SG Flensburg-Handewitt

28:28 (13:14)

Vive Tauron Kielce

19:07

Koniec! Vive wywozi cenny remis z Flens Areny. To dobry wynik dla kielczan, ale musimy pamiętać, że w środę w rewanżu potrzebna będzie ogromna koncentracja. Ale Vive dziś postawiło ważny kroczek ku Final Four Ligi Mistrzów! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (28:28)

Kroki Glandorfa!

Vive długo w ataku. Dwie minuty dla Jureckiego, gdyż oddał rzut po gwizdku sędziego. Piłka dla Flensburga.20 sekund do końca.

Do końca 40 sekund. Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

59. minuta (28:28)

Sego broni Toft Hansensa!

Strata Niemców. Kontra Vive!!!!

58. minuta (28:27)

Znów czas dla Ljubo Vranjesa.

Gra pasywna Vive. Strata.

56. minuta (28:27)

Długo atakują Niemcy. Sędziowie podnoszą rękę do góry. Ajajaj. Piłka do Lasse Svana i gol.

55. minuta (27:27)

Czas dla trenera gospodarzy.

Zorman! Remis po 27.

54. minuta (26:26)

Strlek! Remis po 26!

53. minuta (26:25)

Teraz Strlek był faulowany. Karny dla Vive. Cupić górą!

52. minuta (26:24)

Rzut Strleka, ale Manu był chyba faulowany? Nie, nie. Szybka akcja Flensburga i jest bramka.

51. minuta (25:24)

Spokojnie przez środek atakuje Lauge Schmidt. Pewna bramka Duńczyka.

50. minuta (24:24)

Nie udało się Vive rzucić bramki.

49. minuta (24:24)

Błąd Mogesena, Vive w ataku.

48. minuta (24:24)

Lauge Schmidt przez środek atakuje, ale rzuca obok bramki. Vive ma szansę na remis. Będzie karny. Do bramki wchodzi Moller, a rzuca Cupić. Chorwat skutecznie!

47. minuta (24:23)

Denerwują się kielczanie, bo uważają, że teraz piłka powinna być dla nich. Jednak atakować będą Niemcy.

46. minuta (24:22)

Glandorf, ależ bomba. W bramce Vive pojawia się Marin Sego.

45. minuta (23:22)

Cieszmy się, że we Flens Arenie jest wysoki dach. Bo Tobias Reichmann wyskoczył tak wysoko, że spokojnie mógłby go dotknąć ;) Kontra Vive i znów Tobias!

44. minuta (23:20)

Czyż tu nie było ofensu? Według sędziów nie było. Bramka dla gospodarzy.

43. minuta (22:20)

Dobrze! Krzysiek Lijewski! Ważne trafienie Vive.

42. minuta (22:19)

Już trzy bramki przewagi Flensburga.

41. minuta (21:19)

Jest bramka Glandorfa.

41. minuta (20:19)

Kontra Vive, ale FATALNIE Jachlewski. Fatalnie. Flensburg ma szansę na dwie bramki przewagi.

40. minuta (20:19)

Trzeba oddać, że Eggert fantastycznie rzuca karne!

39. minuta (19:19)

Jurecki w blok Flensburga. Piłka dla Niemców. Ale szybko do obrony wrócili kielczanie.

38. minuta (19:19)

Akcja za akcję. Gol za gol. Bardzo szybki i wyrównany mecz. Vive rewanż ma w Kielcach, więc nie taki obrót spraw nam pasuje :)

37. minuta (18:18)

Jurecki! Vive przetrwało grę w osłabieniu. Niemcy po chwili odpowiadają.

35. minuta (17:17)

Vive w czwórkę? Dla Krzyśka Lijewskiego to nie problem. Szybko odpowiadają Niemcy.

34. minuta (16:16)

Leży Zorman po akcji w obronie. Znów pomoc medyków. Uros podniósł się i dostał dwie minuty kary. Vive gra w podwójnym osłabieniu. A Flensburg ma karnego. Eggert pokonuje Szmala.

34. minuta (15:16)

Vive traci piłkę i Aginagalde. Hiszpan dwie minuty spędzi na ławce, gdyż odrzucił piłkę po stracie jej przez Vive.

33. minuta (15:16)

Karol Bielecki potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Kola opuszcza parkiet. Oby to nie było nic poważnego!

32. minuta (14:16)

Dobry początek drugiej połowy! Odskakujemy na dwie bramki, ale Flensburg walczy!

255. minuta (13:14)

Do przerwy Vive prowadzi 14:13. Dobra gra kielczan przynosi zasłużone prowadzenie.

30. minuta (13:14)

Lijek kontynuuje grę. Flensurg bramki już nie rzuci.

Ajajaja. Ofens Lijewskiego. 50 sekund do końca pierwszej połowy. Krzysiek był mocno uderzony w udo. Potrzebuje pomocy masażystów.

29. minuta (13:14)

Krzysiek Lijewski wyrzuca na ławkę kar Hampusa Wanne!

28. minuta (13:14)

FANTASTYCZNA bramka Lijewskiego! A broni Szmal. Vive daje radę w obronie. Kasa znów obronił rzut ze skrzydła.

27. minuta (13:13)

Bramka Mahe i dwie minuty kary dla Kusa.

27. minuta (12:13)

Vive odzyskuje piłkę! Szybka akcja i Cupić rzuca skutecznie.

26. minuta (12:12)

Ale Vive się nie daje! Piłka trafia na prawe skrzydło do Cupicia. Remis znów.

26. minuta (12:11)

Znów Glandorf. Trzecia bramka w tym samym stylu.

25. minuta (11:11)

Bardzo dobrze w obronie grają Niemcy. Vive nie zdobyło bramki przez 6 minut. Całe szczęście Buntić dobrze dojrzał Aginagalde. Julen był faulowany, a Karol Bielecki wykorzystał siódemkę.

23. minuta (11:10)

Znów bomba Glandorfa. Flensburg na prowadzeniu.

22. minuta (10:10)

Powoli robi nam się mecz bramkarzy. Najpierw świetnie Szmal, a po chwili Andersson. Atakują Niemcy.

21. minuta (10:10)

Nie będzie podwyższenia przewagi, jest remis. Piękne trafienie z drugiej linii Glandorfa.

19. minuta (9:10)

Cupić na 10:9, a po chwili broni Szmal!

17. minuta (9:9)

Lauge Schmidt. Znów remis.

16. minuta (8:9)

Buntić rzuca w bardzo trudnej sytuacji.

15. minuta (8:8)

Rzuca Jurecki, ale Andersson bez problemu broni. Szybka kontra Flensburga i remis.

14. minuta (7:8)

Dwie minuty dla Tobiasa Reichmana. Vive gra w polu be bramkarza, a bramkę rzuca Jurecki.

13. minuta (7:7)

Miejmy nadzieję, że tak nie będzie.

No i remis. Świetnie wcześniej obronił Andersson.

12. minuta (6:7)

Vive ma szansę na powiększenie przewagi, ale tracimy piłkę... Całe szczęście w bramce Vive jest Sławek Szmal.

10. minuta (6:7)

Kontra Jachlewskiego i sam na sam, ale broni Andersson! Do piłki dobiega Reichmann, który jest faulowany. Będzie karny. Do piłki podchodzi Bielecki. Jest bramka! Vive prowadzi.

9. minuta (6:6)

Szybki mecz! Najpierw bramka dla Flensburga, a później karny dla Vive. Skutecznie Reichmann. Ciągle mamy remis.

9. minuta (5:5)

Karny dla Vive i bramka Tobiasa Reichmana.

8. minuta (5:4)

Jurecki.  Remis. Ale bardzo szybko ramkę zdobywa Lauge Schmidt. Oj muszą kielczanie żwawiej wracać do obrony.

6. minuta (4:3)

Vive miało szansę na prowadzenie, ale się nie udało. Szybko, bardzo szybko grają Niemcy. Teraz bramkę zdobył Duńczyk, Rasmus Lauge Schmidt.

5. minuta (3:3)

Obronili, rzucił Jurecki i było po 2. Jednak bardzo szybko bramkę rzucił Glandorf. Dzieje się, dzieje bo zaraz Strlek znów wyrównuje.

3. minuta (2:1)

Tak wyglądało czyszczenie parkietu. Ładnie było ;)

2:0 dla Flensburga. Czekamy na pierwsze trafienie Vive i jest! Skutecznie Krzysiek Lijewski.

2. minuta (1:0)

Andersson, ależ obronił Lijewskiego. Atakują Niemcy.

1. minuta (1:0)

Przerwa trochę trwa. Alle powoli wszystko wraca do normy. Atakujemy!

1:0 dla Flensburga. Zza bramki Flensburga poleciało konfetti. Potrzebna będzie chwilka przerwy, aby zamieść to o spadło na parkiet.

Vive zacznie od obrony. Kielczanie w składzie: Szmal - Reichmann, Lijewski, Kus, Jurecki,Jachlewski - Strlek. Do ataku będą wbiegali Zorman i Aginagalde.