Vive Tauron Kielce

37:28

Gwardia Opole

20:00

Koniec meczu! Plan został zrealizowany, zwycięzców się nie sądzi, najważniejsze, że obyło się bez kontuzji. Vive Tauron Kielce pokonuje Gwardię Opole 37:28. Za uwagę dziękuje Mateusz Cieślicki.

60. minuta (37:28)

Jachlewski mógł kończyć, ale efektownie podał do Jureckiego i znów jego bramka.

60. minuta (36:28)

Kolejna bramka "Dzidziusia". Ale granica 40 bramek nie zostanie przekroczona.

59. minuta (35:28)

Jak narciarz między tyczkami przedarł się Michał Jurecki i 35. bramka.

58. minuta (34:28)

Prosty błąd naszego rozegrania, ale mylą się też goście - błąd zmiany i 2 minuty kary. A w naszej bramce Krzysztof Markowski.

56. minuta (34:27)

Buntić konczy kontrę i mamy 7-bramkową przewagę.

55. minuta (33:27)

Antoni Łangowski otrzymuje 2 minuty kary. To druga kara indywidualna w tym meczu.

Niestety, Korona Kielce przegrała 4. czech z rzędu. Tym razem uległa w Chorzowie Ruchowi.

55. minuta (32:27)

Ale srzał Jachlewskiego trafia w poprzeczkę...

54. minuta (32:27)

Vujović ze skrzydła i mamy bramkę, a po chwili też piłkę...

53. minuta (31:27)

Czas dla Rafała Kuptela. 8 minut do końca meczu, chce przekonać swoich zawodników, że jeszcze mogą to wygrać?

52. minuta (31:27)

Skutecznie z koła Aguinagalde.

50. minuta (30:27)

Tracimy piłkę, Gwardia Opole miała szansę na bramkę kontaktową, ale na szczęście tracą piłkę podopieczni Kuptela. Świetną wkrętką popisał się Buntić.

50. minuta (29:27)

Trzecia bramka z rzędu Mokrzkiego.

49. minuta (29:26)

Znów karny dla VIK. Znów Cupić i znów celnie.

49. minuta (28:26)

Kontra gości, skutecznie Mokrzki i tylko dwa punkty przewagi gospodarzy.

49. minuta (28:25)

Upadał Kamil Mokrzki, ale jeszcze zdołał trafić.

48. minuta (28:24)

I znów Cupić, tym razem z gry.

46. minuta (27:23)

Była kontra opolan, ale świetnie w bramce Sego. Mamy kolejny karny dla Vive Tauronu Kielce - dużo ich dziś wykonują nasi. Tym razem będzie rzucał Cupić... i jest gol.

45. minuta (26:23)

Jurecki atomowym strzałem próbował pokonać Malchera, ale nieskutecznie - piłka odbija się od poprzeczki. Gubi piłkę Gwardia.

44. minuta (26:22)

Trafia Lijewski, bardzo skuteczny jest dziś Krzysztof.

44. minuta (25:22)

Nieco gorszy okres gry Vive, 3 bramki z rzędu goście.

42. minuta (25:20)

Karny dla Vive, ale niestety Aguinagalde nie pokonał bramkarza gości Emira Taletovicia.

Na nich można zawsze liczyć - kibice aktywnie pracują nad dopingiem swojej drużyny.

40. minuta (25:19)

Rafał Kuptel prosi o czas.

39. minuta (25:19)

Bardzo ładna akcja Chorwatów - Cupić do Strleka i mamy 6 bramek przewagi!

38. minuta (24:19)

Bardzo ładnie przejmuje piłkę Lijewski, ale po chwili ją gubi. Na szczęście mylą się też goście.

37. minuta (22:19)

Mamy mecz bramka za bramkę. Najpierw Knop, potem Reichmann.

36. minuta (22:18)

Stracił piłkę Bielecki, znów rzuca Łangowski. W odpowiedzi jubilat - Manuel Strlek.

35. minuta (21:18)

Łangowski rzuca, Sego nie broni. Dziś na ławce nie ma Szmala, rezerwownym bramkarzem Krzysztof Markowski.

34. minuta (21:16)

Faulowany Aguinagalde i mamy kolejny rzut karny. Wykonuje sam poszkodowany... i gol.

33. minuta (20:16)

I jest pierwsza bramka w drugiej połowie - Lijewski!

32. minuta (19:16)

Kroki naszej ekipy, ale szczypiorniści i ich trener bardzo protestuja ze względu na zagranie nogą rywali. Sego broni już drugą akcję.

31. minuta (19:16)

Druga połowa wznowiona, na początek dobra obrona Malchera.

255. minuta (19:16)

Niestety, w Chorzowie Korona znów przegrywa 1:2. Oto cytat z naszej równolegle prowadzonej relacji: "Konczkowski nawiedza pole karne Korony raz za razem, za pierwszym razem Grzelak wybija piłkę na rzut rożny, lecz po jego wykonaniu najlepiej odnalazł się Stępiński, a ten rehabliltuje się za niewykorzystaną przed momentem sytuację. 2:1 dla gospodarzy."

Przypomnijmy ważną informację ze świata piłki ręcznej - trener Michael Biegler powołał szeroką kadrę na Mistrzostwa Europy. Jest w niej 6 przedstawiciele Vive Tauronu Kielce. Więcej o tym TUTAJ.

Dość ciekawe spotkanie oglądamy w Hali Legionów, Vive kontroluje mecz, ale nie dominuje tak jak można było się tego spodziewać.

Próbowali bramkarze pokonać się w ostatnich sekundach meczu, ale wynik nie ulega zmianie. Vive prowadzi 19:16.

30. minuta (19:16)

Branko Vujović skutecznie ze skrzydła.

29. minuta (18:16)

Mamy tym razem świetną informację z Chorzowa! Pawłowski strzela Ruchowi gola i mamy 1:1 tuż po przerwie!

29. minuta (17:14)

Kolejny karny dla gospodarzy i znów skutecznie Cupić.

28. minuta (17:14)

Trojanowski.

A na parkiecie debiutuje Krzysztof Biernacki i po jego podaniu Buntić strzela 17. bramkę dla Vive!

27. minuta (16:14)

Pięknie próbował wykończyć akcję Milas, ale piłka trafia w poprzeczkę. Piłka dla Vive.

26. minuta (16:14)

Oj zagotowało się teraz w Michale Jureckim - grał ze skrzydła, Ivan Milas wykonał ruch i potrącił naszego zawodnika. Mogło się skończyć kontuzją, ale wszystko jest OK. Skutecznie z karnego Cupić.

26. minuta (15:14)

Jankowski skutecznie, znów został sam. O czas prosi Talent Dujszebajew.

25. minuta (14:13)

Bardzo ładna bramka Łangowskiego, wysokie wyjście w górę i Sego bezradny.

24. minuta (14:12)

Znów świetnie Malcher broni - tym razem Jureckiego.

23. minuta (13:11)

Skutecznie Kus po naszej kontrze. Pierwszy raz mamy dziś 3 bramki przewagi.

Zatrzymana kontra Jachlewskiego. Malcher dziś świetnie broni.

22. minuta (12:11)

I trafia Chorwat. Wracamy na 2-bramkowe prowadzenie.

21. minuta (12:11)

Gwardia strzela, ale po chwili akcja naszych i mamy karnego. Kto tym razem? Cupić.

20. minuta (12:10)

I trafia Jachlewski!

20. minuta (11:10)

Mateusz Jankowski miał sytuację sam na sam z Sego, ale skutecznie nasz bramkarz.

19. minuta (11:10)

Jankowski trafia, akcja gospodarzy, a Dujszebajew wycofuje bramkarza. Skutecznie Vujović.

18. minuta (9:8)

Pierwsze wykluczenie w tym meczu, na ławkę wędruje Mateusz Kus, ale grając w piątkę Jurecki zdobywa gola.

17. minuta (9:8)

Świetnie odebrał piłkę Jurecki, ale potem niestety źle ją przyjął i po stracie Gwardia wyrównuje.

Oj, mocno pomylił się teraz trener Rafał Kuptel, który poprosił o czas w momencie, gdy jego drużyna oddawała strzał. Skuteczny... ale czas jest czas więc bramki nie ma. Gwardia ma piłkę.

Faulowany Aguinagalde, mamy karnego. Bielecki niestety nieskutecznie.

15. minuta (9:8)

Niedokładnie teraz szczypiorniści po obu stronach, uspokaja Trojanowski. Gwardia przy piłce - pierwszy strzał broni Sego, ale potem skuteczna dobitka Mindaugasa.

15. minuta (8:6)

Świetna kontra, Lijewski do Reichmanna i dwa gole przewagi naszych.

14. minuta (7:6)

I znów Lijek. Bardzo szybki mecz, będziemy świadkami 40 punków Vive?

13. minuta (9:7)

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości z Chorzowa, Ruch prowadzi z Koroną. Relacje z tego meczu włączycie TUTAJ.

13. minuta (6:6)

Cupić strzela, ale po chwili znów błyskawiczna odpowiedź Gwardii.

11. minuta (5:5)

Lijewski! Pierwsza bramka dziś, po chwili świetna współpraca rozgrywających Gwardii z kołowym i znów remis.

9. minuta (4:4)

Teraz nieskutecznie obie drużyny i na tablicy wyników nadal remis.

8. minuta (3:2)

Kolejny gol Reichmanna, tym razem ze środka.

7. minuta (3:2)

Dobra akcja Gwardii i znów Trojanowski. Ten zawodnik to najskuteczniejszy strzelec Gwardii w tym sezonie.

6. minuta (3:2)

Z koła Mateusz Kus i pierwsze prowadzenie kielczan.

6. minuta (2:2)

Bardzo dobrze Reichmann ze skrzydła. Jest remis.

5. minuta (1:2)

Skuteczny karny, później udana kontra i Gwardia prowadzi...

3. minuta (1:0)

Dopiero w piątej akcji meczu doczekaliśmy się bramki. A strzela ją jubilat, Manuel Strlek. Teraz karny dla Gwardii.

3. minuta (0:0)

Dziś "Sto lat!" śpiewamy Manuelowi Strlekowi, który obchodzi urodziny. Jak myślicie, ile strzeli urodzinowych goli? Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami, również jeżeli jesteście na meczu - napiszcie do nas na Twitterze czy Facebooku!

2. minuta (0:0)

Bardzo dobrze broni Sego i mamy piłkę. W pierwszym składzie kielczan oprócz wspomnianego Sego jeszcze Cupić, Bielecki, Lijewski, Strlek, Reichmann i Aguinagalde.

Naszą pełną zapowiedź tego meczu przeczytacie TUTAJ.

1. minuta (0:0)

Nerwowy początek z obu stron, oba zespoły zanotowały stratę.

Jak to zazwyczaj bywa w meczach Vive Tauronu Kielce w PGNiG Superlidze, nasza drużyna jest zdecydowanym faworytem, ale tak jak podkreślał Talant Dujszebajew, trzeba będzie skupić się dziś mocno na obronie. Gwardia Opole spisuje się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze i na pewno będzie chciała pokazać się w Kielcach. Nasi szczypiorniści są pomiędzy jednym spotkaniem Ligi Mistrzów a drugim - w sobotę wygrali trudny mecz z Vardarem, a w najbliższy weekend czeka ich jeszcze cięższy mecz z Barceloną. Dziś zapewne na parkiecie pojawi się wielu rezerwowych.

0. minuta (0:0)

Frekwencja na meczu dziś nie zachwyca, ale możemy to zrozumieć.

Przypominamy Wam, że równolegle trwa relacja z meczu Ruch Chorzów - Korona Kielce. Póki co bez bramek. Relację włączycie TUTAJ.

18:32

W składzie naszej ekipy debiutuje dziś Krzysztof Bernacki. Za chwilę początek meczu!

18:26

Kibice Vive Tauronu włączają się dziś do akcji Szlachetnej Paczki i zbierają dary podczas tego spotkania.

18:17

Witamy Was już prosto z Hali Legionów w Kielcach! Trwa rozgrzewka obu drużyn, niebawem początek meczu! Kłania się Mateusz Cieślicki.