2:1

Górnik Zabrze

Mariusz Przybylski (39')

20:02

Oj, działo się dzisiaj w Kielcach. Nie ma "ósemki" ostatecznie, jest 10 miejsce na koniec fazy zasadniczej, więc czeka nas ciężka walka o utrzymanie! No nic, będziemy walczyć i kibicować! To dzisiaj tyle, koniec!

19:59

Koniec meczu!

100. minuta

Górnik - Lech 0:1 (0:1)

Nerwowo na sektorze gości. "Oddajcie koszulki" krzyczą kibice Górnika.

Wybił Diaw! Korona przy piłce!

Brutalnie zagrał Madej, kartka dla skrzydłowego.

Koniec meczu Lechii, cud się nie zdarzył. Nie zagramy w grupie mistrzowskiej! Ale ciągle mamy szansę zaczynać drugą rundę z dziewiętnastoma punktami.

Świetnie zachował się Cebula (kapitalna zmiana!), zagrał do Zająca, ten wpadł w pole karne, ale drybling fatalny.

Uderzenie głową, ale łapie to Trela!

Doliczone aż siedem minut!

Ależ zmarnował to teraz Sylwestrzak. Dograł Cebula na szesnasty metr, dopadł do piłki lewy obrońca, ale fatalnie uderzył.

Atakował Górnik, ale nic z tego nie ma! Od bramki Trela!

Ciekawie też w walce o "ósemkę"! Korona nie ma już praktycznie szans, ale w grze ciągle jest Podbeskidzie.

Nabil!!! Kapitalnie z wolnego z około trzydziestu metrów. Prosto w poprzeczkę!

"Korzeń wracaj"

Cebula! Minimalnie obok słupka, było bardzo blisko.

8467 osób dzisiaj na Kolporter Arenie.

Za Gergela Cerimagic!

Zmiana w Górniku - Korzym za Skrzypczaka.

Ostatnia zmiana w Koronie - Gabovs za Pilipczuka.

Piłka od Aankoura na lewą stronę, przepuściła ją defensywa Górnika i dopadał do niej Pilipczuk. "Ruski" kapitalnie ograł obrońców i uderzył po długim rogu! Piękna bramka!

Ależ to zrobił! Piłipczuk! GOOOOL!

Zając! Dopadł do piłki, zszedł na lewą nogę i uderzył! Bardzo jednak niecelnie.

Dobry powrót Rymaniaka, groźna kontra przerwana.

Wrzutka z lewej strony, uderza sprytnie Skrzypczak, ale złapał to Trela! Świetny mecz naszego golkipera!

Gramy! Wreszcie.

Tak to wygląda.

Mecz wstrzymany, nie da się grać.

Kartka dla Skrzypczaka,

Racę również na sektorze gości.

Będzie zmiana w Koronie. Schodzi Sierpina, wejdzie Zając!

Pilipczuk utrzymał się teraz na lewej stronie, zagrał do środka, piłkę przyjął Jovanović, ale uderzył bardzo niecelnie.

Odpowiada Górnik, po dobrym podaniu Kante pomylił się jednak Gergel.

Powalczył teraz Pilipczuk na lewej stronie, przejął piłkę i płasko dośrodkował, ale nikt tego nie zamknął.

Gramy!

Bez zmian w drugiej połowie! Zacznie Górnik.

Nie będzie rzutu rożnego, bo sędzia Raczkowski zakończył pierwszą połowę. Jak będzie po przerwie? Zapraszamy za niespełna kwadrans.

Kartonik dla Cebuli za faul taktyczny.

A na murawie? Szczerze, to nie dzieje się wiele. Praktycznie nie dzieje się nic. Górnik ma optyczną przewagę.

"Paprocki niszczysz Koronę" na trybunach.

Kolejna zmiana - Cebula za Grzelaka! Brosz chce grać ofensywnie.

Reszta trybun wygwizdała "Młyn"! Wznowiono mecz.

Kolejne race na murawie...

A tak to wygląda z naszej perspektywy. Górnik w natarciu.

Kapitalny jest dzisiaj Darek Trela! Uderzał Skrzypczak po kapitalnym podaniu Kante. Wyjął to jednak Trela!

Uderzał w ekwilibrystyczny sposób Diaw, ale niecelnie. Od bramki Kasprzik.

Faulowany jeszcze w środku pola Jovanović. Będzie okazja przed przerwą.

Ależ okazja Górnika, wrzutka z narożnika, zamykał ktoś akcję na długim słupku, ale minimalnie niecelnie.

Pięć minut doliczone.

Znowu Trela! Kapitalnie broni uderzenie z dystansu!

Kurzawa, ale minął w kompromitujący sposób Diawa, wpadł w pole karne. Szykował się już do strzału, ale wybił piłkę w ostatniej chwili Trela.

Ale błąd lewej strony defensywy, goście robią tam, co chcą. Piłka spadła nagle pod nogi Przybylskiego, który mocnym strzałem pokonał Trelę.

Tracimy bramkę! Przybylski

Nie ma wątpliwości - ewidentnie rzucali racę "kibice" Korony.

Kolejna kartka dla gracza Górnika, dostał ją Kopacz. Rzut wolny jednak zmarnowany, fatalnie wykonał go Sierpina.

Lechia prowadzi już 2:0. Chyba możemy zapomnieć o "ósemce".

Nabil w indywidualnej akcji, faulował go Danch. Żóła kartka.

Korona wygrywa, ale inne wyniki niekorzystne. Na ten moment kielczanie zajmują dziesiąte miejsce w tabeli.

Niewiele się dzieje na murawie, uspokoiło się tempo meczu. Nie dzieje się wiele. Teraz jednak atakują goście, mógł skończyć to Gergel, ale się pomylił.

Ależ to wyjął Trela teraz! Kapitalna interwencja naszego bramkarza, naprawdę! Górnik nadal w natarciu, ma rzut rożny.

Liczymy, że od teraz będzie można skupić się tylko na boisku. Nie chcemy i nie będziemy już pisać o ludziach, którzy siedzą na trybunach, bo nie warto. Nie używamy tego określenia wobec wszystkich, ale wobec tych, którzy mają siebie za najwierniejszych. Nie, nie są tacy. Najgorzej, że racę leciały też w kierunku Zbyszka Małkowskiego, który chciał negocjować.

Taka szybka refleksja! Gdzie były służby? Dlaczego nikt nie przerwał tego cyrku? Porażka klubu, porażka ludzi, który chcą być poważni. Porazka całego miasta.

A jednak - gramy!

Nadal nie wznowiono meczu, trwają negocjację.

Dalsze zdjęcia.

Piłkarze negocjują, aby kibice przestali rzucać racami. Nie rozumiemy tego, to jest kpina i żenujące.

Przerwano mecz! Kpina i idiotyzm ludzi, którzy uważają, że są kibicami. Nie, są szkodnikami!

Na trybunach pojawiły się racę, jest nerwowo! Są też na murawie.

W międzyczasie akcja Korony, wrzucał Sylwestrzak, ale nikt tego nie przeciął! Było blisko, naprawdę!

Oj, nerwowo na trybunach! Kibice z "Młyna" chcą wspomóc kolegów z Zabrza, może być niebezpiecznie.

A na "Młynie"? Nieprzychylne przyśpiewki w kierunku prezesa Paprocki. O co poszło? Przeczytacie na naszym portalu.

Ależ to była akcja! Wrzucił z autu Aankour głowa w poprzeczkę uderzył Diaw, piłka wyszła przed pole karne, gdzie dopadł do niej Bośniak i kapitalnym uderzeniem pokonał Kasprzika!

Goooooool! Jova!

Nerwowo nie tylko na boisku, spore poruszenie na sektorze gości, ale chyba wszystko się już uspokoiło! W międzyczasie powalczył Sierpina, wywalczył aut.

Wrzuca mocno Aankour, ale wybijają defensorzy Górnika!

Motywacja przed meczem, oby pomogło! Zaczęła ofensywnie Korona, będzie rzut z autu w okolicach bramki.

No i gramy! Zaczęła Korona!

17:59

Czekamy na sygnał od Canalu Plus i zaczynamy!

17:59

Oto i oni!

17:55

Skład Korony dzisiaj bez większych zaskoczeń. Nie ma Bartłomieja Pawłowskiego, którego zmogła choroba, a więc na skrzydłach Pyłypczuk oraz Sierpina. W bramce miejsce zachował Darek Trela, a na prawej obronie - w drugim meczu z rzędu - wystąpi Bartosz Rymaniak.

17:52

Zgromadzeni na Kolporter Arenie kibice poznali właśnie składy, w jakich na dzisiejsze spotkanie wybiegną zawodnicy obu drużyn. A co do fanów? Ma być ich dzisiaj około ośmiu tysięcy.

17:48

Halo Halo Kielce! Ale się nam szykują emocje piłkarskie! Korona gra na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze i nadal ma matematyczne szansę na awans do grupy mistrzowskiej! Wszystko oczywiście zależy też od wyników innych spotkań, dlatego też na szczycie naszej relacji będziemy umieszczać aktualne wyniki z innych stadiów piłkarskiej Ekstraklasy! Zostańcie z nami, będzie się działo! Wojciech Staniec, witam i zapraszam!

16:39

Mecz rozpocznie się o godz. 18. Zapraszamy!

wrd2016-04-09 23:21:10
brawo Korona :)))
a wy jak chcecie spokojnie oglądać mecz to zostańcie w domu ;)
radomiak2016-04-09 22:20:10
Posrane parniki z mlyna do kastracji
kkkj2016-04-09 21:44:48
Żenujący to jest komentarz autora !!! Brawo chłopaki z Młyna paprocki dostał to na co zasłużył, trzeba było nie pajacowac tylko puścić oprawę!!! Bał się piro to dostał podwójną porcję! Skandal, kibice poświęcają czas i pieniądze na oprawy a jeden pajac wszystko psuje
zobacz jak>>>2016-04-09 21:32:36
staniec ostro masakruje biedakibiców [kliknij po wiece]
JarkoCK2016-04-09 21:12:53
Rozumiem - Paprocki nie pozwolił wnieść murawy ale to nie powód żeby race przez 5 minut rzucać na boisko!! Jeszcze troche i mógł by być walkower
TYLE Z MOJEJ STRONY
Padre2016-04-09 19:47:13
Korona spadnie, dobranoc.
KK19732016-04-09 19:45:33
Podbeskidzie Ruch RUSZAĆ DUPY Bo chcemy pierwszą ósemkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sda2016-04-09 19:41:25
zamknać bydło!!!zakaz wpuszczania na stadion bydła
Korzym2016-04-09 19:39:34
Brawo! banda swirow auu
Wojtyszek2016-04-09 19:38:15
Gdzie sie wpier**lasz Jarubas. Ja zamykam ten sradion. Mareczku tak jak chciales, mlyn likwidujemy powolutku.
Raca2016-04-09 19:34:33
niech sie pala race!!!! niech zyje KORONA!!!!
Jarubas2016-04-09 19:31:03
No to stadionik zamykamy :D
Petar2016-04-09 19:29:41
brawo kibole! zniszczie do końca ten socjalistyczny klubik.Precz z socjalistyczna Korona!
Zbych2016-04-09 19:28:18
Racą? We mnie? Pojeba*szy!
do wojtek staniec2016-04-09 19:26:34
nie pajacuj z tym co piszesz o kibicach!!!
ckKORONA2016-04-09 19:20:03
Paprocki niszczysz Korone!!!!
kibole z mlyna!!!
angol2016-04-09 19:13:43
Swoja drpga c+ o takie amatorstwo bym nigdy nie podejrzewal. Mecz Lechii z Ruchem leci na osobnym kanale to jeszcze non stop ich na multilidze pokazuja... pajace!
kibic2016-04-09 19:08:57
Brawo kibice Korony!!! Precz Paprocki!!!
l2016-04-09 19:02:05
Takiej dretwoty w wyniku naszych kopaczy i beznadziejnego trenera ciag dslszy. Jak sie na to patrzy to spadek murowany.