Vive Tauron Kielce

34:20 (17:10)

KPR Legionowo

19:57

Vive pokonało KPR Legionowo, a najważniejsza informacja jest taka, że nikt w kieleckim zespole nie doznał kontuzji! Teraz czas na mecz z Lwami! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (34:19)

I znów Reichmann! Ależ on jest niesamowity!!!

59. minuta (33:19)

Tobias Reichmann! Vive tego meczu już nie przegra ;)

57. minuta (31:19)

Na środku rozegrania w Vive gra... Piotr Chrapkowski!

56. minuta (31:17)

Na boisku pojawia się także Filip Fąfara.

54. minuta (31:17)

Dwie minuty dla Mochockiego za faul na Zormanie i karny dla Vive. Cupić lobem pokonuje Krekorę.

53. minuta (28:17)

Bramkę nr 30 zdobywa Uros Zorman.

51. minuta (28:17)

Na parkiecie pojawia się Branko Vujović.

50. minuta (27:17)

Już "dychą"!

48. minuta (26:17)

Buntić podanie za plecami do Reichmanna! Ależ akcja Vive Tauronu Kielce!

47. minuta (25:16)

Tradycyjne zmiany w Vive wchodzą: Reichmann, Bunić, Jachlewski i Zorman.

44. minuta (23:15)

Kolejne trafienie Julena Aginagalde! Vive przetrwało grę w osłabieniu.

42. minuta (22:15)

Gra w podwójnym osłabienie to nie problem! Paweł Paczkowski pokonuje Stojkovicia!

41. minuta (21:14)

Kolejna kara dla Vive. Tym razem Piotrek Chrapkowski. Według sędziów odbił piłkę nogą.

40. minuta (20:14)

Dwie minuty kary dla Karola Bieleckiego.

39. minuta (20:13)

Kontra Vive, kontra Strleka! Bramka!

37. minuta (19:12)

Bardzo dobrze w bramce Vive prezentuje się Marin Sego. Niestety, jego koledzy w ataku popełniają sporo błędów.

35. minuta (19:12)

A w takich, trzeba przyznać lekko niecodziennych strojach gra KPR:

31. minuta (18:10)

Vive zaczyna w składzie: Sego, Cupić, Paczkowski, Jurecki, Bielecki, Strlek, Aginagalde. Bramkę od razu rzuca Karol Bielecki!

0. minuta (17:10)

Obie drużyny wyszły już z szatni. Zaraz zaczynamy!

255. minuta (17:10)

Vive prowadzi po pierwszej połowie 17:10.

30. minuta (17:10)

Titow skutecznie i koniec pierwszej połowy.

29. minuta (17:9)

Sprytne podanie Jachlewskiego do Aginagalde, ale Julen nie trafia.

26. minuta (16:7)

Świetne podanie Zormana i bramka Aginagalde!

23. minuta (15:6)

Kontynuacja chyba będzie, bo bramkę zdobył właśnie Julen.

21. minuta (13:5)

A teraz bramkę zdobył Karol Bielecki. Nie byłoby w tym nic dziwnego... gdyby nie to, że Kola rzucił z koła!

19. minuta (12:4)

Kontry, kontry, kontry! Vive broni, Vive szybko rzuca - tak teraz wygląda ten mecz.

18. minuta (11:4)

Dziś w Hali Legionów pojawiło się sporo kibiców:

17. minuta (10:3)

Karny dla Vive, ale rzut Reichmanna broni Stojković.

16. minuta (10:3)

Zmiany w Vive, na parkeicie pojawiają się Jachlewski, Bielecki, Buntić i Reichmann.

15. minuta (10:3)

Ivan Cupić i już 10:3. Zmiana w bramce KPR-u. Wchodzi Stojković.

14. minuta (9:3)

Ruzca Paczkowski, który był jeszcze faulowany i dwie minuty kary dla zawodnika KPR-u.

10. minuta (7:3)

Mochocki potężny rzut prawą ręką z prawego skrzydła.

10. minuta (7:2)

Czas dla trenera KPR-u Roberta Lisa. Nie ma się co dziwić, bo Vive Tauron prowadzi już 7:2.

9. minuta (6:2)

Tak prezentuje się kielecki Młyn:

8. minuta (5:2)

Kolejna kontra Vive i rośnie przewaga! Autorem trafienia jest Manuel Strlek.

8. minuta (4:2)

Ivan Cupic ze skrzydła! Co za bramka!

7. minuta (3:2)

Cupić i Paczkowski dla Vive. Kasprzak dla KPR.

3. minuta (1:1)

Bramkę nr 1 w tym meczu zdobywa KPR, a jej autorem jest Tomasz Kasprzak. Szybko odpowiada Uros Zorman.

Vive zacznie w składzie: Szmal, Strlek, Jurecki, Chrapkowski, Kus, Paczkowski, Cupić. Do ataku będzie wbiegał Zorman i Aginagalde.

18:33

Teraz na parkiecie pojawiają się zawodnicy Vive Tauronu Kielce.

18:31

Oczywiście wymieniając zawodnik KPR-u, którzy pochodzą z Kielc zapomnieliśmy wypisać Tomasza Mochockiego, który zagra z numerem 8.

18:27

Obie ekipy już w szatni. Teraz czas na tradycyjny występ tancerek, czyli Dzikiej Ekipy!

18:25

Dziś rywalem Vive Tauronu jest KPR Legionów. Zespół spod Warszawy w niedzielę ograł Pogoń Szczecin i awansował na czwarte miejsce w tabeli. To dobra drużyna, która gra bardzo solidnie. Jej trenerem jest Robert Lis, były piłkarz ręczny, a obecnie szkoleniowiec i ekspert telewizyjny NC+. Jeżeli w tej stacji oglądacie mecze Ligi Mistrzów to na pewno go kojarzycie. Lis jest wymieniany w roli jednego z kandydatów do objęcia stanowiskatrenera kadry narodowej. Na kogo w KPR-ze warto zwrócić jeszcze uwagę? Bardzo dobrze radzi sobie weteran rozgrywek Witalij Titow, za swoje występy chwalony jest także Tomasz Kasprzak. Z numerem 32 gra wychowanek kieleckiego klubu Paweł Gawęcki.