Vive Tauron Kielce

29:28

Flensburg Handewitt

20:18

Goście żegnani przyśpiewką: "Lalalalalalala auf Wiedersehen". Natomiast my cieszymy się z awansu. MAMY TO! PO RAZ TRZECI JEDZIEMY DO KOLONII! Możemy być tylko i wyłącznie dumni z tej drużyny! Za uwagę dziękuję już Krzysztof Węglarczyk. To było zdecydowanie najciekawsze spotkanie jakie miałem okazje dla Państwa relacjonować. Udanego wieczoru!

66. minuta (29:28)

Oj grubo, grubo... zawodnicy gości nie mogli się pogodzić z porażką, więc są przepychanki z zawodnikami. Po chwile na szczęście wszystko się uspokaja.

65. minuta (29:28)

Drużyna gości z pretensjami do sędziów. Są teraz przepychanki z arbitrami.

64. minuta (29:28)

SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGO BROOOONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

63. minuta (29:28)

MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMY TOOOOO!!!!!!!!!

62. minuta (29:28)

3 sekundy do końca i dwie minuty kary dla Jureckiego. Gramy w 4 w obronie

61. minuta (29:28)

BRONIMY!

60. minuta (29:28)

Lijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeewski!!!!

60. minuta (28:28)

30 sekund do końca. Lijewski faulowany, mamy piłkę.

Jurecki przedziera się przez tłum obrońców i goooooooool. Ale sędziowie gwizdają faul! Ciężko nie ocenić dzisiejszej pracy arbitrów...

60. minuta (28:27)

Mahe trafia. Jest remis.

Marin prosimy! Zrób to jeszcze raz!

59. minuta (28:27)

BRONI SEGO! Nie... karny dla gości i dwie minuty kary dla Chrapka.

Przejmujemy piłkę! Nie... faul. Znów goście atakują.

Mahe traci piłkę! Mamy ją! Nieee... o czas wcześniej poprosił trener gości.

Andersson broni Reichmanna. I to w takim momencie!

Karny dla Vive! Lijewski bardzo powoli zbiera się z parkietu. Mocno ucierpiał po złapaniu " w kleszcze" przez rywali.

58. minuta (28:27)

Mamy przewagę, mamy akcję! Czy będzie bramka?

Dwie minuty kary dla Toft Hanssena.

57. minuta (28:27)

Lauge Schmidt nie robi sobie wiele z gwizdów kibiców. Rzut z 10 metrów i bramka.

56. minuta (28:26)

Jurecki indywidualnie mija rywali i bramka!!! Jak blisko Kolonii teraz jesteśmy!

56. minuta (27:26)

Co za ryk w Hali Legionów! To co się tu dzieje jest niesamowite!

Glandorf zatrzymany przez Sego! TAAAAAAAAAAAAAAAK!

55. minuta (27:26)

Lijewski z drugiej linii i bramkaaaaaaaaaaaaa!

55. minuta (26:26)

Raichmann w obronie zatrzymuje jednego z rywali. Przejmujemy piłkę!

54. minuta (25:26)

Reichmann bezbłędnie! Brawo Tobias!

Lijewski zatrzymywany przez Kozine i mamy rzut karny!

53. minuta (25:26)

Lijewski gubi piłkę, akcja dla gości. Svan ze skrzydła i gol... przegrywamy.

52. minuta (25:25)

Lauge Schmidt mija Chrapkowskiego i trafia. Remis.

52. minuta (25:24)

Kus dostaje trzecią dwuminutową karę. Czerwień dla naszego obrońcy.

Goście w natarciu. W hali tak głośne gwizdy, że nie słychać nawet bębna!

51. minuta (25:24)

Reichmann czy Andersson? TOBIAAAAAAS MAMY PROWADZENIE!

51. minuta (24:24)

Jurecki indywidualnie, i mamy rzut karny! Jurecki macha teraz w stronę kibiców! GŁOŚNIEJ, GŁOŚNIEJ!

50. minuta (24:24)

U nas z bramkarzem w polu. Tracimy piłkę i do "pustaka" trafia Mahe.

50. minuta (24:23)

Paczkowski świetnie w obronie! Przejmujemy piłkę!

49. minuta (24:23)

Lijewski ukarany dwoma minutami. Niedobrze!

Michał Jurecki zatrzymywany przez dwóch może trzech zawodników, ale ceeeelniee! Prowadzimy!

49. minuta (23:23)

Mahe z karnego znów skutecznie. Remis.

49. minuta (23:22)

Tracimy jednak piłkę. Rzut karny dla gości.

Dobrze współpracuje teraz obrona z bramkarzem. Svan zepchnięty do boku i Sego z łatwością broni jego rzut. Mamy szansę na podwyższenie prowadzenia!

Michał Jurecki! Człowiek od zadań specjalnych! Braamka!

48. minuta (22:22)

Szkoda tylko, że po szybkim wznowieniu tracimy bramkę. Svan i remis.

48. minuta (22:21)

Zorman! Ten człowiek ma talent do zdobywania ważnych bramek!

48. minuta (21:21)

Tałant Dujszebajew prosi o czas.

47. minuta (21:21)

Tracimy piłkę w ataku. Gramy w obronie z wysuniętym Chrapkowskim. Lauge Schmidt dostaje podanie na 8 metrze i trafia po pięknym rzucie z biodra. Remis.

46. minuta (21:20)

Po sznurku teraz chodziła piłka w ekipie gości. Svan ze skrzydła zdobywa 20 trafienie dla Flensburga.

45. minuta (21:19)

Jureeecki! Jak to wpadło? Nie wiemy, piłka ledwo wtacza się do bramki, ale najważniejsze, że jest kolejny gol!

44. minuta (20:19)

Jurecki z dugiej linii ale na posterunku Andersson. Kontra gości i Glandorf trafia. Już tylko jeden gol przewagi.

43. minuta (20:18)

Karny dla gości. Mahe pod nogą Sego. Skutecznie.

42. minuta (20:17)

Aginagalde znów! Braaamkaaa!

41. minuta (19:16)

Za chwilę wracamy.

40. minuta (19:16)

Goście tracą. Kontra Vive, Strleeeek, górą Andersson... dobitka i bramka Chrapkowskiego! Czas dla gości!

39. minuta (18:16)

Jurecki, ale skutecznie Andersson. Robi nam się turaj mecz bramkarzy!

Karny dla gości! SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGOOOOOOOOOOOOOO! TO JEST JEGO MECZ, JEGO SHOW!

39. minuta (17:16)

Marin, Marin, Marin! Chorwat w bramce kolejny raz skutecznie!

38. minuta (18:16)

Szybka akcja i bramka z koła! Julen Aginagalde!

38. minuta (17:16)

Na boisku ponownie witamy Lijewskiego. Na ławce Buntić opatrywany. Mocno ucierpiał w starciu, po którym mieliśmy pierwszy rzut karny w tej połowie.

Karny dla Vive. Znów Tobias i znów braaamka!

37. minuta (16:16)

Lauge Schmidt kolejna bomba z dystansu. Szybko i skutecznie. Akcja po niemiecku.

36. minuta (16:15)

Reichmann czy Andersson. Toooooobiaaaaaas Reeeeichmaaaaaann!

36. minuta (15:15)

Przejmujemy piłkę. Dobra postawa w obronie. Aginagalde do Bunticia, ten znów do Julena. Rzut i słupek! Karny i dwie minuty la Karlssona

35. minuta (15:15)

Buntić indywidualnie. W ostatniej chwili podaje do Jureckiego, ten podaje zza pleców do Strleka. I braaamka!

34. minuta (14:15)

Glandorf znów o sobie przypomina. Rzut z 12, może 13 metrów - w samo okienko.

32. minuta (14:14)

Goście tracą piłkę. Dopada do niej Jachlewski. Andersson ścina go na połówce niczym stoper w piłce nożnej. Dwuminutowa kara dla Schmidta. Karny i górą Andersson. To już 4 obroniony karny, w tym meczu przez Szweda.

Andersson górą po rzucie Cupicia.

31. minuta (14:14)

Jeszcze 30 sekund kary Karlssona, ale Glandorf sprytnie z prawej flanki doprowadza do wyrównania.

30. minuta (14:13)

I wracamy na drugą połowę! Flensburg zaczyna w podwójnym osłabieniu.

255. minuta (14:13)

Przerwa.Mamy tutaj pokaz handballu na najwyższym poziomie! Czekamy na więcej z nadziejami na awans do Final Four!

Ostatnia akcja, Svan w koszulce bramkarza. Goście tracą piłkę i Jachlewski rzuca do pustej bramki! Ta trafia do siatki, ale niestety po ostatnim gwizdku. Nie ma gola.

Strlek zatrzymany przez Anderssona. Ależ emocje!

Toft Hansen sam na sam z Sego i znów MAAAAAAAAAARIN SEEEEGOOOO!!!! Kontra do piłki dopada Raichmann i co? Karny i dwie minuty Karlssona.

29. minuta (14:13)

Strleeeeeeeeek!

29. minuta (13:13)

Karny dla Vive i dwie minuty dla Lauge Schmidta.

Svan znów skutecznie. I mamy remis.

28. minuta (13:12)

Błąd w ofensywie kielczan. Kontra gości Svan sam na sam z Sego i górą znów Marin! NIE-SA-MO-WI-TE! Marin jest dziś nieoceniony!

27. minuta (12:11)

Ależ tempo tego spotkania! Jurecki zdobywa bramkę, a po chwili Svan odpłaca się tym samym.

Szybkie wznowienie i Lauge Schmidt trafia. To dzisiaj egzekutor i najważniejszy punkt w drużynie, niczym Glandorf we Flasnburgu.

26. minuta (12:10)

I wracamy na parkiet! Zorman do Reichmanna na skrzydło i wreszcie bramka Niemca z akcji!

25. minuta (11:10)

Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

Lauge Schmidt teraz bardzo sprytnie. Przedarł się między Lijewskiego i Jureckiego i pokonał Sego z 6 metrów.

25. minuta (11:9)

Brawo Krzysztof Lijewski! Mamy rzut karny. Do piłki podszedł Tobias Reichmann, ale po chwili jednak Strlek zdecydował się na rzut. I DOBRZE! 11 trafienie Vive!

24. minuta (10:9)

Marin Sego! To jest zdecydowanie jego dzień! Znów broni z drugiej linii!

Wysoko teraz gramy. W obronie 4-2. Dobrze to wszystko wyglądało, ale doświadczeni goście wykorzystali błąd Kusa. Polak ukarany kolejną dwuminutową karą.

Tobiaaas Raichmaaann! Bramka i czas dla gości!

23. minuta (9:9)

Całe trybuny skandują "Marin Sego" i w pełni zasłużenie! Kolejna kapitalna interwencja naszego bramkarza! Mamy piłkę!

Raaaaaaaaaaichmaaaann! W końcu skutecznie!

23. minuta (8:9)

Rzut karny dla Vive Tauronu Kielce i dwie minuty kary dla Mahe!

22. minuta (8:9)

Goście świetnie obsłużyli teraz Svana. Skrzydłowy miał przed sobą tylko Marina Sego, ale górą nasz bramkarz!

Reichmann ze skrzydła, ale lepszy znów Andersson...

22. minuta (9:8)

Ajj... ale nas teraz goście rozpracowali. Bramka dla gości zdobyta przez Lauge Schmidta. W dodatku Jurecki mocno "sprowadził do parteru" tego zawodnika stąd dwuminutowa kara dla niego.

21. minuta (8:8)

Ciężkie chwile w ekipie z Kielc, więc do piłki dopada Jurecki i zdobywa bramkę!

20. minuta (7:8)

Kozina ukarany dwuminutową karą.

20. minuta (7:7)

Scyzoryk prosi o zdjęcie sektora gospodarzy. Proszę bardzo. Dzisiaj cały ten sektor to wielki Młyn!

19. minuta (7:7)

Karny dla gości. Eggert tym razem się nie myli.

Dwójka dla Kusa.

18. minuta (7:7)

Goście tracą piłkę, gramy w przewadze. Spokojne wyprowadzenie piłki przez mistrzów Polski. Lijeeeski taaaaaak!

17. minuta (6:7)

Karny dla Vive, ale Andersson znów lepszy. Tym razem od Reichmanna. Nie możemy pozwolić "rozbronić" się Szwedowi!

16. minuta (6:7)

Toft Hansen ukarany dwuminutową karą.

Andresson broni rzut Lijewskiego. Kontra i Toft Hansen się nie myli.

15. minuta (6:6)

Szybkie wznowienie i Mahe wyrównuje.

14. minuta (6:5)

Jurecki do nabiegającego na środek koła Jachlewskiego i bramkaaa!

13. minuta (5:5)

Taktyka podobna jak we Flensburgu. Gramy w obronie 5-1 z wysuniętym Jachlewskim. Szkoda, że goście znowu doskonale sobie z nią radzą... Lauge Schmidt z drugiej linii i bramka.

13. minuta (5:4)

Aginagalde do Jureckiego, a ten wyprowadza nas na prowadzenie!

12. minuta (4:4)

Żółtko dla Karlssona.

11. minuta (4:4)

Świetnie funkcjonuje teraz kielecka obrona! Przejmujemy piłkę i mamy akcję! Warto wspomnieć, że chwilę wcześniej świetną interwencją popisał się Marin Sego.

10. minuta (4:4)

Rzut karny dla Vive, ale bramkarz gości lepszy od Zormana.

9. minuta (4:4)

Kara dla Bunticia... Ciężko nam się zgodzić z tą decyzją.

8. minuta (4:4)

Svan w końcu się myli! Słupek i mamy piłkę. Buuuntić!

6. minuta (3:4)

Najpierw Mahe, a później Jureeeecki!

5. minuta (2:3)

Kontra gości i Svan na 3:2.

4. minuta (2:2)

Ładnie teraz zagrali goście. Piłka do Svana i gol ze skrzydła.

4. minuta (2:1)

A to jeszcze niesamowita oprawa kielczan:

3. minuta (2:1)

Karny dla gości. SEGO LEPSZY OD EGGERTA!!!!

2. minuta (2:1)

Denis Buntić i bramka!

1. minuta (1:1)

I pierwsza bramka! A jakże! Michał Jurecki. Chwilę później Svan wyrównuje.

0. minuta (0:0)

I zaczynamy! Vive w składzie : Sego - Strkek, Buntić, Zorman, Jurecki, Jachlewski, Aginagalde.

18:31

Co za wejście zawodników z Kielc!

18:29

A chwilę wcześniej na parkiecie pojawił się baner i dzieci z imionami zawodników. Przekaz jest prosty - GRAMY RAZEM!

18:26

A teraz na parkiecie witamy Vive Tauron Kielce!!