółtych koszulkach. Dwie minuty dla Zormana.

Tarabochia wybija się teraz ponad głowy defensorów Vive i zdobywa upragnione ósme trafienie dla płocczan.

19. minuta (11:7)

Ten człowiek jest dzisiaj nie do zatrzymania! Kolejna bramka "Dzidziusia"!

18. minuta (10:7)

Daszek popisuje się przepięknym rzutem z podłoża! Ale, ale... W bramce Vive mamy przecież Marina Sego! Kolejna parada Chorwata!

17. minuta (10:7)

Podanie na skrzydło, a tam niezawodny Tobias Reichmann. Piękny rzut!

17. minuta (9:7)

Ghionea szybko odpowiada siódmym trafieniem dla gości.

16. minuta (9:6)

Krzysiek Lijewski po raz kolejny nie do zatrzymania dla zawodników z Płocka.

15. minuta (8:6)

Kwiatkowski ukarany dwuminutową karą.

14. minuta (8:6)

Toledo próbował zaskoczyć Sego rzutem z drugiej linii, ale kapitalnie w bramce spisuje się Marin Sego!

13. minuta (8:6)

Rocha zmniejsza stratę płocczan do dwóch bramek.

13. minuta (8:5)

Czas dla zespołu z Płocka.

12. minuta (8:5)

Goście tracą piłkę. Atakujemy. Do piłki dopada Jurecki i goooool!

11. minuta (7:5)

Zorman goool! Jednak nie... przekroczona linia szóstego metra.

Nie mamy wątpliwości, że kapitan Vive Tauronu Kielce będzie dzisiaj jedną z najjaśniejszych postaci w ekipie z Kielc. Jurecki i kolejna bramka!!!

10. minuta (6:5)

Goście teraz świetnie ominęli obronę Vive. Toledo dostał piłkę na szósty metr i z czystej pozycji bez trudu pokonał Sego.

10. minuta (6:4)

Faul Kusa i tym razem kończy się to karą dwóch minut.

Mamy kontrę! Skutecznie Michał Jurecki!

9. minuta (5:4)

Chwilę później "żółtkiem" ukarany jego imiennik - Jachlewski.

Żółta kartka dla Mateusza Kusa.

Sego kapitalnie interweniuje, ale niestety tracimy piłkę. Goście znów w natarciu.

Ależ teraz Lijewski zaskoczył defensywę płocczan! Szybki zwrot w stronę bramki i rzut z około 10 metrów! Bramka!

9. minuta (4:4)

W Kielcach zameldowała się dzisiaj 50-osobowa delegacja z Płocka. To dodaje całemu pojedynkowi jeszcze więcej emocji!

Tarabochia wyrównuje.

8. minuta (4:3)

Kapitalna odpowiedź! Krzysztof Lijewski!

7. minuta (3:3)

Daszek przedziera się przez obronę Vive. Rzut w lewy dolny róg bramki Sego i gol.

6. minuta (3:2)

Michał Jurecki znów bierze sprawy w swoje ręce. Bramka!

5. minuta (2:2)

Tarabochia rzuca Lijewskim o ziemię. Tylko żółta kartka.

Rocha ukarany dwoma minutami kary.

4. minuta (2:2)

Szkoda, że chwilę później Rocha wyrównuje. Rzut do pustej bramki - Sego nie zdążył wrócić.

4. minuta (1:1)

Strlek rzuca - broni Wichary. Dobitka Aginagalde i mamy bramkę.

Rocha fauluje Aginagalde i żółty kartonik dla zawodnika drużyny gości.

3. minuta (1:1)

Daszek ze skrzydła i mamy wyrównanie.

2. minuta (1:0)

Twardo, twardo. Pierwsza akcja gości i karą za faul ukarany zostaje Michał Jurecki.

1. minuta (1:0)

Wynik tego spotkania otwiera nie kto inny jak MICHAAAAŁ JUUUREEECKI! 1:0!

I zaczynamy! Vive w składzie: Sego- Strlek, Jurecki, Zorman, Aginagalde, Lijewski, Cupić.

Oba zespoły już na parkiecie!

16:49

Ależ głośne gwizdy witają zespół gości!

16:48
16:47

16:46 a zawodnicy gości wbiegają dopiero na parkiet. Mamy lekkie opóźnienie.

16:29

Przy wejściu do Hali Legionów znajdziecie grupę osób, która zbiera pieniądze na pomoc dla dzieci z wadami serca. Zachęcamy wszystkich do pomocy.

16:26

Ale z minuty na minutę jest coraz lepiej!

16:24

Jeszcze przed kilkunastoma minutami trybuny wewnątrz hali wyglądały tak:

16:22
16:20

Zawodnicy obu drużyn już na rozgrzewce!

16:11

Do meczu pozostało trzydzieści minut. Kibice coraz liczniej gromadzą się pod Halą Legionów.

15:54

Witamy z Hali Legionów! Przed nami drugi dzień rywalizacji, która wyłoni mistrza Polski sezonu 2015/2016. Wczoraj mogliśmy oglądać dwie różne odsłony w wykonaniu podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, ale najważniejsze, że prowadzimy 1:0! Nie mamy wątpliwości, że czeka nas kolejny kapitalny pojedynek. Jak będzie? Tego dowiemy się już niebawem. Z tej strony Krzysztof Węglarczyk, dzień dobry!