A teraz punktuje Bieniek! Wygrana jest już naprawde blisko!

Jungiewicz znakomicie! Dwa punkty z rzędu atakującego.

Trener Daszkiewicz bierze czas, bo niebezpiecznie zbliżają się goście.

14:11

Dwa punkty z rzędo zdobywają goście.

14:9

Coraz bliżej zwycięstwa, do którego prowadzi ich droga stworzona przez ultrasów, kieleckich kibiców siatkówki!

13:8

Kielecki blok znów funkcjonuje 13:9!

12:8

Janeczek chciał kiwnąć blok kielecki, ale połapał się w tym Buchowski i przebił piłke na drugą stronę!

11:8

Powtórka tej akcji i Takvam znów punktuje.

10:8

Takvam kończy z środka i jest już dwupunktowe prowadzenie! Przerwa dla Bielska-Białej.

9:8

Buchowski sprytnym plasem po palcach Kwasowskiego. Jest prwoadzenie kielczan!

7:8

Jungiewicz zagrywka w siatkę i mamy pierwszą przerwę techniczną.

7:7

Jak nie Bieniek... to Takvam. Środek naprawdę dobrze dysponowany w czwartym secie. Wynik wciąż oscyluje w granicach remisu.

6:6

Kędzierski do "Bienia", który nie zwykł marnować takich sytuacji. Remis!

3:5

Szczęśliwie teraz goście. Piłka kielczanie nie zdołali wyłuskać stosunkowo prostej piłki i po raz kolejny wyrasta przewaga gości.

3:3

Znów niedokładne dogranie Kędzierskiego, ale Takvam szczęśliwie kończy atak! Mamy remis!

1:1

Sławomir Jungiewicz zagrywa w siatkę 1:2.

1:1

Adrian Buchowski! Atak z drugiej linii i mamy remis.

0:1

Kędzierski źle do Vitiuka. Blok zatrzymuje jego atak.

0:0

Walczymy Effector! Wciąż możecie wygrać ten mecz za 3 punkty!

17:22

Dwa punkty Effectora z rzędu! Czy kielczanie jeszcze powalcza o korzystny wynik?

15:22

Krulicki nie dał szans atakiem ze środka.

14:20

I Szymański skutecznie skończył atak! Czas dla BBTS-u!

12:20

A teraz znowu punktują bielszczanie. Na boisku meldują się Komenda i Szymański za Kedzierskiego i Jungiewicza.

12:19

Aaaaj, blok autowy kielczan...

11:18

Sacharewicz zaserwował teraz w siatkę. Choć póki co marne to pocieszenie.

11:18

10:16

Effector nie przyjął teraz ataku gości. Druga przerwa techniczna przy sześciu punktach przewagi siatkarzy z Bielska-Białej.

10:16

8:15

As serwisowy Wiki, sytuacja kielczan nie wygląda już najlepiej...

8:14

Tym razem kapitan Effectora słabo i w aut.

8:12

I właśnie Jungiewicz punktuje! Effector musi zacząc nadrabiać!

7:10

W Hali Legionów leci znany kawałek o Słowiankach... No to łączymy to z aspektem siatkarskim! Pozuje Sławek Jungiewicz :)

7:8

Świetny pojedynczy blok Vitiuka!

6:8

Przypadkowo, ale skutecznie Neroj posyła piłkę w parkiet. Przerwa techniczna.

5:6

Bieniek mocno posłał piłkę z zagrywki, ale kontra w wykonaniu bielszczan okazała się skuteczna.

4:4

Bieniek! Piękna przesunięta krótka!

3:3

BBTS zdobywa dwa punkty z rzędu

0:0

I jej początek naprawdę niezły! Od początku Effector na prowadzeniu.

0:0

Zaczynamy trzecią partię! I oby ostatnią :)

25:20

Kędzierski w takim momencie kiwa! Co za polot młodego rozgrywającego! Wygrywamy drugą odsłonę!

24:20

Bienieeeeeeeeeeek! Mamy piłkę setową! Świetna końcówka kielczan!

23:20

Bielszanie atakują w aut. Jest 23 punkt!

22:20

Buchowski obija teraz... głowę Janeczka, a piłka wypada na aut. Mamy punkt!

19:19

Janeczek po prostej, chwilę później atakujący bielszczan znów kończy atak. Po chwili Janeczek z zagrywki zdobywa punkt! Wciąż jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. 3 x Janeczek i mamy remis.

19:16

Buuuuuuuuuchooowski z drugiej linii! Coraz bliżej zwycięstwa!

18:15

Błąd gości. Cztery odbicia piłki! Co za obrót tego seta. Mamy już 3 punkty przewagi!

17:15

Jungiewicz znów obija koniuszki palców bloku bielszczan. Trener gości był pewien, że bloku nie było dlatego pognał, aby wziąć challenge, lecz w ostatniej chwili jego podopieczni przyznali się do błędu. Kolejny punkt dla gospodarzy!

16:15

Bienieeeeeeek! As serwisowy. Schodzimy na drugą przerwę techniczną z prowadzeniem!

15:15

Brawo kielczanie! Schowali teraz blok, a Janeczek uderzył piłkę w aut! Mamy pierwszy remis w tym secie!

14:15

Jungiewicz obija blok i koljeny punkt!

12:13

Bieniek i Buchowski świetnie teraz blokiem! Przewaga topnieje

11:13

Buchowski obija blok i mamy kolejny punkt!

10:12

Sławomir Jungiewicz dwukrotniete teraz kapitanymi atakimi zmniejszył przewagę gości. To już tylko dwa punkty!

8:11

Adrian Buchowski! Pojedynczy blok i 8 oczko dla kielczan. Stelmach bierze czas!

7:11

Wierzbowski teraz zdobywa punkt z zagrywki! Brawo! Może to będzie to w końcu pozytywny bodziec dla podopiecznych Daszkiewicza.

5:11

Ogromne problemy z przyjęciem mają w drugiej partii kielczanie. Znów błąd...

4:8

Wierzbowski dobry początek! Najpierw punkt po ataku, a teraz skutecznie blokuje. Wydaje się, że trener Daszkiewicz podjął słuszną decyzję.

3:8

W końcu, w końcu! Wierzbowski kończy atak i mamy 3 punkt!

2:8

Kędzierski teraz niedokładnie dogrywa do Wierzbowskiego. Ten próbuje ratować sytuację, ale natrafia na blok gości. 8:2 dla BBTS-u. Trzeba przyznać. Zmiażdżyli kielczan na początku drugiego seta.

2:7

Bielszanie blokują atak Jungiewicza i przewaga gości rośnie. Wierzbowski zmienia na parkiecie Vitiuka.

2:6

Złe przyjęciie i piłka przechodząca na stronę rywali. Pilarz nie zmarnował prezentu i zdobył kolejny punkt. Daszkiewicz bierze czas.

2:4

Aj... bielszczanie teraz dwukrotnie obili blok kielczan i wyszli na przewagę dwóch punktów.

2:1

Dzisiaj od początku spotkania na parkiecie występuje Igor Vitiuk! Jeden z czytelnników "podłapał temat" i przesłał nam takie oto zdjęcie naszego przyjmującego.

Oceny pozostawiamy płci pięknej ;)

0:0

Wracamy do spotkania! Rozpoczyna Kędzierski.

0:0

A w połowie pierwszego seta zameldowali się kibice gości. Całkiem liczna grupa bielszan próbuje przekrzyczeć nasz niezłomny sektor najwierniejszych kibiców Effectora.

25:15

Bieniek prawdziwa bomba w trzeci metr! 1:0!

24:15

Najpierw świetna obrona Sobczaka a później Jungiewicz kończy po bloku! Mamy setową!

23:15

Nieporozumienie w szykach kielczan. Mimo odbioru nikt nie pobiegł do piłki i tracimy punkt. Przewaga kielczan jest jednak ogromna!

22:14

W pierwszym secie to prawdziwa ściana! Kolejny blok kielcza i już tylko 3 punty do wygrania odsłony!

20:14

Blok kielczan całkiem dobrze dziś funkcjonuje. Teraz potrójny blok i kolejny punkt.

19:14

Biniek kapitalna obrona ataku Janeczka! Gospodarze nie mogli tego zaprzepaścić - Kędziereski do Buchoskiego, a ten kończy kolejny atak! Drugi czas dla gości.

18:14

Buchowski Tkujw i blok-aut! Bardzo przytomna postawa naszego przyjmującego!

18:14

Buchowski blok-aut! Bardzo przytomna postawa naszego przyjmującego!

17:13

Takvam lekka zagrywka, ale goście pogubili się w odbiorze.

16:13

Jungiewicz kończy atak i kolejna przerwa techniczna.

14:11

Kapitalnie teraz Michał Kędzierski! Niedokładne przyjęcie Bińka, spowodowało przejście piłki na drugą stronę. Janeczek chciał od razu skończyć atak, lecz nasz rozgrywający bardzo mądrze przepchnął na siatce rywala. Coraz bardziej wyraźna przewaga kielczan.

13:10

Skrót Bieńka i kolejny punkt dla kielczan. Przewaga gospodarzy coraz większa. Krzysztof Stelmach nie może dłużej przyglądać się biernie postawie swoich podopiecznych dlatego bierze czas dla gości.

10:8

Dziwna decyzja sędziów. Buchowski przepchnął na siatce Neroja o zdobył punkt dla swojej drużyny. Po chwili jednak arbiter cofa tą decyzję i nagradza punktem gości...

8:7

Rozgrywający gości, Bartłomiej Neroj popisał się teraz sprytną kiwką. Punkt przewagi kielczan.

8:7

8:7

8:6

Buchowski po bloku zdobywa ósme oczko dla gospodarzy!I mamy pierwsza przerwa techniczną.

7:5

Kolejna przesunięta krótka. Tym razem Takvam!

5:4

Jungiewicz obija blok bielszczan i gospodarze wciąż na prowadzeniu.

3:1

Kwiatkowski w aut i kolejny punkt dla Effectora!

2:1

Początek spotkania i firmowa akcja kielczan - Kędzierski do Bieńka, co oznacza punkt dla kielczan!

18:11

I zaczynamy! Effector w składzie: Kędzierski, Jungiewicz, Buchowski, Takvam, Vitiuk, Bieniek oraz Sobczak.

18:00

Rozgrzewka powoli dobiega do końca.

18:00

O trzy punkty wcale nie będzie dziś łatwo. Goście pokonali już w tym sezonie Cuprum Lubin oraz ugrał punkt z czarnym koniem rozgrywek - Czarnymi Radom.

17:57

Dobry wieczrór! Już za niecałe dziesięć minut Effector Kielce po raz ostatni w tym będzie ciesyzł oczy wszystkich kibiców zgromadzonych w Hali Legionów swoją grą. Rywalem kielczan jest BBTS. Można powiedzieć, że jest to typowy mecz o sześć punktów, ponieważ bielszczanie mają jedynie punkt przewagi nad podopiecznymi Dariusza Daszkiewicza.