Vive Tauron Kielce

32:24 (16:9)

Pogoń Szczecin

18:33

Kibiców w Hali Legionów czeka jeszcze wspomniany "Dziki Mecz", a ja już dziękuję za uwagę. Vive wygrało z Pogonią 32:24. Teraz przed piłkarzami ręcznymi przerwa zimowa w rozgrywkach klubowych i Euro 2016 w Polsce. Żegnam, miłego wieczoru - Marcin Długosz!

255. minuta (32:24)

I jest zwyciestwo! To będzie przyjemna przerwa zimowa dla sympatyków Vive!

60. minuta (32:24)

Na parkiecie w końcówce pojawili się jeszcze Fąfara i Bulski. Ale teraz trafia Jachlewski!

59. minuta (31:23)

Krysiak sprytnie wkręcił piłkę w bliższy róg bramki strzeżonej przez Sego.

58. minuta (31:22)

I jeszcze raz Reichmann, latający Tobias! :)

57. minuta (30:22)

Dwa gole z rzędu dla Pogoni.

56. minuta (30:20)

Goool, Jachlewski!

55. minuta (29:19)

Wzorowo rozrzucona defensywa Pogoni i Reichmann skutecznie kończy atak kielczan. Dziesięć goli przewagi!

54. minuta (28:19)

Na ławkę kar wylatuje Zaremba.

53. minuta (28:19)

Branko Vujović! Trzecie trafienie Czarnogórca dzisiaj!

52. minuta (27:19)

Długo nie było żadnej bramki, aaale jak już wpadła... Techniczna klasa Reichmanna!

49. minuta (26:19)

Ta... plama... to dzieci, które przygotowuja się do "Dzikiego Meczu". 10-letni zawodnicy wystapia po zakończeniu pojedynku ze szczecinianami w spotkaniu wraz z zawodnikami Vive!

48. minuta (26:18)

"Marin! Sego!" - wsparcie z trybun dla bramkarza Vive.

47. minuta (25:17)

Przepiękna akcja i rzut Chrapkowskiego z ostrego kąta, brawo!

46. minuta (24:17)

Czas dla trenera Dujszebajewa.

45. minuta (24:17)

Gierak zmniejsza straty Pogoni do siedmiu trafień

44. minuta (24:16)

Głośny doping na trybunach, bardzo przyjemnie oglada się dzisiejsze spotkanie.

43. minuta (23:15)

Reichmann! Niemiec znakomicie między nogami Tatara.

41. minuta (22:14)

Czas dla trenera Rafała Białego. A w Paryżu rozpoczyna się ceremonia losowania grup Euro 2016 w piłce nożnej. Trzymamy kciuki za pomyślny rezultat dla Polski!

40. minuta (22:14)

Trafia Jurecki! Pogoń przez dwie minuty była w podwójnym osłabieniu.

38. minuta (21:14)

Jeszcze kilka chwil temu statystycznie wygladało to tak:

37. minuta (20:13)

Krysiak w poprzeczkę!

Dwie minuty kary dla Bieleckiego i rzut karny dla Pogoni.

34. minuta (19:13)

I jeszcze raz trafia Vujović! Po chwili Bielecki traci piłkę i szybka kontrę wykorzystuje Kniazeu.

32. minuta (18:11)

Jest pierwszy gol Vujovicia! A chwilę wcześniej po raz czwarty trafił Zaremba.

31. minuta (17:10)

I mamy szybkie bramki Gieraka i Cupicia.

0. minuta (16:9)

Vive bez zmian w składzie! Czas na druga połowę!

255. minuta (16:9)

I już nic się nie zmieniło. Vive zaczęło pokazywać klasę w końcówce i to dało siedem bramek przewagi. Kwadrans przerwy i druga, ostatnia już połowa kielczan w tym roku!

30. minuta (16:9)

Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie pod dyktando Vive, Reichmann skuteczny w kontrze!

29. minuta (15:9)

"Chrapek" jeszcze raz! Tym razem już ze swojej pozycji, z lewego rozegrania.

28. minuta (14:9)

Tak jest, już pięć goli przewagi Vive! Jachlewski świetnie w obronie, a w kontrze skuteczny Chrapkowski.

27. minuta (13:9)

Jurecki trafia po świetnej akcji Cupicia!

26. minuta (12:9)

Pięknie chciał to zrobić Reichmann! Niemiec wybił się w powietrze, zamarkował rzut, ale już po jego oddaniu piłka wylądowała na słupku. Mimo to publika brawami nagrodziła świetną próbę skrzydłowego!

25. minuta (12:8)

Tym razem o czas prosi trener Dujszebajew.

24. minuta (12:8)

Przy naszych dzisiejszych możliwościach hmmm... nazwijmy to fotograficznych :), nie zdołamy zrobić dobrego zdjęcia, ale na "Młynie" wisi flaga Polski z hasłem "Młody, jesteśmy z Tobą". Kibice wspierają kontuzjowanego Grzegorza Tkaczyka! Wspaniała postawa!

23. minuta (12:8)

Zaremba tym razem zdołał pokonać Sego. Ale odpowiada Chrapkowski!

21. minuta (10:7)

Tomasz Grzegorek dostaje bezpośrednią czerwoną kartkę za ostry faul! A rzut karny wykorzystuje Karol Bielecki.

20. minuta (9:7)

Trybuny wypłenione dzisiaj prawie w całości. A Cupić kapitalnym technicznym rzutem przelobował Morawskiego!

19. minuta (8:7)

Skromne prowadzi Vive. O czas prosi trener Pogoni, Rafał Biały.

18. minuta (8:6)

Aginagalde, Cupić - i dwa okrzyki radości w Hali Legionów!

17. minuta (6:6)

Tobias Reichmann melduje się na boisku - na prawym rozegraniu!

16. minuta (6:5)

Ostra interwencja Chrapkowskiego w defensywie i dwie minuty kary dla zawodnika Vive.

15. minuta (6:5)

Bielecki popędził z szybką akcją, ale, wyrzucony mocno do lewej strony, nie zdołał trafić między słupki bramki gości.

14. minuta (6:5)

Michał Jurecki nie daje szans Adamowi Morawskiemu!

13. minuta (5:5)

"Żółto-biało-niebeiscy" na razie nie włączają przyspieszenia. Dwa gole z rzędu Pogoni.

12. minuta (5:3)

Bramka, Bielecki!

11. minuta (4:3)

Ujmijmy to tak: jakość tego zdjęcia jest odwrotnie proporcjonalna do poziomu strojów retro Vive. Bo są one naprawdę ładne!

10. minuta (4:2)

"Manu" tym razem bezlitosny w kontrze!

9. minuta (3:2)

Ciosy wymienione: najpierw Zaremba, po chwili Aginagalde.

8. minuta (2:1)

Bieleeecki! Na jego petardy z drugiej linii nie ma mocnych.

7. minuta (1:1)

W końcu! Mateusz Kus! A po chwili kontra Manuela Strleka, ale pojedynek jeden na jeden z Chorwatem w znakomitym stylu wygrywa Morawski.

6. minuta (0:1)

Sego cały czas broni rzuty zawodników Pogoni, ale jego kolegom zupełnie nie idzie z przodu.

5. minuta (0:1)

Morawski świetnie w bramce po rzucie Vujovicia. Nie mogą kielczanie "napocząć" szczecinian.

4. minuta (0:1)

Marin Sego! Kapitalna interwencja Chorwata po rzucie Patryka Walczaka z koła.

3. minuta (0:1)

Michal Bruna mocnym rzutem z drugiej linii otwiera wynik tego meczu.

2. minuta (0:0)

Kus pobiegł do ataku, ale jego rzut z czystej pozycji obronił Morawski.

Pierwszy atak "retro Vive" nieskuteczny.

Vive w składzie: Sego - Strlek, Bielecki, Jurecki, Vujović, Cupić, Aginagalde. Do obrony wchodzi Kus.

17:04

Jeszcze bardzo miła sprawa - Tyskie oficjalnie wręczyło kieleckim kibicom czek na 20 tys. złotych za akcję ze zbieraniem kapsli!

17:03

Zespół gotowy do meczu!

17:00

"50 lat piłki ręcznej w Kielcach, 50 lat żółto-biało-niebieskich", mówi Paweł Papaj. Vive dzisiaj w specjalnych strojach retro!

16:58

"Dzika ekipa" potańczyła, a teraz na parkiecie są już zawodnicy ze Szczecina. Oklaski zebrał były zawodnik Vive, Mateusz Zaremba!

16:52

Dziś w kadrze meczowej kieleckiego zespołu Jakub Bulski i Filip Fąfara. Nie ma za to Urosa Zormana czy Denisa Bunticia.

16:49

Trybuny dopiero powoli się wypełniają.

16:46

I kolejny rok właśnie dobiega końca. Kalendarzowego zostało jeszcze trochę, ale tego z Vive Tauronem Kielce na boisku - jakieś niecałe dwie godziny. Z Hali Legionów serdecznie wita Marcin Długosz! Zapraszam na relację z ostatniego meczu mistrzów Polski przed przerwą w rozgrywkach. Rywalem Pogoń Szczecin.