Vive Tauron Kielce

27:26 (11:15)

Pick Szeged

19:35

Co to był za mecz! Ufff... Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Za uwagę dziękuje już Marcin Długosz. Pozdrawiam, dobrego wieczoru!

60. minuta (27:26)

PROSZĘ PAŃSTWA, TO JEST NIEPRAWDOPODOBNE, NIEBYWAŁE, WSPANIAŁE, FANTASTYCZNE! Węgrzy wycofali bramkarza i w ostatniej akcji meczu zgubili piłkę. Lijewski został sfaulowany, ale zdołał dograć do Reichmanna, a Niemiec na sekundę przed końcową syreną zmieścił piłkę w opuszczonej bramce. KAPITALNE!

60. minuta (26:26)

SŁUPEK! CO TU SIĘ DZIEJE! Ale goście w natarciu, 17 sekund.

39 sekund do końca, czas dla gości! A kibice: "Wygrajcie dla nas, Iskierko wygrajcie dla nas!".

Co za gwizdy w Hali Legionów!

59. minuta (26:26)

DZIDZIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŚ!!

58. minuta (25:26)

SŁAWEK SZMAL!! ZNOWU ON! NIESAMOWITA OBRONA!

Niebywałe... Sierra broni rzut karny Cupicia.

57. minuta (25:26)

Mamy piłkę, to bardzo ważna akcja! Rzut karny i dwie minuty kary dla Dos Santosa!

SZMAAAAAAAAAAL! Broni rzut karny w decydującym momencie!

56. minuta (25:26)

Vive znów w osłabieniu... Kus fauluje Bombaca i dwie minuty kary dla zawodnika z Kielc. BARDZO KONTROWERSYJNY WERDYKT!!! Ale bronimy atak Pick, jest Vive przy piłce.

54. minuta (25:26)

Jurkiewicz, obrona w kole, mamy karnego, którego po raz kolejny wykorzystuje Strlek. Jeszcze jeden!

54. minuta (24:26)

Niestety, tym razem kielczanie nie zdołali powstrzymać rzutu Zubai. Jest gol.

53. minuta (24:25)

Jest akcja Vive, jest karny, jest gol Strleka! Tylko jedna bramka straty! Czas bierze trener Pick Szeged. Robi się gorąco.

52. minuta (23:25)

Vive w osłabieniu, atakuje Pick. Świetne podanie do Kallmana, rzut i broni Szmal! Dobrze, że mamy tego gościa miedzy słupkami :)

51. minuta (23:25)

Szybka kontra Vive, daleka piłka do Strleka, sprint i gol! Dobra robota.

49. minuta (22:25)

O matko, co za gol... Bombac do Kallmana, ten przejmuje piłkę w powietrzu i rzuca tuż przy słupku. Genialna akcja.

48. minuta (22:24)

Masakra... Gdy tylko pochwalimy, to zaraz Garcia wchodzi w obronę, jak masło i trafia obok bezradnego "Kasy". Dobrze, że jest Jurecki, kolejne trafienie dla gospodarzy.

47. minuta (21:23)

Bombac rzuca z biodra, ale górą Szmal! No, wreszcie zaczyna się to dobrze układać, ale oczywiście wciąż prowadzą Węgrzy. Trzeba to odrobić.

46. minuta (21:23)

LIJEWSKI! Co za kapitalna akcja Krzyśka, pięknie zmylił całą obronę i trafił do siatki. O to chodzi!

45. minuta (20:23)

Ależ rzut Garcii, coś pięknego. Szmal nawet nie drgnął. Za to próby interwencji podjął się bramkarz gości, ale i tak wobec akcji Lijewskiego był bezradny. Gol za gol.

43. minuta (19:21)

Jak trwoga, to do... Karola! No pewnie, że tak. Bielecki po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Ciekawy mecz dzisiaj oglądamy, bardzo ciekawy.

42. minuta (18:21)

BIELECKI! No nareszcie, Karol!

41. minuta (17:21)

Kolejna FATALNA strata w ataku, jest kontra Pick i rzuuut... w poprzeczkę. Uff, fart! Ale tak grać nie wolno!

40. minuta (17:21)

Słabszy okres gry Vive w obronie, co bezlitośnie wykorzystują przyjezdni... Najpierw Kallman, potem Blazević.

39. minuta (17:19)

Cuuupić! Pięknie, po raz kolejny znakomicie Chorwat.

A tu oprawa z nieco innej perspektywy :)

38. minuta (16:19)

Gracze z Szeged dobrze wykorzystują fakt gry w przewadze, jest kolejne trafienie gości.

37. minuta (16:18)

Tym razem Szmal nie zdołał już powstrzymać swojego rywala. Jest trafienie dla Pick. Ale jest też odpowiedź Vive - brawo Buntić!

36. minuta (15:17)

Broni rzut Garcii Szmal, ale wcześniej gwizdek sędziego - faulował Cupić i Chorwat otrzymał karę dwóch minut. Kontrowersyjna sytuacja...

I znów Cupić! Tym razem po rzucie karnym.

34. minuta (14:17)

Niby klub mistrzów Polski, a zawsze, na każdym meczu Ligi Mistrzów, pojawia się problem z internetem... Przepraszamy, musieliśmy temat "przejąć" sprzed tv. Właśnie gola zdobył Ivan Cupić, kielczanie zmniejszają przewagę.

255. minuta (12:16)

Przerwa! Oby po niej było lepiej...

30. minuta (12:16)

I znowu Mindegia... Ale dał radę odpowiedzieć jeszcze Jurkiewicz!

30. minuta (11:15)

Czas dla trenera gości. Pick w natarciu, 28 sekund do końca pierwszej połowy.

29. minuta (11:15)

Ależ dzisiaj ciężko idzie Vive w ataku.

28. minuta (11:15)

A Mindegia nic nie robi sobie z Kusa i obok niego rzuca piłkę do bramki. Sego nie dał rady zainterweniować.

27. minuta (11:14)

Jurecki fatalnie wyrzuca piłkę w aut przy rozegraniu akcji...

26. minuta (11:13)

Gooool, Lijewski! Chwilę wcześniej kontrę gości znakomicie przeczytał i przeciął Sego!

25. minuta (10:13)

Ancsin wykorzystuje rozluźnione szyki gospodarzy.

24. minuta (10:12)

Vive wyprowadziło dobrą kontrę, ale w decydującym momencie piłki nie złapał Zorman. Więcej koncentracji, panowie!

23. minuta (10:12)

Pick cały czas ma inicjatywę. Tym razem gola zdobywa Garcia.

22. minuta (9:11)

Mieliśmy przez moment przerwę spowodowaną problemem zdrowotnym jednego z graczy gości, ale już wszystko w porządku. Wcześniej Sierra twarzą obronił potężną bombę Jureckiego. Hiszpana na chwilę zamroczyło.

21. minuta (9:10)

Ajjjjj, Reichmann... Pomylił się z rzutu karnego.

19. minuta (9:9)

Mistrzowie Polski świetnie kontrują! Strlek! A po chwili powtórka, tyle że w drugie tempo i w wykonaniu Jureckiego. Brawo!

18. minuta (7:9)

W bramce kielczan znakomicie Sego, ale rzut Jureckiego z drugiej linii równie dobrze broni Sierra.

17. minuta (7:9)

Gooool, Aginagalde!

16. minuta (6:9)

Są zmiany w Vive. Na boisku meldują się m.in. Strlek i Reichmann. Ale póki co Garcia zdobywa dziewiątego gola dla Węgrów...

15. minuta (6:8)

Dwie dobre akcje gości i wracamy do punktu wyjścia.

13. minuta (6:6)

I już mamy remis! Cupić zamienia rzut karny na szóstą bramkę Vive!

12. minuta (5:6)

W końcu Mateusz Jachlewski dostał okazję do wykazania się! I wykorzystał ją, bramka! A po chwili poprawia Krzysztof Lijewski!

11. minuta (3:6)

Mistrzowie Polski w obronie. Walczy w niej m.in. Mariusz Jurkiewicz.

10. minuta (3:5)

Ale nie tak twarda, by nie przełamał jej Michał Jurecki. GOOOL!

9. minuta (2:5)

Trwa atak pozycyjny Vive, ale obrona rywali jest twarda.

8. minuta (2:5)

Słabe minuty w wykonaniu mistrzów Polski. Tałant Dujszebajew reaguje i prosi o czas

7. minuta (2:4)

Karol Bielecki nie daje rady pokonać Sierry z lewego rozegrania. Ciężki początek dla Vive.

6. minuta (2:3)

Sędziowie dyktują rzut karny dla zawodników z Węgier. Z siedmiu metrów nie myli się Dean Bombac.

4. minuta (2:2)

Lukę w defensywie mistrzów Polski wykorzystuje Ilyes.

3. minuta (2:1)

Najpierw świetnie Sego, a potem kolejne trafienie Bunticia!

2. minuta (1:1)

Vranjes i Buntić otwierają wynik meczu!

Zaczynamy! Vive w składzie: Sego - Jachlewski, Bielecki, Zorman, Buntić, Cupić, Aginagalde. Do obrony będą wchodzić Kus i Chrapkowski.

... Ale przede wszystkim o to!

18:00

O co chodzi? O to...

17:56

"Życie jest sztuką wyborów. Z nami nabiera kolorów"... Zaraz więcej na ten temat!

17:53

Na parkiecie są już sędziowie ze Słowacji. Czas na ekipę z Węgier!

17:50

Kieleccy kibice są już gotowi na 60 minut emocji.

17:49

Dzień dobry! Z Hali Legionów wita i zaprasza na relację Marcin Długosz. Kończymy fazę grupową Ligi Mistrzów meczem Vive - Pick: czy z przytupem? Oby!