Vive Tauron Kielce

38:25 (16:14)

MMTS Kwidzyn

20:02

Pierwszy krok w kierunku finału wykonany. Zostały jeszcze dwa, a szansa na ponowne przybliżenie się do starcia o złoto już jutro. Vive zagra z MMTS-em w Hali Legionów o godzinie 17:30. Za dzisiaj dziękuje już Marcin Długosz. Pozdrawiam, dobrej wieczoru!

255. minuta (38:25)

Na styku było tylko w pierwszej połowie - potem oglądaliśmy już popis jednej drużyny!

60. minuta (38:25)

Jeszcze trafia Mateusz Kus po świetnej asyście Michała Jureckiego!

59. minuta (36:25)

Kolejne trafienie Reichmanna! A trener gości bierze jeszcze czas.

58. minuta (35:25)

Będzie karny dla mistrzów Polski.

57. minuta (35:24)

Końcówkę tego spotkania Michał Jurecki spędzi na ławce kar.

56. minuta (35:24)

Obie ekipy nie szafują już siłami i powoli czekają na końcową syrenę.

54. minuta (35:24)

Nie ma mocnych na Cupicia!

53. minuta (34:24)

Czy kielczanie zdążą dobić jeszcze do czterdziestki?

52. minuta (33:22)

Vive powiększa swoją przewagę. Gola zdobył Paweł Paczkowski, który niedawno pojawił się na parkiecie.

51. minuta (31:22)

Jeszcze po ciosie wymienionym przez obie ekipy.

50. minuta (30:21)

Manuel Strlek świetnie z kontrataku! Tu już nic złego Vive się nie stanie!

45. minuta (27:20)

Reichmann świetnie z dobitki!

43. minuta (25:18)

Czas dla gości.

42. minuta (25:18)

Vive zaczyna czuć luz! MMTS chyba już opadł z sił, kolejny gol Bunticia.

40. minuta (23:18)

Cupić znowu świetnie w kontrataku, brawo!

39. minuta (22:18)

Karol Bielecki bezbłędnie z siedmiu metrów.

38. minuta (21:18)

Jest rzut karny dla kielczan i "dwójka" dla Pereta.

36. minuta (20:16)

Buntić wykorzystuje nieporozumienie w obronie kwidzynian i pokonuje Kiepulskiego!

35. minuta (19:16)

Gwizdy w Hali Legionów, bo sędziowie pokazali żółtą kartkę Tałantowi Dujszebajewowi - za protesty.

Kolejna kontra i znowu Nogowski pokonuje Sego. Ale jest gol Cupicia!

34. minuta (18:15)

Nogowski znakomicie wykorzystuje kontratak.

31. minuta (17:14)

W bramce Vive został Sego. A wynik do przerwie otwiera Bielecki!

0. minuta (16:14)

Przerwa za nami, zawodnicy wracają na parkiet!

255. minuta (16:14)

Rzut Reichmanna broni jednak Dudek. Do przerwy dwa gole przewagi kielczan! Czy tylko? Ważne, że są!

30. minuta (16:14)

Piękna solowa akcja Zormana na koniec i "siódemka" dla Vive!

29. minuta (16:13)

Vive zaczyna budować przewagę! Trafia "Lijek"!

28. minuta (15:12)

Oczywiście uspokajamy, tam w szeregach MMTS-u to zwykłe rozciąganie...

27. minuta (15:12)

Krzysiek Węglarczyk zadowolony mówi, że na tym zdjęciu dzieje się wszystko: grają w piłkę, ktoś za ławką walczy o życie, no i Kiełek chodzi uśmiechnięty!

26. minuta (14:12)

Nooo, w końcu są dwa gole przewagi - trafia Mateusz Kus. I o czas prosi trener gości, Patryk Rombel.

25. minuta (13:12)

Reichmann dzisiaj w dobrej formie, gol!

24. minuta (12:12)

Remis, remis, ciągle remis!

23. minuta (12:11)

"Dzidziuś" przypomniał o sobie, gol!

22. minuta (11:11)

Nogowski myli się z rzutu karnego - piłka odbija się od poprzeczki.

21. minuta (11:11)

Strasznie proste błędy w ataku popełniają dziś kielczanie. Najpierw gola rzuca Zadura, a po chwili kontrę Seroko fantastycznie broni Sego. Reichman na remis!

19. minuta (10:10)

Fantastyczna kontra kielczan! Tobias Reichmann w locie wykorzystuje podanie Marina Sego.

17. minuta (9:9)

Seroka skutecznie z prawego skrzydła. Ale po chwili odpowiada Lijewski! Oprócz niego na parkiecie pojawili się także m.in. Strlek czy Jurecki.

16. minuta (8:8)

Jak tak dalej pójdzie, to będzie dogrywka! Jeszcze nikt w tym meczu nie prowadził wyżej niż jednym golem.

15. minuta (7:7)

Gospodarze w ataku i to przynosi efekt - jest bramka, znowu Julena!

14. minuta (6:6)

Julen Aginagalde ponownie świetnie na kole!

13. minuta (5:6)

Po dwóch golach dla Vive, nadeszły dwa gole dla MMTS-u. Niewymuszone błędy kielczan w ataku.

11. minuta (5:4)

Aginagalde w czystej sytuacji, gol!

10. minuta (4:4)

Sego kapitalnie broni w sytuacji sam na sam z Seroką!

9. minuta (4:4)

Kto pierwszy odskoczy na chociaż dwa gole przewagi? Na razie nieustannie status quo!

8. minuta (3:3)

Jest odpowiedź! Buntić!

7. minuta (2:3)

Póki co gol za gol. Teraz kielecką defensywę przełamuje Marek Szpera.

6. minuta (2:2)

Goool, Bielecki! Znakomity rzut Karola.

5. minuta (1:2)

Niemrawy początek spotkania. Teraz trafia Maciej Pilitowski.

4. minuta (1:1)

Świetnie w bramce gospodarzy Marin Sego!

3. minuta (1:1)

Kielczanie przełamują impas! Pierwszy gol dla kielczan autorstwa Denisa Bunticia.

1. minuta (0:1)

Wynik otwiera Bartosz Janiszewski.

Vive rozpoczyna w składzie: Sego - Jachlewski, Bielecki, Chrapkowski, Buntić, Cupić, Kus. Do wejścia z ławki gotowi Zorman i Aginagalde.

18:35

Składy obu drużyn już przedstawione - po szczegóły zapraszamy do odpowiedniej zakładki. Zaraz gramy!

18:30

Zawodnicy MMTS już na parkiecie!

18:28

Hala Legionów nie jest dzisiaj wypełniona zbyt szczelnie. Ale to chyba ostatnie dwa "takie" mecze w Kielcach. Potem starcie z Flensburgiem i - najprawdopodobniej - boje z Orlenem Wisłą Płock!

18:26

W tej fazie gra się do trzech zwycięstw. Dzisiaj mamy pierwszy mecz, drugi jutro, z kolei trzeci - oby decydujący - we wtorek w Kwidzynie.

18:16

Przed nami ostatnie półtora miesiąca sezonu! 6 tygodni, które zadecydują o wszystkim - mistrzostwie Polski, Pucharze Polski oraz Lidze Mistrzów. Vive zaczyna dzisiaj zmagania w półfinale play-offów. Rywalem MMTS Kwidzyn, który ekipy Tałanta Dujszebajewa nie może przyprawiać o dreszczyk, ale na pewno trzeba będzie zachować pełną koncentrację. Na relację z Hali Legionów serdecznie zaprasza Marcin Długosz! Witam, dobry wieczór!