3:2 (0:2)

Bartłomiej Pawłowski (6')
Airam Cabrera (16')

19:53

Dokładnie tak sobie wyobrażaliśmy inaugurację Korony, ale tylko w połowie. Pierwsza część kapitalna, ale druga koszmarna. Przegraliśmy wygrany mecz... Sami jesteśmy ciekawi, co powiedzą po meczu piłkarze Korony. Przecytacie to za chwilę na naszym portalu. Dziękuję za dzisiaj, Wojtek Staniec.

19:52

Nic z tego. Koniec.

93. minuta

Ostatnia szansa dla Korony. Rzut wolny z około trzydzestu metrów.

92. minuta

Kopanina straszna na połowie Pogoni, ale sędzia dopatrzył się faulu jednego z naszych zawodników.

91. minuta

Piłka w pole karne Pogoni. Pada Sekulski, ale gwizdek milczy.

Trzy minuty doliczy sędzia! Korona atakuje, ale wrzutka Pawłowskiego wybita.

88. minuta

Doskonale Pawłowski wypatrzył Trytkę, ale ten fatalnie przyjął piłkę.

87. minuta

Fala na trybunach w Szczecinie. Ponad pięć tysięcy osób ma się z czego cieszyć.

86. minuta

Leży na murawie Murawski i nie spieszy się, aby wstać.

84. minuta

Ryzykowny wslizg Wierchowcowa, ale powstrzymał Zwolińskiego.

83. minuta

Jeszcze mógł trafić Dwalishwili, ale blokuje nasz kapitan.

82. minuta

Najwyższa pora, aby chociaż zaatakować, ale to Pogoń ma piłkę. Niesamowita (na niekorzyść) metamorfoza ludzi Brosza po przerwie. Siedzimy na tym piekielnie mroźnym stadionie i nie wiemy, co Wam napisać.

81. minuta

Głową Dejmek, ale od bramki Słowik.

80. minuta

Rzut wolny, dogrywa Jovanović, ale Fojut na rzut rożny.

79. minuta

Wchodzi Sekulski za Aankoura.

78. minuta

Kapitalny rajd Murawskiego, który minął chyba pięciu naszych graczy i zagrał Do Gyursco, a ten mocnym strzałem z dwudziestego metra pokonał Malkowskiego.

77. minuta

Zbyszek Małkowski na kolanach - doskonały obraz tego, co się stało. Właśnie przegraliśmy wygrany mecz.

76. minuta

Chcieliśmy uchwycić Koronę w ataku, ale w drugiej połowie nie było to łatwe...

74. minuta

Próbował dośrodkowywać Sylwestrzak, ale "próbować" to dobry czasownik...

73. minuta

Dośrodkowanie Sierpiny z rzutu wolnego, ale wybijają gospodarze.

71. minuta

Trener Michniewcz często mówił,że 0:2 to najgorszy z możliwych wyników... No i coś w tym jest.

71. minuta

Zaczynamy wszystko od nowa. Błąd Sylwestrzaka i mamy remis. W międzyczasie zmiana w Koronie - Trytko za Cabrerę.

70. minuta

Ależ to zrobił Frączczak! Kapitalny strzał z dwudziestego metra i bramka!

69. minuta

Fertovs uderza z czterdziestu metrów, ale bardzo niecelnie.

68. minuta

Piekielnie groźnie było w naszym polu karnym - dobrze w obronie jednak Sylwestrzak, który zabokował Frączczaka.

66. minuta

Trzecia zmiana w Pogoni - za Akahoshiego wchodzi Kort.

65. minuta

Pawłowski w pole karne, ale doskonałą okazję marnuje Łukasz Sierpina, który pudłuje z pięciu metrów.

65. minuta

Wydaje nam się, że zbyt mocno cofnęła się Korona po przerwie. Zupełnie niepotrzebnie.

64. minuta

Okazja dla Korony - uderzał Cabrera, ale bardzo delikatnie i łapie Słowik.

63. minuta

Mocno zaatakował teraz Frątczczaka Fertovs i rzut wolny dla gospodarzy.

62. minuta

A tak wygląda to z naszej pesrspektywy. Większość akcji na połowie Korony.

61. minuta

Zmiana w Koronie - Fertovs za Trafforda.

60. minuta

Pogoń poczuła krew - wybili dośrodkowaną piłkę stoperzy, a do niej dopadł kapitan "Portowców" i pewnie pokonał Zbyszka Małkowskiego.

59. minuta

No i niestety tracimy bramkę - Rafał Murawski!

58. minuta

Długa piłka na Dwalischwiliego, ale bez trudu pojedynek z nim wygrał Dejmek i Gruin mógł tylko "podać" do Małkowskiego.

58. minuta

Ależ ruchliwy jest Aankour, który gra dzisiaj naprawdę dobry mecz.

57. minuta

Poślizgnął się teraz Akahoshi i wybił piłkę na aut. Sporo mieliśmy szczęścia, bo mogło być groźnie.

57. minuta

Musimy przyznać, bardzo baliśmy się o grę Wierchwcowa, ale ten naprawdę radzi sobie bardzo dobrze. Żebyśy tylko nie zapeszli.

56. minuta

Długa piłka na Pawłowskiego, ale ciut szybszy Słowik.

55. minuta

Kapitalnie po raz kolejny Białorusin, który wysoko wyskoczył i wygrał pojedynek główkowy ze Zwolińskim.

54. minuta

Wierchowcow szczupakiem wybija piłkę na rzut rożny. Pogoń coraz mocniej napiera.

53. minuta

Pogoń ciągle w natarcu, ale kielczanie skutecznie w defensywie. Spore brawa dla Wierchowcowa, który na razie bardzo pewnie!

50. minuta

Świetnie zachował się teraz Nabil Aankour i zabrał piłkę Matrasowi, ale ten po chwili naprawł swój błąd.

49. minuta

Nie zdecydwał się na zmiany w przerwie trener Brosz. Może to i lepiej? Skoro coś funkcjonuje dorze, to nie ma sensu zmienać :)

48. minuta

Poderwali się kibice gospodarzy, myśleli, że wpadła już bramka. Z kilku metrów uderzał Dwaliszwili, ale tylko w boczną siatkę.

47. minuta

Rzut rożny, głową uderzył Trafford, ale zbyt lekko i łapie Słowik.

Zaczeli gospodarze, ale to Korona w natarciu. Indywidualnie Pawłowski, ale kapitanie w bramce Słowik.

0. minuta

Są już piłkarze obu zespołów na murawie. Jedna zmiana w Pogoni - na boisko wejdzie Łukasz Zwoliński, a zszedł Marcin Listkowski.

255. minuta

I tyle w pierwszej połowie! Korona gra świetnie i prowadzi 0:2! Brawo dla ludzi Brosza, ale to nie koniec - przed nami jeszcze 45 minuy walki o komplet punktów.

Wrzuca Sierpina, ale zakotłowało się w polu karnym - nikt tego nie strzelił!

44. minuta

Dwójkowa akcja Aankura i Trafforda. Lewandowski musiał wybijać na rzut rożny!

42. minuta

Mocno zaatakował teraz Pawłowski Listkowskiego. Kartka dla naszego pomocnika.

41. minuta

Cud w Szczecinie! Zbyszek Małkowski wyciągnął nas z piekła! Wracamy z dalekiej podróży! Błąd Gabovsa, najpierw udezał Murawski, potem Listkowski. Wszystko z pola karnego, ale nasz bramkarz, jak wino - im starszy, tym lepszy!

40. minuta

"Jova" doskonale po raz kolejny przecina podanie. I wychodzi z akcją Korona.

39. minuta

Pewnie teraz w obronie Dejmek. Świetnie przeczytał to zagranie Czech i wybił piłkę na aut.

38. minuta

Pawłowski wystawia piłkę Aankourowi, ale Marokańczyk zablokowany. Po chwli jeszcze łapany w polu karnym Cabrera, ale gwizdek sędziego Przybyła milczy.

37. minuta

Fojut dobre przejął prostopadłe zagranie Aankoura, ale sam nie zagrał lepiej i piłka wyszła za linię końcową.

36. minuta

Wspomniany rzut wolny Węgra! Brawa za interwencję dla Małkowskiego!

35. minuta

Strzela Gyurcso, ale broni Małkowski. Po chwili błąd naszego bramkarza przy wznowieniu, po chwili pomylił się Gabovs, ale czujny byl Wierchowcow i zatrzymał Dwaliszwiliego.

33. minuta

Fauluje teraz Trafford Murawskiego przed naszym polem karnym. Stały fragment gry z niebepiecznej pozycji.

32. minuta

Ma sporo luzu Trafford. Szkoda, że zbyt statyczny był w tej akcji Sierpina i nie udało się zaskoczyć Pogoni.

31. minuta

Czesław Michniewicz to jeden z sympatyczniejszych ludzi w polskim futbolu, ale dzisiaj niestety nie życzymy mu najlepiej. Trenerze, przepraszamy!

30. minuta

Przymierzył z dystansu Listkowski, ale ponad bramką Małkowskiego.

29. minuta

Zgrał głową Cabrera do Pawłowskiego. Nie poradził sobie jednak nasz skrzydłowy.

28. minuta

Oto i nasi kibice! Dobrze, że tu są i widzą, co dzieje się w Szczecinie!

27. minuta

Sierpina nawinął Czerwińskiego, wystawił Gabovsovi, ale szybszy był Lewandowski.

25. minuta

Sierpina indywidualnie, ale powstrzymał go Matras.

24. minuta

Niebezpieczny faul Listkowskiego na Sierpinie. Kartka dla młodego piłkarza "Portowców". Oj, gubią się! I dobrze!

23. minuta

Mamy jeszcze zdjęcie radości po drugiej bramce! Oj, jak najwęcej takich zdjęć.

22. minuta
20. minuta

Nie odpuszcza Pogoń. Z daleka uderzł Listkowski, ale bez trudu łapie Zbyszek Małkowski!

19. minuta

Oj, jak nam to się podoba! Kapitalnie to się zaczęło to dla Korony! Nie popsujmy tego, błagam!

17. minuta

Wrzut z autu Nabila Aankoura, po chwili Pogoń wybija, ale długą piłkę zagrał Gabovs, zgrał Wierchowcow, kapitalnie dorzucił Aankour i wślizgiem piłkę do bramki wbił Hiszpan!

15. minuta

Mamy to! Gooool! Cabrera!

15. minuta
14. minuta

Prosty błąd Gabovsa przy przyjęciu piłki i Pogoń zacznie w pobliżu naszego pola karnego.

13. minuta

Wysoko podchodzi Korona - agresywny pressing na połowie rywala. To się może podobać!

12. minuta

Sierpina walczy z Fojutem na linii środkowej. Górą jednak obrońca gospodarzy.

10. minuta

"Portowcy" przed polem karnym. Blokuje to jednak Trafford i wychodzimy z kontrą!

9. minuta

Bardzo miła wiadomość - są kibice Korony na stadionie. Słyszymy ich, ale nie widzimy. Postaramy się zrobić im za moment zdjęcie.

8. minuta

Ależ to była radość! Wiemy, nieostre, ale chcieliśmy koniecznie to uchwycić.

7. minuta

Ależ kapitalnie rozegrała to Korona. Doskonałe prostopadłe podanie Cabrerry do byłego piłkarza Malagi. Kapitalnie odnalazł się Pawłowski, przebił piłkę głową i pokonał Słowika! Brawo Korona!

6. minuta

Gooool! Pawłowski!

5. minuta

Dośrodkowuje Sierpina, ale do piłki nie doskoczył Dejmek. Fojut wybija na aut, kielczanie ciągle przy piłce.

4. minuta

Podpiął się pod akcję ofensywną Sylwestrzak i wywalczył rzut rożny.

4. minuta

Ludzie Brosza w kontrataku - do boju Sierpinę wypuścił Pawłowski, ale w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał go Czerwiński.

3. minuta

Mocny deszcz w Szczecinie - na pewno nie będzie łatwo rozgrywać to spotkanie.

2. minuta

Kapitalna okazja dla Pogoni! Dogrywał za skrzydła Frączczak, w doskonałej pozycji nie odnalazł się jednak Dwaliszwili i od bramki zacznie Małkowski.

Ofensywnie Korona od początku - akcje zakończył uderzeniem Trafford, ale bez trudu łapie Słowik.

No i gramy!

18:00

Rozpoczną goście - na środku boiska jest już Cabrera i Aankour.

17:59

Są i oni! Kielczanie tradycyjnie - na żółto - czerwono.

17:56

Do rozpoczęcia spotkania pozostały minuty. Spora liczba miejscowych fanów zdecydowała się obejrzeć to spotkanie na żywo.

17:49

Smutna wiadomość - jechali do Szczecina kibice Korony, ale niestety najprawdopodobniej nie dojadą. Awaria autokaru.

17:33

Już poprawione, umknął nam Nabil Aankour. Mamy nadzieje, że zapisze się w naszej pamięci swoją grą!

17:31

Podopieczni Marcina Brosza już na rozgrzewce! Są zmiany w składzie w porównaniu z ostatnim meczem rundy jesiennej. W wyjściowym składzie zobaczymy dzisiaj Wierchowcowa oraz Trafforda. Na szpicy zaś zagra Airam Cabrera. Z ciekawostek? Marcin Cebula nie zmieścił się w kadrze zespołu i nie ma go nawet na ławce rezerwowych.

17:26

Tak to wygląda - wiemy, że w Szczecinie planują budowę nowego stadionu. Jakie jest nasze zdanie? Niech robią jak najszybciej!

17:24

Halo Kielce, z tej strony Szczecin! Ekipa CKsport.pl jest już na stadionie im. Floriana Krygiera,  gdzie za moment rozpocznie się pojedynek miejscowych "Portowców" z Koroną Kielce. Długo czekaliśmy na powrót Ekstraklasy i się doczekaliśmy! Bez wątpienia będzie gorąco! Zostańcie z nami, zaprasza Wojciech Staniec!

15:41

Mecz rozpocznie się o godz. 18. Zapraszamy!

abcd2016-02-15 19:54:07
no i oby tak dalej. marnotrastwu miejskich pieniedzy mówimy nie!
Kibic2016-02-15 19:44:21
Korona;
Luker2016-02-15 19:43:36
Prezes w przerwie powiedział: "Nie mam dla was kasy". Wynik się zmienił. PolskiPiłkarskiPoker działa!!