Vive Tauron Kielce

37:28

Górnik Zabrze

22:14

Dzisisiaj naprawdę nic się nie zmieni - koniec spotkania! Trafił jeszcze Gliński, ale Vive wygrało niezwykle pewnie - dziesięcioma bramki. To tyle z Hali Legionów. Dziękuje Wojciech Staniec.

57. minuta (36:25)

Z karnego rzuca Filip Fąfara.

56. minuta (35:25)

Brutalnie potraktowany Cupić. Nie może wstać Chorwat, ale pomagają mu koledzy.

54. minuta (35:24)

Kolejna kara dla Michała Jureckiego.

53. minuta (35:24)

Manuel Strlek ze skrzydła. Bezpieczna przewaga kielczan, tu już naprawdę jest po meczu.

52. minuta (34:24)

Maciej Ścigaj z rzutu karnego. Na ławkę kar powędrował za to Jurecki.

51. minuta (33:23)

Reichamann ze skrzydła.

49. minuta (32:23)

Paczkowski! Dobry mecz i kolejna bramka!

48. minuta (30:22)

Nie grał wiele w tym meczu "Dzidziuś", ale jak tylko pojawia się na parkiecie, to jest niezwykle skuteczny. Bramka!

46. minuta (29:22)

Górnik nie odpuszcza - rzuca Ścigaj.

45. minuta (28:21)

Ależ power w rękach ma Bielecki!

44. minuta (28:21)

Kontratak Górnika - skuteczny!

42. minuta (26:19)

Odnalazł się na lewym rozegranicu Chrapkowski i rzucił w okienko bramki! Czas dla gości.

41. minuta (25:19)

Świetna akcja Górnika - ze skrzydła rzuca Bushkou.

39. minuta (23:17)

Znowu kielczanie - teraz z drugiej linii Buntić!

38. minuta (22:16)

Nie mogą się zatrzymać kielczanie - teraz skutecznie Aguinagalde.

37. minuta (21:15)

Ze skrzydła trafia Cupić!

36. minuta (20:15)

Dwie minuty dla Jachlewskiego. To jednak nie przeszkadza ludzią Dujszebajewa - dwie bramki pod rząd.

35. minuta (18:14)

Druga bramka w tym spotkaniu Dacko!

34. minuta (18:13)

Nie myli się też Jachlewski. Pięc bramek przewagi.

32. minuta (17:12)

Ten mecz jest już wygrany - trafia Buntić.

31. minuta (16:12)

Górnik długo rozgrywał piłkę, ale ostatecznie na rzut zdecydował się Marek Dacko i była to słuszna decyzja - trafił!

30. minuta (16:11)

Rozpoczynamy drugą część meczu! Vive na pełbym gazie od początku - trafia Cupić.

255. minuta (15:11)

I to byłoby na tyle w pierwszej części tego pojedynku. Vive pewnie prowadzi z Górnikiem Zabrze. Wracamy po chwili.

28. minuta (15:11)

Rzut karny dla Vive wykorzustuje Cupić. A na zdjęcie uwiecznione chwile tuż przed wskazaniem na siódmy metr.

27. minuta (14:10)

Kapitalnie na skrzydło zagrał Jurecki, gdzie czekał już Strlek i trafił do bramki!

26. minuta (13:10)

Leży na parkiecie Michał Jurecki. Mocno oberwał teraz "Dzidziuś".

25. minuta (13:10)

Reichamann marnuje rzut karny!

24. minuta (12:8)

Dla Górnika trafia Ścigaj, a odpowiada szybko Reichmann.

22. minuta (12:8)

Paczkowski! Pierwsza bramka po powrocie.

21. minuta (11:8)

Mogielnicki długo przepychał się z Michałem Jureckim. Ostatecznie "Dzidziuś" skapitulował i gracz Górnika bez trudu trafił.

20. minuta (10:6)

Podanie Reichmana do Strleka? Palce lizać! Chorwat również bezbłędnie i Witkowski pokonany.

19. minuta (9:6)

Rzucał z drugiej linii Mogielnicki, ale bez trudu broni Sego.

18. minuta (9:6)

Na parkiecie pojawił się Paweł Paczkowski! Wraca po niezwykle poważnej kontuzji i ponad rocznej przerwie.

17. minuta (9:6)

Mieliśmy kłopoty techniczne, ale już wracamy! Kielczanie byli niezwykle skuteczni w defensywie i wykorzystywali kontrataki. Trener Jurasik wziął czas.

16. minuta (7:6)

Z karnego trafia Bushkou.

13. minuta (7:6)

12. minuta (7:5)

Rzucał Buntić, ale ten rzut jeszcze udało się zablokować. Dobtka Cupica była jednak bezbłędna.

11. minuta (6:4)

Świetnie odnalazł się na ósmym metrze Aguinagalde i rzucił bardzo precyzyjnie.

10. minuta (5:4)

Cuda w bramce wyprawia Sego! Na niewiele to się jednak zdało - będzie rzut karny. Nie myli się Bushkou.

9. minuta (5:3)

Cupić! Wspaniały kontratak!

9. minuta (4:3)

Wydawało się, że niecelnie podał teraz Zorman, ale piłkę jakimś cudem przejął Bielecki i rzucił niezwykle celnie!

8. minuta (3:3)

Żółtą kartką ukarany Cupić, zabrzanie ciągle w ataku

7. minuta (3:3)
6. minuta (3:3)

Odpowiadają kielczanie, a konkretnie Zorman.

6. minuta (2:3)

Po raz kolejny Adamusiak!

5. minuta (2:3)
5. minuta (2:2)

Zorman na skrzydło do Jachlewskiego, a "Siwy" się nie pomylił!

4. minuta (1:2)

Świetnie rzucił z drugiej linii Adamusiak! Nie miał nic do powiedzenia Sego.

3. minuta (1:1)

W defensywie dobrze zagrał Chrapkowski, który wyprowadził kontrę. Do bramki Górnika trafia Kus.

2. minuta (0:1)

Niezwykle nieskuteczni kielczanie - myli się Buntić, a po chwili Cupić. Ostatecznie jesdnak Chorwat faulowany i rzut karny, którego nie wykorzystuje Bielecki.

1. minuta (0:1)

Skutcznie goście - trafia Ścigaj.

Wreszcie! Zaczął Górnik, gramy.

Jak na razie nie ma zbyt wielu ludzi na trybunach, ale organizatorzy spodziewają się bardzo dobrej frekwencji.

Oj, przedłuża się to wszystko. Mecz powinnien zacząć się prawie 15 minut temu.

Jeszcze czeka nas miła uroczystość - nagrodzono uczestników niedawno zakończonych Mistrzostw Europy.

Oto i oni!

Na parkiecie są już zabrzanie!

Trwa rozgrzewka przed spotkaniem.

20:34

Na parkiecie jest naprawdę gorąco, ale ciągle nie od sportowych emocji. Rozpoczęcie spotkania opóźnia się ze względu na transmisje telewizyjną.

20:29

Kilka chwil pozostało do rozpoczecia spotkania.

20:14

Witamy serdecznie z Hali Legionów. Wracamy do ligowej piłki po ogromnych emocjach związanych z Mistrzostwami Europy. Vive Tauron Kielce podejmuje dzisiaj Górnika Zabrze, z którym spotkania zawsze są ciekawe. Liczymy, że tak będzie i tym razem. Zostańcie z nami - zaprasza Wojciech Staniec II.