Korona rozpaczliwie atakuje. Wszyscy na połowie Górnika.

Cztery minuty doliczone.

Schodzi strzelec trzech bramek, Jakub Świerczok. Wchodzi Śpiączka.

Druga zmiana jeszcze wstrzymana.

Dwie zmiany w Góriku. Schodzi Bonin. Wchodzi zaś Barreno.

Pomyłka Wierchowcowa, przejmuje Piesio i dośrodkowuje. W ostatniej chwili Dejmek na rzut rożny.

Zaaając! Płasko, prosto w nogi obrońców. Po chwili - Trafford, znowu zablokowany.

A Górnik? Atakuje. Kolejny rzut rożny dla ludzi Szatałowa.

Od bramki wznowi Bartkus. Szczerze? Nie przypominamy sobie jakiejkolwiek próby ofensywnej Korony w drugiej części. Może inaczej - próby, która mogłaby zagrozić bramce gospodarzy.

Dwie zmiany w Koronie. Schodzi Pawłowski i Aankour. Wchodzą: Zając i Sekulski.

Festiwal nieporadności, nawet nie ma sensu tego opisywać. A to, co robi Sylwestrzak? Wydaje nam się, że kadra się oddala. Nie no, co mi piszemy. Chyba tylko sam "Małpa" myślał, że tam się nadaje.

Kolejną bramkę mógł strzelić Górnik, ale niewiele tam zabrakło. Po chwili fauluje Fertvos, będą mieli doskonałą okazję.

Wpada w pole karne Pawłowski - uderza jednak zbyt lekko/

Zmiana w Górniku - wchodzi Tymiński za Danielewicza.

Kapitalnie rozklepał teraz w środku Pawłowski z Traffordem, ale uderzenie tego pierwszego o wiele za mocne.

Sierpina! Doskonała okazja, ale w czystej sytuacji trafił... prosto w twarz Pitrego. Leży na boisku piłkarz Górnika.

Ależ uderzył Aankour (najlepszy piłkarz Korony dzisiaj!), ale broni Bartkus.

Znowu fauluje defensor Górnika, kolejny rzut wolny, ale zwykle nic z nich nie mamy.

Nie mamy słów... Kolejny mecz, w którym wygrywaliśmy 2:0. Naprawdę, ciężko cokolwiek napisać. Nasza gra w defensywie to jest dzisiaj jakieś nieporozumienie.

Bład Fertovsa, na skrzydle piłkę dostał Piesio i kapitalnie dograł do Świerczoka, który z najbliższej odległości pokonał Małkowskiego.

No i przegrywamy. Świerczok.

Wrzuca Jovanović, ale łapie to golkiper gospodarzy.

Znowu faul zawodnika z Łęcznej, leży Trafford. Może tym razem wykorzystamy rzut wolny?

Doskonałą okazja Świerczoka, broni Małkowski! Po chwili wybija Fertovs, ale wprost pod nogi Piesia. Broni jego uderzenie po raz kolejny Małkowski.

Doskonała wrzutka Sierpiny, uderzał jeden z Koroniarzy głową , ale niezła parada Bartkusa.

Fauluje Bożić Nabila, to może być dobra okazja.

Niepewnie na przedpolu gra dzisiaj Bartkus. Nie każdy może być przecież Neurem. Teraz niewiele zabrakło a jego wybicie przejąłby Sierpina.

Teraz doskonale Piesio po błędzie Fertovsa, ale ponad bramką.

Błąd naszej defensywy - w doskonałej okazji znalazł się pitry, ale uderzył prosto w Małkowskiego.

Wyzywają nas mocno w Łęcznej. No nic, można różnie leczyć kompleksy.

Brutalny wślizg Mierzejewskiego i tylko żółta kartka.

Korona w natarciu.

Łotysz świetnie wypatrzył teraz Sierpinę, ale wślizgiem powstrzymał go Damian Jakubik.

Po zejściu Rymaniaka na prawej obronie gra Fertovs.

Rzut rożny dla Korony, przejmuje piłkę Aankour, zagrywa do "Jovy". Bośniak wchodzi w pole karne, ale uderzenie bardzo słabe.

Świetna akcja Korony - wzdłuż bramki dogrywał Aankour, ale nikt tego nie zamknął. Wielka szkoda.

Są i kibice Korony, którzy mieli jakieś problemy przy wejściu, ale już są i głośno dopingują.

I zapisał się już w protokole Kanadyjczyk z polskim paszportem. Żółta kartka.

Gramy! Jedna zmiana w Koronie - Trafford za Rymaniaka.

Nic z tego nie ma. Koniec pierwszej połowy.

Fauluje jeszcze Jovanović, doskonała okazja dla Górnika.

Minuta doliczona, kończmy to lepiej...

Sylwestrzak - aż żal komentować jego ostatnie zagrane. Aż wyśmiali go lokalni kibice.

Świerczom walczył z Dejmkiem, Czech nie mógł faulować, więc napastnik się przedarł. Zagranie jednak bardzo słabe.

Dajcie spokój, prowadziliśmy dwiema bramki i tak to roztrwonić. Nie wiemy, co napisać...

Mamy i tak dużo szczęścia, bo Wierchowcow powinien dostać chyba czerwoną kartkę. Nie funkcjonuje dzisiaj nasza defensywa, naprawdę...

Świerczok i bramka. Tyle z naszej przewagi.

Drugi rzut karny dla gospodarzy. Wychodzącego na wolne pole Świerczoka fauluje Wierchowcow. Tylko żółta kartka.

Ale luz złapał Świerczok, kolejny udany zwód.

Sierpina schodzi do środka, uderza z daleka, ale zablokowany. Będzie aut.

Teraz z daleka jeden z graczy Łęcznej - bardzo jednak niecelnie.

Gra trochę się uspokoiła, może to i lepiej. Korona ma korzystny wynik i chcielibyśmy, aby przywiozła go do Kielc.

Nie wiemy, co Korona zrobiła teraz w obronie. Fatalne rozegranie i ostatecznie sam na sam z bramkarzem znalazł się Bonin. Tyle szczęścia, że spalony.

Fauluje Dejmek Świerczoka. Przypomnijmy, ma już żółtą kartkę.

Świerczok po raz kolejny w kapitalnej sytuacji (błąd Sylwestrzaka!), ale popełnił prosty błąd techniczny i interweniuje Wierchowcow.

Kibicom gospodarzy chyba wrócił humor.

Fatalny "kiks" Mierzejewskiego, który w prostej sytuacji nie przyjął piłki.

Rozpaczliwe wybicie Pawłowskiego, Korona nie może wyjść z własnej połowy.

Tańczył z piłką jeden z graczy gospodarzy w naszym polu karnym, ale świetnie zatrzymał go Jovanović.

Zbyszek Małkowski ratuje nas w tej sytuacji! Rożny dla Górnika.

Kartka dla Dejmka, nie zagra w meczu z Wisłą!

A tak to wyglądało... Szkoda tego rzutu karnego.

Świerczok, pewnie!

Rzut karny dla gospodarzy.

Ależ to wyglądało - długa piłka, kapitalnie przyjął ją Nabil, a ten zagrał do Cabrery, który na siedemnastym metrze miał przed sobą pustą bramkę, bo wyszedł z niej wcześniej Bartkus! Świetnie zrobił to Marokańczyk!

Gooool! Airam! Kapialnie!

Kamil Sylwestrzak ukarany żółtą kartką za faul przy linii.

Ze stałego fragmentu uderzał Piesio, ale Małkowski odprowadził tylko piłkę wzrokiem.

Faulowany piłkarz Górnika na trzydziestym metrze, będzie naprawdę groźnie.

Znowu mamy "farta" i to bardzo wiele... Uderzenie z trzydziestu metrów prosto w poprzeczkę, dobijał jeszcze Bonin z bliska, ale bardzo niecelnie.

Jak lubimy dawać takie zdjęcia... Brawo Korona!

Ależ to zrobiła Korona - piłka od Sierpiny do Pawłowskiego w pole karne, a wypożyczony z Lechii skrzydłowy kapitalnie się obrócił i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Kapitalnie Pawłowski! Goooooool!

A tak wygląda to z naszej perspektywy.

Z rzutu wolnego dogrywa Sierpina, ale piłka wybita przez stoperów.

Agresywny wślizg Mierzejewskiego - leży Pawłowski. Jeszcze bez kartki.

Odpowiada Korona - Sylwestrzak będzie wrzucał z autu w okolicy pola karnego gospodarzy.

Świerczok uderza z szesnastu metrów, odbija przed siebie Małkowski i na szczęście nikt tego nie dobija.

Górnik nie popuszcza - ludzie Szatałowa w natarciu, co chwilę wybijamy piłkę z pola karnego.

Ależ mamy szczęście - Świerczok w idealnej sytuacji, ale minimalnie obok słupka.

Świetne zagranie, walczył Wierchowcow, ale powstrzymał go Pruchnik i złapał piłkę Bartkus.

Ofensywnie Korona - Sierpina wywalczył rzut rożny!

Świerczok do Piesia i gramy!

15:30

Korona dzisiaj bez Trafforda, który na ławce. Od początku w składzie Fertovs.

15:29

Są i oni, za moment zaczynamy!

15:25

No i jesteśmy o czasie, ufff! Witamy już z kameralnego obiektu w Łęcznej, gdzie za chwilę Korona zmierzy się z miejscowym Górnikiem! Będzie się działo! Zaprasza, Wojciech Staniec II.

M_M2016-02-27 17:19:06
To co w tym roku gra nasza defensywa to śmiech na sali... Wilusz wróć!!!
mam deja vu2016-02-27 16:59:19
ze szczecina...
Gigu2016-02-27 16:48:07
Czemu się wyzywamy z Górnikiem?
andy2016-02-27 16:22:15
Tych komentatorów z nSport nie da się słuchać tak włażą w d..ę Łęcznej .Korona dla nich zupełnie nie istnieje. Jak można dopuszczać do mikrofonu ludzi tak nieobiektywnych i faworyzujący jeden klub. Skandal !
emigracjia2016-02-27 16:17:38
Dajcie foto sektora gosci. Walczyc trenowac Korona musi panowac
Adam2016-02-27 16:15:51
Dobrze tu już było....
Czerwień się należała jak BYK!
chłodnym okiem2016-02-27 15:43:29
Niestety nie ma co liczyć że pawlowski w takiej formie nie zostanie wezwany do gdańska po sezonie
Koroniarz2016-02-27 15:39:42
Jedziemy jedziemy Koroneczko! Jeeesteśmy zawsze tam gdzie nasz MKS graa aeaoooo Korona gool !
Scyzoryk2016-02-27 15:18:09
Można pokazać sektor gości!!! Tylko Zwyciestwo Korona Kielce!!!! Wczoraj obecałaś mi napewno że 3punkty dzisiaj beda a my wierzymy w To!!!!