IFK Kristianstad

35:35 (17:19)

Vive Tauron Kielce

20:33

Niestety. Vive Tauron miało szansę na dwa punkty, ale nie udało się ich zdobyć. Kielczanie zdobyli 35 bramek, ale i tyle samo stracili. I to była przyczyna straty punktu. Co najbardziej może boleć Vive już kolejny raz w swojej historii miało karnego przy remisie i go zmarnowało. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (35:35)

Nie rzucił. Nie rzucił... Remis.

Dwie sekundy jeszcze zostały. Będzie rzucał Reichmann.

Faulowany był Jurecki! Szwedzi zmienia bramkarza.

Karny dla Vive!!!!!!!

Jednak 10 sekund. To sporo czasu :)

Jamali nad bramka. Vive ma 9 sekund na zdobycie bramki! O czas prosi Dujszebajew.

Szwedzi bradzo długo w ataku. Zwalniaja grę, jak moga. Dziwne decyzje sędziów, powinni gwizdnac czas. Ale to się nie dzieje.

59. minuta (35:35)

Czas dla Szwedów. Do końca 56 sekund.

Rzucili. Vive fatalnie w obronie. Ale Jurecki daje remis. Ponad minutę do końca.

58. minuta (34:34)

Remis! ZORMAN!

58. minuta (34:33)

Broni Sego! Jest szansa na remis! Dwie i pół minuty.

57. minuta (34:33)

Rzuca Cupić, ale i rzucaja gospodarze. Gol za gol, ale czasu mniej.

57. minuta (33:31)

Piłka dla Vive! Do końca meczu 3 minuty i 10 sekund.

56. minuta (33:31)

Wydawało się, że Vive przechwici piłkę, ale niczym siatkarz bramkę zdobył szwedzki zawodnik. Szybko odpowiada Buntić.

55. minuta (32:30)

Rzuca Bielecki! Chwilę temu w kieleckiej bramce pojawił się Marin Sego.

54. minuta (32:30)

Szwedzi prowadza już 32:29! Nie jest ciekawie.

53. minuta (30:29)

Jamali rzuca, odpowiada Buntić. Ale przewaga po stronie Szwedów.

52. minuta (29:28)

Jurecki rzucił, bramkarz obronił, ale Dzidziuś pobiegł za akcja i złapał piłkę! Zdobył arcyważnego gola!

51. minuta (29:27)

Tollbring wykorzystał karnego.

50. minuta (28:27)

Indywidualna akcja Jureckiego! Karny dla Vive i rzuca Cupić! A teraz obronić!

50. minuta (28:26)

Nie jest dobrze. Dwie bramki przewagi Szwedów...

49. minuta (27:26)

Fatalny bład Jureckiego. Gospodarze wychodza z kontra i maja oczko przewagi. Do końca ponad 11 minut. A Vive jeszcze traci piłkę.

47. minuta (25:26)

Ale rzut Cupicia! Z zerowego konta! Fantastyczna bramka Ivana!

47. minuta (24:25)

Znów Szmal! Ale Aginagalde marnuje świetna sytuację. O czas poprosił trener Ola Lindgren.

46. minuta (24:25)

Reichmann szybka kontra! Vive na prowadzeniu!

44. minuta (24:24)

Kielczanie popełniaja dwa proste błędy w ataku. Jednak Vive ma Szmala. Tylko dzięki niemu przewaga Szwedów nie urosła zbyt wysoko. A Buntić doprowadza do remisu.

44. minuta (24:23)

Nieprzygotowany rzut Szwedów i broni Szmal!

43. minuta (24:23)

Dobra akcja Paczkowskiego, który był falowany. Karny dla Vive, a to oznacza bramkę Reichmanna!

41. minuta (24:22)

Vive traci bramkę, a po chwili piłkę. Szwedzi rzucaja do pustej bramki, gdyż Strlek wszedł w miejsce Szmala.

40. minuta (22:22)

Dwie minuty kary dla Denisa Bunticia.

39. minuta (22:22)

Już siódma bramka Reichmanna!

38. minuta (21:21)

Jest bramka dla Vive! Świetnie rzucił Jurecki!

37. minuta (21:20)

Nieskutecznie rzuca Bielecki. Kristianstad wychodzi na prowadzenie. W drugiej połowie gospodarze prowadza 4:1.

36. minuta (20:20)

Vive miało dwie akcje na podwyższenie prowadzenia, ale jest remis.

33. minuta (19:20)

Piłka do Aginagalde, Julen był faulowany. Karny. Rzuca Reichmann.

32. minuta (19:19)

Dwie minuty drugiej połowie, dwie bramki Szwedów. Remis.

31. minuta (17:19)

Vive zaczyna druga połowę w ataku. Sędziowie pokazuja już "czas", i tracimy piłkę.

255. minuta (17:19)

Tom jest komentatorem EHF-u. Teraz komentuje drugi mecz naszej grupy, gdzie Lwy graja u siebie z Vardarem Skopje. Macedończycy po dwudziestu minutach prowadza dwiema bramkami.

To się nazywa pech:

Szalona pierwsza połowa za nami. Padło aż 36 bramek, ale co najważniejsze to Vive prowadzi!

30. minuta (17:19)

Szwedzi mieli piętnaście sekund na zdobycia bramki, ale Vive odzyskało piłkę. Do kontry pobiegł Cupić, ale był zatrzymany.

29. minuta (17:19)

Kielecka obrona gra słabo, ale Szmal gra dobrze. I teraz znów broni Kasa. Vive ma szansę na dwie bramki przewagi. Rzuca Jurecki!

28. minuta (17:18)

Sędziowie pokazali grę na czas, piłka trafiła do Manuela Strleka, który był faulowany. Karny dla Vive. Do piłki podchodi Reichmann. No i... wiadomo brameczka! Już piata Niemca.

27. minuta (16:17)

Gol za gol. Akcja za akcję. Ciagle remis.

25. minuta (16:16)

Strata Jureckiego. Szybka kontra gospodarzy i remis.

25. minuta (15:16)

Rzucaja Szwedzi. 25 minut meczu, a obie drużyny zdobyły już 31 bramek.

23. minuta (14:16)

Strata Vive, Szwedzi maja szansę na zdobycie kontaktowej bramki.

22. minuta (13:16)

Broni Szmal, rzuca Cupić. Rośnie przewaga Vive!

20. minuta (13:15)

Podoba nam się gra Paczkowskiego. Po dobrym meczu z Górnikiem, teraz także fajny poczatek i ważna bramka.

19. minuta (12:14)

Jurecki naprawił swój bład i fantastycznie obsłużył podaniem Zormana. Po chwili kontra Vive i karny dla naszej ekipy. Rzucił Cupić i prowadzimy dwoma oczkami.

18. minuta (11:12)

Obronił Szmal, ale obok Jureckiego i Chrapkowskiego wyskoczył Jamali.

17. minuta (11:12)

Karny dla Vive. Faulowany był Aginagalde, Hiszpan dostał świetne podanie od Paczkowskiego. Cupić wykorzystuje rzut z siódmego metru.

16. minuta (10:11)

Zmiany w Vive. Na boisku Jurecki, Paczkowski, Strlek i Cupić.

15. minuta (9:10)

Kolejna kontra Vive i czwarty raz Reichmann!

14. minuta (9:9)

Kontra Vive i Denis Buntić wyrównuje!

14. minuta (9:8)

Vive zmarnowało dwie szanse na remis. A o czas prosi trener Ola Lindgren.

12. minuta (9:8)

Kolejny karny, ale tym razem dla Vive. A Reichmann nie daje szans bramkarzowi Kristianstad! A po chwili piłka dla Vive.

11. minuta (9:7)

Kolejny karny i znów góra KASA!

10. minuta (8:6)

Karny dla Kristianstad, Sławek Szmal zaczarował bramkę, ale niestety nasi obrońcy nie złapali piłki. W ataku Szwedzi.

8. minuta (8:6)

Dwie bramki zdobywa Tobias Reichmann! Ale jakie efektowne, Niemiec utrzymuje formę, która czarował podczas Euro.

7. minuta (8:4)

Obie drużyny przez dwie minuty grały w podwójnym osłabieniu. Vive kiepsko gra w obronie i po 6:50 sekundach ma już straconych osiem bramek.

6. minuta (6:2)

W dalekiej Szwecji nie brakuje kibiców z Kielc (fot. Vive Tauron Kielce):

5. minuta (5:1)

Czas dla Vive.

3. minuta (4:1)

Vive traci na poczatku już trzy bramki. A jeszcze karę otrzymał Mateusz Jachlewski. Jest pierwsza bramka dla Vive, jej autorem Uros Zorman, ale Szwedzi szybko odpowiadaja.

1. minuta (2:0)

Gospodarze zaczynaja od skutecznej akcji. Vive zaczyna w składzie: Szmal, Reichmann, Buntić, Zorman, Bielecki, Jachlewski, Aginagalde i do obrony będzie wchodził Mateusz Kus.