Vive Tauron Kielce

32:26 (18:15)

Aalborg Handball

255. minuta (32:26)

Znakomicie! Vive w dobrym stylu pokonało Aalborg 33:26 i już na pewno zagra w przyszłym roku w 1/8 finału Ligi Mistrzów! Za uwagę bardzo dziękuje Marcin Długosz!

60. minuta (32:26)

Końcowe odliczanie rozpoczęte, cała hala na stojaco!

58. minuta (31:25)

Kto pieczętuje wygrana Vive? Marin Sego! To nie pomyłka! Aalborg wycofał bramkarza, a Chorwat po udanej interwencji długo się nie zastanawiał i rzutem przez całe boisko trafił do siatki!

56. minuta (29:24)

Uros Zorman bardzo pewnie z rzutu karnego! 29-24 dla kielczan.

55. minuta (28:24)

Slundt pokonuje Sego.

54. minuta (28:23)

Solidarnie po jednym golu dla obu drużyn - 28:23.

51. minuta (27:22)

Michaaaał Jureeecki! 27:22 i chyba już nic złego w tym meczu dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa się nie wydarzy.

49. minuta (25:21)

Jensen zmniejsza straty swojego klubu. Aalborg przegrywa 21:25.

48. minuta (25:20)

Buntić rzuca kolejna bramkę, na co trener Aalborga bierze czas. 25:20 dla kielczan i awans do 1/8 LM jest już naprawdę blisko!

47. minuta (23:19)

Dzisiaj trybuny Hali Legionów sa wypełnione w całości.

46. minuta (23:19)

Buntić pomiędzy nogami bramkarza trafia na 23:19!

44. minuta (22:19)

Sego kolejny raz dobrze interweniuje!

41. minuta (21:18)

Niezła postawa obu bramakrzy powoduje, że wynik nie rośnie w jakimś zastraszajacym tempie. Teraz Duńczycy wyprowadzili kontrę, ale sędzia odgwizdał przekroczenie linii sześciu metrów przez jednego z ich zawodników.

40. minuta (21:18)

Lijewski miał szansę wyprowadzić kielczan na wyższe prowadzenie, ale z jego rzutem z dystansu poradził sobie golkiper Aalborga.

37. minuta (20:18)

Niesamowita wola walki Tkaczyka, który w powietrzu stracił do Musy wydwałoby się stracona piłkę, a Chorwat już wiedział, co z tym fantem zrobić! Jest 20:18.

36. minuta (19:18)

Świetna postawa defensywy kielczan, ale Westphal fantastycznie broni kontrę Strleka!

34. minuta (19:18)

Sego bezradny wobec rzutu Guardioli.

33. minuta (19:18)

Tkaczyk odpowiada ekipie gości! 19:17 dla kielczan.

31. minuta (19:17)

Dwa szybkie gole Aalborga.

0. minuta (18:15)

Druga połowa rozpoczęta! W bramce Vive melduje się Marin Sego.

255. minuta (18:15)

W przerwie czas na konkursy dla kibiców.

30. minuta (18:15)

Sędziowie nie uznaja pięknej bramki Bieleckiego zdobytej równo z końcowa syrena. Do przerwy 18:15 dla żółto-biało-niebieskich! Czekamy na druga połowę.

29. minuta (18:15)

Sander Sagosen pewnie trafia do bramki Vive.

28. minuta (18:15)

Buntić zmarnował dobra sytuację, ale po chwili się zrehabilitował trafiajac na 18:14.

27. minuta (16:12)

"Dzidziuś"! Aalborg traci kontrolę nad przebiegiem meczu!

26. minuta (15:12)

Kapitalny rzut Bunticia z daleka! Vive chyba w końcu poczuło moc! Jest 15:12 dla mistrzów Polski

24. minuta (13:12)

Bielecki i Musa pojawiaja się na boisku jedynie w akcjach ofenswnych gospodarzy.

23. minuta (11:10)

Buuuntić! Aalborg kolejny raz nie wprowadził na boisko bramkarza po akcji ofensywnej i Chorwat trafił do pustej bramki z kilku metrów. Pierwsze prowadzenie Vive w tym meczu!

22. minuta (10:10)

Mistrzowie Polski nie wyszli jeszcze co prawda na prowadzenie, ale już maja remis! Bielecki z karnego na 10:10.

19. minuta (8:9)

Cupić nie wykorzystał teraz tego, o czym wcześniej pisaliśmy. Aalborg po niewykorzystanej sytuacji nie zdażył wprowadzić na boisko bramkarza, ale Chorwat rzutem przez całe boisko nie trafił między słupki gości.

18. minuta (8:9)

Larsen mocno dzisiaj daje się we znaki Szmalowi - przed momentem zdobył swa bramkę numer pięć w tej potyczce.

17. minuta (7:8)

Zawodnik Aalborga z numerem "25", Christian Jensen, ciagle ma na sobie koszulkę bramkarza i wchodzi na boisko nawet wówczas, gdy w ekipie z Danii nikt nie otrzymał dwuminutowego wykluczenia. Ciekawy zamysł ekipy gości. W międzyczasie trener zespołu gości wział czas.

16. minuta (4:7)

Ładny rzut Tkaczyka, Westphal bezradny! Kielczanie zmniejszaja straty do dwóch bramek, jest 6:8.

15. minuta (4:7)

Dwie minuty kary za ostry faul dla Olafura Gustafssona.

14. minuta (4:7)

Kontry nie wykorzystuje Cupić, co zemściło się już po chwili - mamy 4:7.

12. minuta (4:7)

Bieleeecki! Chyba wszyscy wiedza, w jaki sposób zdobył tę bramkę - petarda z dystansu, rzecz jasna!

11. minuta (3:6)

Kielczanie jeszcze się nie rozkręcili na dobre. Nie brakuje prostych błędów, które wykorzystuja Duńczycy, przez co prowadza już 6:3.

9. minuta (2:4)

Larsen wykorzystuje znakomita obronę bramkarza Aalborga i po szybkiej akcji rzuca na 2:4.

7. minuta (2:3)

Ciężko idzie żółto-biało-niebieskim w ataku, ale Lijewski przełamuje opór gości - 2:3.

6. minuta (1:3)

Jest pierwsze trafienie mistrzów Polski! Do siatki Duńczyków trafia Tkaczyka... z koła.

5. minuta (0:2)

Chaotyczny poczatek w wykonaniu obydwu ekip. Niecelny rzut Lijewskiego wykorzystał Aalborg, który po drugim golu Larsena prowadzi 2:0.

3. minuta (0:1)

Karol Bielecki obił słupek bramki Duńczyków i goście ciagle prowadza w Hali Legionów.

1. minuta (0:1)

Larsen rzutem z drugiej linii otwiera wynik spotkania.

Oba zespoły sa już w szatni, a tak jeszcze przed chwila rozgrzewali się Duńczycy:

Jeszcze głośne "Jesteśmy z toba, trenerze jesteśmy z toba!" od kibiców dla Tomasza Strzabały i mecz rozpoczęty! Vive na poczatek w składzie Szmal - Strlek, Chrapkowski, Tkaczyk, Jurecki, Lijewski, Cupić. Do ataku beda wchodzić Bielecki i Musa.

Spiker Paweł Papaj wyraził przed meczem nadzieję, że Vive uda się wygrać wspólnie z kibicami także ten najważniejszy mecz poza boiskiem, nawiazujac do choroby trenera Tomasza Strzabały, na co fani odpowiedzili głośnymi brawami i skandowaniem nazwiska drugiego szkoleniowca kielczan.

15:10

Zawodnicy pojawili się już na boisku, część oficjalna za nami - prezentacja i hymn Ligi Mistrzów - za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

14:58

Zawodnicy Vive kończa już rozgrzewkę

14:51

Przed tygodniem Vive wygrało w Danii 27:25, dzisiaj czas na rewanż w Hali Legionów. Ten mecz jest o tyle ważny, że dwa punkty dadza kielczanom pewna przepustkę do 1/8 finału Ligi Mistrzów. To jak będzie: mistrzowie Polski przyklepia awans już dzisiaj? Na relację z obiektu przy ulicy Bocznej serdecznie zaprasza Marcin Długosz!