Vive Tauron Kielce

29:23

MMTS Kwidzyn

19:05

Wczoraj wyrównane 30 minut, dzisiaj już tylko 15. Kielczanie z dużą łatwością i spokojem pokonują 29:23 MMTS Kwidzyn i do finału brakuje im już tylko jednego zwycięstwa. Za uwagę dziękuje już Krzysztof Węglarczyk. Miłego wieczoru!

60. minuta (29:23)

Nogowski zdobywa ostatnią bramkę spotkania.

59. minuta (29:22)

Aginagalde a po chwili Nogowski.

59. minuta (28:21)

Z trybun rozbrzmiewa "Cały świat już wie, Iskra wygrała mecz!", ale tak naprawdę to było już wiadome po kwadransie tego meczu. Kwidzyn zaprezentował się dużo słabiej w porównaniu do wczorajszych zawodów.

Niewiele bramek w drugiej połowie. Gdyby tylko ona decydowała o rezultacie spotkania to póki co... przegrywamy 8:9.

58. minuta (28:21)

Janiszewski ponownie z szóstego metra i ponownie Sego! To zdecydowanie najjaśniejszy punkt tego spotkania.

57. minuta (28:21)

Seeeeegoo! Świetna postawa bramkarza Vive.

Potoczny popisuje się dobrym rzutem z drugiej linii.

56. minuta (28:20)

Chrapkowski ukarany dwuminutową karą.

55. minuta (28:20)

Spotkanie znacznie zwolniło w końcówce. Od kilku minut nie widzieliśmy trafienia do żadnej z bramek.

54. minuta (28:19)

Janiszewski z sześciu metrów rzuca na bramkę, lecz Chorwacka ściana w postaci Marina Sego nie pozwala zdobyć mu trzeciego trafienia!

53. minuta (28:19)

Na listę strzelców wpisuje się także Denis Buntić.

53. minuta (27:19)

Bielecki na raty, ale skutecznie!

52. minuta (26:19)

Nogowski ukarany dwuminutową karą. Karny dla gospodarzy/

51. minuta (26:19)

Klinger się nie myli. Siedmiobramkowe prowadzenie wciąż się utrzymuje.

50. minuta (26:18)

Sego jest dzisiaj naprawdę w rewelacyjnej dyspozycji. Która to już interwencja? Mamy kontrę, do piłki dopada Cupić i pokonuje Kiepulskiego!

49. minuta (25:18)

Potoczny zdobywa osiemnaste trafienie dla Kwidzyna.

48. minuta (25:17)

Paczkowski zatrzymany przez Kiepulskiego. O czas prosi jednak trener gości, Patryk Rombel.

47. minuta (25:16)

Obustronna kara. Peret nieprzepisowo zatrzymywał Aginagalde, a ten nie pozostając mu dłużnym mocno odepchnął rywala.

46. minuta (25:16)

Świetny rzut Klingera na długi słupek, jednak po raz kolejny fenomenalnie broni Sego!

45. minuta (25:16)

Z trybun słychać "Bronić, Iskra bronić!". Rzeczywiście defensywa Vive spisuje się w drugiej partii bardzo przyzwoicie.

41. minuta (24:15)

Seroka z karnego zmniejsza stratę do 9 bramek.

40. minuta (24:14)

Pięękna wkrętka Paczkowskiego i diesięciobramkowe prowadzenie.

39. minuta (23:14)

W bramce interweniuje Sego!

37. minuta (23:14)

Indywidualna akcja Lijewskiego i bramka rozgrywającego!

34. minuta (22:14)

Kontra kielczan i skuteczne wykończenie Paczkowskiego.

33. minuta (21:14)

Świetna interwencja Kiebulskiego po rzucie Jureckiego.

31. minuta (21:13)

Mroczkowski pokonuje Marina Sego.

30. minuta (21:12)

Początek zaczynamy od rzutu karnego dla Vive i bramki Manuela Strleka.

0. minuta (20:12)

Zawodnicy wracają na parkiet i powoli przygotowują się do rozpoczęcia drugiej odsłony.

255. minuta (20:12)

Rzut bezpośredni zakończył pierwszą połowę spotkania. Vive do przerwy prowadzi już ośmioma bramami i nic nie wskazuje na to, żeby przebieg spotkania miał się zmienić.

30. minuta (20:12)

Bielecki z karnego!

29. minuta (19:11)

Peret rzuca 11 bramkę dla Kwidzyna i przerywa kilkuminutową serię gości bez gola.

28. minuta (19:10)

Jachleeeeeewski!

27. minuta (18:10)

Po raz kolejny w bramce skutecznie interweniuje Szmal!

26. minuta (18:10)

Świetny fragment w wykonaniu żółto-biało-niebieskich. Kolejna kontra i kolejna bramka. Tym razem Uros Zorman.

26. minuta (17:10)

Ivan Cupić po raz kolejny! Czwarte trafienie Chorwata.

25. minuta (16:10)

Kolejne trafienie Ivana Cupicia. Świetna postawa naszych skrzydłowych!

23. minuta (14:10)

Kontra kości i rajd przez całe boisko Michała Pereta. Na szczęście w bramce Vive kapitalną paradą popisał się Szmal!

21. minuta (14:10)

Rzut karny dla Vive i bramka Karola Bieleckiego!

19. minuta (13:9)

Czas dla drużyny gości.

18. minuta (13:9)

Ivaaaaaaaan Cuuuupić! Dziś w Hali Legionów mamy prawdziwe show w wykonaniu skrzydłowych Vive!

18. minuta (11:9)

Kontra kielczan i bramka Jachlewskiego!

17. minuta (9:9)

Po raz kolejny skutecznie Szmal, a na boisku witamy rozgrzewających się przed momentem Cupicia i Zormana.

16. minuta (9:9)

Tym razem kara dla gracza gości. Ukarany Tomasz Klinger. Reichmann z karnego na raty, ale skutecznie!

16. minuta (8:8)

Kolejna dwuminutowa kara dla Kusa. Seroka pokonuje Szmala.

15. minuta (8:8)

Michał Jurecki i znów remis!

15. minuta (7:8)

Warto przypomnieć, że w drugim półfinałowym starciu Orlen Wisła Płock pokonała Azoty Puławy 35:34. Nafciarze wygrywają w tej rywalizacji 1:0.

14. minuta (7:8)

Jachlewski w miejsce Szmala, lecz kielczanie tracą piłkę. Do bramki wraca skrzydłowy, jednak Klinger sprytnie go przerzuca. Vive przegrywa.

13. minuta (7:7)

Nogowski z karnego się nie myli. Znów remis.

12. minuta (7:6)

Szybki powrót do obrony na niewiele się zdaje. Kus fauluje i zostaje ukarany dwoma minutami kary.

11. minuta (7:6)

Pierwsza skuteczna interwencja Szmala.

10. minuta (7:6)

Janiszewski a chwilę później Reichmann! 10 minut i 13 bramek. Widowiskowy początek!

8. minuta (6:5)

Słabszy okres w grze Vive, więc sprawy w swoje ręce bierze Michał Jurecki. Bramka!

7. minuta (5:5)

Pasywna postawa Vive w obronie Pilitowski brutalnie wykorzystuje tą chwilę słabości i doprowadza do wyrównania.

6. minuta (5:3)

Ależ popis kieleckich skrzydłowych! Tym razem dwie bramki z rzędu Reichmanna. Brawo!

4. minuta (3:3)

To nie będzie łatwa przeprawa dla mistrzów Polski. Kwidzyn dwukrotnie trafia do bramki i znów remis

3. minuta (3:1)

Ze skrzydła Strlek! Po chwili kielczanie przejmują piłkę i Chorwat ponownie trafia do siatki!

2. minuta (1:1)

Remis. Najpierw Janiszewski a potem Aginagalde.

I zaczynamy! Vive w składzie: Szmal - Strlek, Jurecki, Kus, Lijewski, Chrapkowski, Reichmann.

17:32

I witamy zawodników obu drużyn na parkiecie!

17:26

A z Kolporter Areny przenosimy się na Halę Legionów! Niecałe 10 minut dzieli nas od rozpoczęcia spotkania pomiędzy Vive Tauronem Kielce a MMTS-em Kwidzyn. Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę i już za chwile zaczniemy ten pojedynek! Z tej strony Krzysztof Węglarczyk, witam!

16:47

Mecz rozpocznie się o godz. 17.30.

hack2016-04-16 19:03:20
Panie redaktorze sam pan sobie przeczy. 55min- nie ma branek, a w 54 i 53min bramki były?