Vive Tauron Kielce

34:23

Zagłębie Lubin

255. minuta (34:23)

Pietruszko 24 bramka i to ostatni gol w tym meczu. Vive Tauron Kielce pokonuje Zagłębie Lubin 34:24. Kielczanie przypieczętowują awans do 1/2 finałów, a sam wynik nikogo nie zaskakuje. Za uwagę dziękuje Krzysztof Węglarczyk. Dobranoc Państwu!

58. minuta (34:23)

Dwie bramki z rzędu zdobyte przez gości. Mimo wszystko i tak zwycięstwo jest już jednoznaczne.

57. minuta (34:21)

A Ci, którzy nie przyszli dzisiaj na Halę Legionów niech żałują, bo poza zwycięstwem Vive Tauronu Kielce omija ich również to:

56. minuta (34:21)

Kontra i niezawodny Ivan Cupić!

55. minuta (33:21)

Vujović, a chwilę później Cupić. 13 bramek przewagi.

54. minuta (31:21)

Chrapkowski rzuca w ręce obrońców... strata i Wolski rzuca 21 bramkę dla lubinian.

53. minuta (31:20)

Widać duże rozluźnienie wśród zawodników Dujszebajewa. Cupić niecelnie podaje, a Rosiek wykorzystuje ten błąd i pokonuje Szmala.

52. minuta (31:19)

Kus druga dwuminutowa kara dla gości. Zagłębie zdobywa bramkę z karnego.

51. minuta (31:18)

Paczkowski sam na sam ze Skrzyniarzem i celne trafienie!

50. minuta (29:16)

Marcin Długosz obecny dzisiaj z nami w Hali Legionów stwierdził: "Dodajcie, dodajcie. Niech ludzie zobaczą, że ciężko pracujemy". No to dodajemy...

49. minuta (29:16)

Dwie minuty kary dla Filipa Fąfary.

48. minuta (29:16)

Kuźdeba fauluje Kusa i dostaje dwie minuty. Cupić trafia z karnego!

47. minuta (28:16)

I po raz kolejny Branko Vujović! Takie spotkania są bezsprzecznie dobrym momentem na ogrywanie naszej młodzieży.

46. minuta (27:16)

Bartłomiej Bis! Wielkie brawa dla naszych młodych zawodników!

45. minuta (26:16)

Vujović popisuje się bramka ze skrzydła!

44. minuta (25:16)

Pietruszko ukarany dwuminutową karą.

43. minuta (25:16)

Najpierw Kus, a chwilę później rehabilituje się Chrapkowski! Zwiększamy prowadzenie do 9 trafień.

42. minuta (23:16)

Sławek Szmal i kontra Zagłębia nie kończy się kolejną bramką. Wielkie brawa dla bramkarza Vive!

41. minuta (23:16)

W kadrze na dzisiejsze spotkanie nie ma również Karola Bieleckiego i musimy zaznaczyć, że widoczny jest jego brak. Chrapkowski błąd kroków i strata piłki.

40. minuta (23:16)

Z rzutu karnego Gumiński. 16 bramka dla gości!

39. minuta (23:15)

Szmaaal! Kolejna interwencja godna pochwały!

38. minuta (23:15)

Bis bliski poprawienia swojej statystyki, ale jego rzut odbija się od słupka...

37. minuta (23:15)

Kielczanie mocno rozkojarzeni. Kolejna strata... na szczęście tym razem wykazał się Szmal. Świetna parada!

36. minuta (23:15)

Dżono po raz kolejny znajduje drogę do bramki Vive. Tym razem w lewy dolny róg Szmala.

35. minuta (23:14)

Reichamaaan! Dwie bramki z rzędu skrzydłowego Vive!!!

34. minuta (21:13)

Jureeeckii! Ależ bomba pod poprzeczkę!

33. minuta (20:13)

Dżono trafia do siatki.

32. minuta (20:11)

I nie chcąc być gorszym od Marina Sego, Szmal świetnie interweniuje!

31. minuta (20:11)

A w bramce Vive Tauronu Kielce zameldował się Sławomir Szmal.

30. minuta (20:11)

Wracamy na parkiet! Tobias Reichmann i 20 bramka dla Vive!

0. minuta (19:11)

Trzeba przyznać, że zmiennicy zaprezentowali się dużo słabiej od pierwszej szóstki. Do piętnastej minuty prowadziliśmy 12:4. Drugi kwadrans zakończył się rezultatem 7:7.

255. minuta (19:11)

Duże rozluźnienie w kieleckich szeregach w końcówce pierwszej połowy. Dwie straty, które skrzętnie wykorzystali goście. Przerwa 19:11 dla Vive.

29. minuta (19:9)

Chrapkowski bardzo mocno z 10 metra i bardzo skutecznie.

29. minuta (18:9)

Stankiewicz, a po chwili Bartczak. To pierwszy w tym meczu moment, w którym goście zdobywają dwie bramki z rzędu!

28. minuta (16:7)

Filip Fąfara! Młodzi zawodnicy pokazują się dzisiaj z bardzo pozytywnej strony! Osiemnaste trafienie dla Vive!

25. minuta (16:7)

Mozlni nie są natomiast kieleccy fani, którzy od pierwszej minuty dodają atrakcyjności temu spotkaniu!

24. minuta (16:7)

Krieger z drugiej linii i siódme trafienie gości. Bardzo mozolnie grają dzisiaj goście w ataku.

23. minuta (16:6)

Paczkowski się rozkręca. Kolejny rzut i kolejna bramka!

22. minuta (15:6)

Marin Sego kapitalna interwencja, po chwili efektowny rzut na bramkę Pawła Paczkowskiego.

21. minuta (13:6)

Kilka minut zastoju na parkiecie przerywa Bartczak. Szóste trafienie dla Lubina.

19. minuta (13:5)

Cupić zdobywa bramkę z karnego!

18. minuta (12:5)

Krieger ukarany dwoma minutami.

17. minuta (12:5)

Kolejny karny dla gości. Tym razem Czuwara lobuje Sego i trafia do siatki.

16. minuta (12:4)

Aginagalde z koła! 12 trafienie. Zmiany w zespole Vive. Na parkiecie Cupić, Fąfara, Chrapkowski, Kus, Paczkowski i Vujović.

15. minuta (11:4)

Kapitalna interwencja Sego! Nie ma piątego trafienia dla Zagłębia!

14. minuta (11:4)

Kara dla Mateusza Kusa za faul na Pietruszce! Karny dla Zagłębia.

14. minuta (10:4)

Brawooo! Kontra Vive i Bartłomiej Bis pokonuje bramkarza Zabłębia! 12 minuta i już 6 bramek przewagi.

13. minuta (11:4)

Jurecki i gooooool! Póki co zapowiada się na pogrom.

13. minuta (9:4)

Podanie do koła i Mateusz Kus zdobywa bramkę!

12. minuta (10:4)

Co ciekawe Bis dzisiaj dostał szansę w dłuższym wymiarze czasowym. Młodego zawodnika od początku spotkania możemy oglądać na lewym skrzydle.

12. minuta (8:3)

Karny dla Vive. Raichmann i ósme trafienie!

10. minuta (7:3)

Szymyślik wreszcie pokonuje Sego. Bramka dla Zabłębia.

10. minuta (7:2)

Segoooo! Skuteczna interwencja naszego bramkarza. Mamy kolejną kontrę i znów Reichmann. Siódma bramka dla Vive!

9. minuta (6:2)

Goście po raz kolejny gubią piłkę. To nie nasz problem. Kontra kielczan i gol Reichmanna!

8. minuta (5:2)

Lijewski! Kolejny raz z dużą łatwością przedostaje się pod bramkę rywali.

7. minuta (4:2)

Jurecki w końcu przerywa serię nieskuteczności! Potężny rzut rozgrywającego żółto-biało-niebieskich.

6. minuta (3:2)

Kolejna strata z obu stron. Póki co nerwowy początek z obu stron.

5. minuta (3:2)

Kielczanie gubią piłkę, lecz na nasze szczęście goście także bardzo niedokładnie.

4. minuta (3:2)

Krzysztof Lijewski ze stoickim spokojem wbiega pomiędzy obrońców Lubina i trafia do siatki!

2. minuta (2:1)

Karny dla Vive i dwie minuty dla Bartczaka. Reichmann się nie myli!

1. minuta (1:1)

Pierwsza bramka dla gości, lecz chwilę później wyrównuje Zorman!

I zaczynamy! Vive w składzie: Sego, Zorman, Jurecki, Bis, Kus Lijewski, Reichmann.

Rozgrzewka dobiega końca, już za chwilę prezentacja!

18:34

Prezentacja Drużyn za nami.

18:34

18:26

Z racji tego, że Tałant Dujszebajew dał dzisiaj odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, miejsce otworzyło się dla młodych graczy Vive Tauronu: Fąfary, Bisa oraz Vujovicia.

18:22

Kibice coraz liczniej zbierają się już pod Halą Legionów. Do początku starcia pozostało już niecałe 10 minut.

18:18

15 bramek przewagi po pierwszym spotkaniu wydaje być się wystarczającą zaliczką na przebrnięcie pierwszej rundy play-off. W kadrze Vive brakuje dzisiaj Strleka, Jachlewskiego, czy Jurkiewicza. Mimo tego, że spotkanie zapowiada się raczej na to z kategorii "do odhaczenia" i tak gorąco wierzymy, że zobaczymy ciekawe widowisko w Hali Legionów. Z tej strony Krzysztof Węglarczyk. Dzień dobry państwu.